Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
17. okt 2009

bambulka preštudované od predu do zadu a naopak a uplne s nimi súhlasím a s tým bambúšením detí by ti susedy povedali ich deti nosili vlnené čapice a svetra a náš chodil ešte v kraťasoch a tielkach 🙂 a chorý s toho ešte nebol

ivka000
17. okt 2009

a do kedy nenapadal tento sneh tak ani pančušky nenosil 😀

jankabambulka
17. okt 2009

presne - ani ja až tak nebambúšim, teda pokiaľ nevidím, že čosi nie je v poriadku

jankabambulka
17. okt 2009

haš- no hoď ten recept,až viem ktorý spraviť

ivka000
17. okt 2009

a je to pre nich len dobre aspoň nebudú také zmrzliny ako naše generácie 😀

ivka000
17. okt 2009

sebi ešte ma napadlo, že ten tvoj ťa nechce brať do PU lebo ti možno chce kúpiť zásnubný 😉 aj môj ked sa vrátil s talianska z jabľčok tak mi urobil prekvapko 🙂

hasleerka
17. okt 2009

bambulka ja som dala krabie tyčinky, kukuricu, čínsku kapustu, cibulu, cestoviny, biely jogurt, tatarskú, trošku soli a korenia .. inak pôvodne mám ten recept od andulky len som si ho upravila po svojom ... ona dávala miesto tatarskej pochúťkovú a miesto cestovín ryžu a aj takým spôsobom mi to chutilo ...

ktovie ako to bude chutiť aj so šunkou, nabudúce vyskúša

hasleerka
17. okt 2009

inak my sme tiež začali až tento týždeň nosiť pančušky

sebastianela
17. okt 2009

Ivka.
Nebudem sa namotávať na prsteň! On taký romantik nie je! To by ma fakt trafil šľak,keby ho to už len napadlo. Ale hodil by sa mi nejaký pekný prstienok. Mi ho slubuje už 5 rokov! Už som to vzdala.☹

ivka000
17. okt 2009

tan môj malý červík už stihol byť aj hore neviem čo bude u nás za noc 😖

sebastianela
17. okt 2009

Ale nesie mi fľašu ževraj kvalitneho vínka z južného Tirolska, tak sa aspoň nakotím od zúfalstva.😝

sebastianela
17. okt 2009

A bola som pozrieť na brachovej party. Naliala som do seba 3 štamperle kokosoveho likeru a šup pod perinu.😀

sebastianela
17. okt 2009

Ma chytá slina,ale už nejdem na repete. By si pomysleli. Idú do čiech za chvilu na Disco. Tak potom zbehnem podopíjať.😵

hasleerka
17. okt 2009

sebi ved sa naštvi , vypýtaj peniaze a kúp si sama prstienok aký sa tebe páči, čo budeš čakať na neho 😉

ivka000
17. okt 2009

haslerka má pravdu, ked sa nevie rozhýbať...

sebastianela
18. okt 2009

No asi jedine. Inak ho mať nebudem.
My už sme od druhej hore a už je total vyspatý. Ja to decko rozdrapím! On je fakt mimozemšťan!

kaciatko68
18. okt 2009

Pôjde niekto zajtra do včielky?

zuzka99
18. okt 2009

my pojdeme

zuzka99
18. okt 2009

okolo 10,00 tam budeme

sebi, tak kedy v noci zaspal? Nespí ti malý veľa cez deň, že potom v noci nie je unavený? to som čítala v tej knihe "KAždé dieťa sa vie naučiť spať" o tomto prípade. Že večer dieťa zaspí a v strede noci sa zobudí, že dobré ráno. A radili tam upraviť denné spánky.
Slávko spal včera od 18,45 do 8,15 - zase nabehol na svoj režim, tak sa vytešujem. To si stihnem večer aj navariť, porobiť aj TV pozrieť a ešte sa aj vyspím. 🙂

zuzka99
18. okt 2009

a včera som bola u segry za Adamkom, taký je maličký, ja už tie bábetka ani neviem držať na rukách, to je strašné.

zuzka99
18. okt 2009

Baby, nakoniec som ten Silvester hentam zrušila, dobre? Asi by nikto nechcel ísť na 7 dní. Vynahradíme si to inokedy 😵 A vobec, Silvestra si možeme urobiť aj teraz

ivka000
18. okt 2009

Ahojte tak my sme už s krstín doma. Bolo super len keby som sa nemusela pohádť so švagrinou 😖 a teraz nad tým rozmýšľam ☹
Asi nepôjdeme zajtra do včielky lebo nemám auto a akosi sa mi nechce busom, som lenivá len neviem čo budeme robiť 😒
a pôjdete niekto aj utorok?

hasleerka
18. okt 2009

sebi neblázni že o 2,40 sedíš na nete???? ... ivka to sa občas stáva také rodinné hádky, to ja poznám ... to je tm sestra či ako švagriná???

sebastianela
18. okt 2009

No tak ten moj spí teraz po novom. Na obed si pospí 1 hoďku a nič viac. Večer zaspí tak o pol deviatej a kazdu hodinu je hore a od druhej sa hrá s loptou a ja pozerám telku,alebo som na Facebooku. On je hyperdieťa.☹

jankabambulka
18. okt 2009

hašl-ďakujem za radu. je dobrý ten šalátik ale nie až tak aby som mohla zakričať wwwaaauuu. ale samotné tyčinky mi ohromne chutili- inak kúpila som aj aj a dala som doň cca 0,5kg 😀 😝

ludka_r
18. okt 2009

ahojte....
Ivka, ja tiež zajtra nepôjdem do Včielky, ale v utorok chcem ísť. Tak sa tam zas stretneme. Skúsim ísť tým Tesco-busom, len som zvedavá, či mi niekto pomôže už s tým veľkým kočárom, keď som ho zas musela vytiahnuť ☹
Sebi, ja som to mala podobné s tým prstienkom, vlastne zo všetkým podstatným: dovtedy som to do neho hustila, občas sa aj naštvala, že nakoniec bolo po mojom. Inak by sme boli doteraz asi každý u svojich rodičov.... 😀

dadulaa
18. okt 2009

tak my máme soplík, zajtra nejdeme do škôlky 😒 mám podozrenie, či neprechladol vo včielke, keď sme tam boli vo štvrtok a bola tam kosa, lebo nekúrili. Keď chodíte doobeda, tak kúria, či nie?

Včera som bola večer pozrieť kamoške na svadbu a myslela som si, že sa dlho nezdržím, no dopadlo to tak, že som prišla domov o 2,30 nadránom 😀 no čo, keď tak dobre hrali? nedalo sa odolať, tak sme trsali ostošesť.. 😀 😉

hasleerka
18. okt 2009

bambulka neni zač ... a ako presni si ho ty robila, napíš ... dadula no super ked si sa zabavila

zuzka99
18. okt 2009

jani, ja robievam pomazánku z krabích tyčiniek, tá je super, ak chceš pošlem recept

zuzka99
18. okt 2009

dadi, doobeda je tam teplo