Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

dadulaa
16. mar 2009

baby, ako bolo vo včielke? bolo veľa detí?

miselin
16. mar 2009

Dadulka vo Včielke bolo dobre ako vždy, prišla aj Kačiatko s Linduškou. Dnes bolo málo detí, len 5 aj s nami. A Kubko sa má ako už mu je lepšie?
Idem piesť chlieb tak mi držte palce až nevyhorím 😖 😀

miselin
16. mar 2009

Oprava piecť nie piesť, už som akási šiši na tej materskej 😅 😝

fialllka
16. mar 2009

kaciatko: mam na teba otazku .... nechcela by si si zarobit a upiect nam taku krasnu tortu, ako si Linduske? ta s kvetinkami farebna sa mi moc paci a ja som na torty nemehlo 😀 hmmm? co povies?

dadulaa
16. mar 2009

Miselin, podaril sa chlebík? Ja mám už dávno naň odložený recept, no ešte som ho nerobila. Malý sa má už lepšie, tak sa teším 🙂

miselin
16. mar 2009

Ešte mi len cesto kysne, ale podľa mojich schopností s ním budem môcť tak okná chodiť rozbíjať. Ja som totiž antitalent na robenie cesta, ešte v živote sa mi nepodarilo urobiť dobré cesto a to mi k tomu miesi mixér 😅

zuzka99
16. mar 2009

fúha, miselin, čo si neoddýchneš a chleba pečieš 😲 Ja som od narodenia malého upiekla jednu bábovku, nepečenú tortu a zopár pudingov ☹ teraz skor varievam
pečieš normálne v rúre? či máš pekáreň?

zuzka99
16. mar 2009

fialka, dnes som asi videla tvoju maminu na SNP na pošte, bola tam? tá podoba sa nedala neprehliadnuť 🙂

a jerryjanku v tescu aj s manželíkom

zuzka99
16. mar 2009

mne krpec ešte nespí, je tu návšteva tak sa malý musí predvádzať a nie spať 😠

zuzka99
16. mar 2009

idem im spraviť niečo jesť, chlapom, ma nebaví s nimi sedieť a kecať o DVD.

fialllka
16. mar 2009

zuzi: a nebola tam aj so psikom?

miselin
16. mar 2009

No veď už aj banujem, že ma to napadlo, lebo mám z toho len špinavú kuchyňu 🙄 pekáreň nemám ale chcela by som, lebo ja mám strašne rada domáci chlebík a svokra ho vypeká každú chvíľu tak mi narobila chute. Ja ináč nič nepečiem žiadne koláče, lebo u nás to nikto neje. Keď ma to náhodou pochytí tak upečiem koláč a polku rozdám a polka ide po troch dňoch do koša a zjedia sa z nej možno 2 kúsky. Ale som strašne rada, že muž nemá rád koláče, lebo ešte to by mi chýbalo ku šťastiu 😀

miselin
16. mar 2009

Chcela som ho pôvodne už mať aj upečený ale keď má muž poobednú tak sa od Domči nepohnem ani na minútu. Dokonca dnes nechcela chodiť ani v pavúkoch len som ju musela stále vláčiť na rukách, lebo inak tak strašne vrieskala, že by ku mne aj sociálka prišla 🙄

miselin
16. mar 2009

Tak fešák išiel do trúby, tak ak by ste videli nejak moc jasný Rozkvet tak radšej volajte hasičov 😖

dadulaa
16. mar 2009

Miselin 😀 😀 ja ho budem vidieť dosť jasne a asi skôr než ostatné baby 😀 daj vedieť, či sa ti podaril, si mi narobila chute, asi ho aj ja zajtra konečne vyskúšam 🙂
Inak my spíme už od 20:30, chlap v robote, tak mám veget, môžem koníkovať 😀

miselin
16. mar 2009

Tak hlásim, že po 15 minútovom pečení je zhora úplne čierny 😀 😀 a ešte mi aj strelila žiarovka v kuchyni 😀 😀 ale už mám z Domči tak obrnené nervy, že som sa aspoň dobre zasmiala 😀

fialllka
16. mar 2009

miselin: 😀 😀 ty si podarena .... ziadny hasici nebudu 😵

dadula: som rada, ze Kubko je uz na tom lepsie 😉 mne uz tiez Terezka spi od pol osmej a z chlapa dnes nic nebude, bo ma roboty nad hlavu, do piatka ma dva terminy surne, tak z neho dnes vecer nic nebude 😀 😝

miselin
16. mar 2009

A už som si skoro začala myslieť, že som žienka domáca 😀 Ešteže mám umývačku, lebo by som dnes asi aj riady roztĺkla 😖 , lebo som akási šikovná

miselin
16. mar 2009

Mne spí Domča od 18:45 a chlap tiež v robote, no len mám zase černocha v trúbe tak sa jemu venujem 😅 ale volala som chlapovi a nežiarlil 😎

miselin
16. mar 2009

Dufam, že z toho môjho kuchárskeho umenia neskončíme zajtra na pohotovosti 😒

dadulaa
16. mar 2009

Miselin a zvnútra je prepečený, či nie? možno si len dala zlý program na trúbe na pečenie alebo sa piekol na veľa stupňoch.

miselin
16. mar 2009

Vnútri ešte neni, len ja trubka som dala pečenie zhora aj z dola a asi som mala dať len z dola, no nechala som ho piecť uvidím, šak černejší už byť asi nemôže 😒 😅 Či hej? 😲

zuzka99
16. mar 2009

miselina nezobudí sa malá keď mixuješ?

zuzka99
16. mar 2009

Baby ja si musím nosiť obed pre seba do Včielky, dnes som sedela v aute do 13,30 a už som sa naštvala a zobudila ho, lebo som išla umrieť od smädu a hladu v tom aute 😠

zuzka99
16. mar 2009

fialka, psíka som nevidela, asi nemala, alebo čakal vonku

miselin
16. mar 2009

Zuzi 😀 😀 😀

miselin
16. mar 2009

Mne sa nezobudí, lebo pozatváram dvere ale skôr ako na mixér a vysavač sa zobudí na vrzgnutie postele 😒

dadulaa
16. mar 2009

Zuzi, veru som dnes okolo obeda na teba myslela, či zas sedíš v aute a čítaš časáky 😀

fialllka
16. mar 2009

zuzi:
ja som zasa dnes s malou chrnila doma a skoro som sa pocurala, lebo si na mne ustlala 😀

zuzi: no maminka zvykne chodit na postu aj dovnutra s hafanom, on je navyknuty, vsade s nou a pekne sa hned posadi pod tie postove boxy a caka s nou v rade 😀 postarky ho uz poznaju a aj predavacky v obchode 😵 ale mozem jej zajtra cink, ci tam bola 😉

miselin: moze byt cernejsi ... prepni si to na pecenie len zo spodu 😵

moja svokra ked nieco ide mixovat, tak sa kvoli malej zatvra do spajze, hlavne vecer, ked uz spi 😀

fialllka
16. mar 2009

babenky, je tu z vas niektora nextacka?

neviete mi s tymto poradit?

rada by som malej objednala tieto vyrobky:
http://www.next.co.uk/WinItemView.asp?b=G34&p=2...

http://www.next.co.uk/WinItemView.asp?b=G34&p=4...

a chcela by som to na leto .... v aprili budeme mat rok, nosime velkost 80 body aj nohavice ....
minule som jej brala opalovacky a pyzamka na velkost 12-18 m a to je nam velke este a o dost ale co som jej vzala toto:
http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn... na velkost 12-18 m tak to nam bude v lete super ... ale opalovacky mame po zem ale snad dorastieme

tak potrebujem radu, lebo rada by som jej aj body s kratkym rukavom a bodyove tielka a fakt neviem aku velkost, aby nam to bolo v lete dobre ...

jedna sa mi hlavne o tie prve dve veci, saticky a tie gatuse paskate, ak mate niektora podobne, viete premerat a poslat nam a poradit? Lebo by sme radi, aby jej to v lete bolo dobre. dakujeme.