Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
6. apr 2009

jasné ja by som prišli do mesta

zuzka99
6. apr 2009

o kolkej?

jankabambulka
6. apr 2009

mne by mal chlap prísť do 10h domov po veci, tak rátam okolo 10.30 najneskôr by som mohla byť dolu
len ho budem musieť nahovoriť, aby potom prišielmi oproti lebo vytisnúť hore ten kočík to je ako za trest 😝

hasleerka
6. apr 2009

no Miška sa ešte pozerá na seba v telke, ja dopijem kávičku a koláčik , hodím sprchu a okolo 9,30 budeme pri fontáne

jankabambulka
6. apr 2009

juj ja tak skoro nemám šancu akurát odstrekujem....

dadulaa
6. apr 2009

aj my ideme radšej von, ale tu na Rozkvete. 😉

Fialllka, aj Terezke všetko naj, naj, nech vám robí len radosť a veeeeľa toho zdravíčka 🙂

hasleerka
6. apr 2009

bambulka, ja tam budem aj do 11,30, alebo len tak niekde sa tam potulovať ... zachvíľu vyrážame,
dadula, škoda že nejdete dole, zober rozkveťáčky a podte

zuzka99
6. apr 2009

ja už pomaly pojdem, ešte chcem pozrieť malému botasky v priore v obuvi

fialllka
6. apr 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeej babenky

dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 my ideme dnes na rocnu poradnu 😵

jankabambulka: vsetko naj drobcekom ku vcerajsiemu sviatku 😉 😉 😉

kaciatko68
6. apr 2009

fialllka: všetko najlepšie Terezke k 1 roku, hlavne veľa zdravíčka. Už máte tortičku doma ? Hoď potom nejaké foto.

fialllka
6. apr 2009

kaciatko: torta bude az v nedelu, lebo vtedy oficialna oslava 😵

dnes sme boli na poradni a mame 9800 g a 76 cm ..... a stretli sme sa tam s Jankou 😉

zuzka99
6. apr 2009

janka asi bola na tej 14 mesačnej a očkovaní. A ako, všetko v poriadku? Ako Mičudová?

my sme prišli ráno z vonku a malý spal 2 hod. a 15 min. som zvedavá čo bude večer. teraz sme prišli domov z poobednej prechádzky, lebo akási búrka sa rútila a nakoniec nič, škoda ☹

miselin
6. apr 2009

Ahojtéééé 😀
Bambulka želám dvojičkám (síce oneskorene ale predsa) všetko len to naj, nech sú zdravučký, šťastnučkú určite budú keď majú rodičov čo ich tak ľúbia, nech rastú ako z vody a Miškovi nech dopadne operácia na jednotku 😉
A tak isto želáme aj Terezičke všetko len to naj naj naj a veľa zdravíčka a nech robí maminke ešte väčšiu radosť ako doteraz 😉

miselin
6. apr 2009

Škoda, že sa mi nedalo dojsť dnes do mesta, sme mali ešte nejaké české peniaze tak sme boli len tak na nákup.

Fialka Terezka má super miery 😉 Domina mi teraz zase nechce vôbec jesť takže zase schudne do stredy to čo nabrala. My ideme v stredu na poradňu a už teraz sa desím toho keď ju posadia na váhu, tipujem, že nemá ani 7,5kg ☹ Teraz jej ide ten očný zúbok, tak len plačká a je úplne minimálne ☹ Sme ju v nedeľu posadili na váhu kompletne oblečenú ešte aj s papučkami a vážila 7,7 no hrúza aj je taká slabučká ☹

hasleerka
6. apr 2009

miselin kde ste boli pomínať korunky ... baby oplatí sa ísť ešte do polska, máme ísť po veľkej noci

miselin
7. apr 2009

My sme boli v tých Valašských klobúkoch ale ani sa tam už moc neoplatí ísť, jedine sa oplatí maslo, ale inak ceny podobné ako u nás v akcii a teraz je zase aj kurz dosť vysoký. Ale do Poľska sa vraj teraz oplatí ísť lebo zlotý išiel dole ale to som len počula tak to neviem z vlastnej skúsenosti a že sa tam mäso oplatí kupovať

zuzka99
7. apr 2009

hasleerka, teraz sa oplatí všade, len nie na Slovensku. ČR, Poľsko, Maďarsko, RAkúsko. Sesterka chodí do Rakúska aj prach na pranie kupovať a všetko pre malé

zuzka99
7. apr 2009

Napr. my kupujeme Nutrilon v ČR a 330 Kč, u nás v prepočte 450 SK a to kurz teraz skoro 1:1. Mlieko plnotučné max. keď nie je v akcii 15 Kč, u nás sme pozerali do 30 Sk, plienky 205 Kč balenie......

miselin
7. apr 2009

A v tých Čechách bolo dokonca niektoré mäso drahšie ako u nás

miselin
7. apr 2009

Zuzi ale teraz išiel kurz hore už neni taký fajný ako pred mesiacom, inak by sa to tam oplatilo viac, ale už teraz keď zarátaš aj benzín tak sa ti tam už moc neoplatí

hasleerka
7. apr 2009

no ved vám potom poviem ako sme pochodili ... inak ja popredu niako mäso nekupujem, plienky už tiež nepotrebujeme, konečne sme bez ... možno ak by som babám niake oblečko, no nechám sa prekvapiť

zuzka99
7. apr 2009

no ja nerátam benzín, nám to kupuje kolega, keď ide na služobku, alebo tam ideme tak či tak. JA pracujem v ČR a som zo Zlína, takže tam chodíme často. A čo ste nakúpili?

hasleerka
7. apr 2009

jej zuzi ty si zo zlína, ved ako pekne hovoríš ... a zase tam pôjdeš robiť?

miselin
7. apr 2009

Zuzi dokopy sme nekúpili skoro nič, len nejaké potraviny a mlieko polotučné tam bolo po 9,9kč a toľko teraz stojí aj v Hypernove a múka tam bola dokonca po 10,5 takže tiež dosť. Ja mám plienky nakúpené, vždy kúpim aspoň zo 4 balíky, ale išli sme sa hlavne previezť 😉 A v Zlíne v Tescu sa dá určite lepšie a lacnejšie nakúpiť, ale sa nám nechcelo ísť až tam keď je teraz Domča taká rozpišťaná
A kedy sa zase chystá stretko pri fontáne?Ja zajtra nemôžem, lebo idem na poradňu ale vo štvrtok by som veru išla ak bude ešte pekne

miselin
7. apr 2009

Hašlerka tak hlavne dobre nakúp, lebo ja v Poľsku nakúpim, vždy všetko možné a polovicu z toho aj tak nepotrebujem 😝

zuzka99
7. apr 2009

miselin a kde ste boli? V ktorom meste?

hasleerka, ja som sa v Zlíne narodila a bola som tam len pár mesiacov a potom sme sa presťahovali do PB. Ale chodili sme na víkendy a prázdniny ku babke. Teraz tam máme ešte dom po starých rodičoch, ten sa využíva ako rekreačná chata, momentálne sa prerába. Ja tam mám aj služobný zariadený byt v Holešove, je to medzi Zlínom a Kroměřížom také mestečko pekné, mám tam kamarátov, kolegov, rodinu... Byt mi nechali aj počas MD, keby sme sa vrátili, aby sme mali kde bývať, tak ten teraz na 3 roky prenajímam. Ale nikdy nehovor nikdy, ale už sa asi nebudem mocť vrátiť. Kvoli malému, mm práci a pod. Budem si musieť nájsť prácu na Slovensku. Je mi to ľúto, je to super práca, takú som chcela aj tu si potom nájsť, aj keď je ovplyvnená vždy výsledkom volieb či ma nové vedenie tam nechá, ale v ČR to nie je také ako tu, že po voľbách menia aj upratovačky na úradoch. No ale uvidíme, možno aj kríza zamieša karty 🙂 .... a pojdem ešte na jednu MD a hotovo 😀

zuzka99
7. apr 2009

Baby a čo plánujete na sviatky? My rozmýšlame, že by sme išli do Tatier, máme krosničku na chrbát pre malého, žeby sme ho zobrali aspoň na Popradské pleso, príp. teraz mi mama hovorila, že oni idú do Rožnova pod RAdhoštem do skanzenu na Veľkonočný jarmark, aj tam by som šla, nemáte nejaké tipy na podobné výlety?

zuzka99
7. apr 2009

Ku fontáne možem hocikedy, aj tak som tam skoro každý deň 🙂
Dnes do obeda sme boli na Lánskej na pošte a v Protetike kúpiť malému topánky. No teda poviem vám, bolo to za trest. V protetike 3 milióny ľudí sa tam nedalo ani hýbať. Malý videl, že ideme tam, kde chodíme ku doktorke, predavačky v bielom oblečené, si myslel, že je u doktora tak tam reval jak tur, som mu nemohla nič vyskúšať. Nakoniec sme horko ťažko kúpili botasky a sandálky ale nechcel si ich ani doma obuť čo má z toho traumu. Som odtiaľ išla spotená, červená a kúsok pred infarktom 😠

miselin
7. apr 2009

Zuzi ja som tam tiež malej kúpila včera topánky a ešte jej pôjdem aj sandálky ale sa ešte bojím sandálky kupovať, lebo neviem či by jej do leta z toho noha netrčala a zase keby som jej kúpila teraz väčšie tak by v nich aj tak ešte nebehala, tak jej ich kúpim až tak v máji alebo začiatkom júna ale ak bude rásť ako do teraz tak ich bude nosiť ešte do školy 😝

miselin
7. apr 2009

Zuzi boli sme vo Valašských Klobúkoch tam je taký Penny market a sa mi to tam vôbec nepáči