Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
3. sep 2009

s topánkami budem aj ja čakať a hlavne skrz miška
dadulka - recept nemám, ale tatko fungujem čo viem stále. počas Zš -tristopäť krúžkov. SŠ- som chodila na brigády a cez víkend pomáhať na diskotéky čašníčku- a pritom som nebola na to odkázaná- robila som to na čierno, aby o tom naši nevedeli, a teraz fungujem takto . prvú školu som si robila tiež počas práce a túto druhú počas práce, tehotnosti... naši hovoria , že to mám po ockovi, a je to asi pravda, lebo aj ja si ocka pamätám , večne zarytého v papieroch, aby zarobil čo najviac peniažkov.... a ja som ho mala zato vždy ako vzor
mise-atb sme brali cca 3tt.na kontrolu ideme až koncom septembra

jalao
3. sep 2009

Janka Bambulka, posielam ti IP... 😉

miselin
3. sep 2009

Ivka poznáme 😀 😀

Bambulkaa tak to máte dobré, že len tri týždne malá bude až 6 týždňou to do seba pchať 😒

jankabambulka
3. sep 2009

júúj to mi je ľúto , nebojkaj , ono to bude ok

dadulaa
3. sep 2009

Jalao, tému študentiek čítam pravidelne, no viac budem asi prispievať, keď už budem v škole 😉 Zápis mám až o mesiac 2.10. Ty si už bola, že? ako bolo?

jalao
3. sep 2009

ahaaaa, ja som myslela, ze si mala uz vcera! Ja idem buduci stvrtok...tak som zvedava...Ja mam uz 02/10 aj vyucko! Potom sa ozvi, ked budes vediet rozvrh, ja uz mam, takze uz viem presne, kedy budem vyrazat...

dadulaa
3. sep 2009

Jasne, dám ti vedieť, musím kuknúť na tú ich stránku, možno tam už je.

andulkau
3. sep 2009

Kaciatko dodatocne vsetko naj Linduske.Hlavne zdravieeeeee 😀

Misel -uz som to pisala ,neboj oni vedia naco tie antibiotika tak dlho.Ja som bola tiez proti tomu.A to sme mali dospelacke ,ktore som musela riedit vodou ,cervene ktore nesli oprat ,ked to nahodou vyplula.My sme tiez 6 tyzdnov a bolo to v poriadku.A to bola malicka 8 mesiacov.Len davaj stale probiotika.!!!!

JA uz tiez kukam na zimne.Mozno jej budu dobre aj tie co mala minuly rok.Kupovala som ich v februari.Len my mame problem kupit.Tamka ma dost vysoky nart a nic neobuje.Hlavne, aby sa dali dobre rozviazat ,alebo dobry zips.

mala bola dnes na hodinku v jasliach.Len uz vcera navecer hovorila (bojim tety).Ale rano tam sla s usmevom pokial nevidela Tetu ucitelku ☹ .Ucitelka zobrala a mala kricala ,ale po 3-5 minutach bolo ticho.Hovorili ,ze bola dobra aj tancovala aj sa vypytala cikat.Len este ju caka ,ked tam bude jest to bude horsie. 😒

ludka_r
3. sep 2009

Jej, tu je aj téme pre študentky??? No tak, to by som sa mala aj ja pridať... Ja som mala zápis včera a už sa neskutočne teším do školy....
Topánočiky ešte ani ja nejdem kupvať, necháme to až na neskôr....

kaciatko68
3. sep 2009

Ďakujeme za gratulácie.
miselin : držíme palčeky, aby bola malá čo najrýchlejšie úplne zdravučká.
Ja budem kupovaž zimné topánky z Protetiky - mám prísť vraj v polovici septembra. Chcem nejaké čižmičky a asi potom ešte nejaké snehule. Celkom sa mi páčia tieto, ale sa mi zdajú drahé . http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5976765. Inak by presne ladili k tej kombinéze, čo som kúpila, teda už by pomaly aj mala prísť. to som zvedavá : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6493671.
Ale potom by som chcela ešte asi jeden overal, uvidím, čo bude na mmb.

jalao
3. sep 2009

|Ludka a kam chodis do skoly, prezrad nam... Diskusia je o studentkach - maminach v teme Volna diskusia, nazri tam! 🙂 🙂 Nenapadlo by ma, ze tolko mamin chodi este na VS...

kaciatko68
3. sep 2009

Inak ja som pribrala v tehotenstve 17 kg a ešte mám 2 kg navyše a všetko na bruchu - totiž mala som len óóóóóbrovské brucho a trošku som pribrala na prsiach a stehnách. Ale už pochybujem, že sa mi to brucho aj niekedy stiahne v mojom veku ☹.

petka55555
3. sep 2009

ahojte baby, ak by ste chceli pre deti disney pyzamka tak sa kuknite na moj MMB http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=106555 🙂

hasleerka
3. sep 2009

ja som pri Zuzke asi 12kg a potom som za dva roky 20kg ... a pri Miške som iba asi5-6kg ... a teraz to pomaly ale isto úspešne dávam dole

miselin
3. sep 2009

Kačiatko ja som chcela tieto pre Dominu http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=4163860 na živo sú ešte 100x krajšie 😵 Ale keď ona musí mať takú mini nohu no ☹

miselin
3. sep 2009
miselin
3. sep 2009

Peťka ty už máš teda poriadnu výbavu 😨 Ja malej ešte nedávam pyžamká ale tie pyžamkové overaly, lebo mne nechce spať zakrytá, vždy keď ju prikryjem tak dostane strašné nervy a hneď skope perinu a kope ešte 5 minút po tom ako ju z kope

dadulaa
3. sep 2009

Ludka, prezraď nám, kam ideš do školy? som rada, že tu s Jalao nebudeme samé, čo študujú 🙂 Inak aj ja sa celkom teším, hlavne preto, že vypadnem konečne medzi ľudí 😵

Ja som v tehu pribrala asi 8kg, a teraz mám o 5kg menej, než pred tehu 😉

miselin
3. sep 2009

Aj ja chcem o 5kg menej 😨 😨

kaciatko68
3. sep 2009

Miselin, nabudúci týždeň by som si prišla mrknúť tie svetríky. Inak teraz by mala svokra kúpiť malej taký svetrík na meniny, tak ak ho v sobotu nedonesie, tak zbehnem na Rozkvet.
Inak mojej malej tiež dávam na noc overal a nie pyžamko.

jankabambulka
3. sep 2009

ja si teraz pripadám ako krkavčia mater - moji spia v body a plienke a keď sa mi zdá chladnejšie tak miškovi pridám ponožky. katka sa aj napriek takému oblečku potí a spí na perine. akonáhle ju prikryjem - je hore

miselin
3. sep 2009

Kačiatko mám ešte jeden taký bledulinko fialový, je strašne pekný ale Domča ho mala len raz a už sa tak trošku žmolkuje, lebo on má taký dlhý vlas, keď ju dám spať tak to už konečne aj pofotím, lebo na to aj tak stále zabúdam, daj aj fotku tých šatočiek, možno by k nim pasovalo aj niečo č mám nakúpené, len jej to je ešte veľké

miselin
3. sep 2009
ivka000
3. sep 2009

petka pyžamká sú zlatučké ale môj tiež spáva v polodupačkách a v krátkom tričku prípadne v dupkách a cez leto len v body a to je stále odkopaný. 🙂

jankabambulka
3. sep 2009

ivka ale moji len v body - som jediná???? mám už prejsť n dupačky??

miselin
3. sep 2009

Ja som malú ešte len v body nenechala ani raz spať iba cez obed, lebo ona keď sa odkope, tak je potom taká studenšia a aj mne býva zima keď spím a sa odkopem, tak preto ju radšej obliekam do dlhšieho.
Bambulka ale šak ak ti decká spia normálne tak ich tak nechaj, možno sa im lepšie takto spí 😉

kaciatko68
3. sep 2009

Tu sú tie šatičky :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5331510
ďakujem za foto, zdá sa mi to bledé tričko, alebo ten bledý svetrík. Ale inak aj ten jemne fialový je pekný. A ty by si čo teda dala k tým šatičkám ?

kaciatko68
3. sep 2009

Keď bolo moc teplo, tak spala cez obed len v body, ale ešte mala na nožičkách tenučké nohavice od pyžamka, alebo máme taký overal s krátkym rukávom a krátkymi nožičkami. V tom spávala v Chorvátsku. Ale inak je skoro stále odkopaná, tak si to len v body neviem predstaviť. To by bolo zima aj mne a teraz sa na noc už dosť ochladieva.

miselin
3. sep 2009

Kačiatko to tričko je také skôr obtiahnuté tak to by sa asi aj zle obliekalo, možno keby neboli tie rukávky nafúknuté, tam by bolo asi najlepšie niečo čo sa celé rozopína, aby sa ti to lepšie obliekalo, ale šak prídeš, vyskúšaš a uvidíš 😉

jankabambulka
3. sep 2009

normálne ste ma naľakali, asi idem malým niečo oblieecť. len sa bojím ,keď som to minule po dva krát spravila tak neboli v noci hore 6-10x ale aj 20