Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
30. aug 2009

No Zuzi, ty si tiež fiškusant.😀
no len podťe holky a priznajte sa všetky, nech nie sme sami v tej ilavskej base😅

sebastianela
30. aug 2009

On je už na mňa zvyknutý, že mi to prepína.😀

zuzka99
30. aug 2009

počuj, ešte si vypýtaj nejaké prachy, keď on minie 180 za deň, nech dá aj tebe, čo si myslí

hasleerka
30. aug 2009

no ja môjmu nemôžem zobrať nič, bo on robí doma stoju 😀 😀 😀 ... ja mám kartu, aj hospodárim, on na daleké cesty nechodí žeby potreboval peniaze alebo kartu, takže má len na pivečko ...

zuzka99
30. aug 2009

a deti už spia? Sebo spí už celú noc?

hasleerka
30. aug 2009

zuzi ja tu mám tri herečky a ešte nespia ☹

zuzka99
30. aug 2009

hasly, u nás to naopak, lebo vraj by som všetko nerozvážne minula 😠

zuzka99
30. aug 2009

a kde spia všetky 3? a ty kde koníkuješ, keď máte PC v detskej?

hasleerka
30. aug 2009

zuzi ja som práveže od detstva šporovlivá ... mm si ma asi preto vzal ... no moje spia v posteliach a malej susedke vyhovuje na zemi, dala som jej deky a detský matrac z postielky ... minule na ňom spala Miška ale teraz už len chce susedka ... ja idem akurát na chvíľu preč nech zaspia a potom ešte koníkujem

hasleerka
30. aug 2009

ony aj tak zaspávajú pri telke čo je v počítači

sebastianela
30. aug 2009

Sebino akurát vrešťal, tak sa kojíme😀
chudák starý, nemôže zaspať,ho to sere.

jana30
30. aug 2009

no u nás doma tiež hospodárim s peniažkami ja , aspoň sa snažím, ale teraz ked je jeden príjem do rodiny, tak moc ani nie je s akými, presne nám to ledva vyjde, takže moj mužíček tiež nemá na kadejaké mínanie, a ked tak si musí vybrať z účtu ...

jana30
30. aug 2009

ja by som chcela ísť od januára do práce, ak bude do akej, pretože veľa ľudí poprepúšťali, a zatiaľ tam miesto pre mňa nie je ale dúfam že sa nájde dovtedy niečo, a malého do jaslí na Lánsku, dúfam že bude voľné miesto už rok tam máme prihlášku 🙂

sebastianela
30. aug 2009

Môj si míňa furt. On musí mať hlavne na svoje potreby.😠

jana30
30. aug 2009

a kedže ja som podľa starého zákona tak by mi mal ostať ešte aj rodičák - dúfam

jana30
30. aug 2009

musí mať krásny príjem, ked si môže hentak míňať
😀 😀 😀

ivka000
30. aug 2009

mne tiež mm nepožičia svoju penaženku ani kartu neviem prečo??? 😕

andulkau
30. aug 2009

Hasleerka ja viem ja som tam bola rano ,ked som bola v kostole.A uz viem, aka je to ucitelka.Je to ta co ho mala aj na zapise a dokonca je to nasa suseda co byva nad nami.

Janka moc sa nespoliehaj na jasle.Moja mala, ide teraz od 2.9 a mam tam ziadost skoro od februara 2008 vyse roka a skoro ju nezobrali. ☹ .

Sebi ved,ked zarobi dobre ,tak nevracaj nechaj si to pre seba,ked budes cosi chciet pre maleho.Ale ja som tiez taka blba ja by som mu to povedala,lebo by sa trapil. 😉

ivka000
30. aug 2009

ten môj drobec spal dnes len jeden krát ☹ ale mali ste ho vidieť večer aj kašu jedol so zavretými očkámi no zlatý 😔

ivka000
30. aug 2009

Sebi ty si číslo no ale musím uznať že aj on. no ja by som to tomu môjmu tiež povedala ale tiež by som ho nechala chvýlu potrápiť 😀 😀 😀

adrykaa
30. aug 2009

To tak zavcasu treba dat prihlasku do jasli?Jani a ako si to myslela s tym rodicakom ak sa mozem spytat? 😕 Ako ze ti ostane alebo neostane???Dik za odpoved

jana30
30. aug 2009

no malo by to byť tak, že kto išiel na RD v roku 2008 ešte spadá pod starý zákon v ktorom bolo že ak dáš dieťa do 3 rokov do neštátneho zariadenia tak ti ostane RD popri zamestnaní, a kto išiel na rodičák po 1.1.2009 od kedy platí nový zákon tak tomu dajú len nejaký príspevok na jasle alebo školku atd

hasleerka
30. aug 2009

no andulka hlavne že si spokojná kto to bude ... adryka kde chodí malá do škôlky?

hasleerka
30. aug 2009

jani a jasle sú neštátne zariadenie???

jana30
30. aug 2009

no jasle sú ževraj neštátne ale dotované mestom, ale neviem presne ako to je ale malo by to byť tak, začnem to všetko zisťovať podrobne až na jeseň

hasleerka
30. aug 2009

no ved andulka ti povie, tá dáva malú do jasiel a ide do práce

andulkau
30. aug 2009

Janka30 - IP 🙂

Hasllerka jasle su mestske. 😉

Adrykka ahoj 🙂 Ja so davala ziadost do jasli ,ked Tamka mala asi 3-4 mesiace.

adrykaa
30. aug 2009

Tak to som ani netusila,ze treba dat ziadost tak zavcasu.Viem,ze kamaratka tam davala asi 2 roky dozadu maleho a mala to vybavene behom tyzdna.No mne mala chodi do skolky sem do jelsoveho a uz od dvoch rokov takze my sme to mali fajn.Skolku mame asi 10 minut od domu s nasou pomalou rannou chodzou 🙂 .A bolo to dobre,ze ked som chodila do roboty tak som sa dohodla s ucitelkou ked som nahodou potrebovala skor a ona priskla a vzala mi ju.Takze ja som tu spokojna 🙂 so skolkou 😀

zuzka99
31. aug 2009

Dadi, skús pozrieť tieto typy na chalupy a obvolať to, dúfam, že to je aktuálne. JA by som odporučila Eva - Máriu, alebo v Grunte majú vzadu takú pivničku na oslavy, grilovanie...

http://www.tikpb.sk/sk/menu-frames/menu-frame-u...

dadulaa
31. aug 2009

Zuzka, si zlatá, díky za linky, páči sa mi aj ten penzión Bystrica, nevieš, či si tam decká môžu aj pobehať niekde na terase alebo by sme museli byť len vo vnútri? Dnes sa tam pôjdeme pozrieť, ale radšej by som nejakú chatu s pečeným prasaťom.. 😉 😀