Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

andulkau
17. aug 2009

No ved ano, niekedy potrebujem narychlo a nestiham varit.Len som to este neskusala.Ja varim tak na dva dni.Ale teraz som uvarila viac a je mi to luto vyhodit.

zuzka99
17. aug 2009

andulka, aj ja zamrazujem, dávam do pohárikov od presnidávky, vždy po každom varení polievky tam takto aspoň 1-2 odlejem a potom sa mi to niekedy bohovsky hodí, keď sa mi nechce

zuzka99
17. aug 2009

nechce variť som myslela, alebo keď nestíham, niekam ideme a pod.

miselin
17. aug 2009

Ivka máš krásne fotky a malý je zlatučký. A tú tortu škoda rozkrojiť taká je pekná 😵

ivka000
17. aug 2009

už sme ju ,,zožrali,, to som robila malému na meniny

andulkau
17. aug 2009

Ivka ta torta je krasna.Aj ja chcem taku 😀 na dva roky.Ked ja neviem robit torty-skor tu ozdobu.

zuzka99
17. aug 2009

aj mne raz piekla Ivka tortu pre muža na prvé výročie chodenia, takého ježka, ak nájdem foto ukážem ak možem 😉

baby, dnes som to prehnala a nechala malého spať skoro až 3 hod. cez obed, som zvedavá na večer. Misel, už ste doma?

miselin
17. aug 2009

Ivka tak to si iná šikula, ja viem torty iba jesť 😀 😅

miselin
17. aug 2009

Hej Zuzi aj som jej kúpila, ale chodí v nich ako bocian, tie papučky kým sa trošku prispôsobia a zmäknú chvíľu potrvá 😒 Ale sa jej páčia lebo je na nich akási kura tak mi ju stále ukazuje 😀

andulkau
17. aug 2009

Moja este spi.Ale uz kricala vycikala a zalahla.Ale myslim ze kazdu chvilku bude hore.
Ivka ty pecies torty?
Zuzka na prve vyrocie chodenia,pekny darcek?A kolko ste uz s muzom spolu?Ak mozem vediet. 😉

andulkau
17. aug 2009

Som dopisala a asi ma pocula ,ze o nej pisem. 🙂 Uz je hore 😒 .Moj kratky oddych skoncil 😒

zuzka99
17. aug 2009

chodiť sme začali 2003 a zobrali sme sa 2007 🙂

sebastianela
17. aug 2009

Tak to je pravda. Ja keby mam dobre dieťa, tak by som nevedela,co s časom. Ak budem mat niekedy este možno v živote ešte jedno, tak dufam, že bude opak tohoto. Inak ma odvezu. Samozrejme na druhe vobec nepomyslam,možno za 10 rokov. Uvidime. To by bolo teraz akurat tak na mašľu okolo krku.

zuzka99
17. aug 2009

aj chodiť sme začali v auguste aj sme sa brali, teraz máme 2výročie od svadby a asi 6 od chodenia

miselin
17. aug 2009

Sebastianela ja som tiež chcela do troch rokov ďalšie ale už ma to prešlo a pokiaľ nebude Domina samostatná tak druhé určite nebude 😒

Zuzi my sme s Rasťom začali spolu chodiť 28,4 a aj sme sa po siedmych rokoch 28,4 brali a o rok na to 25,4 sa nám narodila Dominika Pištiaková a teraz sme mali už 9 výročie chodenia a druhé výročie svadby a v septembri máme 8 výročie čo sme spolu začali žiť 😵

andulkau
17. aug 2009

Zuzka ,tak gratulujem k vyrociu. Si mi to napisala pekne aj s detailami.Ja som bola len zvedava kolko ste spolu. 😀

sebastianela
17. aug 2009

Moj reve v noci kazdu hodku, dve za ceckom,ale ta tvoja Miselin, nechapem to!

andulkau
17. aug 2009

Baby, tak to ste s chlapmi chodili dlho ja len rok a pol. 🙂 .ale ved aj to staci ,ked si padnete.

andulkau
17. aug 2009

Teraz som nasla malej dva nove zuby,stolicky dole -5-ty zub.A ja ,ze preco je upistana.
Zuby ma ani nenapadli. 😲 .

sebastianela
17. aug 2009

Ja som sa sťažovala, keď som bola posledne 4 mesiace tehu na rizikovom, ze mi je doma dlho a vsetko ma boli, no ale zlatuninke tehotenstvo. To toto je Cirkus Humberto zadarmo 24 hodin denne.😝

kaciatko68
17. aug 2009

Ivka : krásne fotočky a krásna tortička. Si šikovnica, keď vieš takú upiesť a hlavne ju tak ozdobiť.
Tak u nás bude Linda skoro zdravá a dnes som bola u doki zasa ja. Tak ma bolí hrdlo, že večer nemôžem ani prehĺtať. Som úplne grogy ☹.
Linduška chodí spať o 21.00 hod a spí tak do 8.30 hod. Niekedy to prespí v kuse, niekedy je hore od 6.00 do 7.00 a potom zaspí a niekedy je hore aj v noci tak hodinu, ale to našťastie málo. Cez deň spí od 13.00 do minimálne 15.00 hod.

sebastianela
17. aug 2009

Inak vždy, ked sem pisem, tak lezim na posteli a kojim a ťukam do mobilu a maly si dudle didy, aby ste si nemysleli, ze inokedy mam cas. Vsetko robim za jazdy.8-)

zuzka99
17. aug 2009

ja som ešte neskúšala cez mobil sa pripojiť, aj tu niečo vidno na tom malom displeji? Kaciatko ty neprovokuj 😀 robím si srandu, samozrejme, že ti prajeme aby ti malá bola taká vzorná, hlavne sa uzdrav.
Malý má už druhý deň hnačku, dnes som mu dala na obed len zeleninovú polievku s rožkom a ako druhé uvarenú mrkvu a možno mu dám druhé večer, uvidím. Ale ide mu posledná 3ka a budeme mať všetky zuby, tak možno aj preto tá hnačka. andulka, veď rok a pol stačí 😉 inak jak ste sa bavili, že tvoja segra býva v Moštenci, ja som vždy myslela, že býva tu na Strede, ale to som si ju asi mýlila s niekym.

sebastianela
17. aug 2009

Vidno to super a ja som maniak do telefonov a internetu. Nejako to nevnimam, ze je to mensie. Ja aj kocikujem a mailujem a recepty stahujem a vyvaram. No hrôza. A na bazare kukam a atď.😀

sebastianela
17. aug 2009

Keby nie internetu, tak tu na tej lysej skolabujem. Ani chlapa doma nemam, robi v ITALY, takze tak.

ludka_r
17. aug 2009

Juj, sebastianela, tak to máš ťažké, keď je malý na tebe stále prisatý... 😀 Ja som kojila len štyri mesiace, a veľmi mi to bolo ešte dlho ľúto.. Ale teraz vidím aj pozitíva...Napr. v tom, že nie je taký maznáčik....
Mne teda aj Vilko prespí pekne celú noc a bolo to vlastne aj vtedy, keď som ho kojila.... Zatiaľ má len dva zúbky, ale aj tie zvládol bez akéhokoľvek plakania...No, som s ním spokojná... 😀
Ja si práveže vravím, že druhé úplne v pohode zmáknem.. A vlastne už sa naň aj chystám, veľmi, veľmi, sa teším, keď budem tehotná....
Inak, andulkau, aj ja som bola s mojim len tak rok, keď sme začali spolu bývať... Hneď nato som chcela dieťa, a svadba až teraz.. dokopy sme spolu len 3 a pol roka... Tak dúfam, že nám to vydrží.... 😉

sebastianela
17. aug 2009

Aj mne je ľúto, ale iba toho, že nechce fľašu s UM. Všetko ma aj svoje pre aj proti. No nadarmo sa nenarodil ako 666 dieťa v poradi v PB za min. Rok.

dadulaa
17. aug 2009

Zuzka, to si asi myslela moju segru, ktorá býva v Moštenci, nie na Strede 🙂
Inak my sme spolu chodili 7,5 roka a zobratí sme 5 rokov 😉 za chvíľu v septembri máme 5. výročie sobáša.

sebastianela
17. aug 2009

Na lysej je 200 mamičiek s kočármi,ale ani jedna nevie, čo je to modry konik. Smutné!😝

zuzka99
17. aug 2009

fakt 200? 😲

dadi, tak som si to asi pomýlila, som mala pocit, že to sa bavíte o Andulkinej segre 😉