Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
15. máj 2009

A mne doktorka vždy hovorí, že Domča má skrátka taký typ postavy, že je taká útlučká a taká aj bude. A že jej nič nechýba. A robila jej aj tie testy a boli v poriadku. A ani mi nechudne, len mám strach aby jej nechýbali vitamíny keď nechce nič jesť a hlavne to ovocie. Ale síce v tom dnešnom Tesco ovocí a zelenine moc tých vitamínov aj tak asi neni 😒

hasleerka
15. máj 2009

miselin, ked čítam o malej Domči, je mi až ľúto .... a dokyni sa to zdá normálne že tak málo papá ... a tvoja mama čo na to vraví, aký jedák si bola ty?

miselin
15. máj 2009

Hašlerk ja som bola taký priemerný jedák nič extra ale s mojím mužom mali problémy a dosť veľké ohľadom stravovania a on bol aj strašne maličký šak Zuzka s ním chodila do triedy tak môže potvrdiť, že bol len taký drobček

miselin
15. máj 2009

Ešte ma napadlo či to nemôže nejako súvisieť s tými stoličkami, lebo asi tak pred mesiacom sa jej prerezali prvé dve tak neviem či je z toho taká alebo čo, ale mne niekedy príde, že skôr nemá čas na to aby prežúvala a babrala sa tam z jedlom keď musí stihnúť kopec iných vecí, dnes v noci som k nej vstala asi 15 krát čo sa jej nechcelo spať a cez deň spala iba hodinu a to som s ňou obehla 2x Rozkvet pešo 😒

jankabambulka
15. máj 2009

misel-my máme s katkou presne opačný problém,ja neviem, kde už schovávať papanie predňou 😔 s miškom to máme niekedy ako ty s domčou ale katka , uf je to ťažké-a keď nedostane tak bučí ako tur. o.i. miško je odchov na mliečku a vypije večer pred spaním 240_280 mliekokaše a katka večer 160-200 v noci asi okolo 100 obaja a ráno okolo 120 obaja. inak v poslednom čase mi nechcú moc naobe mliečko ani jeden teda miško si potiahne ale nič extra

hasleerka
15. máj 2009

no bambulka aj ty máš čo v noci vstávať ... toto som ja nezažila, mne prespia obe ... teda tento týždeň som aj ja asi zo 3x vstávala, asi sa Miške niečo snívalo, lebo zaplakala , volala mama, tak som ju bola zakryť a pohladkať

misel, tak možno to má asi po tm

miselin
16. máj 2009

Hašlerka to máš super, že ti tak krásne spávajú baby, ja som už napríklad nespala mesiac vkuse možno bolo 5 dní čo som k nej vstala len 3-4 razy ale inak je to u nás extrém ☹ Pred včerom som k nej vstávala od 23:00 až do piatej rána každých 20 minút a dnešná noc tak isto katastrofa od pol noci pišťala až do tretej takže som zase nespala a potom schrupla do piatej a od vtedy zase pišťala a od šiestej sme už hore úplne. Ja som už tak unavená že už rozmýšlam aj čo je za deň 😖 Ona sa každú noc zobudí o polnoci a do druhej alebo tretej nechce spať ako keby bola vyspatá, ja ju už nechápem, asi sa nevyspím až kým sa nevydá a neodíde z domu no vlastne ak ju teda bude niekto takú ubačanú chcieť 😒

miselin
16. máj 2009

Bambulka Katka teda nevypadá, že je taký papkáč 😲 skôr by som to povedala do Miška a vidíš 😀 To keby sa dal Miško s Domčou dokopy tak by im stačilo kúpiť stĺp lásky a nemuseli by ani variť a bolo by im dobre a len by spomínali ako ich tie mamky len s lyžicami naháňali 😀

hasleerka
16. máj 2009

miselin a máš ju v postielke, či pri sebe?..

zuzka99
16. máj 2009

no a ešte im pridajte do trojky sláva 🙂 dominike s miškom. ten tiež asi žije z lásky

bambulka, som bola asi o 17,00 v tescu a nikto tam nebol a sme sa pýtali aj na informáciach a že žiadna Avon tam nebola.

doobeda sme boli v novej dubnici na výstave a potom sme išli do trenčína pozrieť nejaké šaty na svadbu a nič, som už nešťastná. nemáte doma nejaké, čo by ste predávali?

zuzka99
16. máj 2009

som mala aj dve šaty adeptky, jedny čierne, to som nechcela a druhé také bielo tyrkysové , ale nebolo to ono čo by som si predstavovala, asi by som sa v nich necítila dobre. pomožte mi, poraďte, prosíííííííííííím, lebo nikam nemožem ísť 😢

zuzka99
16. máj 2009

ale kúpili sme aspoň malému v predeti.sk nohavice, také pekné šedé plátené a k tomu si dá bielu košelu

kaciatko68
16. máj 2009

Miselin, ešte ma napadlo, skús presťahovať postielku na nejaké iné miesto. Viem, že niekedy ani nie je kde, ale vyskúšaj to. Možno sú tam nejaké divné geopatogénne zóny a preto tak zle spí. Ja mám inak v spálni také pliešky na rušenie geopatogénnych zón, ale to mi odporučil ľudový liečiteľ pri mojej prehliadke. Neviem, či by to niekto povedal len tak. Tak by som to len tak na blink skúsila. Možno to pomôže.
Veď s takýmto spaním budeš za chvíľu psycho. Ešte že si mladšia a viac vydržíš ... 😉

kaciatko68
16. máj 2009

Zuzka : pozerala si v Priore hore v tom butiku hneď vedľa športového. Známa si tam kúpila dvoje šaty na svadbu a ja by som si tam chcela kúpiť tiež. Nemajú tam teraz nič také ?

jankabambulka
16. máj 2009

zuzik to je kravina - boli sme tam ale len do 13h . stalo sa to, že plánbol taký že ja tam nechám moje asistentky a ja pôjdem sa učiť , ale jednej tam prišlo blbo tak hovorím jedna tam sama nemôže byť tak som volala ešte iným asistentkám ale ni emojím a tým sa nechcelo tak sme sa tam už nevrátili, ale boli sme tam.
kačenka tam bola 😉

hasleerka
16. máj 2009

miselin presne ako píše kačiatko , preto som sa pýtala či malá spí s tebou alebo sama?

zuzi ja ti požičiam šaty, len si musíš ešte jednu zuzku do nich zohnať 😀 😀 😀

miselin
16. máj 2009

Hašlerkamalá mi spáva v postielke lebo je to to išté aj keď si ju dám k sebe 😒 Ale dnes už aj celkom pekne papala tak má odpustené 😀

miselin
16. máj 2009

Kačiatko a to čo sú za pliešky by som si aj ja dala do spálne, lebo suseda čo býva nad nami mi vravela, že oni sa kvôli deckám nevyspali 6 rokov čo im tiež každú noc pišťali tak možno v tom niečo bude 😒 A ak ti mám pravdu povedať tak ja už som psycho, dnes mi bolo zase aj zle som už totálne KO už len čakám každým dňom kedy to na mňa úplne dolahne ☹ Lenže ja ako taká trubka neviem ani oddychovať a musím ešte aj každý druhý deň cvičiť a potom som aj taká unavená a keď mi decko spí poobede tak ja si k nej aj tak neľahnem radšej idem upratovať ☹ Ale ja už si fakt neviem ani poriadne sadnúť a potom som moc vyčerpaná 😅

miselin
16. máj 2009

Zuzi ja mám také šaty oranžové čo som mala na prezlečenie na svadbu ale neviem či by sa ti páčili, to sú také Poľské ja som si ich nakonec aj tak neobliekla, lebo sa mi prestali páčiť 😅

fialllka
16. máj 2009

ahojte koculky

tak uz som aj ja prisla na pricinu poslednych horsich noci ... ide nam crenovy zubok 😉 teda ked pocitam, tak je to hore a v stvrty v poradi, co je ... dva ma rezaky a ocak este nie a vedla toho jej ide crenak 😉

mne dnes aj mala celkom pekne papala konecne .... rano spraskala pri obliekani par chrumiek, potom jogurt s ovocim, mlieko, na obed jej chutil kralik na zelenine so zemiakovou kasou a u nasich mlieko, banan, jednohubky ale samozrejme, ze len rohlik s maslom a sterilizovanou uhorkou a na veceru si dala vcerajsieho ryzoveho nakypu trochu 😉 a dotankovala sa materskym mliekom 😉

miselin: sluchaj moja, radim ti, vzdy ked ide mala spat doobeda, tak si chod aj ty lahnut a oddychnut a vyspat sa s nou .... ja to tiez praktizujem a som ovela spokojnejsia, vyrovnanejsia a pohodovejsia, oddychnuta a aj ked ma mala zly den alebo aj noc, tak nie som taka unavena, ako ked si s nou nelahnem ... upratovanie pocka, neutecie 😉

miselin
16. máj 2009

Zuzi som ich aj odfotila kuk https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... ale tebe sa asi tiež nebudú moc páčiť 😝

miselin
16. máj 2009

Fialka a ko dlho ti spí cez deň? lebo mne Domča max. 1,5 hodiny takže kým by som zaspala tak by som aj akurát mohla vstávať tak kašlem na to no 😒

miselin
16. máj 2009

Fialka aj my už máme tieto zúbky a tento týždeň jej vyšiel už aj dole v ľavo tak už ich má 3 a teraz jej pôjde aj v pravo lebo tam má až takú hrču 😖

hasleerka
16. máj 2009

miselin , ja tiež občas poobede schrupnem ... možno ani nespím, ale hlavne si oddýchnem ... a to sa v pohode vyspím cez noc, ide proste o oddych

miselin
17. máj 2009

Dobré ránko 😀 Dnes som k malej vstávala len tri razy len škoda, že už je od 5:15 hore a vyspinkaná do ružova 😝 Asi to vyskúšam cez ten obed, len keď ja vtedy vždy aj obedujem lebo keď je Domča hore tak sa nemôžem v kľude ani najesť, lebo keď ma vidí jesť tak vrieska ako pavián lebo sa jej nevenujem 😖 Dokáže pri mne stáť a vrieskať až pokiaľ nedojem tak to potom vždy do seba len nahádžem za pol minúty nech už je kľud 😅

miselin
17. máj 2009

Dnes ideme grilovať sa tešííííím

zuzka99
17. máj 2009

miselin, tak si to užite 🙂 my sme malého ráno odviezli k našim a dali sme si na Agipe raňajky - koláčik a kávičku a teraz umývam okná a poobede ideme na kačicu.

teraz ma naúadlo, jak si písala, že Rasťo bol štupel od piva, to máš pravdu, poobede si u našich vyhrabem fotky zo školy a popozerám a pripomeniem si 😀 ak ich doma nemáte možem ukázať a zasmeješ sa aj na mne 🙂

tá foto šiat sa mi nedá načítať, vraj sa tam už nenachádza, nedá sa ti to vložiť ešte raz alebo poslať na mail. zuzka99@zoznam.sk? ja oranžovú farbu milujem 😉

tak pa babule, idem umývať to okno, kým dojde mm z kostola, nech aspoň jedno stihnem

zuzka99
17. máj 2009

naúadlo - napadlo

hasleerka
17. máj 2009

zuzi tie šaty boli pekné , ja som ich kukla ... zuzi som z toho trochu mimo, ešte raz mi osviež pamäť, ty si vyrastala v čechách či tu, alebo tam si iba robila

misel peknú grilovačku ... tá tvoja Domča je pekná potvorka že ťa nenechá ani najesť, ale asi vie ako na teba, skús ju nechať tak a v klude sa najedz ... možno si uvedomí že všetko sa netočí len okolo nej

zuzka99
17. máj 2009

hasleerka, ja som sa tam narodila v ČR a potom sme už bývali tu v Považskej, sem som chodila aj do školy a až potom po škole som zase pracovala v ČR