Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
22. feb 2009

ja sa chystám tiež na fašírky v najbližšej dobe, mám na ne chuť 😝

hasleerka
22. feb 2009

ja sa na tie fašírky tiež moc teším, už som ich straaaašne dáááávno nerobila, už sa mi slinky zbiehajú ... len je z tým kopu roboty, kašu som už nachystala a teraz ich idem narobit aspon zo 50 a vysmažit

ten moj na konika nechodi, lebo si mysli že tu všetky len ohovarame tie naše polovicky 😀

miselin
22. feb 2009

Zuzi to ti fakt muž žehlí 😲 😲 😲 Šak ja by som to potom mohla akurát tak vyhodiť čo by mi to dopálil a to kde si takého našla? No Domču musím vydať za tvojho Slávka 😀 😀 😉

miselin
22. feb 2009

Zuzi a napíš mi čo ti ešte manžel doma robí, že by som aj môjho zapriahla

hasleerka
22. feb 2009

podla mna by mali niekde zaviest kurzy ako byt dobrym manzelom ... haha a naco tu potom budeme my 😀

zuzka99
22. feb 2009

no ešte mi statočne lezie na nervy niekedy 🙂 to mu tiež ide.

a včera večer obliekal malého do pyžama, v noci sa malý zobudil, som ho chytila, totálne premočený, tak že ho idem prezliecť, no viete ako mal chudiatko plienku? tou gumou na brušku, úplne otlačené a nemohla som to ani odlepiť, čo tie lepky boli úplne odzadu, nechápem ako mohol tú plienku tak zapnúť. a minule mal aj body naopak a našla som malého s papučami naopak

hasleerka
22. feb 2009

no to asi každy nám lezie chvílami na nervy, ale menit by sme nemenila žiadna ... mna ked niekedy vytoči, tak len pozrem na tie moje fešandy a poviem si že som rada že je tu, lebo by som ich nemala a ony sú moje všetko 🙂

dadulaa
22. feb 2009

Zuzka, aj ja som sa ťa chcela opýtať, že kde si takého našla, čo ti žehlí? Lebo ja neznášam žehlenie, ale ani ten môj, takže je to na mne... 😖 Ale mne aspoň povysáva a poumýva dlážky, takže sa nesťažujem... 🙂 Inak môj na koníka nechodí, len sa stále čuduje, čo tam toľko na tom pc robím... 😉

kkaattkkaa
22. feb 2009

Zuzka, neda sa mi to stiahnut - stale mi to vyhadzuje, ze nestiha, ze ten subor stahuje prave vela ludi...

zuzka99
22. feb 2009

kati, tak mi pošli ip mailovú adresu, ti to tam pošlem, lebo tu na mk sú malé tie fotky a nedá sa to čítať

hasleerka
22. feb 2009

ahojte , no čo dáme zajtra to stretko vo včielke? 😉

jana30
22. feb 2009

ahojte, tak my sme sa akurat vratili z lyžovačky, bolo úplne super, krásne počasie aj super upravený svah a ľudí tak akurát, žiadna veľká premávka, no Katka si to super užila 😀
no a včera bol Maťko taký unavený že ako som ho dala spať o 19.00. tak sa zobudil až ráno o 7,00 v postieľke, tak prespal sám celú noc, tak dneska som mužíčkovi nakázala kým sa my budeme lyžovať nech ho znova unaví na kopci, tak bol s ním saňovať , tak dúfam že aj dnešná noc bude taká fajn a prespí ju celú 😀

jana30
22. feb 2009

o koľkej máte to stretko vo včielke? nech sa prispôsobím, a dobre sa oblečte v pondelky tam býva zima, lebo sa celý výkend nekúri a zapínajú až v pondelok ráno
😕

jankabambulka
22. feb 2009

ahojky
hasleerka- tak prednášky nie sú povinné ale veľakrát sa stalo že si zobral prezenčku a kontroloval po mene a asi takým štáýlom, že mal ostázku na osobný život, kde si skončila školu, mne kde som pracovala, alebo čo nás najviac baví-skrátka také triviálne otázky a značil si účasť-keď niekto nebol a bol zapísaný , že bol tak na skúške si to zväčša zopákol, ale stalo sa aj že si nás odfotil a potom na skúške ukážte sa kde sedíte.... ale inak prednášky nie sú povinné - ale je tam to ale.
JANI30- chcela som sa spýtať , kde si pracovala v ravene? možmo odtiaľ si mi tak povedomá. inak ravene prepúšťajú čo ja mám info, o tom znižovaní som zatím nepočula ale o prepúšťaní, hej. ako dlho si pracovala v ravene? ja poznám tak nováka, karasa, vančíkovú, ..... a hlavne brata

hasleerka
22. feb 2009

no jani to sa mi moc nepozdáva, že bude vo včielke zima, br, to sa mi tam ani moc nechce ... ale inak ja by som šla o deviatej 11tkou, dufam, že ma bude miselin čakať, lebo neviem či by som tam ešte trafila

zuzka99
22. feb 2009

jani 30 a nespal Maťko potom cestou domou z Kohútky?

hasleerka
22. feb 2009

no ahojte, nikde nikto ☹

miselin
22. feb 2009

Hašlerka a to ti ide z mesta tá jedenástka presne o deviatej?

hasleerka
22. feb 2009

asi tak 9,02 ide

dadulaa
22. feb 2009

Vo včielke býva v pondelky naozaj zima, lebo cez víkend sa nekúri, ale dá sa to prežiť. My pôjdeme až v stredu. 🙂

hasleerka
22. feb 2009

babulky, tak ja to presuniem tiež až na stredu, ja by som bola zmrznutá

miselin
22. feb 2009

Dobre a kto teda ide zajtra až som tam neni sama, ale to všetci presúvate na pondelok?

kaciatko68
22. feb 2009

Ďakujeme za priania k narodeninám. Oslavu robíme až na budúci týždeň. Dcéra bola včera na plese v Štiavniku. Má od tiaľ frajera.
Malá mi ešte nespí. Máme to úplne rozsypané od piatku od tej návštevy. Dnes spala dva krát, tak je teraz ešte hore. Už ma z toho ide poraziť ☹ .

kaciatko68
22. feb 2009

Ja to tiež radšej presuniem na iný deň. Zuzka a Miselin, vy pôjdete v pondelok? Pre detičky by asi nebolo dobré, keby tam bola zima. Inak my sme doma zvyknutí na dosť teplo a asi aj mne by tam bola zima.

kaciatko68
22. feb 2009

Ja som dnes pol dňa varila a potom sa starala o malú. Muž robil prípojku elektriny k novému sporáku. Tak nám to už konečne funguje.
Tá oslava pre dcéru sa mi ani moc nechce robiť, pretože je tak protivná, nič nepomôže a len teraz vykladá, že si už môže robiť čo chce ☹ .
Ozaj chystáme sa hneď ten týždeň po velkej noci na víkendový pobyt do Piešťan aj s malou. Dúfam, že sa nám to bude páčiť :
http://www.sunflowers.sk/slovensko/piestany/vik...
Autosedačka je fajn, zatiaľ nám tam malá vždy zaspala, tak sa jej tam asi páči.

hasleerka
22. feb 2009

kaciatko, ani ti nezávidím, ja ked si spomeniem na seba aká som bývala orazená, chudák moja mamina ... ak budú hviezdy po mne, no mám sa na čo tešiť

tak pod teda v stredu ... a čo v piešťanoch, porad ja by som tiež na taký krátky výlet išla ... rada by som trošku okukať slovensko, tak nech mám niake nápady 🙂

dadulaa
22. feb 2009

Hasleerka, tých nápadov na výlet je straaašne veľa, stačí si len vybrať smera druh výletu, napr.do prírody, zoo, hrad, pamiatky,atď. My sme toho s malým pochodili už veľa, na Slovensku aj u susedov... 😉

hasleerka
22. feb 2009

no ja môžem len tak kde sa dá ísť s deťmi a hlavne to že sme bez auta ... takže zmieram nápady a potom budem vyberať

kaciatko68
22. feb 2009

My sme na ten víkendový pobyt dostali peniaze od mužových rodičov na vianoce. Tak som pozerala kúpele s víkendovými pobymi a tento vyhral s cenou, poskytnutými procedúrami a vnútrom hotela.
Ale kam sa dá ísť s deťmi bez auta, to teda naozaj neviem a ani ma nič nenapadá - to jedine potom autobusom, alebo vlakom. Inak deťom sa väčšinou cestovanie vlakom páči ...

hasleerka
22. feb 2009

no ved to je v poho, my sme vlakom cestovali aj do patiniec ... čo tam budeš robiť s malou, viem si ten víkend predstaviť ked sme nemali ešte deti