Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
10. okt 2009

zuzka, miselin dík ... fakt má super dátum a ešte k tomu aj o 10,00 hod ... zuzi bude sranda, lebo už jednej kámoške z MK sa dnes narodila neter, tak keby aj tebe sa stihlo

dadulaa
10. okt 2009

Ahojte babule, tak dnes som bola na 1. prednáške a mám hlavu ako balón z toľko informácií naraz 😖 je to nezvyk, 5 hodín vkuse len s malými prestávkami sme písali poznámky a počúvali prednášajúceho, a ešte aj nám to skrátil o hodinu.. 😉 uff, no mám čo robiť, aby som si zvykla.

Hasleerka, Miške prajeme všetko len to naj, naj a poriadne to oslávte 😵 😉

Ivka, jasne, že tam poď, veď tam bude veľa malých detí, pokuká a možno sa aj zapojí do tanca. Ak neochorieme, tak aj my ideme, aj sestra s malou chce ísť.

Misel, sprav ten klobúk z tvrdého papiera, to bude určite stáť a potiahni ho čiernou látkou alebo aspoň čiernou stuhou 😉 a nejaké čierne šaty k tomu...

kaciatko68
10. okt 2009

Hašlerka : aj my prajeme Miške k narodeninám všetko naj, veľa zdravíčka a šťastíčka.
Zajtra ideme ku svokrovcom do Žiliny, tak sa aspoň trošku prevetráme ... 🙂

hasleerka
10. okt 2009

dakujeme za želania 🙂

miselin
10. okt 2009

Dadula neboj,rýchlo si zvykneš 😉

ivka000
10. okt 2009

haslerka to má krásny dátum želáme všetko naj to už je poriadna baba 🙂

tak už máme po stretku a bolo super 😎 nasmiali sme sa, pospomínali, porozprávali, .........

dada to je nič ale počkaj na skúšky, ale ty si isto rýchlo zvykneš neboj zachvýlu budeš písať ako stíhaš tri školi naraz 😉

hasleerka
10. okt 2009

ivka to ste dáko rýchlo skončili ??? ... ale hlavne že bolo dobre ... kde ste boli posedieť???

ivka000
10. okt 2009

ani nie lebo sme začínali o tretej a v Námorníku. Pokiaľ všetky docestujú domov...... a ja a ešte jedna máme doma malých šibalov, ktorý bez nás nezaspia 😀

no a klobúk na disco už máme skoro hotový len neviem koľko mu vydrží na hlave 😀 už kašlem na to a idem spať

zuzka99
11. okt 2009

a ivka ty si ho ako robila? Myslím ten klobúk Ja skúsim popýtať našich či nemajú nejaký čierny, ale ten vlastne by mu bol veľký. Ešte mám doma tie čapice čo mal na narodeninovú oslavu, tak ho možno oblepím nejakou čiernou látkou príp. so žltými hviezdami a mesiacom a tak. Ale nič čierne na oblečenie on nemá, jedine nejaké moje tričko. A do ruky si može zobrať plyšovú mačku, ale tú by asi zabudol medzi ostatnými hračkami vo Včielke. Alebo mu tú mačku prilepím na plece 🙂

ivka000
11. okt 2009

zuzka ja som si spravila ten klbúk s papiera a potom som ho oblepila čiernou látkou a ešte tam polepím nejaké hviezdy a dám klobúkovú gumičku, ale aj tak mu nevydrží na hlave ani minútu lebo on neznáša ani čapice 😖
a ešte mu spravím taký čierny plášť lebo on tiež nič čierne nemá, ale oblečem mu bud niečo červené alebo tmavo modré

miselin
11. okt 2009

Zuzi a čo segra už má malého alebo sa ešte trápi?

zuzka99
11. okt 2009

Miselin, v noci o 1,00 išla do porodnice a stále nič, už ju tam nechali a vraj ak do zajtra nič nebude, tak ju pustia zase domov. Už tomu nerozumiem, asi to bol len planý poplach včera. Tak ale povedal jej gynkológ, že do konca septembra to bude a už je 11.okt. a nič. To už ani termín nevedia vypočítať či čo? Ale u hentoho je to možné

miselin
11. okt 2009

Zuzi a to čo má za blbého doktora? 😲 😲 Čo jej to už nevyvolajú, veď to neni dobré ani keď sa bábo dlho prenáša 😠

ivka000
11. okt 2009

my sme dnes boli pozrieť Jakubkovu sestreničku a je krásna 😵taká maličká. Aj ja chcem také mimčo čo stále spinká a papá 🙂
a tomu nášmu idú isto tie zuby, lebo zasa dnes len piští a kadí skoro do každej plienky tipujem tak do dvoch týždňov sa mu nejaký dúfam prereže.

idete niekto zajtra do včielky?

ludka_r
11. okt 2009

Ahojte...
Aj ja prajem dodatočne Miške všetko najlepšie...
A chcem sa spýtať, kedy a kde je vlastne ten čarodejnícky karneval???
Chcela som ísť zajtra do Včielky, ale asi nepôjdem, bo vo štvrtok mám skúšku a uvedomila som si, že by som sa mala začať poctivo učiť, konečne... Tak tento týždeň asi nie ale budúci už určite...
Zuzka, moja kamarátka prenášala tiež, asi tri týžnde... A nakoniec to vyvolávanie vzdali a šla cisárskym. Je to hrozné na psychiku... Nezávidím tým, čo prenášajú...

ludka_r
11. okt 2009

A Ivka, aj my máme stretávku zo strednej, ale až v decembri.. Tak som zvedavá... Jediná nevýhoda je, že možno nebudem môcť piť, a ja som bola teda riadny kvietok... ☹ Tak sa so mnou asi budú nudiť... 😀

zuzka99
11. okt 2009

Ludka tá diska je vo Včielke. 22.10.16,00 😉

ja uvidím či zajtra bude malý chcieť ísť, nechcem ho nútiť aby som mu to nesprotivila. Ale pojdeme autobusom, muž si berie auto do práce. A ak nebude moc liať

miselin
11. okt 2009

Ja dúfam, že sa tam do desiatej dostanem, lebo musím ísť ráno k doki pre nové ATB pre malú tak dúfam, že tam nebude moc ľudí a stihneme sa vybaviť do desiatej

katka.carska
11. okt 2009

tak nase babatko ma tez termin velmi neisty. Podla nasich vypoctov kedy mohlo byt pocate a podla poslednej mesacej navstevy je to okolo Vianoc, ale podla merani nejakych kosticiek na uzv je to az polovica januara. Tak som velmi zvedava... to su tiez 3 tyzdne hore, dole.

ivka000
11. okt 2009

tak ja uvidím či pôjdeme do Včielky podla toho o koľkej bude malý ráno vstávať lebo zaspal az teraz 😠

fialllka
11. okt 2009

ahojte maminky

tak vcerajsia svadba dopadla na jednotku, super som sa vyblaznila s mm a aj so svagrom 😀
Zuzi: diky este raz za postielku, tento tyzden prideme poctivo vratit ...

co je najhorsie, tak mam pocit, ze malej zacali zasa sople .. teda dnes rano bola zahuhnana a aj viac prskala a obcas jej sopel tiekol ... a to sme pred 2tt vybrali pamycon ... ale aj viac slinime, tak predpokladam, ze sa asi ukaze dalsi ocak ...

a mame celkom prijatelnu spravu, Terezka konecne prijala svoju sesternicu Dominiku a vobec jej nevadilo, ked som ju pestovala a uspavala 😉 na co moj manzel zahlasil, ze to teda nie je dobra sprava 😀 rozumejte tomu, ze on zahlasil, kedze je Terezka ziarliva a place ked sme pestovali Dominiku, tak ziadny surodenec nebude 😀 😀 no a dnes tento jeho hlod 😵

ivka000
11. okt 2009

och tý chlapy ako keby to bolo toľko roboty 😀 u nás je to naopak, keby mu poviem, že aj ja chcem bábo tak on dobre poď 😉

hasleerka
11. okt 2009

ivka ten môj by tiež rád tie deti robil 😀 😀 😀 ... ale nie, on by ešte kludne syna chcel, ale to už nie je pre mňa

ludka_r
12. okt 2009

No ja som na tom podobne Fialka.. Keby to záležalo na mojom chlapovi, tak ešte teraz by každý býval u svojich rodičov.. O dieťati ani nehovorím. Na druhé sa prehovoriť toľko ešte dal, ale tretie už nechce... To ja sa s touto otázkou pohrávam už teraz... 😀
Tak si to tam vo Včielke užite, aj ja by som rada prišla, no, škoda... Nabudúce..

ivka000
12. okt 2009

zuzka idete do včielky? alebo ste už išli? mám auto tak ak chceš tak skočím pre teba.

zuzka99
12. okt 2009

baby, tak akorát sa narodil Adam 😵 3340 g a 49 cm

hasleerka
12. okt 2009

zuzi tak blahoželáme k synovcovi 🙂 🙂 🙂

fialllka
12. okt 2009

zuzi: blahozelaaaaaaaaaaaame 😉

miselin
12. okt 2009

Zuzi blahoželáme a nech sú čím skôr doma a zdravučký a ešte aj dobručký 😵 😵 😵

miselin
12. okt 2009

My sme dnes Včielku už nestíhali, bolo veľa ľudí u doki a ešte potom do lekárne a domov sme prišli o pol jedenástej a kým sa ešte napapala tak už bolo jedenásť ☹ Ale zajtra pôjdem naisto ak by ste niekto chceli ísť 😉