Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
18. júl 2009

nie, obývku s destskou. veď návštevy už tak nechodia aj to len zväčša na narodky, meniny... a to ke´dostaváme chatu tak oslavy budú tam . a destká sa používa každý deˇ, iked borka je nešťastná, lebo ked mala na malých nervy, ked jej niečo vyviedli tak sa zavrela do izbičky a bol pokoj...
kačiatko : plán je chorvátsko ale kde presne len boh vie, kam nás zavedie ale do omišu, uvidíme

miselin
18. júl 2009

Kačiatko no my sme mali v pláne ísť, len keby nebola tá sprostá kríza, lebo MM nevedel či ho prepustia, tak sme to stále odkladali no a teraz pôjdeme tak akurát do...... Ešte ma ukecáva, že by sme mohli ísť niekedy pred Vianocami bez malej do Thajska, ale mne sa bez nej nechce ísť.

Bambulka tak to je super nápad a decká budú mať teda poriadnu detskú 😀 Nám sa to tak už nedá urobiť,lebo sme zamurovali vchod do kuchyne z chodby a urobili ho cez obývačku a tú chodbu sme zväčšili a máme tam veľkú kúpelku, takže by sme museli rozbombardovať celý byt.

Júúj dúfam, že už budem na rok na dovolenke snažilkovať 😵 😵 😵 😵 Ja by som sa k moru aj presťahovala, aj keby som tam mala žiť len na pláži v malom dome a bez všetkej elektroniky, len aby to bolo pri mori 😵 😵

miselin
18. júl 2009

Bambulka a pýtajú sa ti už drobci na šerblík? Dávaš im ešte plienky?

miselin
18. júl 2009

Bambulka a nábytok im ideš tiež kupovať? Lebo ja mám teraz také haluze ako zariadiť Domči izbu a ešte som nenašla nábytok čo by sa mi páčil aj cenovo, lebo všetko čo sa mi páči je drahé a nedám jej trebárs len za postel 700eur to by mi muselo šibať 😒 Asi si budem musieť pozháňať všetky obrázky čo sa mi páčia a dať jej nejaký urobiť stolárovi

kaciatko68
18. júl 2009

Miselin : tak to by ste mali ísť na dovolenku do Chorvátska na robinzonády - kuk : http://www.adriadatabanka.com/index.php?id=cz_c...
To by som sa dala ukecať do Thajska - ale bez malej asi tiež nie. No ale my budeme isto chodiť na lacnejšie dovolenky tak do Chorvátska - lebo potrebujeme kopu peňazí okolo domu. A teraz neušetríme nič ☹.

kaciatko68
18. júl 2009

jankabambulka : tak keby ste sa náhodou ocitli od 24.7. do 2.8. od Splitu po Omiš, tak pošli sms, telefón máš.

miselin
18. júl 2009

Kačiatko ja som moc neni na tie kamienkové pláže, boli sme aj v Chorvátsku a aj na Čiernej hore ale ja tým kamienkom na chuť asi neprídem nikdy 😒 Ale toto už bude druhý rok čo sme nikde neboli, tak by som išla hocikde aj do Chorvátska 😅 Mňa strašne láka exotika, ja by som bola schopná si celý rok nič nekúpiť aby som mohla ísť niekde na dovču 😅 A dúfam , že sa raz dostanem aj na Bora Bora, len zatiaľ nám chýba zbytočných 7000 eur takže tak 😅 😝
A to ti verím, lebo okolo domu je stále kopu roboty a investícií. Ale na byte pokiaľ už máš prerobené a zariadené už nič nepotrebuješ, ale zase dom je dom a hneď by som menila 😉

hasleerka
18. júl 2009

misel, ani my nikam nejdeme, akurát možno k bratancovi a to by sme tiež chceli skočiť do podhájskej ... je tam krásne, teda aspoň mne aj mm sa páčilo ... dokonca tam bola teraz kámoška a moc si pochvalovala

kaciatko užite si dovolenku ... inak ja tiež balím aj 3-4dni dopredu

miselin
19. júl 2009

Hašlerka a kedy plánujete Podhájsku? My tam ideme asi prvý augustový týždeň

Zuzi boli ste na tej chate?

jana30
19. júl 2009

ahojte,
kačiatko - moc sa režim nezmenil, akurát so spaním, chodil trochu neskôr a ráno o 6,00 budíček, ale s jedením sme nemali problém - mne malý zje všetko to čo aj my, ja už nerobím žiadne rozdiely, a on nemá problém sfutrovať čo vidí 😀 akurát problém bol s jeho behaním kade take - to bolo fakt hrozné všade dávať na neho pozor aby niekde nespadol a nevypadol a po schodoch a tak. a my sme boli pri Zadare 7 km pod v dedinke Bibinje, ale pláž bola super a hned pri dome, tak aspoň to bolo v pohode, mne sa lúbia kamienkové pláže a také kde nie je moc ludí, žiadna tlačenica
😉

jana30
19. júl 2009

miselin som kukala tvoj album a malá ako ti krásne rasitie do krásiy, iná kočica je z nej 🙂

hasleerka
19. júl 2009

misel, chcem ísť k bratancovi 5,8. tak na týžden, ale ešte netuším ktorý deň pôjdeme do podhajskej

hasleerka
19. júl 2009
zuzka99
19. júl 2009

tak dnes som sa rozhodla dobrovoľne sa týrať a kúpila som si v Tescu depilátor. je mi zle len z toho zvuku, ale čo by človek neurobil pre krásu 😉 teda žena

kaciatko68
19. júl 2009

Zuzka : na depilátor si zvykneš, mne to už nerobí vôbec nič.
hasleerka : nemáš prosím Ťa požičať po dievčatách nejaký tenučký župan. Ja mám pre Lindu len taký hrubý a chcela som niečo také zobrať so sebou na dovolenku.

dadulaa
19. júl 2009

ahojte babule, tak hlásim, že sme konečne doma 🙂 prišli sme včera večer o 23.hodine. Dovča bola supeeeeer, prežili sme ju v zdraví 😎 Prvý týždeň bola skoro každú noc poriadna búrka, cez deň už slnko, no druhý týždeň tam bolo každý deň 37 stupňov na skapanie ☹ to sa ani nedalo opalovať a o tých dusných nociach ani nehovorím, normálne som bola rada, keď sme prišli domov a tu chladno 😀 inak tam bolo super, decká sa stále hrali v piesku alebo v mori, ani sme o nich nevedeli, malý sa celkom naučil plávať s rukávnikmi. Zajtra hodím nejaké foto. 😉

Ludka, dodatočne ťa vítam medzi nami 🙂 😉

jankabambulka
20. júl 2009

ahojte
malujeme a prehadzujeme tie izby tak nemám moc času a dnes ako naschvál mám poradu zo šéfkou..
misel. ja idem len oprehodiť borkinu detskú, má robenú na mieru a je fakt úžsná. má ju asi 4r a stála dobre cez 30 tis tak ani vymýšľať kupovať novú nebudem akurát dáme dorobiť skriňu na oblečko pre deti.. viac až večer ppíšem teraz sa mi nedá papapa

hasleerka
20. júl 2009

ahojte ... kačiatko, veru nemám tenký, ani som nemala, baby používajú po kúpaní len frote hrubý

bambulka hod aj fotečky ako porobíš izby

dadulka vitaj doma, teším sa na fotky

jajkar
20. júl 2009

hasleeeerka, tak ty potom byvas, tam kde moja sesternica, kukala som to co horelo aj v spravach, to sa takej maminke s 10mes. babatkom stalo, ked bola na vychadzke.... este ze sa im nic nestalo!

A vidim, ze vy riesite dovolenky, ako vam zavidim, ja riesim momentalne tasku a co zbalit do porodnice.... 😀 😀 😀
ale aj ja raz budem riesit tasku na dovcu. Prajem Vam krasne leto a dovolenky povazanky!!!!!

ludka_r
20. júl 2009

Ahojte..
Miselin, ja som zas vôbec nikdy pri mori nebola... Veľmi rada by som nieked k moru šla, najlepšie do Grécka... 🙂 Ale aj tak som si povedala, že môj životný sen je dostať sa aspoň raz do Louvru 😀
Hasleerka, a kde to vlastne bývaš?? A kedy to horelo?
Zuzka, joj, depilátor, na to ja odvahu nemám a asi ani nedostanem... 😖
Jajka, veď balenie do pôrodnice je super, závidím Ti ho.. Dúfam, že takto o rok to budem riešiť aj ja... 😉

zuzka99
20. júl 2009

aj ja som na tom videu 😀

miselin
20. júl 2009

Janka dík za pochvalu malej, veď sme sa na nej aj narobili 😀 😀 😅

Hašlerka to máš toho bratranca v Podhájskej?

Zuzi ja som sa akurát pred včerom depilovala po strááášne dlhej dobe a to keď som sa holila tak mi tie chĺpky aj tak zhrubly tak ma to bolelo akoby som sa nedepilovala nikdy 😖 . Ale ono ťa to po pár razoch už tak bolieť 😉

bambulka potom hoď fotky aj ja sa rada pozriem a tú detskú si jej dávala robiť u nejakej firmy alebo u súkromníka?

Jajkar už to máš veru za pár, tak ti držím palčeky nech všetko dobre dopadne 😉

Ludka veď možno sa tam ešte dostaneš 😉 😉

zuzka99
20. júl 2009

no neviem teraz ako to bolo, tu hovoria ľudia všeličo...

baby, ja tiež nechávam občas pustenú pračku a idem von, robíte to tiež? Koľkokrát fakt nemám čas 2 hod. sedieť a dávať na ňu pozor. A ako píšu ľudia v tej diskusii, že keď doperie treba vyhodiť zo zásuvky a všetko mať povypínané zo zásuviek, veď to by som nič iné nerobila, len všetko odpájala a zapájala furt. vy ako robíte?

miselin
20. júl 2009

Ty kokos chúďa 😲 Ja si to ani nechcem predstaviť, čo by sme robili keby nám všetko do tla zhorelo 😢 Ale našťastie sa im nič nestalo ☹

miselin
20. júl 2009

Dadulka už sa teším na fotky 😵 😵

zuzka99
20. júl 2009

ja sa bojím ísť aj von s malým teraz ☹

zuzka99
20. júl 2009

kamarátka ju pozná, poobede sa na ňu popýtam a možno by som jej aj niečo dala po malom pre toho jej

miselin
20. júl 2009

Zuzi sa neboj, ono sa to môže stať aj v noci keď budete spať a môže to dopadnúť ešte horšie. Aj ona by možno dopadla horšie keby bola doma ak jej tá práčka vybuchla, veď mne chodí Dominika stále kontrolovať práčku aj umývačku, si neviem predstaviť keby to vybuchlo čo by bolo potom 😒

miselin
20. júl 2009

Inak som Zuzi videla včera tvoju segru a aké už má pekné bruško 😵 😵

Kto chce cuketu mám 2ks