Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
27. dec 2009

ivka fíha, kukám že akvárko máš čistučké, rybičky nakrmené ... inak ja fotky zmenšujem až v pc

fialllka
28. dec 2009

ahojte maminky

tak my sme sa dnes rano zobudili so soplikmi a 37,7 teplotou po odcitani ... dufam, ze to nepojde vyssie 😢 😖

zuzka99
28. dec 2009

ahojte, fialllka tak to ma mrzí, dúfam, že to bolo len ráno a prejde to, aby ste mohli vo štvrtok dojsť.

a nebláznite, počujte, malý má sladkosti ešte od Mikuláša, kopec koláčov, prosím nenoste mu nič. Ja viem, že aj tak si budete lámať hlavu čo doniesť, tak keby ma počas príprav niečo napadlo, dám vám vedieť.

Skor mi povedzte čo pijete vy. Aby sme všetko mali

hasleerka
28. dec 2009

zuzi a tie pastelky môžu byť???

sebastianela
28. dec 2009

Ahojte babenky. Tak dnes je velký Ďeň!
Okrem toho,že malý spal od deviatej večer do rána do pol deviatej a bol hore iba 5 krát,tak ešte aj ráno pri raňajkách začal sám chodiť po jedálni. No krása. Tak aspoň niečo pozitívne! Juj aká som rada!

fialllka
28. dec 2009

no babenky

tak my sme o 11tej museli dat cipok do zadku, bo teplota stupla na 38,3 po odcitani .... to to debilne pocko isto ... ale neviem, kde sa mohla mala nakazit, bo vzdy bola primerane oblecena ku pocasiu ... ci bolo teplejsie alebo chladno ... asi zasa nieco lieta vo vzduchu ... ale drzi sa statocne, sopel jej len tak tecie co stale utierame a aj ma vydrz ... pred pol hodkou zalomila, tak dufam, ze aspon na dve hodky, nech si oddychne a vypoti sa ...

sebi: blahozelame 😉

petra5258
28. dec 2009

sebi blahozelam joj ako sa tesim ked aj moja bude chodit

adrykaa
28. dec 2009

Tak caute babenky ja sem len nakuknem ze co mate nove lebo nejak nestihame stale tu kohosi mame alebo my sme kdesi.Inak hasleerka super foto a ozaj este robis?A peta neprechadzala si sa dnes nahodou pri priore? 😉

hasleerka
28. dec 2009

sebi až teraz čítam, že malý začal sám chodiť ... super 😵 😵 😵 teraz už len pozor na všetko z jeho dosahu

adryka dík za pochvalu ... hej ešte robím ... a drobček sa ako drží???

petra5258
28. dec 2009

nie adrykaa dnes sme boli cely den v martine

petra5258
28. dec 2009

ivka otvor si fotku hore klikni na nasroje, upravit foto a tam napravo upravit velkost , tam zniz pixely o napr 1000 a uloz foto

adrykaa
28. dec 2009

Sasenka celkom v pohode uz sme si nasli aky taky rezim tak sa da inak tu kolekciu hanny mate super ukazovala som to nasej adryke ta bola cela bez seba 🙂 to mate aj flasku ze?ak sa mozem spytat kde ste ju zohnali my mame pohar ale ten je na tanecnu neprakticky.Tak potom sorry peta sa mi zdalo ze si to ty 😅

hasleerka
28. dec 2009

jéj ivka že ty máš dnes meniny??? všetko naj naj naj 😵 😵 😵

zuzka99
28. dec 2009

aj my prajeme ivke krásne meniny a všetko naj 🙂

ivka000
28. dec 2009

ahojte dík že ste si spomenuli 😵
moj mm si ešte ani nespomenul už mi gratulovali aj svokrovci aj naši a jemu to akosi nedošlo no nevadí 😠
sebi gratulujem 😵 🙂 uvidíš bude to len lepšie a lepšie už je s neho veľký chlap ked vie chodiť 🙂 tak ho pošli v noci ked bude vyvádzať za Dominikou a ty v kľude spi ďalej 😀
ja idem skúsiť to foto ak to nepôjde tak hodím na facebook

hasleerka
28. dec 2009

ivka ja by som si ani neuvedomila že si Ivana, len som ti na FB posielala žrádlo pre rybky, tak až tam som si všimla ...

inak ja mám do štvrtka asi najlepšie dieťa, lebo hned ked začne robiť niečo zle, zahlásim že nejdeme ku Slávkovi tak hned poslúcha

zuzi a taký dobrý domáci vajčák by som zalizla u teba 😀 😀 😀

ivka000
28. dec 2009

hurá fotky sú pridané normálne sa tu aj niečomu priučím 😀

hasleerka
28. dec 2009

ivka pekné sú fotečky ... mne sa hrozne páčia podkrovné izby

sebastianela
29. dec 2009

Dobré ránko! Aj ja želám Iwke všetko naj k meninkám.
Krásna je tá izba. Nemá ani jednu chybu!

sebastianela
29. dec 2009

Aj dnes bol moj Sebi hore iba 5 krát. Začala som mu dávať ten Promethazin a účinky vidno. Dúfam,že sa to bude len zlepšovať.

zuzka99
29. dec 2009

sebinkovi gratulujeme k prvým kročikom a aby vždy urobil len ten správny 😵 sebi, veď ti začal chodiť akorát v 12 mesiacoch, na chlapa aj skoro, prečo si si myslela, že sa toho nedožiješ? 😀

ivka, tá izbička je nádherná, čo chceš, že neni taká pekná ako Slávkova, veď je aj krajšia. a tá posteľ je nádherná. No a veľkosťou je možno aj väčšia ako naša, ale veď to uvidíš vo štvrtok 😵

hasly, tvoje prianie je mi rozkazom a vaječný ti pojde kúpiť mm, vieš, lebo mne by nepredali, takej mladici 🙂 a ináč, keď ináč nedáš, tak mu dones teda tie pastelky 😠

ja som akorát zbalila malého, zobral si hokejku a kufrík a išiel k našim, ja idem upratovať a variť a chystať a potom poobede všetci dojdu na oslavu, tak ja letím makať...

sebastianela
29. dec 2009

Zuzi. U nás v rodine chodia chlapiská samé od 9.mesiacov. To iba môj je taký strachoprdko.😅
zuzi,ale Erika myslela domáci vajčiak. Ja doma mám,ale už iba tak deci. Bolo ho 1 liter a som ho stiahla za 5 dní.

sebastianela
29. dec 2009

Tu je recept:
6 žĺtkov vymiešať do peny
a pridať
1 salko
100g práš.cukru
3 deci prevar.mlieka
3 deci vodky(rum)
=MŇAMKO😲

kaciatko68
29. dec 2009

Ivka aj my prajeme k meninám všetko najlepšie ....
Ozaj, ja nerobím vaječný koňak, ale len karamelový a je super. Len sa uvaria 2 salká a rozmiešajú s rumom podľa chuti. A tiež je to mňam.

kaciatko68
29. dec 2009

Ivka : krásna izbička, škoda, že my nemáme žiadnu ☹

miselin
29. dec 2009

Prajeme Slávkovi všetko najlepšie k dnešným druhým narodeninám 😵 😵 Veľa zdravčka, šťastíčka a lásky 😉 Domča ti posiela véééélikánsku pusu 😵

miselin
29. dec 2009

Ivka všetko naj k tvojím včerajším meninám, hlavne veľa zdravia a ostatné už príde samo 😉 A izbička je krásnučká, taká útulná 😵

Sebinkovi gratulujem k prvým krôčikom a neboj Seby on sa teraz viacej unaví keď už bude sám cupitať 😉

Dúfam, že v apríli Vás už aj ja budem volať na kolaudáciu Domininej detskej 😀

sebastianela
29. dec 2009

Aj my so Sebinkom želáme Slávkovi všetko naj naj naj. Nech robí mamine takú radosť ako doteraz.😲

sebastianela
29. dec 2009

A kačiatko. Veru mám doma rum,ešte od pečenia,tak skúsim ten tvoj karamelový. Aby som mala na silvestra čo poslopkávať.

dadulaa
29. dec 2009

Aj my prajeme Slávkovi všetko len to naj, aby rástol do krásy a robil rodičom len radosť 😉 uf, ale to letí, že už 2 roky 😕
Ivka, tebe tiež všetko najlepšie k meninám, nech ťa všetci poslúchajú 🙂 ozaj, bola si na tej diske? mne sa nedalo prísť 😒