Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
5. sep 2009

sebi tak si ho ešte uži a potom môžeš písať od nevidim do nevidim 😉

miselin
5. sep 2009

Ivka a to stojí na mesiac 15 eur? To je akosi veľa za tancovenie nie? Ja som myslela, že to bude za celý rok tak maximálne 50 euro, to tam asi nebudeme chodiť, keď je to také drahé ☹ Veď je to drahšie ako plávanie 😲

kaciatko68
5. sep 2009

Tak to sa aj mne zdá akosi dosť. To by sme sa mali dohodnúť a vždy sa stretneme u inej, pustíme CD s detskými pesničkami, potancujeme a bude 😉

kaciatko68
5. sep 2009

V cenníku je až 18,26 eur na mesiac a na rok 179,25.
http://yamaha.hudobnaskola.sk/cennik/HSY-Bratis...

miselin
5. sep 2009

No to hej veď za to som jej kupovala autosedačku 😖 A veď od októbra už aj Včielku otvoria 😉

ivka000
5. sep 2009

no na 10 mesiacov 150 eur je to aj podla mna truchu prehnané ☹ tak dúfam že to aspoň bude stáť za to. ked to plávanie sa akosi stále neplánuje no a my to už doma nevydržíme takto sa aspoň raz do týždňa poriadne odreagujeme. 😎

ivka000
5. sep 2009

tak vy asi nepôjdete? to je škoda už som sa tešila ☹

miselin
5. sep 2009

Ivka aj ja som sa tešila, ale tá cena je fakt hrozná ☹ Ale veď môžete chodievať do Včielky, tam sa tiež decká vybehajú a my si vždy poriadne pokecáme a za 50 centov na tri hodiny 😀

ivka000
5. sep 2009

no ved už som aj nad tým uvažovala že tam kuknem ked ju otvoria len samej sa mi tam nechce a ked vás nepoznám... neviem či sa môžem pridať 😕

miselin
5. sep 2009

Ivka 😀 😀 😀 , že či sa môžem pridať 😀 😀 😀 😀

ivka000
5. sep 2009

tak ja sa radšej opýtam ako by ste ma mali vyhodiť 😀

miselin
5. sep 2009

A ty si myslíš, že ako sme sa spoznali my 😀 Tiež sme sa len jedného pekného dňa stretli a bolo 😉 A aspoň si budeme lepšie rozumieť, keď si už takto spolu píšeme 😉

ivka000
5. sep 2009

ale ja prídem asi jedného škaredého dna lebo ked je pekne tak sme vonku 😀
ale ved mi nemáme čo robiť ani ked je pekne 😠 ked tu u nás nič neni 😠 😠 😠

ivka000
5. sep 2009

a koľko je tu báb na materskéj .... neviem čo robia 😖 ja som každy den s malým vonku za každého počasia a tu nestretneš ani živú dušu ako vymreté
ale o tom neskôr ak to tu niekto číta ... aby nepovedali že ohováram 😀
dada to tu už videla tá by ti povedala

miselin
5. sep 2009

Ja chodím do Včielky aj keď je pekne a von potom až poobede, mne sa tam malá vždy teší, už len keď sme chodili tou cestou tak sa strašne tešila 😵 A minule sme išli okolo a ona nám ušla a bežala rovno k dverám a tam pišťala čo chcela ísť do vnútra 😀 A teraz to tam bude už konečne pre mňa oddych, lebo najprv som ju tam vláčila na rukách a potom s ňou behala za ruky, lebo ona neštvornožkovala, tak konečne si tam aj oddýchnem, lebo ona keď je medzi deťmi tak ma má naháku a totálne ma ignoruje 😅

ivka000
5. sep 2009

no môj štvornožkuje ale hned ako má príležitosť tak sa postaví ale vidím pokroky už toľko nepadá 😀 tak už za ním toľko nebehám zvykol si že si musí dávať viac pozor 😉

ivka000
5. sep 2009

len nevim či sa mi bude chcieť busom lebo auto mám len príležitostne ☹ a vlastne ktorým to je najblyžšie ani neviem

hasleerka
5. sep 2009

ivka ja som sa s babami stretla tiež prvý krát vo včielke ... pršalo ako z krhle, už sa mi ani moc nechcelo ísť na ten kopec, ale tak som sa na ne tešila že sme s Miškou išli 🙂

miselin
5. sep 2009

Ivka najbližšie je jedenástka, ale teraz keď bude zase pekne tak môžeme dať stretko v meste pri fontáne už sme sa veru dlho nevideli

ivka000
5. sep 2009

dik, k fontáne by som šla aj ja len kedy bude konečne pekne toto počasi mi lezie pekne na nervy 😠 a to ešte len jeseň začne

miselin
5. sep 2009

No to ti poviem, ja tiež neznášam jeseň a zimu, ma to vytáča keď je tak chladno a sychravo a cez zimu zase tie člapanice, no už teraz sa zase neteším. A malej to strašne prepína keď sme doma zavreté dlhšie ako jeden deň 😖

miselin
5. sep 2009

Zuzi kedy plánujete snažilkovať 😵 Ma to tak napadlo 😅

Kačiatko a ty sa nedáš ukecať ešte na jedno 😵

hasleerka
5. sep 2009

miselin a ty kedy budeš snažilkovať, ked tak vyrypkávaš? 😀 ... k fontáne možno dofrčím aj ja niekedy síce možno bez mišky ale aspoň vás kuknem

miselin
5. sep 2009

Hašlerka ja neviem možno na rok a možno až za dva, ale zase ma to chytá, len ma potom vždy Dominka zobudí a potom to vždy odložím 😀 Júj ale brala by som zase také bábetečko ale už dobré aby som si ho mohla aj poriadne postískať a aby som si pri ňom stále nepripadala ako neschopná ako to bolo pri Domči. Teraz je už celkom dobrá, už sú to neni také extrémy ako do jedného roka, ale nespavosťou trpí stále, už som 4 noci nespala. V noci bola hore zase od pol dvanástej až do druhej a ráno sme vstávali už o štvrť na sedem ☹ Si zmyslela o dvanástej, že potrebuje na šerbel tak tam sedela až do jednej som myslela, že ma vystrie, ale aspoň sa vykakala tak mala odpustené 😀

ivka000
5. sep 2009

ja idem spinkať lebo malý sa už stihol aj zobudiť tak neviem čo bude za noc pa 😖

hasleerka
5. sep 2009

misel to v noci chcela kakať???? ... a máš aspoň dobrú prípravu, ked sa začne túlať po nociach tiež sa nevyspíš 😀 😀 😀

miselin
5. sep 2009

Hej v noci, lebo cez deň toho zjedla jak drevorubač a jej telo na to neni zvyknuté tak asi preto 😀 😀 No a budem asi chodiť s ňou, potom ju to ponocovanie prejde 😝

hasleerka
5. sep 2009

no ved do 18 nemôžu byť vonku dlhšie ako do 10tej ... aj ja budem labzovať s ňou 😀

miselin
5. sep 2009

To ako prečo len do desiatej_ 😨 Ja len dúfam, že sa pred ňou moji rodičia neprerieknu, lebo ja som bola v Judo hale varená pečená od 16tich každý piatok sobotu 😅 Potom by sa mohla vyhovárať, že ja som mohla a ona nie 😝

miselin
5. sep 2009

Potom založíme Včielku pre teenegerov a oni si budú tancovať a my budeme popíjať a dozerať vedľa pri stole 😀