Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
8. jún 2009

Zuzi malý musel byť podarený 😀 😀 😀 My sme išli hneď zachviľku ako som ti zakývala dole na to ihrisko, mi to bolo také trápne tam stáť a šak som videla to čo som mala tak sme radšej išli 😀

miselin
8. jún 2009

Jáááj a ešte som chcela, že mne by to tento týždeň viac vihovovalo doobeda, lebo poobede by sme chceli ísť kopať na záhradu, lebo máme celú tu našu biednu úrodu zarastenú, zas budem mať mozole na ruke 😅
Inak u MM v robote idú prepúšťať tak možno pôjdeme aj mi akurát tak do Costa rici ako niekam na dovolenku, dúfam, že ho nevyhodia 😕 Inak sa nám zdvihli prídavky s bonusom, asi o 6eur alebo koľko to bolo, to bola taká obrovská suma, že mi až dych vyrazila, som si to preto ani nezapamätala 😀 😀 😝

miselin
8. jún 2009

Bože ja mám teraz tak strašne dobré decko, si ani neviem predstaviť, keby bola takáto aspoň mesiac. A sa teraz s MM strašne smejeme, lebo hneď ako nás vidí niečo jesť tak musíme hneď dať aj jej a začala teraz posledné 4 dni do seba toľko valiť, že sa normálne niekedy bojí až sa nedokosí čo sa tak navalí 😀 normálne mi ústa otvára len taký fukot a ešte aj dobre spí, no asi za tým čosi bude tak ako vždy, ale aspoň viem, že vie byť aj dobrá aspoň 4 dni v kuse i keď s Fenistilom, no ale predsa 😀

miselin
8. jún 2009

Ozaj a od stredy štvornožkuje, tak sa na ňu neviem vinadívať, lebo mne sa to strašne páči keď deti štvornožkujú, som sa tak nemohla vinadívať ani na Slávka keď sme ešte chodili do včielky

dadulaa
8. jún 2009

Miselin, to je super, že je taká dobručká, len si poriadne zaklop, nech to nezakríkneš 🙂 😀 zmizol malej už ten fliačik? my sa chystáme kvoli tomu tento týždeň už k tej dokine, vôbec mu nemiznú a nič nepomáha. 😒

hasleerka, aj ja si dávam robiť fotky cez happyfoto tak 2x do roka, ked majú akcie.

Keď pôjdete v týždni na to naše ihrisko, dajte vedieť, pridáme sa. Ináč my tam chodíme teraz často 😉

miselin
8. jún 2009

Dadula ja si už neklopem, lebo aj tak sa zachvíľu vráti do normálu, ale aspoň som si oddýchla 😀 A malej tie flaky už schádzajú, zo štyroch veľkých má už len dva také malé, ale to jej zmizlo aj minule a keď som ju prestala natierať tak sa jej urobili znovu 😒 Ale aj tak som strašne zvedavá na tú alergológiu. Dadula a malému nedala ten fenistil, nech ho pri tom užíva, či jeho to nesvrbí? Lebo malej ho predpísala 3x denne po 10 kvapiek a preto sa vôbec neškrábe, lebo ju to aj strašne svrbelo tak jej to aj pekne schádza. No a samozrejme je preto teraz aj taká kľudná a aj toľko spí, lebo je z toho fenistilu taká ospalá😀 A inak je ten fenistil aj proti alergii tak ak má náhodou na niečo alergiu tak jej to aj preto môže schádzať, ja neviem

fialllka
8. jún 2009

ahojte maminky

my vas akosi nestihame ...

my sme dnes boli na poslednej poradni spojenej s poslednym povinnym ockovanim proti osypkam, ruzienke a priusniciam ...
mame krasne modelkovske miery: rovnych 10 kg, a 78 cm ... ale Terezka akonahle videla sestricku, ze ju ide vazit alebo merat, tak rev akoby ju drali ... a to ste mali vidiet, ako bezala do ordinacie, ked sme ju volali, sa sestricka smiala, ze jej ten usmev dnes trosku popravia a u lekarky robila taky cirkus, no hruza ... stale jej davala fonendoskop prec, aj ruky, aby ju nedrzala a revala a revala ... nic nepomahalo ... ale nejako sme to dobojovali a pri tom placi ani nevedela, ako jej sestricka pichla do ramena injekciu ... nabuduce sa mame ukazat az po druhom veku Terezky 😵

my mame tiez poslednych 5 dni boj s Terezkou a jej spankom ... len beha po posteli, mrnci, bucha si hlavu o stenu, hryzie ma a kym zaspi, tak to trva aj hodinku ... dnes nastastie zaspala teraz vecer hned do pol hodky, sa napila mlieka, trochu sa poprevalovala v posteli, objimala ma a hladkala a spievala si a potom odpadla .. ale poobede to bol tiez boj .... a ja som sa uz pevne rozhodla, ze pojde buvat do posteilky, teda nech sa tam pomalicky nauci

inak mame uz dalsie nove zubky ... dnes jej lekarka objavila druhu stolicku vlavo dole a jednu uz ma vpravo hore ... a vravi, ze jej idu zubky teda riadne, bo ma same naliate dasienka a vraj ju teda musia riadne trapit ... nastastei to pocitujeme len cez noc a cez den je to ok ... ved som ani nevedela, ako jej tie stolicky vysli ... klopy klop, dufam, ze ju to takto bude co najmenej trapit 😉

fialllka
8. jún 2009

my ideme trsat na svadbu tuto sobotu 😀

a tiez poslende dni bojujeme s jedlom, hlavne obedom ale viem pricinu, su to zuby, tak sa ani necudujem 🙂 za to jahod by zjedla aj na kila, chodime na zahradu ako Maruska ku mesiacikom, ju musim krotit 😝 😀 tolko jahod, co sa urodilo svokricke som davno nevidela ... kazdy den oberame tri plne misy a to take tie velke vandlikove 😝 😉

miselin
8. jún 2009

Fialka a kde ti spáva malá s vami, alebo na nejakej posteli, keď vravíš, že pôjde do postielky? A kedy sa budete sťahovať? Inak tie stoličky aj Domči vyšli tak, že sme o nich moc ani nevedeli, pri rezákoch to bolo oveľa horšie. A koľko už má Terezka zúbkov? Som nevedela, že toto očkovanie je do ramena, som rada, lebo my ideme 15.7 na to očkovanie a deň pred tým ešte na odbery, tak to by asi neprežila, keby ju po odberoch položili na stôl 😖 Takto si to možno ani nevšimne ak ju budem môcť držať na rukách alebo tak nejak

miselin
8. jún 2009

Aj ja chcem ísť na svadbu, ale jedine, že by som sa rozviedla a potom by sme sa zobrali zase, lebo u nás sa nemá kto zobrať 😠

fialllka
8. jún 2009

😉 miselin: mala spi s nami v manzelskej posteli 😉 😵
inak aj ja mam pocit, ze Terezke vychadzaju stolicky lahsie ako rezaky .. a to nas cakaju este dolne rezaky, lebo tie nema ... teda dolne dvojky 😉
mame teda zatial 8 zubkov aj ked tie dve stolicky nie su este celkom cele vonku .... ale o tej poslednej som tusila, bo som mm v piatok vravela, ze sa mi zda, ze ma Terezka naliate az krvavo jedno dasienko, ze asi ide stolicka a ono haha, dnes uz bola vonku a fakt to ma podliate krvou ... chudatenko moje ...

miselin: a jasne, ze mi pri ockovani Terezka sedela na kolenach a ja som jej drzala ruku pri tele aby nou nemykla ... ale ona hadam ani nevedela, ze ju sestricka pichla, lebo plakala este z vysetrenia od lekarky .... akoby jej neviem co robila 😉 ale lekarka si vsimla, ze ma Terezka rada knizky, lebo som ju chcela aspon na chvilu utisit, nech ju moze doktorka prezreit v klude, aby neplakala a ked som jej ukazala knizku a povedala, ze najdeme vlacik tak stichla ale to bolo len na par sekund ... a doktorka hned, ma rada knizky, ze? lebo ste ju na chvilu zaujali a zbystrila 😵 ved sa nam ich tu povaluje halda ... vzdy nejaku donesie, co sa chce hrat s nou a citat 😀

miselin: dufam, ze na leto uz budeme na byte, lebo ja by som moc moc chcela ... tu sa nudime vonku s Terezkou aj ked dvor je dvor ale tu ju to velmi nebavi a uteka za dedom do garaze a mne sa ju nechce stale nahanat a presviedcat, ze ma ist odtial prec ....

my ideme este na jednu svadbu v oktobri 😀 😵

ale ja stale dumam, co si obleciem na tu v sobotu ... ci sa obleciem decentne ako mamina uz alebo si dam svoje popolnocne saty 😉 asi sa rozhodnem podla ucesu 😵 😀

no idem si lahnut ku tej mojej buchticke ... vcera zaspala az o 21:15 ale rano vstaval o deviatej, a kedze dnes spala uz o osmej, tak budika budeme mat isto skor 😀 bru nocku zelame 😵

hasleerka
8. jún 2009

zuzi, miselin ešte mi napíšte aké veľké robíte foto, a či cena záleží od počtu

miselin
8. jún 2009

Inak Dominika tiež ešte nemá spodné dvojky ale už má 4 stoličky úplne vonku a pišťala len pri tej poslednej tie prvé tri ani neviem ako jej vyšli, vlastne pri tej prvej mi 3 dni spala poobede 3 hodiny a zub bol vonku 😀 Ale pri tej štvrtej som nespala asi 5 nocí to bolo hrozné 😒
Aj tak ťa obdivujem, že si tak dlho vydržala bývať u svokry, ja by som to nezvládla ani u svokry a asi ani u našich aj keď sú v pohode. Ale zase je to výhoda, že sem tam nemusíš variť a aj malú ti postrážia keď si chceš oddýchnuť.
To je paráda, že má Terezka rada knižky aj Dominka má ale iba keď ich môže jesť, už mi 2 leporelá zjedla 😅 A ona nemá kedy pozerať knižky, nevydrží počúvať ani minútu

hasleerka
8. jún 2009

pozerám tú stránku a potrebujem poradiť ... tam si treba niaky program stiahnut do PC a potom môžem cez to objednávať?

miselin
8. jún 2009

Hašlerka ja si objednávam 10x15 ja mám radšej večšie fotografie a treba aj ten program stiahnuť, je to potom rýchlejšie posielanie, lebo dajú sa fotky posielať aj online ale mne sa zdá, že to strašne dlho trvá

fialllka
9. jún 2009

😖 aj my objednavame cez happyfoto ale posledne co nam prisli fotky, tak neboli take pekne farby ako ked si dame vyvolat v konike ... hold cena zodpoveda niekedy kvalite ... 😖

hasleerka
9. jún 2009

fialka a ked si dávaš robiť v konice, majú aj niaku množstevnú zľavu ... a koľko teraz vlastne tam stoja

zuzi dnes sme vás videli asi okolo pol ôsmej ste už cupkali domov 🙂

zuzka99
9. jún 2009

hej haslerka, sme boli dlhšie vonku, krpec zase nespí, tak sme ostali dlhšie, akorát zaspal až teraz

fialllka
10. jún 2009

haslerka: ja tam mam kamaratku, tak ta nam robi fotky za ich zamestnanecku cenu ... takze teraz fakt netusim ... ale uz davno som fotky nedavala robit .... naposledy kalendare pre celu rodinu na vianoce, co som vyrabala a mi s tym aj v konike pomohli .... takze fakt netusim kolko teraz stoja fotky 😎

dadulaa
10. jún 2009

babule, napíšte mi niektorá, aká je dr. Bašteková, lebo v piatok sa tam s malým chystám, vraj je najlepšia zo všetkých kožných. Neviete, ako dlho sa tam čaká, kým nás zoberú? A hlavne mi prosím, poraďte, ako sa tam dostanem z hlavnej cesty, nikdy som tam ešte nebola. 😉

jajkar
10. jún 2009

Ahojte kočky,
akosi tu uz nikto nechodi, ci ste s drobcami vonku?
Ja sa chcem spytat, ake mate pediatricky, alebo ci sa priradia podla bydliska?? A boli ste uz pred porodom drobca prihlasit, ze?
Diky zatim!

fialllka
10. jún 2009

ahoj jajkar

pediatra si musis vybrat este pred porodom ... ja mam Micudovu, ona mala aj mna a sestru a aj manzela a jeho surodencov, takze pozna celu rodinnu anamnezu a som s nou spokojna ... a nepatrime ku nej podla bydliska ... a nahlasila som sa len telefonicky, nesla som osobne do ambulancie ... svagor sa spytal, ked tam bol na vysetreni u nej, ze ci si ju mozeem zvolit za pediatricku a nahlasit a ona suhlasila a ja som si to este raz obvolala, ci to plati ... 😉 a aj na prvu navstevu som sa prihlasila telefonicky, ked sme dobehli z porodnice, nemusela som tam hned utekat ale som oznamila, ze uz sme doma a kedy sa mame prist ukazat ...

a ano sme s drobcami vonku, treba vyuzit pocko, no nie? 😉

andulkau
10. jún 2009

Ahoj Jajkar
Ja sem moc nechodim ,ale obcas citam 😉 Aj ja mam Dr.Micudovu a som s nou velmi spokojna.Tak len tolko aby si mala obraz. 🙂

zuzka99
10. jún 2009

je tu niekto, kto nechodí k Mičudovej? 🙂 Jajka, my tiež

miselin
11. jún 2009

Ja nechodím 😀 My chodíme tu na Rozkvet ku Karasovej a tiež som sa bola pýtať ešte pred pôrodom, či ma zoberie 😉

miselin
11. jún 2009

Dadulka nejdeš dnes na ihrisko, by som ti to tam vysvetlila, ozaj a čo dnes to vyzerá na pekné počasie nechce sa vám vybehnúť na Rozkvet aj ostatným?

miselin
11. jún 2009

Zuzi a to ti je malý od koľkoj hore keď vydrží až do jedenástej 😲

U nás sa to už tiež vrátilo do normálu ☹ Večer ide spať od 20:00-20:30 v noci je tak okolo dvoch hodín piští no a ráno už okolo 5:45 vstávame 😒

zuzka99
11. jún 2009

ja by som dnes išla na Rozkvet, ale až poobede. kedy by to vyhovovalo?

miselin, budím ho o 7,00. On by ráno vydržal spať aj do pol deviatej. On to má otočené, doobeda by spal a do polnoci vystrájal ☹

miselin
11. jún 2009

Zuzi zrovna dnes idem poobede ku kámoške, lebo zmaturovala tak robí oslavu, lebo ona chodila na tú ekonomickú nadstavbu či a čo to bolo tak je šťastná, že to pri dvoch deťoch a robote spravila, ale hodím s MM reč, že čo má na pláne zajtra a ka nič tak by sme mohli zajtra

miselin
11. jún 2009

Zuzi a ešte jedna otázočka mi je to už trápne sa ťa pý to pýtať do kola ale ten salaš j v Maríkovej alebo v Papradne, mám z toho guláš 😅 😅