Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kaciatko68
23. aug 2009

haaslerka : ešte nie sme zdravé, malá užíva druhé atb - v útorok máme ísť na kontrolu, ja som dnes užila poslednú tabletku a ešte stále chrchlem. Takže neviem, kedy sa z toho dostaneme. No, nepripadám si na 40 - teda za chvíľku 41, ale keď už idem so staršou dcérou, tak vtedy je to horšie. Ale občas povedia, že či sme sestry.Snáď ma to aspoň trochu omladí, keď už nič iné, lenkopu starostí ☹. Všetci moji rovesníci si teraz užívajú slobodu, chodia kade tade, venujú sa svojim záujmom a ja tu behám za prnďom ....

zuzka99
23. aug 2009

ahojte, tak my už sme spať z dovči, bolo to ako stvorené pre dovolenku s deťmi. Mali sme pre seba (10 ľudí) celý jeden penzion - 5 izieb obrovské apartmány s terasou, vlastná kúpeľka, WC, TV, chladnička... spoločná taká spoločenská miestnosť s krbom, kuchyňa komplet vybavená chladničkou, mikrovlnkou, sporák, všetky riady... vonku krásna záhrada s grilom, ohniskom ,zastrešené posedenie, hojdačky, šmýkalka, pieskovisko, domáci mali 2 ročné dieťa to malo kopec hračiek...fakt si malý riadne užil a kopec možností na výlety do okolia, len toho času bolo málo ☹

zuzka99
23. aug 2009

baby, dostala som na meniny ešte poukážku na welness do Rajeckých, do toho hotela Diplomat. ale asi pojdem s kámoškou, lebo ako píšete, chlap a romantika, to s kamoškou bude vačšia 😀

sebastianela
23. aug 2009

Jednoznačne by som išla s kamoškou Zuzi.😀😎

sebastianela
23. aug 2009

Ja mam strasne upindaneho chlapa. Ten stale hlada na všetkom chyby a vyhovorky, prečo to nie je dobré.
On je pán dokonaly a bezchybny.
Zbožnujem, keď sa na niečo teším,čo sa mi zdá super a on to tak ofrfle a nájde na tom samé chyby a nevýhody, že ma prejde chuť na všetko.😠

sebastianela
23. aug 2009

Keď mu dám niečo spraviť, čo sa tyka kutilstva alebo tech.veci a vidim ako to robi a tie komentare ku tomu, tak si to radsej spravim sama a bez komentara ako sa to neda a asi to nepojde.
Oh, ti chlapi.😝
Este,ze existujú.
S kym by sme sa hadali.???😀

jankabambulka
23. aug 2009

sebast-vitaj v klube aj ja mám pána dokonalého a bezchybného

dadulaa
23. aug 2009

Zuzka, zabudla som už, kde ste to boli? podľa toho, čo píšeš, tam muselo byť fakt krásne 😉

sebastianela
23. aug 2009

Tak to som rada Janka. Ja už iba keď vidím ako prezlieka periny sa mi ježia chlpy. Ale zvykla som si na metódu : Nádych-výdych a v tichosti odísť.
Ušetrím si tým veľa nervov.8-)

sebastianela
23. aug 2009

Samozrejme tie periny ide prezliesť po 25 upozorneni a 10 prosíkaní.😠
Trvá to aj týždeň, kým ich prezlečie, ale prezlečie.8-)
Ja som iná fúria.
Ako si chlapa vychováš, tak sa potom máš.😀

sebastianela
23. aug 2009

Baby, ja rátam tak 50 rokov a bude z neho taký šikovný vzorný manžel, že mi ho budete aj závidieť.😵

sebastianela
23. aug 2009

Len neviem, či to tak bude. Veštica mi povedala, že ostanem mladá vdova.☹
Asi si budem musieť na koniec tie periny aj tak sama obliekať.😠

zuzka99
23. aug 2009

Dadula, boli sme v Demänovej. inak o mojom chlapovi radšej pomlčím, toho netromfne nikto. cholerik, ufrflaný, lenivý jak voš, všetci sú ko.... len on všetkému rozumie. Napr. ideme niekam na výlet, ešte ani nezačnem baliť a on už zúri, že sa určite nezmestíme do auta 😠 a mnoho iného, a spí viac ako novorodenec, prisám fakt 😠

seb - vy sa kedy stihnete hádať? 🙂

zuzka99
23. aug 2009

inak, on aspoň periny prezlieka, v tom má prax, robil civilku v nemocnici, kde ich prezliekal stovky

zuzka99
23. aug 2009

a veštice tárajú hlúposti, ja som teda nebola, ale čo kámoškám predpovedali ešte nič sa nesplnilo

sebastianela
23. aug 2009

Tak Zuzi, to máme takých podobných. 😀
Môj je jedináčik a to je des. Najprv je on a potom všetcia ostatní.😠
Niekedy robím taký cirkus, že aj psychiatra mi odporúča.😀
Raz som mu povedala do očí, že je K.... a on ti mi na druhý deň kupil kyticu ruží.😎

sebastianela
23. aug 2009

Nám vyhovuje vzťah na diaľku. Sme si už zvykli.
Sme si vzácnejší.
Vždy, keď sme dlhšie od seba, tak keď príde ma balí, ako zalúbený pubertiak a to je super.

sebastianela
23. aug 2009

V piatok mi inak balič príde.😀😀😀

hasleerka
23. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... andulka na tejto fotke je kúsok tej tapety a teraz som ju dolepila aj popod tú poschodovú ... ešte to nemám nafotené, bo chcem kúpiť ešte rámiky a tú mapu a ked to bude podla mojej chuti, potom nafotím ... alebo pribehni kuk osobne ... tie ušká som pochopila že vtedy, ale aj to je lichotka, ved som tam už nemala 20

zuzi keby kámoška nemohla daj vedieť, rada pôjdem s tebou 😀 😀 😀

no žeby som aj ja tomu môjmu povedala k..., aj ja chcem kyticu 😀 😀 😀

baby ale kto by nám tie pekné deti spravil, keby ich nebolo 😀 😀 😀

andulkau
23. aug 2009

Baby, tak ja ma mm ufrflaneho dost.Ale zas klubuk dole, vsetko spravi.A nic mu nemusim povedat.Musim povedat je sikovny.Ale moc mu to nehovorim 😀 .
Sebastianela ty si ina babizna, ty sa nedas podla toho co pises. 🙂

sebastianela
23. aug 2009

A kto by vymyslel internet, keby ich nebolo!?😀

andulkau
23. aug 2009

Hasleerka.A ja chcem deliacu, ale uz nechcem nejaky detsky motiv.A chcem farbu na stenu farebnu..Ked dokoncim detsku ,pofotim aj ja ,ale az tak o mesiac bude hotova a mozno aj vymalovana.Zatial mam iba polovicu nabytku.

sebastianela
23. aug 2009

Ja som sekera riadna.! Ale veď čo iné na to moje drevo?!😠
len sekeru a poriadnu!😀

andulkau
23. aug 2009

A este sa ta ten tvoj muz neboji? 😀 .Dlho ste spolu?

hasleerka
23. aug 2009

andulka ja som dala ešte detskú bo som ten kúsok lepila ešte pre dvoma rokmi a teraz som to dokončila ... ved sú ešte decká ... a spodok je oranžový ... no ved uvidíš ... a si dnes športovala že???

sebastianela
23. aug 2009

V Máji bolo 6 rokov, čo spolu chodíme.
Už je zvyknutý.
Furt mi píše, že mu chýbam. To nie ja,ale tá drezúra mu chýba.😀

andulkau
23. aug 2009

Jaaaj si ma videla.?Si sedela na lavicke.Len som nevidela ,ci sa na mna divas, by som ti kyvla. 🙂 MAm okuliare ,ale aj ,tak som slepa.Bola som zaniest na spanie veci Adamkovi .Ostal spat u babky.A bola som dnes akasi unavena ,nevladna.Tak som isla na bicykel nech sa trosku prekonam a pomohlo to. 😉

Ja viem ,ze su decka,ale teraz ,ked to robim ,tak nech uz je to nadlho.Budem menit pocas roka len nejake detaily.

andulkau
23. aug 2009

Sebi-vy nieste manzelia?Ja som myslela ,ze hej.Tak preto ta bali ,ked pride. 😀

sebastianela
23. aug 2009

Asi preto ma balí. Alebo to robí každej? Neviem, ale nejak sme sa ešte nedohodli na svadbe.
Hádam, si nebudem brať takého lafa.
Najprv si ho vycvičím.8-)

sebastianela
23. aug 2009

Ženatý už nebalia ženy?😨