Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

andulkau
22. sep 2009

Veľa pohody, šťastné náhody,
žiadne nehody, významné dohody,
úžasné príhody, duchovné hody,
partnerské zhody a ďalšie výhody!

Erika vsetko naaaj! 😀

andulkau
22. sep 2009

ozaj skoro som zabudla ty mas aj sobasa ze?ak si dobre pamatam. 🙂

zuzka99
22. sep 2009

aj my sa pridávame hasleerka k narodkám , dúfam, že som ti už včera nepísala, lebo som to mala v pláne a teraz si nepamatám. Tak ti prajeme všetko najkrajšie a najlepšie, poslušné deti a hlavne kooopec zdravíčka

jankabambulka
22. sep 2009

hašler- všetko naj naj naj

dadulaa
22. sep 2009

hasleerka, všetko naj, naj, zdravie a kopec splnených prianí a snov 🙂

jankabambulka
22. sep 2009

ahojte kočky
ak mi niekto povie , že mal posratý deň tak ho asi vysmejem. napíšem vám čo sa mi stalo v nedeľu-

boli sme na preliezkach na lánskej a zhodou okolností sme tam sa stretli 3páry dvojíčiek.
my skoro 1,5r potom 2r a 2,5r. /inak všetko chaloši len naša katka hviezda dievčenská/no a jeden s tých dvojíčiek bol ukrutne zlý, robil každému zle... a jedna maminka si myslela že je môj, lebo stále behal za mnou, podával mi veci... a zjebala ma či si ho neivem ustriehnuť keď robí zle, hovorím ale ja som maminka tých dvojíčiek a ukázala som no a oni boli zrovna pri tých čo tam patril aj ten fagan. no a tak pokračovala no potom som jej vysvetli a chytila moje deti do rúk kto je moja JA. tak to bol len začiatok
potom
prídeme doma katka hovorí aa. tak bežím po nočníky a oboch posadím na ne . no a miško zobral katke plienku a zdrhol s ňou do kúpelky. katka bežala za miškom do kúpelky, ale na nui prišlo to AA
a tak to pustila na koberec v kúpeľke.miško po tom postúpal a katka chytila tričko blieľunke čo mala novučke dnes na premiere a tým tričkom začala utierať to nakadené!!! skoroma jeblo tak som ju rýchlo vyzliekla a pokým som jej dohvorála a rýchlo vyzula ponožky lebo som si myslela že to ona rozmačkala a ospršila ju tak mišo pochodil celý byt a na spodu ponožiek rozniesol hovianka po byte. tak ja som sa vrátila dívam na katkine ponožky a tie čisté už som vedela koľká bije a tak utekám za mišom a ten hnusák si myslel že ho naháňam a tak ešte sa schoval. katka medzitým prišla na nočník opäť lebo sa jej ešte chcelo. no a ja som medzi tým ešte poumývala tie stopaje nech sa to ešte vyše nerozvláča a katka sa vykadila a ako vyhadzujem obrúsky z čistenia tak katka zdrhla z nočníka a miško išiel okolo a šmiklo sa mu a padol do toho hovna -šerbla rukami a že ble ble a začal to utierať po sebe a bielom koberci..
no čo by ste im za to spravili??
alebo ešte niekto chce tvrdil , že mal na hovno deň

zuzka99
22. sep 2009

😀 😀 😀

hasleerka
22. sep 2009

no bambulka, sa človek už zasmeje ked to číta, ale teda nezávidím ti tú situáciu

a dakujem za blahoželania 🙂

ivka000
22. sep 2009

hasleerka aj ja sa pripájam k blahoželaniam

janka pobavila si ma 😀 😀 😀 ale tebe do smiechu isto nebolo

baby to stretko bolo super malý spal poobede ako zarezaný skoro dve a pol hodiny 😉

miselin
22. sep 2009

Hašlerka všetko len to naj, veľa všetkého čoho treba a hlavne nech si nájdeš dobrú robotu v ktorej sa ti bude páčiť a ešte budeš mať za ňu aj poriadny bakšiš 😵 😵 😵

miselin
22. sep 2009

Bambulka 😀 😀 😀 😀 Nám sa tiež raz Domča vykadila na koberec keď sme sa nedívali, ale ona to pre istotu zdvihla a bežala nám to ukázať a strašne sa na tom zvrušovala a ukazovala kde sa vykakala, len nám to trošku dlhšie trvalo kým sme pochopili čo to vlastne drží 😀 😀 😅

miselin
22. sep 2009

Ivka máš strašne zlatého malého, takého akurát do reklamy 😵 😵 😵 My ideme aj vo štvrtok doobeda, lebo idem s malou na pol jednu na sono srdiečka tak pôjdem už ráno k našim a rovno pôjdem aj na ihrisko a v piatok poobede idem na jarmok tak ak sa chce niekto pridať tak budem rada lebo MM musí ísť nakoniec do roboty takže pôjdeme len my s Domčou. Moja Dominika bola dneska ako med a už od 19:45 spí a cez obed tiež spinkala 1,5 hodiny, takže u nás po vééééľmi dlhej dobe super deň 😵 😵 😵

jankabambulka
22. sep 2009

hehe ja som nevedela či ssa smiať alebo plakať

inak , baby ide Vám TV NOVA, nám už asi 2deň nie

hasleerka
22. sep 2009

jáj babule hlavne tú robotu už aby som mala, bo ma tu doma ide trafiť ... furt vidím všade bordel, dnes som aj okno umyla čo ma štvalo ... robila som palacinky, tak som sa prežrala ... 😠

andulkau
22. sep 2009

Jankabambulka jak som sa nasmiala. 😀 .No, ale ja by som zurila.Ja viem ,asi koho boli tie dvojicky.Ja tam chodievam a poznam ich trochu.

Ani nam nejde nova.Hasleerka ide ti nova?Nevidim ordinaciuuuu. ☹

dadulaa
22. sep 2009

Bambulka aj mňa si pobavila 🙂 ale do smiechu by mi isto nebolo 😖

Inak dnes doviezli do Včielky konečne nové interiérové preliezky so šmýkalkou, to bude paráda 😵

fialllka
22. sep 2009

hasleerka, vsetko len to naj naj ku sviatku 😉 😉

bambulka: super na hovno den 😀 doslova a dopismena, dobre som sa zasmiala aj ked tebe asi do smiechu nebolo 😵

ivka: maly je zlatucky 😉

babenky, aj my sme dnes dobre spali poobede a uz mi mala rochni pol hodku 😉

jankabambulka
22. sep 2009

andulka- ten chlapec si vydobíjala askúšal len SVOJE ako každé dieťa . ale mne to nevadilo ak mám bytť úprimná , len tá reakcia 😖

jankabambulka
22. sep 2009

docela dobré ihrisko je na tej lánskej ale tie schody sú ukrutne prudké na deti , teda aspoň moje ☹

sebastianela
22. sep 2009

Jankabambulka to je taký plnohodnotny pribeh.😀
moj stary ked bol maly sa vykadil v postielke a dal si to ako pleťovu masku. Blééé😅

sebastianela
22. sep 2009

My máme zase upchaty nos. To zas budú vresky v noci.😢

andulkau
22. sep 2009

Babulka je len ,tak ,ze poznam zvidenia tie deti .Aj maminy len, tak ahoj ahoj. 😉 Ihrisko je dobre.

andulkau
22. sep 2009

sebi a co mu davas do nosa na dychanie?

miselin
22. sep 2009

Dadula si ma potešila, sa tam aspoň Domča poriadne vyblázni 😀 😀 A ako dopadla oslava v nedeľu?

hasleerka
22. sep 2009

andulka zúúúúúúrim 😠 😠 😠 , lebo nevidím ordináciu

kaciatko68
22. sep 2009

hasleerka : aj ja sa pripájam k blahoželaniam a hlavne prajem zdravíčko a nejakú dobrú prácu. A v akej oblasti hľadáš prácu, alebo čo si robila pred materskou ?
jankabambulka : super deň 😀 😀 😀 .
Inak mne sa ihrisko na Lánskej páči. Tie schodíky sú trocha strmé, ale keď si na ne zvyknú, tak už bude dobre. zasa je fajn, že je potom tá plocha až ku šmýkačke celá rovná. Niekde bývajú ešte schodíky a to sa mi nepáči. Len keď musím potom hore do kopca a to sa mi moc nechce a ešte pritom fučím ako lokomotíva 🙂 .
Tak už sa tešíme do včielky, aj keď šmýkačku máme ja doma. V Metre je teraz v akcii trampolína, by sa nám aj páčila pre malú, lebo sa stále chce niekde nadhadzovať, len neviem, kde by sme ju asi tak dali...

hasleerka
22. sep 2009

dakujem ešte ostatným za blahoželanie 🙂

andulkau
22. sep 2009

Kto pozera ordinaciu na nove malo by to byt zajtra na nete.Kuknite. http://ordinace.nova.cz/

hasleerka
22. sep 2009

no super že si to sem dala, aspon zajtra nemusím hladať 😉

sebastianela
23. sep 2009

Andulka. Davala som mu tyzden Nasivin. Ten mu vzdy uvolnil nos tak na pol hodinu a koniec. Teraz uz dva dni davam Pamykon a sa rano uz nesopli, tak dufam, ze sa mu to lepsi a nie ze sa mu to tam upcháva.😠