Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivetka007
9. jan 2010

Ja keď si s malým večer ľahnem, tak má zo mňa preliezku 😀 On si cucne a keď začne vymýšľať, už mu potom cicík nedám (aj keď niekedy, potvorka malá, toľko vypytuje, až povolím). Ale už zaspí aj bez neho, ale to trvá....

ivetka007
9. jan 2010

Fialllka, aj u nás cez obed bez cicíka to nejde a nejde. Ako nejakí závisláci 😀

xsunx
9. jan 2010

fialllka idete zajtra do kostolika na desiatu?
my ano tak sa mozno stretneme 🙂

xsunx
9. jan 2010

napriklad dnes sme boli v tej Ziline tak ju babka nakrmila a uspala na rukach aj cez obed, ale ked som doma ja tak ju uspavam na ciciku ...

fialllka
9. jan 2010

ivetka, si moze s nasou Terkou ruky podat 😀 a presne, ked vidim, ze nepapa len sa s nim hra, tak jej ho vyberiem a uz nedam ... vecer to zabera ale v noci a na obed nie ...

a v noci sa uz parkrat stalo, ze nas manzel nasiel ako sa dohadujeme, ze ona chcela mlieko a ja vravea, ze uz nie, uz pila a vypila a oan sa jedovala ... ale to jej robim len vtedy, ak si ho pyta do pol hodky ako ho mala naposledy ... bo ona si cucne a ptoom zaspi a o pol hodku chce znova ... tak to nas niekedy manzel capne, ze sa dohadujeme po tme 😀 a nakoniec nepovolim a zaspi bez neho 🙂

fialllka
9. jan 2010

jarka: ano chodievame na tie detske omse ... len ked bola Terezka medzi sviatkami chora, tak Majko chodil na siedmu .... on by najradsej hned rano o siedmej siel ale to my este spime s Terezkou a ta detska sa nam paci a Terezka tam moze behat a nik sa nesmei cudovat, ze tam deti neobsedia 🙂

hasleerka
9. jan 2010

no peti ty si šikovná už si tu???

xsunx
9. jan 2010

presne tak fialllka, pri vychove je dolezita doslednost, nepovolit 🙂

xsunx
9. jan 2010

aj ja ked idem aj s malou tak ideme na tu detsku, lebo tiez sa s nou prechadzam ...
a ked bez nej tak ideme na tu omsu co je po desiatej, ale na siedmu to nehrozi 🙂

fialllka
9. jan 2010

jarka: len ono sa to niekedy tazko dodrzuje ta doslednost ... najma ked som s nou sama .... doobeda si chcem neico urobit, tak povolim ... a radsej povolim ako by som ju mala pocuvat, ako sa jeduje a pisti mi za usami ... ved to uvidis sama, ked pride to obdobie ....

hasleerka
9. jan 2010

fialka to fakt môžu na tej detskej deti pobehovať v kostole .. to je super, lebo ja s mojou nejdem pretože by tam neobsedela tak až tam nemám ostudu

fialllka
9. jan 2010

jarka: my bez Terezky tak na 8:45, bo o 11:15 sa mi zda uz neskoro .... bo sme nauceni obedovat presne o 12-tej, pripadne pol 1 ... a keby sme sli neskor na omsu, tak by bola aj nedela taka kratka 🙂

fialllka
9. jan 2010

hasli: hej deti sa tam bezne prechadzaju ... len nesmu velmi vymyslat ... a take male dieta tazko udrzi pusu zatvorenu a ked deti velmi vymyslaju, tak jasne, ze s nimi rodicia radsej vyjdu von ... ale je bezne, ze tam vidis rodicov ako nasleduju svoje dieta, ktore sa tam spaciruje ... najma tie mensie 😉

xsunx
9. jan 2010

samozrejme ze sa to na 100% neda dodrzat, ale ja sa o to snazim, tiez samozrejme niekedy povolim ...
stale sa chce hrat s ovladacom od TV a jej ho stale beriem a hovorim ze to nie je na hranie ...
stale otvara sufliky a chce odtial veci vyhadzovat, tak ja 100x idem a odtiahnem ju od neho, zavriem ho a spravim no, no ze to sa nesmie ... a nemozem dovarit obed co stale len odbehujem k malej ...

hasleerka
9. jan 2010

baby dúfam že nabudúce už pôjdete s nami ... bolo strašne super 😵 😵 😵

fialllka
9. jan 2010

jarka: to pozname 😉 my uz si vieme zapnut samy telku a ked skonci jej oblubene dvd, tak si ho pusti znova a pride mi povedat, ze si znova pustila 😉
ja som pri ovladani na tv rezignovala a aj pri suflikoch ... a tie ju uz omrzeli .... to obdobie jej uz preslo, co to stale rozhadzovala ... a ked nahodou ide do suflika,kde mame dvd ... tak jej staci povedat, ze to pokazi a uz jej nepojde Macko Uskok,alebo Pingu a hned vsetko schova kde ma byt a zatvara suflik 😀

xsunx
9. jan 2010

no my obedujeme tak tesne po pol jednej, hned ako sa vratime z kostla 🙂
len co prihrejeme obed, ja varievam nedelny obed v sobotu, aby som nemala v nedelu fofry ...
tu mame fakt sviatocnu, bez varenia ... max. upeciem kolacik ale aj ten zvladam vacsinou v sobotu 😵

fialllka
9. jan 2010

hasli: ja len ked to nebude v case uspavania malej ... 🙂

fialllka
9. jan 2010

aj ja uz mam na zajtra navarene ... uz len ryzu urobim a do polievky struhanku namiesto krajancov a je to 🙂 a to stihnem kym pojdeme do kostolika 🙂

fialllka
9. jan 2010

no babenky, idem uz chrrrrrrrrr ... bo neviem, ci mala bude aj tuto noc tak ukazkovo spat nakolko mi cez obed dnes nespala a ked nespi cez obed, tak mavame bujarejsie noci 😖
tak bru nocku 🙂

xsunx
9. jan 2010

tie deturence su ako magnet na vsetko co nemozu ... mobil, ovladac, notebook, sufliky a najblizsie uz sa chcela hrabat aj v smetnom kosi 🙂
a ked niekedy zabudnem ovladac tak ze ho dociahne, tak ten blazeny usmev ked ho ma v ruke stoji za to 😉

xsunx
9. jan 2010

aj ja idem do hajan
dobru a sladke sny

zuzka99
10. jan 2010

baby, pomooooc. MAlý strašne kašle, až sa dovracal teraz. Má strašne dráždivý kašel, naťahuje ho ako mu stekajú hlieny a na druhej strane aj vlhký kašel. 4o sa dáva na kombinúciu aj dráždivého aj vlhkého kašla. Keď teda stoptussin a hedelix nemožem kombinovať?

sebastianela
10. jan 2010

Baby, malý má úplne vyžratú zaparenú ritušu z tych hnačiek. A nič nepomáha. Ani rybia masť ani nivea na zapareniny,ani indulona,ani puder,ani prd.

xsunx
10. jan 2010

sebi umyvaj mu ju pri prebalovani detskym mydlom a oplachni vodickou, neutieraj mu ju tymi navlhcenymi utierkami. a natri Sudocremom, ten je lepsi ako rybacia mast. uvidis ze mu to pomoze 🙂

zuzka99
10. jan 2010

ja som malému umývala zaparenú ritku repíkom a vždy na 1.x zabral Pytiol

xsunx
10. jan 2010

aj repik je super, len skoda ze po nom ostavaju flaky ktore neoperies ☹

xsunx
10. jan 2010

zuzi ako maly, uz je mu lepsie?

zuzka99
10. jan 2010

strašne kašle a naťahuje ho, lebo mu stekajú hlieny. Len z nosa mu nič nejde, on to má niekde vzadu. Veď uvidím ešte chvíľu, keď začnú účinkovať lieky.

ivka000
10. jan 2010

zuzi aj ja by som potrebovala niečo na taký kašeľ tiž kubko nemá ani suchý ani vlhký neviem ja mu cez deň dám ten hedelix a na noc stoptusin dúfam že nič s tým nepokazím a ak sa to nezlepší tak pôjdeme sa dať dokine popočúvať.
sebi ja používam na silne zaparenú riťku imazol je to podobné ako sudokrém ale silnejšie nám to zabralo vždy tiež mal chúdatko na ritke až chrastičky ☹ a pomohlo do dvoch max. troch dní mal ritku ako novu 😉