Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
26. mar 2009

A už padáme na jednotku a sa teraz aj sama postavila v postieľke 😵 a potom naschvál padne na zadok a ešte si aj zatlieska 😀 Som rada, že už nepadá na makovicu 😖

miselin
26. mar 2009

Katka prečo ti s pasu zmizol aj Matúško 😲 A kde teraz bývate?

fialllka
26. mar 2009

ahojte kocky

jankabambulka: blahozelame ku samostatnym krocikom 😉

miselin: ja tiez s malou nebeham, nechala som ju presne ako kaciatko, nech sa sama nauci a nemali sme ani pavuky .... a tiez ako zuzka radim, nedavaj paplon ... ja som mala napr. na zemi kde sa terka hrala deku a ked sa chcela postavit, tak to urobilo vacsiu zlobu ... bo sa jej smykala ta deka po dlazbe ....

a blahozelam ze ste sa naucili padat ... ja odvcera ucim malu zliezat z postele, som zvedava, ci to bude mat uspech 😉

kkaattkkaa
26. mar 2009

Gratulujem vsetkym "chodiacim vrtulkam".

Misellin, stahujeme sa kade, tade, bola som v PB cez vikend, lebo trvaly pobyt mam este tu a volicsky som nemala...
Momentalne byvame v BA, vsade okolo je beton, a na zemi macacie hlavy, takze ani ta motorka Matuskovi nechce behat. Naviac tu v centre sa citime ako v rezervacii, nie su tu potraviny, len same kozuchy, lodicky, sperky a ine serepeticky a turisti! mraky turistov.
Velky šok pre nas-zo samoty priamo do centra BA.
Predavame dom, pretoze pristup k nemu je pre mna z hladiska dochadzania do prace (a Matuska do MS) bez jeepa skoro nemozny. Manzel sice tvrdi, ze my predsa mame auto (ale podla mna Skoda 100 nie je auto, ale veteran). A naviac sa nase auto k domu nedostane. Paradoxom sa mi zda, ze ho ide kupit rodinka so styrmi detmi. (My sme ho kupili od rodiny so styrmi detmi)
Teraz zhaname dom novy, len vsetko je take drahe, ze ani polovicu nemame... (naviac s mojimi poziadavkami-elektrina, voda, pristup sa hladanie este stazuje)
Velmi dufam, ze uz toto leto budeme vo svojom.

hasleerka
26. mar 2009

kačiatko tak to budeme spolu oslavovat, ja som tiez septembrová 🙂 🙂 🙂

miselin
26. mar 2009

Katka ani ja by som nechcela bývať v Blave, ja moc nemusím takéto veľké mestá 😝

zuzka99
26. mar 2009

Jani, prosím ťa, koľko vás vyšiel ten let do Anglicka? Ja som večer hľadala do Bruselu lety a našla som, že 68 EUR a teraz ho idem zabookovať a už to chce zrazu 270 EUR, že v tej cene ktorú mi vypočítalo včera neboli poplatky. MA z nich asi švihne, nalákajú ľudí na lety pomaly zadarmo a potom ti naučtujú také pálky, že nechápeš. 😠 JAk tie spoločnosti - za 1 EURO pomaly do celého sveta - a nakoniec je z toho taká suma...
Miselin, neboj, už to nebude dlho trvať a bude bežkať sama 🙂 to už keď sa takto sama púšťa, pojde "coby dup"

Katka, držím palce, nech niečo zoženiete. A v BA máš svokrovcov? Ja som tam bývala 5 rokov, ale pratala som odtiaľ kade ľahšie

miselin
26. mar 2009

Fialka a nebála si sa, že keď sedi a spadne tak si ublíži na tých dlaždicách na hlavu? Lebo Dominika keď padá tak vždy len na hlavu a ja mám z toho nočnú moru, že si moc ublíži keď padne rovno na podlahu ☹

miselin
26. mar 2009

Zuzi dávala si už Slávkovi praženičku?

zuzka99
26. mar 2009

nie, nie nedávala, ja sa to bojím, predsa len to nie sú až tak dokonale uvarené vajcia. ja dávam len natvrdo

kaciatko68
26. mar 2009

Uf babenky poradte, stále neviem, čo mám kúpiť za darček pre holandskú rodinu. Našla som, že turisti najviac kupujú krištáľ, modranskú keramiku, z alkoholu spišskú borovičku, bošácku slivovicu, demänovku, alebo medovinu, rozmýšľala som aj nad obrazovou knihou o Slovensku - ale zasa aby nebola moc drahá - tak vôbec neviem. Dnes pôjdem asi niečo do mesta pozrieť.
Zuzka, mňa vyšiel let do Anglicka v sezóne tam aj späť 8000 Sk, ale muža, keď letel mimo sezóny, tak aj 1500 Sk. Takže je to rôzne. Čo chceš letieť do Bruselu???
Miselin : skús ju učiť ešte padať tak, že ju budeš hádzať do perín tak, aby vystierala pred seba ručičky. Linda väčšinou padne tak, len keď nesie niečo v obidvoch ručičkách, tak to nepustí a padne ako hnilá hruška. minule padla na zadok a potom sa ešte prekoprcla dozadu na chrbátik a hlavu a kusla si zo spodu do jazyka, až jej krv išla. Ešte že má plienky, lebo na zadku je každú chvíľu.
Ja som tiež ešte nedávala praženicu. Vajce jeme buď v polievke vyliate, alebo na tvrdo uvarené. Akurát už jedla slivkové knedle a jablkovú žemľovku. To jej chutilo.

olinka332
26. mar 2009

ahojte kocky,miselin mne ked zacala Sofinka chodit tak to bol horor,tiez stale padala na hlavicku.Ked mala sedem mes.tak mi nechcela ani sediet len sa hadzala do zadu,hrozne som sa bala ze sa niekde trepne o stenu.povedala som to doktorke a ona ma poslala k odbornikovi, 🙂 a ten ma odbil ze mam hyperaktivne dieta.Skoro ma tam porazilo.A ked zacala chodit tak presne kazda stena bola nas a trafila ju hlavou.Bala som sa ze bud zle vidi alebo ma nieco horsie ,tak sme boli v TN na vysetreni a tam nam povedal ze je O.K,asi potrebovala viac casu na to aby prekonala strach.teraz beha ako sidlo.tak sa neboj ona sa osmeli.

miselin
26. mar 2009

Oli veď som videla aká to je tanečnica 😀 Mi Jana púštala video ako drtili o dušu 😀

fialllka
26. mar 2009

ahojte mamulky

ja som sa dnes nahodou osobne spoznala s Luckou, co nam urobi tortu ... nahoda je blbec 😉

olinka332
26. mar 2009

no tak to drtili vsetky,ale jej mala nana aka tanecnica,uz sa aj chystam do vcielky.musim sa uz niekedy vyhrabat lebo ked nechodi do skolky aby bola ason chvilu medzi detmi.

miselin
26. mar 2009

No veru prídi a zober aj Janu 😉

jana30
26. mar 2009

ahojte,
Zuzi my sme kupovali letenky v januári cez net a vyšli nás všetky 150 EUR a to tiež bolo že za letenky po 10 eur a Maťko bez nároku na sedadlo ale zadara sa za neho platilo 40 eur a nakoniec k tomu pripočítali všeliaké poplatky a bola suma 150 eur, ale aj tak to bola super suma za štyri osoby tam aj späť, len jedna batožina stojí 30 eur a príručná 10 eur, preto sme aj mali len jednu batožinu na cek-in tá mohla mať 15 kg ale v nej môžeš mať hocičo, a potom sme mali dve príručné do lietadla a tie môžu mať len do 10 kg a určené rozmery a tam nemôžeš mať žiadne tekutiny a krémy ...
a ja som Maťkovi už dávala praženicu asi od 10 mesiacov a nič mu nikdy z toho nebolo

olinka332
26. mar 2009

jasne ved uz sme sa dohadovali s Janou ze pojdeme aj s haslerkou.

fialllka
26. mar 2009

miselin: mne sa mala nehadzala o zadu .... my sme mali problem, ked zacala lozit po styroch tak ked sa este poriadne neudrzala na rukach tak pleskla parkrat hlavou o zem a to bol plac ale potom si zvykla, ze si ma davat pozor .... a ona vzdy ked pada, tak pada na zadok, tak je naucena a len ked sa odrazi zadkom od niecoho napr. vankusa alebo minule od mojej nohy, tak sme trafili zarubnu, lebo sme boli pri dverach a ona capla rovno na moje chodidlo a potom ju to automaticky odrazilo do zarubne a aj si poplakala a aj modrinku sme mali ale prezila 😉

hasleerka
26. mar 2009

čau Oli, a čo tak v pondelok vyraziť do tej včielky 🙂

olinka332
26. mar 2009

haslerka,aka skoda v pondelok sa mi neda idem do nemocnice so stevkom,nedalo by sa napr.v utorok?

jankabambulka
26. mar 2009

ahojte
misel.
nebojkaj sa . dominička je šikuľka ona sa naučí, že nemá padať na hlavičku po pár úderoch. mišeno napr. teraz sa vždy dá do takého klbka , že padne na zadok a hlavenu dáva hore aby si ju neťukol a katka?? tak to je iné kafé, tak tá zatím padá aj na hlavičku ale to len preto , že miško už skúša udržať rovnováhu pekne dlho a toľkooooo krát sa buchol nask§r v postieľke.. a teraz je v tom profik - ešte, aby to naučil aj katuľu

miselin
26. mar 2009

Bambulka ale sú strašne zlatučký 😵 A Miško je taký malý frajer 😀

jankabambulka
26. mar 2009

babeny aký máte názor na kojenie a solárko?? lebo ja som rozhodnutá, že pôjdem na trochu -do takéj light farby aby somna svadeb bola trocha lízla, lebo tá moja beloba spôsobí žiaru v miestnosti abudú to mať namiesto blesku 😀 😀 😀

miselin
27. mar 2009

Mužík mi šiel akurát kúpiť auto 😵 😵 😵

jankabambulka
27. mar 2009

ahojte
jéééj misel-supiš -gratulujem, úprimne 😵 😵 😵

kaciatko68
27. mar 2009

Miselin - to je super, to čo si písala ?

miselin
27. mar 2009

Díky baby, konečne budeme mať normálne auto, aj keď len ojazdené ale nevadí

zuzka99
27. mar 2009

😀 😀 😀 😀 tak keď v tom bude mať prax a bude sa znova nudiť može ísť aj mne 😀 😀 😀 😀 a aké?

to tebe? A čo v ňom budeš sedieť pred barákom? 😀 😀 😀 😀 😀 to myslím ako srandu, keď nemáš vodičák, hej

potom možme vysedávať spolu, ešte nech nám tam kúpia kávovar a mikrovlnku 🙂

miselin
27. mar 2009

Hej Zuzi a on mi bude ešte aj osobného šoféra robiť 😀 A čo kto sa môže nudiť??? som akosi nepochopila, mám už trošku bledšie vlasy a hneď to poznať, že som bývalá blondýna 😀 😀
Kupujeme Fábiu combi