Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kaciatko68
18. jún 2009

Tak my už sme zdraví. A máme aj dlažbu a pieskovisko, takže môžete prísť k nám na návštevu.
Dnes som ešte zisťovala ošetrovanie eko kože u tej upratovacej firmy. Poradili mi bezfarebný balzam na kožu z obuvi. Tak už som dve stolice s tým natrela. Je to včelí vosk, olej z jojoby a lanolín.

miselin
18. jún 2009

Ozaj Zuzi už si tepovala ten koberec s tým Vanishom?

fialllka
18. jún 2009

katka: super, ze uz to mate hotove ...

my sme vcera kupili konecne sedacku do obyvky a dnes ju boli aj zaniest na byt .... spalna je uz vymalovana, tak sa moze upratat a uz len kuchynu a obyvku vymalovat a mozeme sa stahovat 😉 😀

miselin: ty si mala taky obrazok chrupu, kde si pises, kedy Dominike vysli zubky, nemohla by si mi ho poslat??? alebo vlozit tu do albumu a ja si ho stiahnem ... 😉

nam ide teraz spodna stolicka vlavo, a mala je v noci strasna .... cez den mi sice spi tie dve a dve a pol hodky ale v noci sa budi kazde 2 hodiny a je na prsniku ... som total k.o. .... uz nech jej tie zubale vybehnu vsetky naraz, bo to je hrozne ....

no ideme kupat, resp. manzel uz s Terezkou napustaju vanu, tak im idem urobit pre Terezku veceru, nech sa naje ... a on ju okupe ....

este som sa chcela spytat, babenky, v com teraz buvaju vase detvaky v noci? lebo mne Terezka spavala v pyzamku a aj vaku a bola spotena, tak som jej vcera dala len pyzamko ale take fleesove a tiez mam pocit, ze sa budila aj kvoli teplu a aj kvoli zubalom ... tak neviem v com ju mam davat buvat ....
cez den som ju nechala spat v kratkom tricku a takych nohavickach ako sa davaju pod letne saty a ponozky a super buvala, len prikryta dekou ....

olinka332
18. jún 2009

Ahojte babenky,kaciatko mozem sa Ta spytat kde si kupila ten vcely vosk na sedacku?lebo ja mam tiez eko kozu a uz vidim ze pri detoch trpi.Potrebovala by som ju osetrit.Dakujem

zuzka99
18. jún 2009

kej miselin, už dávno, ešte vtedy jak som sa pýtala a bolo to super, rýchle a čisté

ako ste zaspali? ja som na pokraji nervového zrútenia, som myslela, že ho už zahluším. tak cez deň spánok 20 min. poobede a teraz do 22,00 revy, spať ani za nič a chcel pozerať telku

zuzka99
18. jún 2009

ja už neviem, poraďte čo mám robiť inak, čím viac a snažím a regulujem to, tým je to horšie. Asi tomu nechám voľný priebeh, nebudeme spať nikdy a ja pojdem do blázinca 😠

jankabambulka
19. jún 2009

ahojte
vôbec nemám čas teraz na nič. moje deťuchy sä teraz stelesnením čerta. ja som tiež zuzik zúfalá z nich. ale s tým rozdielom , že mne ani v noci nespia a raz je jeden hore a reaz druhý a taksi to striedajú soávam tak max. 2hodiny . už zasa sa mi začína vracať , čo som mala po pôrode, tá neuveriteľná vyčerpanosť /zle, závraty, tlaky, dychavičnosť../ dúfam že tie šibnuté zuby už výjdu, o.i. my ešte nemáme ani toličky len sa začínajú tlačiť. a najhoršie miško ričí od rána do rána. keby aspoň si dal prestávku čo ja viem pol dňa , ale on prd 😠

hasleerka
19. jún 2009

ahojte kočky, idem si aj ja zanariekať ... malé sú zlé, aj moje veľké sú zlé ... Miška je neposlušnica tvrdohlavá, furt by len zle robila a Zuzka ide už asi do puberty, lebo niekedy sa to s ňou tiež nedá vydržať ... už som minule myslela že dám výpoved z tejto domácnosti a odsťahujem sa, len mi to akosi svedomie nedovolí

skúste to stretko teda navrhnúť 🙂

zuzka99
19. jún 2009

hasleerka 😀 😀 😀 výpoveď by som aj dala, chcem ísť sama na dovolenku, nepridáte sa niekto? JA som dnes dala výpoveď z miesta kuchárky, starý zje od včera a malý Hippku a polievku z mrazáku 😉

hasleerka
19. jún 2009

jej zuzu že starý, to ja nemôžem povedať, mm je odo mna mladší 😀 😀 😀 ... a kam ideme na dovču, ja isto sa pridám ... alebo žeby ku kačiatku na tú kávičku 🙂

kaciatko68
19. jún 2009

No babule, veru prídite na tú kávičku, to by ste ma potešili.
Olinka 332 - je to balzam na kožu - výrobca Moneta, v obuve v Ščokine - ale už ju tam majú iba jednu, tak asi čo najrýchlejšie tam choď. K tomu mi radili si kúpiť silonkové ponožky, alebo podkolienky a tým to ponatierať. Potom som to nechala tak pol hodiny pôsobiť a prebytočný vosk som poutierala bavlnenou handričkou.
Mám pocit, že je eko koža taká jemnejšia a lesklejšia, tak dúfam, že to bude OK.

kaciatko68
19. jún 2009

Inak my spávame už zasa dobre - večer od 21.00 - zaspáva sama a vstáva tak od 8.00 do 9.00. Cez deň spí od 13.00 do 15.00 - 16.00.
Ale v noci sa stále mrví. Niekedy viac a niekedy menej.
Dnes som bola doobeda v meste. Kúpila som karimatky, nafukovačky, sebe riflovú mini sukňu, také minikraťasy a tričko a šlapky a mm tiež šlapky. Už potrebujem len plavky pre mňa, lieky a opalovák pre malú.
Janka vydrž, ale musí to byť zaberák. Nám niekedy úplne stačí jeden mrnčoš a nieto ešte dvaja, tak to by som bola už šedivá. Tak dúfam, že budúci týždeň nás už prídete pozrieť. Hasleerka, kedy môžeš ?

kaciatko68
19. jún 2009

No a idem rýchlo vykladať nákup, pospratávať riady a upratovať. Mám pocit, že tu mám stále neporiadok ☹.
Sem ideme na dovolenku :
http://www.tz-dugirat.hr/component/option,com_e...
a tu budeme bývať :
http://www.chorvatska.cz/omis/apartmani-tomic/

kaciatko68
19. jún 2009

Ešte si treba nájsť pod photos - Sumpetar

zuzka99
19. jún 2009

kaciatko nádherné, aj ja niečo také potrebujem.

miselin, párky zjedol asi jeden - dva tie malé, vôbec nebol hladný.

miselin
19. jún 2009

Zuzi mne už malá spí 😵 😵 😵 😵 Som taká šťastná, som aj MM volala, že ak príde pred desiatou tak má smolu a ho nepustím, takže som konečne sama a nikde nepočujem žiaden rev 😵 Takže aj Slávkovi chutia tie páročky, no Domča sa išla s nimi až zadusiť, čo ich tak jedla 😀 😀

Inak to stretko by sme už mohli niekedy dať 😉

miselin
19. jún 2009

Och Bambulka, to ako keby bolo u nás ešte pred pár dňami, ja mám síce len jedno ale mám pocit akoby som mala tri, ja som tiež spávala tak dve tri hodiny v noci a to nie ani vcelku a je to fakt o hubu ☹ Snáď nám to tie naše deti raz vynahradia 😒 Držím palce nech ich to už prejde až si oddýchneš 😉

zuzka99
19. jún 2009

miselin, aj mne spí od 21,00, normálne ho chodím pozerať či nemá teplotu alebo čo 🙂 Lebo aj ráno som ho nebudila, ani poobede, nechala som dnešný deň na ňom a takto to dopadlo. Myslím, ako že dobre. Asi už nebudem riešiť spánok tak veľmi ako doteraz, potom sme len všetci nervózny, že nespí vtedy kedy sme naplánovali

miselin
19. jún 2009

Zuzi ja som tak prestala riešiť to Domčiné papanie a od vtedy sa nestresujem a je mi jedno koľko a čo je a jeden deň je veľa druhý zase málo, pokiaľ jej nič nieje a ani nechudne tak sa na to vykašlem. A tak to začnem robiť aj s tým spánkom,aspoň budem ja kľudnejšia 😉

hasleerka
20. jún 2009

kačiatko, no super bude dovča, potom aj fotky pukazuješ

babule a kedy sa teda vygulame ku kačiatku 🙂 🙂 🙂 ... keby nepršalo

zuzka99
21. jún 2009

miselin, tak čo ako pokračujete s tým spaním? My včera večer 22,15 😠 😠 😠 😠

miselin
22. jún 2009

Zuzi my teraz so spaním v pohode ale vstáva tak od tej šiestej do pol siedmej, dva dni mala budíček o šiestej a už si zase zvykla, ale túto noc bola hodinu hore, sa tam po nás štverala a kvákala 😖 Dnes som jej kúpila v nemocnici v tej predajni tie kaše ako si mi hovorila, som kúpila špaldovú a jáhlovú, tak som zvedavá, či mi to bude jesť 😒 Ale sú teda poriadne lacné oproti tým čo som jej kedysi kupovala od nutrilonu a od hippu 😲 Som bola dnes aj na kožnom tak mám všetky znamienka v poriadku, som rada lebo som mala lepa a v septembri si pôjdem dať jedno vybrať, lebo sa mi strašne rýchlo zväčšuje a je hrozne hnusné 😅

zuzka99
22. jún 2009

tak to je super, že sa to zlepšilo, u nás stále večer večierka o 22,15. A keď si ju budila o 6,00 večer predtým išla spať kedy? Lebo mne keď zaspí o tej desiatej mi je ľúto ho budiť tak skoro

hasleerka
22. jún 2009

misel, som rada že máš znamienka OK ...zuzi Slávko vás nechce nechať o samote, preto je tak dlho hore, ešte asi nechce súrodenca 🙂

miselin
22. jún 2009

Zuzi večer pred tým išla spať o 21:15 a ráno aj revala keď som ju zobudila, ale potom mi zaspala doobeda o desiatej a spala dve hodiny a večer zaspala okolo 20:15 a od vtedy je to tak stále tak uvidím dokedy ju to zase bude baviť

kaciatko68
22. jún 2009

Miselin, super, že máš znamienka OK. To si bola u Baštekovej? A koľko to trvalo ?

miselin
23. jún 2009

Kačiatko ja som bola u Sárincovej lebo som tam bola s Domčou na kontróle a to ti ich len pozrie takou lupou alebo čo to je to je len chvíľočka 😉

miselin
23. jún 2009

Ozaj čo keby sme dali zajtra vo Včielke stretko, keď je tak škaredo? Zachvíľu ju zatvoria a otvoria až v septembri po prázdninách

olinka332
23. jún 2009

Kaciatko,moc dik za tip.len skoda ze som sa akurat vratila z mesta a veru sa mi uz nechce,to pocasie je fakt na prd.Pekny den pa

miselin
23. jún 2009

Ahoj Oli sa ku tebe pomaly aj chystám, len keď ma to vždy napadne až večer 😅