Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
25. jan 2010

janka neboj budeme na vás myslieť nech všetko dobre dopadne 🙂

ten môj červík mi dnes zaspal o trištvrte na dvanásť cestou domov a vyzliekla som ho dala do postielky a za 5 min. bol vyspaný (spal 15 min.) skoro ma porazilo snažila som sa ho uspať nepodarilo sa tak sme išli von či nezaspí náhodou v kočári ale on sa len hodinu vozil a prišiel domou ako keby spal 3 hodiny čerstvý a plný energie len neviem do kedy mu to vydrží dúfam že nezaspí o siedmej na pol hodinu a potom budeme hore do polnoci 😒

dadulaa
25. jan 2010

ivka, ja ani neviem, že nejaký ples je 😖 aj tak by sme nemohli ísť obe, jedna by musela strážiť, ale nejdeme, veď máme oslavu, však vieš 😀 som zvedavá na tú tortičku.. 🙂

ivka000
25. jan 2010

ved babka by bavila 😉 dúfam že sa podarí si pochutnáte 🙂

dadulaa
25. jan 2010

Ludka, pozri IP 😉

hasleerka
25. jan 2010

kačiatko vyzerá to tak že asi sa tá oslava posunie, aj nám by to asi viac vyhovovalo, kedže Miška ešte kašle a soplí

fialllka
25. jan 2010

kaciatko: ja uz sa liecim a celkom to zabera ... nasadila caj s citronom a medom a sal na krk po dome ... tak ta moja buchticka po mne opakuje a cajickuje so mnou a aj sal dnes nosila okolo krku po byte aj s ciapkou na hlave 😀
my uz mame pre Lindusku aj darcek .... Terka vyberala dnes 😉

no my s oslavou ... manzel vie, ze v sobotu ideme na kinder party ... tento vikend ma aj svokricka narodky ale oslavu daju asi az na buduci vikend, spojenu aj so svagrovymi narodkami ... takze nam by to viac vyhovovalo tento vikend ... lebo ak buduci pojdeme ku svokrovcom, tak to isto aj na prespanie zo soboty na nedelu ...

kreksina
25. jan 2010

Zuzi dik. No vidím, že strácam prehľad 😉 Moja malá sa naučila vískať-úžasnééééé hlavne o pol jedenástej v noci- tak sa teším na dalšiu nočnú. 😝

ivka000
25. jan 2010

kačiatko a keby si to dala na nedelu? to by aj peta aj dada išli či nie? aj nám by viac vyhovovalo 😉

fialllka
25. jan 2010

my by sme radi mali nedelu rodinnu s tatinkom doma, nam vzdy skor vyhovuje sobota ... on moze pracovat a my mozeme zurovat 😀
ale necham to na vas .... ked tak, si to uzijete bez nas .... 😒

xsunx
25. jan 2010

kaciatko vobec by som nepovedala ze je od teba muz o 5 rokov starsi, podla mna vyzeras mlado ...
my na navstevu isto nepojdeme lebo sme chory ☹

nany100
25. jan 2010

ahojte maminy...Jarka, maličká je chorá? Prajeme rýchle uzdravenie...ešte mám naše Vianoce v čerstvej pamäti ☹

miselin
25. jan 2010

Bambulka držíme pästičky nech všetko dobre dopadne a nech ste už rýchlo doma 😉

Katka blahoželám k Ondrejkovi a nech je dobručký, zdravučký a spavučký 😉

Kačiatko mne je jedno či bude oslava v teraz alebo o týždeň 😉

Seby tak ako som hovorila, že už malá dobre spí tak to je už zase minulosť ☹ Najviac sa obávam toho, že sa mi bude budeť aj keď už budem chodiť do roboty a to fakt neviem ako to budem potom zvládať ☹ Škoda, že nedávajú platenú predĺženú materskú aj pre nespavosť detí 😖 Ale už ma úplne opustila nádej, že by raz mohla aj dobre spať ☹ Od nového roku k nej vstávam každú noc asi 15 krát a som už úplne hotová ☹
My sa snažíme chodiť do Včielky každý deň keď je otvorená a 4 februára tam bude karneval, len ja nemôžem ísť lebo máme také menšie stretko zo strednej 😒

ivka000
25. jan 2010

jeeej karneval dnes som nad ním rozmýšlala ked si kubko pozeral dráčikový leták boli tam masky pre deti 🙂
misel neboj ona sa polepší veď hádam nebude spávať takto do 18

ivka000
25. jan 2010

malému sa tlačia vrchné stoličky má to celé spuchnuté ale isto mu to bude trvať min. dva týždne až mesiac mám sa na čo tešiť 😖

ivka000
25. jan 2010

tých 15 min. spánku poobede mu asi stačili lebo pobehoval do deviatej ale potom si sadol a odpadol ako mucha 😀

ivetka007
25. jan 2010

Aj my sme zase chorí 😠 Miško začína kašlat a ja mám nádchu. To už nie je možné 😠
Katka, blahoželáme k Ondrejkovi. Nech ste zdraví a šťastní.
Jankabambulka, stráááááááááášne silno držíme palčeky, nech všetko dopadne výborne.

hasleerka
25. jan 2010

misel máte zase stretko, sa vám to akosi zapáčilo???,

ivka potom sa zase misel aj tak nevyspí, lebo bude dumať kade sa jej dcéra túla 😀 ... misel kašli na to, ved potom na onom svete to všetko dospíš 😀

hasleerka
25. jan 2010

peta ty prosím ťa ako hráš to akvárko, ved si tuším každý den v novom leveli ... už som ťa kedysi aj dobehla a už si zase o 3 vyššie

kaciatko68
26. jan 2010

Tak sa všetci vyzdravte, zatiaľ to nechám na sobotu a ešte vo štvrtok sa dohodneme, kto môže prísť a je zdravý, až tam nebude Linduška sama... 😉
Dnes frčím do Dubnice na prev. prehliadku ku gynekológovi.

kaciatko68
26. jan 2010

Tak nikam nejdem, zomrel mu otec a zajtra majú pohreb. Ak sa Vám chce a máte autíčko alebo BUS, tak prídite doobeda na kavčo. Sme doma a máme navarené 😉

petra5258
26. jan 2010

NAM VCERA NEDALI NAKONIEC ANTIBIOTIKA IBA NOVY SIRUPCEK TAK SOM RADA A UZ SA NAM ZASE TROSKU POLEPSILO, INAK NEVIEM SI PLREDSTAVIT ZE SI BUDEM RAZ DAVAT TEN MENSTRUACNY POHARIK CO SA TUNA VPRAVO ZOBRAZUJE🙂 KACIATKO POD AJ MNE NAVARIT🙂

ludka_r
26. jan 2010

Ahojte
Katke gratulujem k Ondrejkovi...
A Janke držím päste pri operácii, nech to len dobre dopadne...
Mne by stretká tiež vyhovovali viac cez týždeň... Cez víkend chodíme do PU a ak nie, tak som rada, že som konečne s mužíkom... 😉
Tak musíte chodiť aj ku nám, najmä keď budem mať pred skúškami. Snáď sa dajako potlačíme v tej našej kutici... 😀

ivka000
26. jan 2010

ludka ani my to nemáme ktohovie aké veľké ale stačí 😉

peťa to som rada aj za teba že nemáte ATB a budem držať palčeky nech vám sirupček zaberie a čo vám dali?

Kačiatko neboj min. Jakubko sa bude zabávať si Lindou my sa isto aspoň na chvíľu dohrabeme 😀

zajtra idem do mesta pokúpiť nejaké drobnosti a možne ist do včielky alebo k niekomu na kafčo 😀 alebo prídite niekto k nám na nákup môžem ísť hocikedy 😉

kaciatko68
26. jan 2010

Tak Ivka prídite zajtra k nám na kavčo. Aspoň zistíš, kde to je a v sobotu to rýchlejšie nájdeš 🙂

ivetka007
26. jan 2010

Kačiatko, ty chodíš do Dubnice ku gynekológovi? Nie náhodou k MUDr. Mokrášovi? Si s ním spokojná? Totiž rozmýšľam o zmene a neviem, ku komu sa mám prehlásiť.

kaciatko68
26. jan 2010

Áno, chodím Mokrášovi, ale je to trochu ďaleko, hlavne keď som bola tehu a chodila som častejšie ...

kaciatko68
26. jan 2010

Tak pozývame, kto budete ešte chcieť zajtra prísť na kavčo 🙂.

ivetka007
26. jan 2010

Je to ďalej, ale podľa mňa, ku dobrému lekárovi sa oplatí cestovať. Tu v PB gynekológov veľmi nepoznám a niekto je spokojný a niekto nie. Tak si vyber 😖

kaciatko68
26. jan 2010

Sama neviem, či som s ním úplne spokojná, asi ako kedy, ale je to kamarát, tak aspoň mu môžem zavolať, keď potrebujem. Oni sú asi všetci rovnakí, časť báb je spokojných, časť nadáva, ja som už tiež rozmýšľala, že pôjdem ku niekomu inému, ale keď som si zisťovala info, tak som k ničomu rozumnejšiemu neprišla 😒 .

ivetka007
26. jan 2010

Tak sme na tom rovnako 😀