Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

petra5258
24. nov 2009

miselin zajtra poobede idem na prechadzku po tom rozkvete tam by som dobehla k vasmu baraku ked budete vonku co?

zuzka99
24. nov 2009

baby a ako ich mám rozmnožiť tie ryby? už mám nejaké dospelé

kaciatko68
24. nov 2009

Tak Zuzi, ty sa máš ... My ešte budeme maľovať, zajtra musím aj variť ...

miselin
24. nov 2009

Zuzi aj ja by som bola rada keby ju aspoň niečo bavilo,lebo zatiaľ ju okrem bábiky nebaví nič 😒 Rozmnožíš ich tak, že keď klikneš na tú rybu tak sa ti ku nej zobrazí tá bublina kde je o tej rybe písané a tam klikneš na mate 😉

Peťa ak budeme vonku tak kľudne, lebo ani dnes sme neboli, lebo mne malá už po tme vonku nechce byť a keďže každý deň spí v inom čase tak uvidím či sa stihne zobudiť 😉

zuzka99
24. nov 2009

kaciatko, však aj my. Ideme prerábať od pondelka, ale musíme sa aj vysťahovať, ide nám to totiž robiť firma a potom to upratovanie nechcem ani vidieť. Možno ešte aj štedrý večer budeme v nedorobenom

miselin
24. nov 2009

Zuzi a čo idete prerábať komplet celý byt alebo len niektoré izby?

zuzka99
24. nov 2009

spálňu, detskú a obývačku. A spálňu oddeliť od detskej

kaciatko68
24. nov 2009

Zuzi a kde si dáte zatiaľ nábytok?

zuzka99
24. nov 2009

to ešte nevieme, asi do kuchyne, chodby, čo sa dá do garáže. V podstate detskú ideme zbaliť komplet, tam príde nový nábytok a v spálni je len postel, nočné stolíky a skriňa a obývačku neviem.

zuzka99
24. nov 2009

baby, poraďte mi, aká farba na steny sa hodí k červenému gauču?

miselin
24. nov 2009

Zuzi a už ste aj kúpili malému nábytok do detskej? Ak hej tak daj nejaké približné foto, že aký 😉 A ideš mu už dať aj veľkú posteľ?

ivka000
24. nov 2009

zuzka tak to sa máš že máš pokoj ja som doteraz od deviatej uspávala malého potom som mu nadala a išiel k ocinovi a ked ho to prestalo baviť tak sa zasa privtrel a konečne zaspal. už druhý deň štrajkuje zo zaspávaním 😠
a ja musím ešte hodiť tortičku do trúby tak sa mi nechce 😒 ale ešte sa za chvíľu zastavím a pôjdem nakrmiť ryby ak mi nepokapali 😀

zuzka99
24. nov 2009

áno, kúpili sme, ale ešte je v obchode, privezú ho až keď všetko nachystáme. Ten obchod je v Zlíne, ale majú predajcu aj v Trenčíne. a postel je veľká, ale poschodová

zuzka99
24. nov 2009

http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=...

chceli sme niečo takéto, ale to by som sa bála ho nechať ešte spať hore, žeby spadol, aj v obchode nám povedali, že je na to ešte malý

a ešte k tomu taký policový sektorový nábytok, komodu a skriňu na oblečko

miselin
24. nov 2009

Pekný nabytok ste mu vybrali 😵

Ivka nezúfaj, to má teraz také obdobie, to sme si tým všetky prešli keď mali decká okolo roka a tiež nás išlo poraziť 😀 😅

zuzka99
24. nov 2009

tá posteľ sa dá rozložiť na 2 vedľa seba, alebo dať na seba ako poschodová. chcela som mať v detskej 2 postele, pre návštevy alebo keby nejaký kamoš k nemu prišiel, alebo Adamko... lebo gauč nemáme rozkladací a nemáme kde uložiť návštevy

zuzka99
24. nov 2009

no on ten nábytok nie je ten typický pokreslený detský, je to drevený, masív a už to oživíme stenami namaľovanými a nálepkami a aspoň mu dlhšie vydrží. Nechceli sme tie postele v tvare autíčka, formule a pod.

zuzka99
24. nov 2009

veď keď bude hotovo, prídete všetky na kafčo a deti otestujú novú izbičku 😵

ivka000
24. nov 2009

jéééééj zuzka to je pekný nábitok aj malému chceme nábytok do izby z masívu a k tej poschodovej treba už len bračeka alebo sestričku 😉

misel to obdobie trvá už od narodenia ale s menšími prestávkami 😀 😀 😀 on mal vždy problém zo zaspávaním len občas ho to prejde a vždy dúfam že nadobro a ono sa to vracia už som si myslela že je na to dosť veľký ale smola dúfam že ho nebudem uspávať do 18 😅

ivetka007
24. nov 2009

Ivka, u nás je to to isté. Od narodenia máme problémy so zaspávaním. Tiež už mám na to nervy. Kočky, ako sa dostanem do facebooku?

miselin
24. nov 2009

Ivka vtedy ho už iná bude uspávať a isto sa mu to bude páčiť viac 😀 😀 😅

Zuzi už sa teším na tú kolaudáciu 😵 😵 😵

miselin
24. nov 2009

Dadulka Kubkovi už je lepšie?

Ivetka hoď si do googlu facebook a ono ti to už vyhladá no a potom sa už len zaregistruj 😉

ivka000
24. nov 2009

zuzka pýtala si sa aká farba sa ti hodí ku červenému gauču my máme oranžovo červený tak kukni foto v albume máme jednu stenu oranžovú a druhú takú smotanovú

ivka000
24. nov 2009

ale teraz dosť letí zasa biela čo som kukala také čisté línie a výrazné farby ( čierna-biela, zelená -biela, červená-biela, ...)
inak na tú výtvarnú som kedysi ešte na základke chodila aj ja a chcela by som tam prihlásiť niekedy aj malého 😉 to je na stanici za domom kultúri že?

kaciatko68
24. nov 2009

Aj ja sa už teším na kolaudáciu 😀

ivetka007
24. nov 2009

Ivka, ako máte krásne upratanú obývku. Keby si videla našu..... ☹

kaciatko68
24. nov 2009

Zuzi, pekný nábytok ste mu vybrali ...

ivka000
24. nov 2009

jasné na kolaudáciu sa teším aj ja len či sa tam toľký zmestíme 😀
a potom sa môže kolaudovať aj Jakubkova izba ak ju niekedy dorobíme 😉