Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
2. sep 2009

Tak to je rekord. Tolkoto ešte nespal.😅

ivka000
2. sep 2009

pridala som nejaké foto do albumu tak ak chcete kuknite 😵

jankabambulka
2. sep 2009

ahojte
dlho som tu nebola , ale to čo sme zažili, keby sa to rozložilo medzi 2-3 rodiny aj tak by to bolo "aj na koňa dosti"
nejdem ani dočítavať, lebo tu píšete o sto šesť ale vidím , že mámke nové maminky - TAK VITAJTE

o.i. mám pokazený notebook , dúfam, že mi to čoskoro spojaznia ako treba

ak mal niekto narodky, meniny - všetko naj naj naj - nejde mi kuknúť do pasov - skrátka ešte mi nesedia akési prehliadače či čo to...

andulka- neboli ste pri vodopádoch náhodou čo sú v lúčivnej či lúčkach či ako sa to tam volá??

dadulka - gratulujem , máš šikuliačika dadulčiačika

miselin
2. sep 2009

Dadulka novidíš Kupko je už riadny frajer a tak si sa bála 😀 😝

Ivka malý je zlatučký 😵

Bambulka a ja som si myslela, že ste šli nakoniec na tú dovolenku keď si tu tak dlho nepísala 😨

jankabambulka
2. sep 2009

nie ten pohreb , potm záhadné veci sa stávali v našej rodine, úraz....bolo toho obr hodne

miselin
2. sep 2009

Bambulka ja neviem aký pohreb 😲

jankabambulka
2. sep 2009

hm, ☹

miselin
2. sep 2009

Mi je ľúto ☹

jankabambulka
2. sep 2009

júúj aj mne , bolo to hodnee ťažké a ten druhý deň pom pohrebe , ked to tak dôjde.....kurňa to je des zmeňme tému.
ako maličká- kecáááá?? moj mišo to je traktor, kto nepočul , nemože veriť, fakt!!! zober si že sám sba volá na fotkách hapecs alp chlapec, katka hovorí pekne ako 3ročný bez chybičky , kdejdeš, čo to je, kde je, vidí/ako vidíš/, aj aj /ked dostáva nie čo katuša, .... to je neuveriteľné a katka???? to je vrtkoš ale nepovie okrem pár slov nič, absolutne nič, ja neviem či bude nemá alebo čo, sakra a skôšam s ňou ale ona je taký flegmoš, že ruky za chrbát, otočí sa mi riťou a ide preč /akože maj ma rada/ , ty kokso ja som z nej na prášky!!! dokina hovorí, že to je normálne , že niektoré deti začnú až v dvoch niektoré aj neskôr. ja som si vedomá, že nesmiem porovnávať ale toto ... ona len tú vojíčkovskú reč+pár slov klasika /také čo rozumie bežne človek/ ale tot vsjo

jankabambulka
2. sep 2009

inak kačiatko na jednej fotke má tvoja dcérka rovnaký klobúčik ako mala naša katka, a ukazovala som mu fotky a on zbadal že aj tvoja ho má a on s kamenným výrazomn: už viem kde má katka klobúčik , skoro som sa učúrala, lebo keby si videla ten výzar....

jankabambulka
2. sep 2009

baby chlap bol od pondelka v holandsku, prišiel včera o 23 a ráno o 4.30 som ho viezla do práce a príde len na oslavu v piatok večer a ide zasa preč. od stredy 9.9 bude doma ale len do nedele úteda bude chodiť do práce ale nie je na výjazde/ čiže klasika príde okolo 15-16 domov.a potom odchádza na 2 týždne...kurňa

kaciatko68
2. sep 2009

ivka000 : krásne fotočky a malý je riadny cvalík - musí dobre papať. A ešte krásna tortička - to si robila ty ?

jankabambulka
2. sep 2009

no to som sa zasa rozpísala

miselin
2. sep 2009

Bambulka mne malá tiež nechce hovoriť, síce huba sa jej nezavrie za celý deň ani 2 minúty ale to hovorí asi po japonsky a tak vysvetluje, že strach. Ale samozrejme keď je rozbláznená, alebo zamyslená tak aj pekne povie alebo zopakuje inak nie a tiež keď chceš aby opakovala tak hneď beží preč, ona si nechce ani knižky pozerať hneď mi ju vytrhne z ruky, šlahne o zem a ujde 😠

miselin
2. sep 2009

No Bambulka to ti teda nezávidím, ako to budeš zvládať s dvojkami?

miselin
2. sep 2009

My ideme zajtra na sono obličiek a tam doki rozhodne či ešte treba užívať ATB ale už nie, tak dúfam, že to už má v poriadku, lebo inak na nej vôbec nieje vidieť, že by jej niečo bolo, dokonca dnes už aj normálne pišťala celý deň tak ako vždy 😝

kaciatko68
2. sep 2009

To musí byť ale hrúza, keď je stále preč. Však by ma s Lindou porazilo a to mám aiba jedno, keby som s ňou bola len sama.
Inak moja sama seba volá babo. A keď chce robiť niečo sama, trebárs jesť, alebo ísť, tak zahlási babo a už vieme, že sama 🙂. No a teda už aj viac slov : kde je tata, kde je mama, to je tata ....
Ale je jedoš ako čert, keď niečo chce a nemôže. MM tvrdí že po mne, ale má pravdu, lebo on je neskutočný kľudas. S ním sa ani hádať nedá ... 😠

miselin
2. sep 2009

Kačiatko aj moja je strašný nervák, hlavne keď niečo robí a nepodarí sa jej to tak vrieska a hodí to 5 metrov ďaleko 😠 A dnes pišťala v kúpelni 20 minút lebo si súrne potrebovala vkuse umývať zuby a prestala až keď som ju vytrieskala 😠 Dnes dostala 4 krát po zadku čo sme si s ňou už nevedeli dať rady a iba bitka zaberie 😠

jankabambulka
2. sep 2009

misel- hodne ťažko je to s deťmi samej

andulkau
2. sep 2009

jankababulka ano- ten vodopad je v Luckach tam je krasne.....no ty si chuda sama s detickami ,mna by tiez svihlo.Ja som rada ,ked si vypijem v klude aspon kavu.
Dievcata 🙂 nebojte sa deti zacnu rozpravat.Moja vedela len mama ,baba,tato-dada,adam......a behom dvoch mesiacov ,ked mala asi 1,7 zacala uplne vsetko opakovat.A teraz uz spaja dve tri slova v pohode.To dieta sa meni zo dna na den......a Adam zacal az ked mal 2,5 a teraz sa mu nazastavia usta 😀 .....nervaci su obaja.

ivka000
2. sep 2009

jani tak ja ti nezávidím ani trošku. ☹ ale ani misel to nemá lahké ked tu čítam akého má doma čertíka tak to je niekedy aj za dvoch.
kaciatko no to by si sa čudovala čo sa do neho zmestí vy sa tu stažujete že vám deti nepapajú ale ja mám opačný problém on zje všetko a hlavne čo jeme my niededy sa pred ním nedá ani najest ked sa postaví k stoličke a začne kričať mama ham ham a díva sa ako keby týžden nejedlo tak čo mám urobiť? 😕 🙂

ivka000
2. sep 2009

a ked spomínate nervákov tak ten môj neni o nič lepší ten je schopný sa hodiť aj o zem ked mu nedám to čo chce 😠
ale má smolu u mňa neuspeje len neviem do kedy 😖

miselin
2. sep 2009

Ivka buď len rada, že ti takto pekne papá, lebo mne bolo až zle keď som išla malú kŕmiť, som skoro vždy až revala, čo bolo také ťažke do nej čosi dostať. Teraz od kedy sme doma z nemocnice nás ide zjesť a si neviem ani predtaviť, že by mi takto krásne sedela a otvárala ústa od začiatku. Sa s MM len smejeme, keď si stále pýta, dnes zjedla na obed viac polievky ako ja 😀 Teraz keď vidí, že ide papať tak si rýchlo beží sadnúť a reve, že mi to dlho trvá, pred tým revala, lebo videla, že ide jesť 😀

miselin
2. sep 2009

Ivka moja sa tiež šlahá o zem a ani to nevyzerá, že by to malo tak skoro skončiť 😠 A tiež jej nedám to čo chce a to už od mala ale ona je schopná vrieskať aj hodinu no a potom sa jej pokazí naláda a piští až do večera kým nezaspí, fakt pakáreň 😝

ivka000
2. sep 2009

ved ja som rada dúfam že mu to aj vydrží ale keby ste ho videli tak sa uštíte ja ho nakrmim (tanier polievky) potom sa idem najesť ja to mu musím dať pár lyžíc minimálne skúsiť a to robí mňaaam že sa až za ušami oblizuje a ked príde mm tak s ním to isté. dnes zajedal podlesník s piškotou 😀

jankabambulka
2. sep 2009

u nás vreštia obaja a aj nervačia ale katka je taká tichšia akurát keď sa jej ide proti srsti alebo jej chce miško zobrať obľúbené napr. maľovatka tak spustí taký rachot a vreskot , že na jednotke -prízemí si musia myslieť, že ju z kože deriem . mišo je mrnčiak celodenný - - no čo hovorí sa, ako sa prežíva tehotenstvo , také budú deti a u mň TO sedí ako riť na šerbel 😀

hasleerka
2. sep 2009

ahojte je tu ešte niekto:

kačiatko nemá dnes Linduška meniny - všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂

hasleerka
2. sep 2009

dadula tak vy už hned idete aj spať ... a máš aj robotu?

ivka000
2. sep 2009

ja som tu pravidelne tak to pol dvanástej akosi sa mi nechce skôr spať a užívam si že mám na chvílku klud 😎

jankabambulka
2. sep 2009

jééj aj my želáme Linduške všetko najlepšie hodne zdravia, šťastia, lásky, slniečko na cestu a nech sa cítiš ako najšťastnejšie dievčatko na svete