Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
31. aug 2009

jasne, možete byť kde chcete, je tam aj vonku ihrisko aj dnu detský kútik

ivka000
31. aug 2009

dada ak chceš tak tu je ešte aj nová stránka tamtá čo ti dala zuzka už nie je aktualizovaná

http://www.pxcentrumpb.sk/sekcie/detail/ubytova...

dadulaa
31. aug 2009

Ivka, vďaka, pozriem to 😉

sebastianela
31. aug 2009

No, chápete?😅

sebastianela
31. aug 2009

😠😠😠😠

zuzka99
31. aug 2009

čo sa stalo? Seb. Zase chlop niečo vymyslel?

zuzka99
31. aug 2009

baby čo s tou plavárňou. Mne sa nikto neozval a už som dávno odoslala prihlášku. Neviete o nejakom cvičení pre deti? By som chcela začať na jeseň do Včielky, a niektoré dni na cvičenia

zuzka99
31. aug 2009

dadula, tá výtvarná je od 2 rokov?

ivka000
31. aug 2009

ahoj zuzi ja mám kámošku čo robí na plavárni a vravela že sa ešte nebude otvárať možno v oktobri. ale vravela som aj kamoške aj ona si poslala prihlášku na to plávanie tak dúfam že sa to nazbiera. zuzi ja idem kuknúť v piatok do nejakej hudobnej školičky pre takéto najmenšie detičky tak ak by si chcela v piatok je prvá hod. a môže sa tam ísť zadarmo kuknút čo to bude tak ja idem omrknúť.

zuzka99
31. aug 2009

hej? A to je kde? Niekde tu na hudobke?

ivka000
31. aug 2009

nie vraj v nejakom rod. dome v tej ulici ako sú zubári ja ešte presne neviem budem jej volať

zuzka99
31. aug 2009

jáj, no to je to čo som aj ja myslela, my tam chodíme k zubárovi a na hygienu a tam je to štúdiu zdravého živ. štýlu a zrovna ráno som hovorila mm, že sa tam idem pozrieť či už nezačali (alebo nebudú od septembra) nejaké veci pre deti. Tam cvičí Jana Smatanová a to by bolo super, ja to mám 5 min. od domu pešo s malým. Ešte skúsim v CVČ - tam sme tiež pár krát boli cvičiť, ale to bol ešte malý, to je až tak okolo 18 mesiacov vhodné.
Ráno sme boli na ihrisku na Lánskej, musela som ísť po Vigantol k doki, lebo už nám došiel. Kázala mi sestrička ho dávať už len 2x týždenne kým je slnko a potom na jeseň zase zvýšiť dávku. Jani30, tebe ako povedali na jeseň máš dávať?

hasleerka
31. aug 2009

baby asi myslíte bývalú druhú zš, teraz je to ZUŠ ... Zuzka tam chodí do súboru ... takže sa v piatok možno stretneme, aj my ideme opäť

zuzka99
31. aug 2009

nie hasly, to je taký prerobený dom presne oproti zubárom, teraz tam má Monošík ambulanciu, je tam čajovňa a cvičenia pre ženy. Akorát sa obliekame a ideme von na prechádzku sa tam pozrieť

dadulaa
31. aug 2009

Zuzka, hej tá výtvarná je od 2 rokov, a my už na ňu nebudeme chodiť. Ja by som chcela niečo pohybové, s loptou alebo tanec. Bola som v tom penzióne a vyzerá to tam super, len vedúca tam nebola a ešte mi musí potvrdiť termín, lebo vtedy už niekoho majú, tak uvidíme. Inak čašníčky boli veľmi milé, že mi to aj pekne vyzdobia a platí sa len za to, čo zjeme, za prenájom nie.

miselin
31. aug 2009

Čaute, my sme boli v sobotu konečne vonku a bolo super 😵
Zuzi a to čo sa tam bude robiť, ja by som tiež rada chodila s Dominou na niečo také, tak aj ja by som išla v piatok, len mi to lepšie opíšte o čo tam ide 😉
Kto pôjde v stredu do Včielky?

Dadulka tešíte sa už do škôlky?

dadulaa
31. aug 2009

Misel, ja sa neteším a malý nehovorí nič, ale už aspoň nepovie, že tam nejde 😉 Kým si zvykne, budú isto aj plače, no ale čo narobím.Neviem si predstaviť, že budem zrazu sama doma.. 😢 😢

miselin
31. aug 2009

Ono to chce len zvyk veď skoro všetky deti si tým prešli a veď aj ja som pišťávala a tu som 😅 Ja sa už veľmi teším keď ju šupnem do škôlky 😀 A neboj ako si rýchlo zvykneš hlavne ak budeš mať veľa učenia 😉

miselin
31. aug 2009

Dnes sme boli na odberoch na oddelení a si predstavte, že tam nikto neležal, keď nás minulý pondelok púšťali tak hlavne preto, lebo tam bolo veľa detí no a teraz nikto 😕 Domča pišťala ako tur keď jej brali krv ale našťastie jej brali z hlavičky, tak to bolo rýchlejšie a na prvý šup, lebo keď jej brali minule z ruky tak jej museli na dva krát a ešte jej tam tou ihlou miesila a musela jej aj ruku stále stláčať tak to bol taký masaker, toto bolo v pohode 😒

kaciatko68
31. aug 2009

Už teraz v stredu je včielka ? My by sme aj šli, ak pôjde ešte niekto.
Ja som tiež zvedavá, čo to je? Čo to môže byť - že by tam búchali do detského klavíra 🙂 ? Ale išli by sme sa tam v piatok pozrieť. Ja som chodila do hudobnej 5 rokov a bola som z toho úplne grogy 😀.
ivka000 : napíš teda, kde to bude.

kaciatko68
31. aug 2009

Tu je odkaz na centrum voľného času, je tam ponuka krúžkov, ale pre takto malé deti len cvičenie s matkami.
http://www.cvcpb.sk/

kaciatko68
31. aug 2009

miselin: a ešte užívate atb?

miselin
31. aug 2009

Kačiatko do 2.9 ešte užívame no a vo štvrtok idem po výsledky a tam mi povedia čo ďalej, ja len dúfam, že to už bude dobré, ale neboj nie je to nákazlivé, to som sa hneď pýtala primára, lebo ja by som s ňou nešla medzi deti keby tam bola nejaká šanca nakazenia.
Ja už sa tak teším keď budeme niekam chodiť, Domča má strašne rada deti, ona sa až tak teší 😀

dadulaa
31. aug 2009

Kaciatko, my sme na tie cvičenia s matkami kedysi chodili, ale tam sa viac hralo ako cvičilo.
Baby, keď ste dávali fotky na FB, aj ste ich najprv zmenšili, či nie?

miselin
31. aug 2009

Ale mne tú moju Dominičku úplne v tej nemocnici vymenili 😀 Spánok má síce rovnaký aj dnes som od pol noci nespala ale papanie sa jej tak zlepšilo a aj menej piští. Dnes zjedla viacej ako ja 😀 😀 Sme s mm len čumeli 😝

kaciatko68
31. aug 2009

To som se nepýtala preto, ale chcela som vedieť, ako sa máte ?

zuzka99
31. aug 2009

ahojte, ja som tam dnes bola na tú hudobnú, ale dali mi kontakt na Janku Smatanovú, že sa jej mám opýtať, tak som s ňou teraz volala a vraj to bude viesť sl. Kardošová (asi tá čo bola na Superstar) a začne to až po 20. sept. O tom piatku nič nevedela. Ale má mi poslať mobil na tú Kardošovú a jej sa mám popýtať viac. Ivka, nie je to dcéra tvojej riaditeľky? Nepoznáš ju lepšie?
Ja do Včielky nemožem, zajtra idem do konca týždňa k našim a som bez auta. MM ide do Nemecka a naši chodia na svojich autách do práce, takže sa tam nemám ako dostať ☹

zuzka99
31. aug 2009

ale ešte možno niečo vyšpekulujem 😉

miselin
31. aug 2009

Kačiatko to ja som preto napísala lebo ja by som mala tiež obavy, keby niekomu ležalo dieťa v nemocke, či sa náhodou moje nenakazí, preto som sa hneď aj pýtala či môžeme chodiť medzi deti, alebo nie 😒 Ale na Domine by ste nezistili či jej niečo je, tá behala aj keď mala 39,3 a dokonca aj keď mala 40,1 tak bola normálna len bola horúca ani nebola nejaká unavená 😖

miselin
31. aug 2009

Zuzi a čo takto pešo s kočíkom 😉