Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kaciatko68
19. máj 2009

Ozaj napadlo ma, že keď malá pije ten vločkový odvar, je aj vločkovú kašu ?

miselin
19. máj 2009

Kačiatko ja som už tiež bola u liečiteľky a povedala mi aj choroby z dectva čo som mala 😲 Ja som dala do tej cestovnej normálne matrac s postielky , len keď máme takú malú spálňu tak neviem kde by som ju tam dala 😒 A ešte máme v spálni aj veľké zrkadlo už mi aj to radili zakryť, len neviem ako lebo je na vstavanej skrini, tak neviem ako to zakryť 😒
Dnes idem dať malej vyskúšať spapať aj tie vločky, lebo mi ich dlho nechcela vôbec jesť tak som ich vyhadzovala, ale idem to dnes vyskúšať možno už na ne zabudla a budú jej zase chutiť

miselin
19. máj 2009

Ja som s tou sedačkou spokojná, len škoda, že aj moje dieťa nieje také nadšené 😀 😀 Som ju do nej posadila a vydržala tam sekundu 😝

miselin
19. máj 2009

A neviete niekto kde je Zuzka? Som chcela vedieť či už videla tie šaty až ich môžem vymazať z albumu

kaciatko68
19. máj 2009

Zrkadlo vraj nie je vhodné z hľadiska feng šuej v spálni. Tak radšej spite v detskej izbe, ak je to lepšie.
Veru neviem, kde je Zuzka... Sa nám nejako stratila.

jankabambulka
19. máj 2009

ahojte. babenky mám probleém. malí mi vyliezajú na šmýkalku tu pri nás sami a najhoršie keď je človek sám tak je tp problém ustrážiť a spúšťajú sa sami dolu hlavou a hlavne katka 😢 ☹

jankabambulka
19. máj 2009

ako ste svoje deťúrence naučili že sa majú otočiť naopak??

fialllka
19. máj 2009

ahojte maminky

tak my mame zasa super den za sebou ... doobeda sme sa kocikovali tri hodky s kamoskou a byvalou spoluziackou zo SS a jej Miskom, dostali sme sa aj na Lansku ....
a poobede som bola s malou v Tescu a potom na ihrisku opat s Jankou a Miskom a potom sme sa este vozili po celom SNP ... zase celkovy cas asi tri hodky vonku ....
tak uz mala buva

kaciatko: preco nie je vhodne zrkadlo v spalni? aj my ho mame na skrini a vacsinou skrine robia so zrkadlami do spalne ...
kacitako: to mate peknu vahu, ja som v sobotu malu vazila a ma rovnych 10 kg ... na akom ockovani ste to boli?

bambulka: no ja som malu ucila zliezat z postele asi tyzden, kym pochopila, ze ma ist nie dole hlavou ale sa ma vzdy otocit ... a uplne som nadsena, ze to aplikuje aj teraz u mojich rodicov, ked chce zliest z rozkladacej pohovky ... je strasne podarena, ako sa toci a nastavuje ritou smerom z postele ... ale vonku my este smykalku neskusala, takze v tomto neviem poradit ..... a doma ti ako zliezaju z postele, ci gauca?

zuzi: kde si? ste v poriadku?

zuzka99
19. máj 2009

ahojte, tak už som spať, mali sme nefunkčný net, som sa nemohla pripojiť. Miselin, tie šaty sú nadherné, mohla by som si ich niekedy skúsiť? No čítam, že to máš ťažké, no ja už neviem, asi sú tí naši jedináčikovia len rozmaznaní 😠

kaciatko68
19. máj 2009

Zrkadlá sa vyznačujú zvláštnym druhom sily, ktorá môže byť veľmi dobrá, ale aj veľmi zlá. Veľké škody môžu narobiť v spálni. Zrkadlá v spálni sú veľké tabu, pretože môžu dokonale zničiť manželstvo a ľúbostný život dvojice. Často majú na svedomí vstup tretej osoby do inak bezproblémového vzťahu.
Ak už musíte mať v spálni zrkadlo, na noc ho zaklopte alebo ho niečím prikryte. A žiadne zrkadlá na strope.
Zvlášť sa treba vystríhať zrkadlám otočeným priamo k posteli. Stáva sa to v prípade vstavaných skríň so zrkadlovými dverami, v ktorých sa odráža posteľ. Podľa majstrov feng šuej negatívny vplyv takýchto zrkadiel môže mať na svedomí rozpad manželstva a najmä neveru. Učenie feng šuej to vzsvetľuje tým, že zrkadlo vytvára energiu, ktorá narúša intimitu spaceho páru.

hasleerka
19. máj 2009

zuzka asi nemá ešte net, spomínala že ich odpojili

zuzka99
19. máj 2009

fialllka, aj Slávko má presne 10kg, konečne začal normálne zase papať, má 3 nové zuby, tak asi preto nejedol. Ale včera som mu musela obed preložiť do pohára od Hipp a tak sa naň vrhol, že som nechápala. A dnes som mu robila zapekanú brokolicu so zemiakmi a jablkový kompót, samozrejme, že zjedol len kompót, sem tam som medzi jablká prepašovala aj zemiak alebo brokolicu, ale nič moc. Tak som mu dala na večeru Hippku, nech má aj nejaké maso a ľudia som musela otvoriť 2, čo jedna 220 g mu bolo málo. Ale z druhej zjedol len 2 lyžice. teraz zjedol ešte rožok a 150 ml mlieka a pomaly zaspáva.
Na zajtra mám navarené takže do obeda mám voľno, tak ak by sme šli von by bolo super. Ako by sme sa dohodli? Išiel by niekto ku fontáne, alebo niekam na ihrisko?

zuzka99
19. máj 2009

hasleerka, už fičím, chlapi akorát opravili, boli to na streche zapnúť. V postielke už je ticho, tak aj ja už mám konečne veget. Baby, dnes malý tak strašne spadol z gauča, ja som úplne hotová, som sa tak zľakla, že ešte teraz mi bije srdce. Bola to sekunda, on rozbláznený začal bežať po gauči a na konci nezastavil a hodil šípku cez kotrmelec rovno na podlahu. No chvíľu reval a o 2 min. už mu nebolo rady znova.

jankabambulka
19. máj 2009

no oni zliezajú normálne, pekne očočia sa a idú dolu nohami ale na šmýkalke sa hodia a idú dole hlavou

zuzka99
19. máj 2009

no, my v spálni zrkadlo nemáme, ale čítala som o tom, a raz keď sme sa ešte zariaďovali, sme mali veľké zrkadlo strčené pod posteľou a tiež mi ktosi hovoril, aby sme ho tam nemali, alebo aspoň otočili to zrkadlo do zeme

zuzka99
19. máj 2009

bambulka a idú hore po schodíkoch? a tam sa pustia dole hlavou? Ja Slávka vyložím hore, alebo potiaľ kam dočiahnem, držím za ruky a tak sa spúšťa. Ale on má zase tendencie, že chce hore liezť po tej šmyčke

fialllka
19. máj 2009

no my pojdeme isto zajtra von .... malej sa paci vozenie, tak asi zasa nabehame kilometre 😀 😀 😀 lezi v kociku ako taky baron, len sa musime hybat ... a isto aj nejake ihrisko obehneme, ci uz na Lanskej alebo ostaneme na SNP 😉

kaciatko: diky za odpoved ... budeme zakryvat zrkadlo, aj ked manzel si to teraz precital a zacal sa smiat, a ze ziadnemu feng suej neveri 😀

kaciatko68
19. máj 2009

Ja úplne všetkému neverím tiež, ale mne sa také zrkadlo oproti posteli ani nepáči. To keby som sa tam zbadala po ránu, alebo nevyspatej noci ako taká príšerka, tak ešte dostanem šok. Alebo nebodaj v noci, keby som tam zazrelanejaké tiene, tak asi skolabujem 🙂, tak ich tam radšej ani nemám. Ale zasa niečo na tom feng šuej predsa len bude ...

kaciatko68
19. máj 2009

Ak bude pekne, tak bz sme teda mohli ísť na ihrisko. Prišli by ste teda na Lánsku ? My môžeme tak o 10.30
Linda na šmýkalku ešte nevylieza ani na posteľ, takže máme vcelku kľud.
Jankabambulka : to sú teda malí šikovníci, že už takto lozia.

kaciatko68
19. máj 2009

Uf, zasa tu píšem bz a nuie by - to ako taká muška jenom zlatá 😀

kaciatko68
19. máj 2009

kuk: pridala som nejaké foto : http://picasaweb.google.com/kaciatko69/16Mesiac#
A už idem spať, lebo píšem samé somariny...

miselin
20. máj 2009

Zuzi jasné keď sa ti bude chcieť tak dobehni na skúšku 😉

miselin
20. máj 2009

A kde sa teda dnes idete všetci stretnúť, že by sme aj mi dobehli?

Dadulka nepôjdeš aj ty s nami?

miselin
20. máj 2009

Fialka aj môj sa na tom len smeje, ale večer som dala Domču spať do spálne a spala aj vo svojej postielke tak ako vždy a plakala 5 krát a keď spala v detskej tak sa zobudila až o 4:45 a u našich sa zobudila len o tretej lebo ju bolelo bruško a potom už až vstávala o šiestej, takže na tom niečo bude a dnes ideme zakryť aj zrkadlo a ešte skúsime vymeniť tú postielku a uvidíme, no a ak nepomôže tak sa sťahujeme do detskej. A dnes ráno konečne sám uznal, že na tom asi fakt čosi bude 😀

fialllka
20. máj 2009

ahojte

aj mne mala spi u rodicov lepsie ako doma .... teda v noci isto .... sa zobudila az o pol stvtej na prve krmenie a apotom az rano o pol siedmej ... a v izbe nemame zrkadlo, tak uvidime, ci aj my nebudeme zrkadlo zakryvat ... a teraz ma napadlo,ze na byte budeme mat skrinu so zrkadlom presne oproti postele, lebo inak sa to tam neda dat 😉
ved miselin: potom mi povies, ci to pomohlo 😉

a by som rada zasla do mesta, kupit Terezke fotoalbumy, bo potrebujem zalozit jej fotky, bo zaital ich mam len v tych papierovych obaloch a isto na Lanskej nic nie je, kde by sa dali kupit, tak skusime az do mesta prejst a cestou spat ihrisko 😉 ale vsetko zavisi od nalady Terezky 😎

kaciatko68
20. máj 2009

Tak idete na Lánsku na ihrisko alebo do mesta ?

miselin
20. máj 2009

No to by som tiež veľmi rada vedela, malá má dnes podozrivo dobrú náladu tak to musím využiť 😀

kaciatko68
20. máj 2009

Tak sme sa so Zuzkou dohodli, že ideme na Lánsku na ihrisko. Tak príď.

miselin
20. máj 2009

No tak dúfam, že sa tam do jedenástej dostanem, idem už teda rýchlo dole 😅

fialllka
20. máj 2009

OKI DOKI MAMINKY, IDEME AJ MY NA CHVILU NA IHRISKO NA LANSKU 😵