Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
6. sep 2009

Jaj a este aj peniaze na pridel. Raz a dosť. No a kde sme? Ale to, ze do materskej som ho 5 rokov sponzorovala ja, lebo som zarabala viac, tak na to už chalanisko zabudol.😔

sebastianela
6. sep 2009

On si mysli, ze ked je pri prachoch, tak ja mu budem nohy bozkavat, ale to urcite nie. Aj ja mam svoju hrdost a ked chce, nech si najde inu a lepsiu.8-(

sebastianela
6. sep 2009

Pán všetkého tvorstva.😀😅

sebastianela
6. sep 2009

Odkaz pre špiclov:
Povedzte mu to, nech si to aj prečíta čierne na bielom.
Možno, že mu to potom dôjde.😲
Ď
A
K
U
J
E
M

sebastianela
6. sep 2009

Pekne som spravila uvod strany 215.😀
Čo poviete?😅

hasleerka
6. sep 2009

sebi a prečo si vlastne s ním?????

sebastianela
6. sep 2009

No, tak to sa snazím stále zistiť.
Asi iba pre telesnú prítazlivosť.
A zo zvyku by som povedala.

nikiarudi
6. sep 2009

ahojte kočky, mám na vás prosbičku. Neviete nejaké internetové stránky s kočíkmi Quinny v Poľsku?Budem vám veeeeeeľmi vďačná.. 😉 🙂

sebastianela
6. sep 2009

Sa mu čkalo celu cestu urcite.😀

ivka000
6. sep 2009

sebi kým je preč nájdi druhého ved nie je jediný na svete 😀

sebastianela
6. sep 2009

Šak a jako Iva, kej som furt na tej dzedzine zavretá.
Sa tu scvoknem.
Pom asi do Srdcovych zalezitosti. Inač to nevidzim.😝

sebastianela
6. sep 2009

Som mu napisala sms, ze ako si to predstavuje velicenstvo a neodpisal. Ma ma na tažkom háku.8-(

hasleerka
6. sep 2009

máš to sebi ťažké, ale snád sa aj na teba raz šťastie usmeje

hasleerka
6. sep 2009

kačiatko že ty máš dnes narodeniny 🙂 🙂 🙂 ... všetko len to najlepšie ti želáme, posielame cmuk

sebastianela
7. sep 2009

Ty kokso, to bola noc. Maly bol hore kazdu polhodinu. Už ma išlo poraziť. Som čakala,kedy bude 6, aby som si mohla spraviť kávu. Ja nechápem preco nemoze spavat, ved on asi ani nie je unaveny.
No a ja som mala iné sny, som v nich aj revala aj u doktora bola aj na nakupoch aj ...
No a ten moj stary mi vobec nenapisal.
Ja ho kašlem. Ja už sa mu nebudem ozyvat.
Co ste tak malo popísali?
To iba haslerka bola hore?
Inak aj ja som skoro zalahla.

miselin
7. sep 2009

Seby aj u nás je to spanie také ako u Vás ☹ Ma už ide šlahnúť, zase už chodím ako nočná mora 😠 Keď sme došli z nemocky tak asi 4 dni spala tak,že som k nej vstávala len 2-3 razy,tak som si začínala myslieť, že už bude pokoj a zase ma z toho zobudila 😠 Mne to tiež pripadá, ako by nebola nejaká unavená, neviem v stredu ideme na kontrólu, tak budem hučať do dokiny, nech jej už niečo dá lebo to sa takto žiť nedá ☹ A potom ako sa jej má človek venovať, keď celý deň zaspávam ☹

Inak ja som škorpión a MM je váha. A on je taký kľudný tak pohoda, lebo keby som mala takého ako som ja tak by bol rozvod po pol roku 😀

sebastianela
7. sep 2009

Miselin, ono uz nezabere asi nic.
Som mala aj tie lieky a zacal byt na ne imunny. On je chronicky nespavec. Poznam jednu pani,co mi povedala,ze jej syn do troch rokov bol v kuse hore a az potom sa to začalo postupne pomalicky zlepsovat. Chodila tiez ako my- troska. Ono to asi plati. Ake tehu, take dieťa. Ja som bola furt psycho. Ma islo klepnut. Da sa povedat, ze aj potrat som si skoro sama vyvolala.

miselin
7. sep 2009

No seby tak to si ma moc nepotešila ☹ A tvoj malý je aj zlý? Lebo táto moja bola katastrofálna v jeho veku, boli dni keď len hodinu nepišťala za celý deň, inak hneď od rána ako rozlepila oči revala a revala a.......Teraz už aspoň toľko nereve a keď si odmyslím to trieskanie sa o zem a ten nočný spánok tak už je v pohode

sebastianela
7. sep 2009

Moj je tiež zly. Nevydrzi sa ani 2 minuty zahrať doma sám. Už len ked idem na vecko, tak mačí,ale to je take nútené mačanie a ked si ho nevsimam,tak začne zúriť a vrieskať. Aj teraz sa tu rozčuluje. A myslí si, že revom dosiahne všetko.

hasleerka
7. sep 2009

babulky ale to máte ťažké s tými dorbcami, len pevné nervy vám môžem zaželať

ludka_r
7. sep 2009

Ahojte... Sa mi páči, že tu takto rozoberáte všeliaké akcie v PB.. Ja by som rada chodila aj do tej Včielky, ale akosi neviem, kde presne to mám nájsť... Tiež tu takmer nikoho nepoznám, tak nemôžem chodiť ani po kamarátkach... 😀
Tiež si myslím, že chlapom sa najviac páčia ženy, ktoré sú ticho a starajú sa o domácnosť.. Ale na druhú stranu, milenky majú úplne opačné....
Ja som baran, môj muž lev... Vraj len lev dokáže skrotiť barana.. Niečo na tom bude, už nie som taká ukričaná a nevybláznená, ako kedysi.... 😀

hasleerka
7. sep 2009

jáj baby ako vám je dobre že ste ešte doma, ja už musím prácu hladať

jalao
7. sep 2009

Haslerka a kde ides zacat? urad prace a namatkovo ziadosti po meste? Dcerku davas uz do skolky? 🙂

hasleerka
7. sep 2009

jalao áno už nastúpila ... už som sa bola odhlásiť zo sociálneho a zajtra idem na úrad práce ... jednu prácu mám slúbenú, idem vyskúšať či ma vezmú, ak nie potom hladám,

jalao
7. sep 2009

ja mam z tohoto nocnu moru...tu to vobec dobre nevyzera....kriza nam uplne dycha na chrbat a roboty rapidne ubuda. mas ekonom. vzdelanie (ako ja)? 😅

dadulaa
7. sep 2009

Jalao, tak tu si 😀 veru aj mňa čoskoro čaká hľadanie roboty, ale bude to veeeeľmi ťažké ☹

hasleerka, malá je už na celý deň v škôlke? ja som dnes smutná, lebo malý mal ráno slzičky v očiach,ale neplakal, tak uvidíme, ako to dnes zvládol.

sebastianela
7. sep 2009

Tak s tymi robotami je to fakt tazke. Nezavidim.
Ale na druhej strane zavidim, ze mate deticky v skolke.
Tie nase s Miselin nam nezoberu ani do polepšovne.😀😢

jalao
7. sep 2009

Dadula, moja chodi uz 2 roky do skolky, ale od tohoto zaciatku sk. roka rano plakava, tiez som z toho smutna, ale ja som na rohu ulice za skolkou a ona uz sa hra s ostatnymi, takze velku hlavu sa snazim si z toho nerobit...a dnes rano aka bola zima!!! Chudatko, klepalo jej zubami a do toho mrcala, ze ona chce spaaat...Hlavne, ze celu Superstar s nami odpozerala ☹ ☹
(a spat sa chce aj mne a co narobim? 😀 😀 😀 😀 )
Sebi, ty mas este malinkeho, este vydrzte, este sa nachodi do skolky az-az...(nasa tam dokopy bude chodit 4 roky! 😀 😀 )

dadulaa
7. sep 2009

Jalao, tak to by ma ani nenapadlo, že po 2 rokoch chodenia do škôlky môžu deti ráno ešte plakať 😨 len dúfam, že to nebude aj náš prípad 😒 😉 a tá zima ráno, bŕŕŕŕŕ 😠 ale bude to ešte horšie,bude oveeeľa zimšie 😒 no čo už narobíme, že? A keď ti bola malá chorá, bola si s ňou aj doma, alebo niekto iný?

jalao
7. sep 2009

Ked mala ochorela, musela som narychlo volat do roboty, ze nemozem prist ☹ ☹ . Musela som pockat, kym prisiel MM domov a potom som sem bezala porobit najnutnejsie veci. Nastastie, v tomto je moj sef chapavy. Pripadne som si brala po pol dni dovolenky a niekoho som ku nej zohnala (pokial nemala pravdaze horucky, ale jednalo sa len o soplik, alebo kasel). Bud prisla na 3-4 hodinky kamoska, alebo postrazil starsi syn, alebo niekedy aj moja mama - ale ona je uz starsia, tak to vzdy neslo. 🙂
No a plakala dnes urcite kvoli tomu nedospatiu...inak je uz zlata ostrielana skolkarka. 😉