Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

leninka75
18. feb 2009

fialka nemachruj už 😎 a dorúúúú

leninka75
18. feb 2009

ešte poznámka doc a prof sú vedecko-akademické

jankabambulka
18. feb 2009

ja som sa trápne cítila skrz to pred tým menom len raz a po každé--.... na vysvetlenie, kedysi nám prerábali vchod. no my sme boli na dovolenke a všetcia si dávali menovky robiť naraz , no ja i keď tu bývam asi 11r. s nikým v chode neudržujem nejaké extra priateľské vzťahy spojené z návštevam, porozprávam sa, pozdravím...ale keďže som bývala v práci od rána do večera tak nebol čas mať tu napr, najlepšiu priateľku i Keď sú tu neni rodiny v našom ročníku akurát jedna a s tou sme v kontakte až keď somostala na MD. POINTA. nevedeli či som s mojím chlapom zobrata tak mi napísali dve priezviská a to je nič ale dali mi tam titul!! koki s prepáčením, teraz tam visím ako šiši . no des, chcela som, aby mi to prerobili ale vraj to nejde... hovorím tak mi zostrihnite to s toho predku!! hovorím, kde ste to zobrali okrem iného... a teraz keď ide niekto ku mne tak sa stydím za to ako čert....
ale vraj budúci rok chcú aj susedia ci vchod robiť dvere tak ich poprosím aby mi meno napravili tak ako treba. ☹

zuzka99
19. feb 2009

jani, to teda susedia vyriešili 😀

zuzka99
19. feb 2009

a vobec, prečo by si sa mala hanbiť za to čo si dokázala? 🙂

fialllka
19. feb 2009

leninka: o tom by som polemizovala kolko ti doc. a prof. urobia vedy 😉 ... ale kaslime na to a uz to nerozoberajme, hmm? 😉

jankabambulka: zlati susedia, by som ich asi odstrelial a domovnika prveho 😀 😉

kkaattkkaa
19. feb 2009

Fialka,
tak to si "skoro spoluziacka" s mojim bratom, tak isto skoncil molekularnu biologiu a teraz nie a nie dokoncit ten doktorat (on ale skoncil na LF UK). Len to pisanie odklada a odklada.
No ja som to s "vedeckou karierou" zabalila hned po skole, dorobila si minimum a skoncila ako ucitelka v jednej zastrcenej dedinke - a zatial som spokojna, uvidim, ako po MD.

Zuzka,
ja som tiez vecer - pockala pokial zaspi, zavrela dvere a isla po svojom (u nas je to dokonca na ine poschodie). Ale odvtedy, co sa nam zacal v noci z nicoho nic dusit, uz sa od neho ani nehnem. Maximalne do vedlajsej izby, aj to musi byt otvorene. Jemu ale hluk nevadi, dokonca mozem sit aj na stroji.

hasleerka
19. feb 2009

no samé študované, šak sa nemôžem pridať ani do debaty ... ja som už tak zlenivela, že by ma nikto ani párom volou nedonútil sa ísť učiť

fialka tam sú pekné bytíky, kamarátka tam bývala v 2-izbáku a mali ho pekne prerobený ... potom daj vedieť ktoré okienko si , ked pôjdeme z nemocnice, tak ti zakývame, aj dnes sme tadiaľ išli

jana30
19. feb 2009

Ahojte maminky
fiallka som si pozerala tvoj album a chcem sa spýtať že kde si rodila? sa mi to tam zdá omoc krajšie ako tu u nás v PB, ja som pracovala s tvojou švagrinkou, som ju zaúčala do práce keď nastúpila, veľmi zlaté dievča 🙂 nechceli ste náhodou stavať? ste sa rozhodli pre byt? či to idete len do prenájmu, a inak bývam oproti Vám v tom baráku na SNP, pár krát sme sa stretli, naposledy aj u doki na poradni, musím ťa niekedy pozdraviť, dúfam že ti môžem tykať 😀

jana30
19. feb 2009

inak s tou školou ja tiež nie som žiadna študovaná, obyč. maturita a konec, ja som lenivá na učenie, ale práca ma baví, študovať čo je nové a v účtovníctve sa stále niečo mení , kedže naši politici vymýšľajú samé nové veci 😀

hasleerka
19. feb 2009

jej fialka som pozrela tvoj album a poznám ťa z videnia ... tak aby si vedela že aj ja sa ti prihovorím 🙂

fialllka
19. feb 2009

kkaatkaaaaaaaa: tiez som chvilu ucila v Ladcoch ... a tam uz nikdy viac 😀 tiez by som si rada urobila pedagogicke minimum, lebo praca s detmi ma bavi a aj ucenie ... teraz sa vsak vyzivam na mojej Terezke, ktoru ucim znakovat 😵 celkom je to zabavne a uz sa aj peken chyta

jana30: kludne mi mozes tykat ..... ved ja som este vtacatko aj ked tento rok uz 30-tka 😀 ... rodila som v TN ... a si zaucala ktoru svagrinku? lebo uz mam dve 😝 Janku ci Elenku?
chceli sme stavat, byt mame zatial v prenajme a stale dumame, ci ist ci neist ... ale chceme ho splatit, aj auto a potom nasetrit aspon na zaklady a byt predat a dostavat ... ale zatial ideme na byt, ja uz sa tesim 😵
cez vikend by som mala byt na SNP u rodicov .. ja si ta vobec nepamatam, tak ma potom kludne okrikni 😀 😵

hasleerka: kludne aj ty ... ale sa potom pripomente, kto ste co ste 😵

ja som uz davno neupdatovala album na MK ... my si davame uz foto na picasso
http://picasaweb.google.com/macafialka,
tam sa nemusim zdrziavat s tym, ze ich zmensujem ako tu na MK ....

fialllka
19. feb 2009

juj a este na MK fungujem aj ako akvabelkaterka ... tak tam mame tiez fotky 😝

miselin
19. feb 2009

Fialka dnes som skúšala tú tvoju taktiku pri papaní som jej dala chleba do ruky a zjedla mi celú polievku, tak dúfam, že jej to takto pekne pôjde aj pri druhom čo jej dám za chvíľu 😀 Síce je chlieb všade po celej kuchyni, no ale neva. Inak Vás obdivujem, ja som strašne lenivá na učenie mňa by na výšku nikto nedostal ja si aj všetko nechávam na poslednú chvíľu tak neviem ako by to vyzeralo 😀 😀 Ja som aj maturitnú prácu dorábala ešte v škole v deň odovzdania 😅 lebo sa mi ju moc robiť nechcelo 😖 A podla čoho ju učíš znakovať, máš na to nejakú knižku?

fialllka
19. feb 2009

miselin: tak super ... aj my mavame chleba a rohliky vsade ale nastastie sa s nimi aj zasyti ... tak nie vsetko ide na zem a niekedy mam pocit, ze kupime kuru aby to vydzobala 😉
mam jednu knihu a mam aj dvd ... a pri tom dvd sa vacsinou krmime a obedime ... aby nieco zjedla 😉 ona sa musi pri papani hrat a vymyslat, tak aj takto sa zabavame 😵

jana30
19. feb 2009

fialllka - Janku som zaúčala tú druhú švagrinku nepoznám, ale na fotkách vyzerá hrozná kočka, oni tiež bývajú s vami vo Sverepci? inak ja som sa tiež tešila od svokrovcov na byt, aj ked ja mám stomiliónovú svokru, ale sami je sami, teraz som strašne rada že je to tak ako to je, a svokra príde kedy chce a takisto my tam ideme kedy chceme 😀

fialllka
19. feb 2009

jani: mna to aj potom napadlo, ze asi Janku ... ona je strasne dobra dusa ... povodne som chcela aby bola Terezkinou krstnou mamou spolu s mojou sestrou ale dve krstne mamy byt nemozu 😠 😖 ale Terezka ju ma strasne rada, ked pride z prace, hned za nou viska a uteka ..... druhy svagor so svagrinkou byvaju na SNP v garzonke, a cakaju v auguste babatko, a tiez by radi sli stavat, lebo ta garzonka nie je ich, tak preto ... ale teraz ked je kriza, tak nevedia ... ale kazdopadne, ked pojdu stavat, tak by prisli sem byvat ku svokrovcom, a to by nas tu bolo ako hadov ....
presne sami je sami, aj ja mam uzasnu svokru, nemozem na nu zleho povedat ... anjel na zemi a Janka je po nej 😵

jana30
19. feb 2009

no stavat, ked je pozemok tak hej , lebo v dnešnej dobe tie ceny bytov, nič moc, ale stavanie tiež nie je lacný špás ale potom máš zasa svoje, aj ked do toho treba stále vrážať, my kebyže máme pozemok tak by som muža nedonútila ísť na byt, ale zdá sa už si zvykol, a od jari do jesene sme stále na nejakých opekačkách v lese , na lúke , u známych, my v tom byte trávime strašne málo času, len najest sa a vyspať, hlavne ked chodím do práce aj ja 😀 ale ked nemáme domček tak túžim po nejakej chate alebo starom domčeku niekde na dedine, tam tráviť výkendy a pomaličky si to zveľaďovať, a na starobu tam ísť bývať, hádam sa to raz pošťastí 😀

hasleerka
19. feb 2009

no moje, ja som tiež snívala o domčeku, ale tých starostí okolo toho ... a penazí, no som rada že mám aj 2-izbáčik ... všetko mám po ruke ... a deti tak rýchlo vyrastú 😉

miselin
19. feb 2009

Fialka veď práve, že ona sa tiež musí hrať aj pri papaní a hračky má už obkukané, no hračky 😖 hračky sú na kope a ona sa hrá s vrchnákmi, lyžičkami, šnúrkami.... no a tak ten chlebík teraz prišiel vhod zase nejaká zmena, no a pri kŕmení musí hrať cd Peter Nagy a deti a ja musím do toho spievať o sto šesť, no ale šak čo by som pre ňu nespravila no nie? 😀 No ale dneska bola fakt zlatučká, sa aj normálne skoro celý deň aj škerila, čo je po týždni revania úspech som jej aj odpustila, že vstávala už o pol siedmej no 😒

fialllka
19. feb 2009

jani: no my mame pozemok a aj svagrovci ... tak my by sme mali kde ist stavat .... ale ja uz rada by som sama bola na byte a potom sa uvidi co a ako .... mali sme dve hypoteky na ten byt, kupili sme ho november 2007 a jedna uz je splatena a druhu by sme chceli koncom tohto mesiaca, ak Boh da ...
a potom nam uz ostava len auto ....

jani a kde pracujes?

miselin
19. feb 2009

A ja chcééém tiež domček, ale niekde v meste a na to nemám, ale máme aspoň záhradu na SNP tam nad osobitnou školou tak ak budete chcieť môžeme tam s deckami v lete chodiť miesto včielky 😉

miselin
19. feb 2009

My máme hypotéku ešte do budúceho februára a padla 😵 😵 😵 Tak sa vytiešam, len keby tá kríza už pominula 😒

zuzka99
19. feb 2009

alebo možeme ísť na koníkovskú opekačku ku nám na chalupu

jana30
19. feb 2009

mňa sa pýtaš kde pracujem? ja som momentálne matka poberajúca RP ale inak zamestnankyňa ravenu, 😀

zuzka99
19. feb 2009

baby, teraz pozor!!!! si sadnite!!!! moje dieťa zaspalo o 19,00!!! asi to bude tým ,že spal len 25 min. tento deň 🙂 ale chudák už asi od pol šiestej len plakal a bol mrzutý ☹

jana30
19. feb 2009

baby jasne ideme s deckami do prírody, len počasie treba lepšie, ako vám závidím splatenie hypotéky, my ešte 19 rokov, aj keď väčšiu časť sme splatili kým som pracovala, celá moja výplata vždy zmizla na úvery ale ešte treba živiť nejaké banky ☹

zuzka99
19. feb 2009

miselin, jak padla? Sa odpúšťali hypotéky? Som nejako mimo, to vieš, žienka domáca

fialllka
19. feb 2009

jaaj jani: to mi je jasne, som si myslela, ze pracujes popri RD, som zle pochopila prispevok ...

tu opekacku cez leto beriem 😉

ja cakam, co sa mala dohra a ideme kupat a ulozit ju na spanok ... tak cca o hodku snad uz bude spat 😉

jana30
19. feb 2009

v dnešnej dobe to mladí asi bez hypoték a úverov nezvládnu, pokiaľ nemajú rodičov zazobancov, ktorí im darujú byt - auto - atd. 😒