Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
21. apr 2009

no prežila som pedikúru, nohy sú OK

som ešte večer vyslala chlapov na piesok, lebo som potrebovala dorobiť polievku a potom som išla za nimi

chodíš na 4. ZŠ cvičiť? Lebo ma tam volala kamoška, že chodí v pondelky a piatky, tak by som možno šla aj ja. A s kým chodíš? A presne o kolkej to je?

zuzka99
21. apr 2009

baby, mám tip na super mňamku pre drobcov - detské lasane

akorát ich pečiem, tak som zvedavá ako budú malému chutiť keď sa zobudí, ak ich nezje tak ich spapám ja. Včera som robila lasane dospelácke s hovadzím masom a myslela som, že dám aj malému ale boli akési slané, tak som mu teraz urobila jeho 🙂

ale dala som mu tam ten sójový granulát namiesto masa.

Kaciatko ako bolo v PN? Neozývaš sa, či už máte toho Holanďana doma?

Miselin, dohodnime sa, kedy ti možem vrátiť tú knihu. Keď už do Včielky nechodíme, ti ju možem doniesť v piatok poobede buď domov, alebo niekam von, lebo idem pre tortu ku Lucke a ona býva pri kaplnke

zuzka99
21. apr 2009

jani30 a čo je s tebou? Poobede idem s malým na SNP k vášmu baráku na ihrisko, prídite tam, ak máš čas 😉

nany100
21. apr 2009

ahojte maminy, hlásim sa medzi mamičky, odvčera sme už doma...naša bábika sa volá Adelka, pri pôrode vážila 3000g a merala 49cm, narodila sa 15.4. o 13:10. Je nádherná 🙂

miselin
21. apr 2009

Nany gratulujeéééém 😵 Nech je malá zdravučká a poslušná a nech Vás obchádzajú koliky a všetky čudá s tým spojené 😉 A rýchlo pridaj fotky lebo sa už neviem dočkať 😀

miselin
21. apr 2009

Zuzi ja som bola dneska v meste, lebo som bola dohodnutá s jednou kámoškou ale asi pôjdem s malou do mesta až keď jej vyrastú všetky zuby lebo zase sa tam po mne len tie mamky dívali, že čo dorábam s tým deckom keď stále reve a samozrejme som ju potom do pol rozkvetu musela niesť na rukách lebo vrieskala ako by ju z kože drali tak som sa naštvala a nikam s ňou už chodiť nebudem lebo len reve pre všetko a hádže sa o zem a keď jej dám po zadku tak div, že na mňa sociálku nevolajú

dadulaa
21. apr 2009

nany, aj ja sa pripájam ku gratulantom a prajem vám obom hlavne to zdravíčko 🙂 inak ty bývaš na Rozkvete, že? tak vás niekedy hádam uvidím aj kočíkovať 😉

miselin
21. apr 2009

Nany a ako dopadol pôrod? Všek to neni také hrozné ako si si myslela, ale aj keby bolo tak to stojí za to 😉

andulkau
21. apr 2009

Miselin ahoj ja som ta dnes zazrela v meste ale uz si bola na odchode asi s kamoskou.Ty si ma asi nevidela ja som tam nahanala a strazila deti svoje a kamosiek🙂Tak len tolko.

kaciatko68
21. apr 2009

Nany gratulujeme. Nech ste obidve hlavne zdravé. Teším sa na foto.
Zuzka už sme doma. Bolo tam fajn, len veľa práce s balením a chystaním. Muž bol na služobke, takže mi nič nepomohol, akurát naložil veci do auta.
Nakoniec sme museli ísť dvomi autami, pretože sme do auta svokrovcov už nezmestili 🙂. Plné auto bolo batožiny malej. Bolo fajn, ale aj tak sme tichúčko závideli tým slobodným párom, ktoré sa tam relaxovali a my sme behali celé dni len okolo malej. Svokrovci síce trochu pomohli, ale to len keď sme išli na procedúry, ktoré boli predplatené a potom ešte aby sme sa vôbec normálne najedli v reštike. Ináč hotel bol super, pekný bazén, 3 sauny - parná, infra a fínska, vírivka, hydromosážne vane, masáže atď. Ešte sme boli pozrieť aj kúpeľný ostrov.
Jednu noc som vstávala k malej asi 30 x - už som bola z toho úplne grogy. Bola tam aj postielka s paplónikom a vankúšikom a v jedálni stolička, ale taká stará drevená, bez stredu, takže nám malá najskôr skoro vypadla - zachytila sa akurát na brade. Tak ju potom pri jedení musel jeden držať.
No ale celkovo som sa vôbec nezrelaxovala a bolo to zasa len o drobcovi 😒. Takže teraz vôbec nevieme, či ísť do Chorvátska na dovolenku, alebo ešte radšej rok počkať.

kaciatko68
21. apr 2009

Ale byť tak bez detí, tak tam hneď bežím naspäť ešte aspoň na jeden víkend 😀.

miselin
21. apr 2009

Andulkau no bola som pri fontáne ale veru som si ťa nevšimla ja ani dobre nevidím do diaľky takže ak si bola ďalej tak aj preto 😅 Ale nabudúce už budem mať oči na stopkách 😉

zuzka99
21. apr 2009

aj ja gratulujem moc a moc nany, som ťa minule videla aj tehotnú u nás na Strede 🙂

kaciatko, my práve kvoli tomuto nejdeme do chorvátska,aby som vyhodila 40 000 a prišla zbitá jak pes, to fakt je lepšie doma a max. niekde blízko s takým deckom. Ho naháňať po slnku po pláži to fakt nemusím. A to som zo slnka unavená aj tak sama a nie ešte keď po ňom behám celé dni.

miselin
21. apr 2009

Ja som sa tiež rozhodla, že k žiadnemu moru nejdem aj keď ma muž stále ukecáva ale kašlem na to veď Domča by bola zlá ako vždy keď niekam ideme tak to budem radšej doma a rozhodla som sa, že si za tie prachy kúpime radšej poriadne bicykle a korčule a budeme aspoň športovať a pôjdeme len na Oravu a hotovo

hasleerka
21. apr 2009

nany aj od nás príjmi gratulácie 🙂 🙂 🙂

zuzi hej chodím na 4. , mne sa aerobic hrozne páči, ved pod s nami, ja chodím s mojimi babami a so susedkou .... v pondelok býva o 5,45 a v piatok o 6

jankabambulka
21. apr 2009

nany
milý rodičia už ste traja
ďaľšie ohnivko reťaze
pevnejšie Vás spája.
Pribudlo starostí vyše hlavy
tak nech Vám Adelka v zdraví, láske rastie
nech Vám dáva iba šťastie
Vo dne, v noci skrátka stále
nech Vás stále teší dievča malé .
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Blahoželám Ti k úspešnému pôrodu
a nech si čím skôr fit

dadulaa
21. apr 2009

babule, viete, že zajtra je vo včielke burza detských vecí? ja sa asi pôjdem pozrieť, možno sa mi niečo zapáči.. 😉

hasleerka
21. apr 2009

dadula a ako často to tam býva, ja by som chcela aj čosi popredať

dadulaa
21. apr 2009

hasleerka, no škoda, že som sa to dozvedela až dnes, by som dala skôr vedieť. Býva to na jar a na jeseň, takže potom v septembri môžeš skúsiť, ale ktovie, možno by sa to dalo ešte aj zajtra, neviem. Inak tam vždy predáva dosť mamičiek. ja tam skočím doobeda 😉

jankabambulka
21. apr 2009

rozmýšľam žeby som aj ja ak by chlap prišiel skr domov

dadulaa
21. apr 2009

veru dojdi bambulka 🙂

miselin
22. apr 2009

Dobré ránko 😀
Zuzi a o kolkej si máš ísť v piatok pre tú tortu? Mohli by sme sa tu zase všetky stretnúť na tom novom ihrisku, sú tam húpačky aj pre malé deti tie uzatvorené a aj šmýkalky a piesok, je tam pekne tak by sme sa pre zmenu mohli stretnúť všetky tam 😉 I keď Domči sa tá fontána strašne páči keď je tam voda mi tam chcela stále skákať 😀

miselin
22. apr 2009

Dnes ideme na očkovanie tak držte palce ☹

miselin
22. apr 2009

Dadulka a tá burza začína normálne o desiatej tak ako otvárajú včielku?

miselin
22. apr 2009

Zuzi a už si sa zo Slávkom niečo aj hrala z tej knižky?

zuzka99
22. apr 2009

miselin, ešte neviem o koľkej mám tam ísť, má mi zavolať ked to bude, ale na ihrisko možeme. hocikedy. Z tej knihy sme ešte nehrali, je to od 3 rokov, ale napr. pre 3-ročné je tam varila myšička kašičku a pod. rečňovanky čo už hráme normálne a malý to vie aj sám. Si neviem predstaviť 3ročné deti sa hrať to čo tam je pre nich určené.
a ako dopadli výsledky z odberov?
V sobotu idete oslavovať Dominičku? My ideme na chalupu grilovať a oslavovať Slávov, tak sa na ten piatok ešte dohodneme, lebo budem musieť nakúpiť a nejaké maso naložiť na grilovanie a možno nejaké omáčky porobiť k tomu a pod. Ale sa teším, bude to zmena a má byť pekne, tak sa aj decká vybláznia a dospelý posedia.
No musím už ísť von, už tu Slávko stojí s topánkami v ruke a búcha na dvere 🙂
Včera sme mu kúpili trojkolku s prevodom a reťazou v strede, vyzerá super, len ešte nedočiahne na pedále. Už má 2 trojkolky, odrážadlo a furt na tom nemože, lebo je krpec krpatý ☹

zuzka99
22. apr 2009

dospelý - dospelí sorry

miselin
22. apr 2009

Výsledky dopadli celkom dobre bližšie mi povie dnes pri očkovaní. Domču budeme oslavovať Sasi až obtýždeň lebo starouš ide cez víkend do roboty 😒 Mne sa tá knižka moc nepáči, lebo také staršie deti ti kašlú na také hry takže zbytočná kúpa 😒 škoda, že som ju objednala a najskôr ju niekde nepozrela, len ja som bola taká keď som ostala tehu, že som kupovala všetko čo sa mi dostalo pod ruku 😀 A teraz máme toľko harabúrd, že Domča sa s tým aj tak nehrá už som väčšinu hračiek odložila pre druhé mimi tak dúfam, že MM povolí a ešte raz ma "zbouchne" 😀 😝

dadulaa
22. apr 2009

Miselin, tá burza je normálne ako je otvorená včielka od 9-12 a od 15-18 hod. pôjdeš pozrieť?

hasleerka
22. apr 2009

miselin, jasné že sa dočkáš aj druhého, ved my baby vieme presvedčovať 😀

my už frčíme na bickáči, ako jej to dobre ideme, nás každý chváli, tak sa aj ja musím vám 🙂