Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
6. okt 2009

už som na to prišla 😉
pačilo jasné ten je s detmi rád a čo vy kedy pôjdete?

dadulaa
6. okt 2009

My by sme chceli ísť buď zajtra poobede alebo štvrtok poobede, ak bude vonku škaredo, ak nie, budeme ešte radšej vonku 😉 treba využiť posledné pekné dni.

ivka000
6. okt 2009

to je pravda my chodíme za každého počasia von aspoň potom neni hned chorí ked je nejaká zmena počasia 😉
ale neviem či pôjdeme zajtra do tej Včielky lebo malý má zasa trochu zvýšenú teplotu s toho očkovania 😖

ivka000
6. okt 2009

ozaj dnes som čítala v novinkách že Včielka je normálne otvorená do 11,30 ked ste sa v pondelok čudovali prečo nás vyhadzuje

miselin
6. okt 2009

Čaute, my sme boli vo Včielke aj dnes a musela som ísť odtiaľ už o jedenástej lebo Domina už bola z toho behania a bláznenia KO a keď sme došli domov tak kým som jej urobila mlieko tak v obývačke zaspala a spala 2,5 hodiny 😵 Ideme aj zajtra a fakt je Včielka len do 11:30 a ani vo štvrtok doobeda nebude otvorená, lebo tam nemákto otvárať ☹
Ivka väčšinou je tam málo detí, moc sa tým maminám nechce chodiť a neviem prečo, veď tam je dobre a nieje to ani drahé a len na Rozkvete koľko je detí a aj tak tam nikto nechodí, mne sa už aj stalo, že sme tam boli sami 😒

dadulaa
6. okt 2009

ano ivka, v pondelok poobede to už mali vyvesené na dverách a zmena je v tom, že štvrtky doobeda nebude bývať otvorené iba poobede.

dadulaa
6. okt 2009

No Misel ma už predbehla, tak nič 😀 Inak najviac detí tam býva v zime keď je fakt škaredé počko, inak pomenej. Ja som už zažila totál preplnené ale to ešte kedysi bývalo..

katka.carska
6. okt 2009

ja som do Vcielky chodila len ked bolo velmi skaredo, inak von, ale rada sa pridem pozriet, ked sa tam vystverame...
Zacala som uvazovat nad tym, ze by sa i nase drue babatko narodilo tu v Bystrici, hoci tu nebyvame. Takze to vyzera, ze nejaky cas tu pobudneme.
Miselin a nechces sa stat clenkou Vcielky, ze by si otvarala ty ? Ved to mate kusok...

dadulaa
6. okt 2009

pridala som pár fotiek do albumu z mojej oslavy, kto chce kuk 😉

ivka000
6. okt 2009

dúfam že ráno už nebude mať zvýšenú teplotu ved minule po očkovaní to mal tiež len na drúhý deň tak by sme sa stretli vo včielke a ludka pod aj ty nech je nás viac 😉 no ved misel si tam chodí v papučkách ako doma 😀

ivka000
6. okt 2009

dada aký tam bol Kubko zlatý frajer 😎

zuzka99
6. okt 2009

fialllka, ja ti tu postielku žičnem, len mi napíš kedy si po ňu dojdete. Nemohla som skor napísať, nešiel nám net, ale už to opravili.

janka - neospravedlňuj sa, čo si, veď to je normálka, takých privretých prstov už bolo a ešte bude 🙂

ja neviem ako do Včielky zajtra, ráno sa ozvem....

dnes sme boli v Rajeckej Lesnej na Betlehem, no malý hotový jak sa to hýbalo všetko, odporúčam s deťmi 😉

ivka000
6. okt 2009

a ešte jedna otázka ak nepôjde 11 bus tak 10 kde stojí?

ludka_r
6. okt 2009

Dobre Ivka, tak ja pôjdem... Ale o koľkej a na ktorej zástavne sa stretneme??? Nech sama po Rozkvete neblúdim... 😀

ludka_r
6. okt 2009

A koľko sa tam vlastne teraz platí.. Nech sa nestrápnim, že nemám dostatok...

miselin
7. okt 2009

Dobré ránko 😉

Ivka choď radšej 11tkou tá aj tak chodí častejšie, veď si pozri na stránke PB o koľkej ide

Ludka platí sa tam 50centov

Katka keby to bolo len o otváraní, tak to by som určite robila, ale tam treba aj vybavovať a zháňať a tak a to ja na to čas pri mojom dieťati nemám 😒

miselin
7. okt 2009

A hladajú tam maminu čo by robila tú tvorivú dielničku alebo riekankovo ak by ste mali niektorá záujem 😉

miselin
7. okt 2009

Dadulka pekné foto z oslavy 😵 Nejdeš s nami do Včielky pokecať 😀

ivka000
7. okt 2009

ludka tak ja budem tak o 9,40 -45 na zástavke pri priemyslovke alebo ako sa to tam volá alebo oproti tej bagetke a novinovému stánku hádam vieš kde myslím 🙂

zuzka99
7. okt 2009

ahojte, kto bol vo Včielke? Ako bolo?

Baby, čo ten Silvester?

hasleerka
7. okt 2009

a čo je so silvestrom, niečo sa plánuje???

miselin
7. okt 2009

Zuzi vo Vičlke bola Ludka a j Ivka a ešte kopec iných detí a bolo super ako vždy, len som si myslela, že tam dnes dojde viacej detí s MK. A ten Silvester beriem aj MM som už hovorila a tiež bol za, tak už len musíme niečo dohodnúť, ale ty si vtedy myslím niečo aj spomínala, že už máš, že si nepamätám hlava opitá 😅

miselin
7. okt 2009

Dnes som volala doki o výsledky a malá má ešte stále zvýšenú sedimentáciu, takže ešte musíme brať atb asi dva týždne 😢 Som z toho úplne na nervy, veď to potom bude brať tie ATB dva mesiace v kuse 😢 Možno mala ešte tú sedimentáciu zvýšenú z toho ako mala ten sopel doparoma ☹

nany100
7. okt 2009

ahojte babule, akurát čítam, že sa tu bavíte o Včielke a ja som zrovna rozmýšľala, či tam chodia aj s takými bábätkami ako je Adelka...bud.týždeň bude mať pol roka a keď je škaredo tak sa doma už dosť nudí...potrebuje nové zážitky a hlavne nech sa trošku unaví cez deň, lebo tie noci, to je katastrofa...

miselin
7. okt 2009

Nany aj ja som tam začala chodiť keď mala Domča okolo pol roka a jej sa tam strašne páčilo aj keď sa len dívala na deti ako sa hrajú a vždy mi potom aj pekne spinkala čo bol u nej teda zááááázrak 😀

nany100
7. okt 2009

dík misel...sa mi veru aj zdalo, že si to spomínala, že ste chodili už tak skoro...ale je tu zádrhel...naša maličká zrovna doobeda 2 hodiny spinká, takže to nestíhame do 11:30 ☹

zuzka99
7. okt 2009

Som dnes nešla do Včielky, keď má poobede hudobku. Aj som chcela, ale on nechcel. Som sa pýtala, že prečo nechce do Včielky, tak že chce byť doma a deti robia no-no-no. Tak neviem čo ho to chytilo, snáď ho to prejde.

Ja práveže nič nemám zohnaté na Silv. lebo neviem ani koľko by nás bolo a tak, či len tu v okolí by sa išlo, či aj ďalej

jankabambulka
7. okt 2009

zuzik to isto s tej malek kečenky ☹ . to ma mrzííí

zuzka99
7. okt 2009

jani, nie, veď si videla, keď sme prišli, už vtedy sa hanbil a len mama, mama. To bolo už predtým 😉

Stále rozmýšlam nad tým Silvestrom, ja mám takú predstavu, že ísť smer Liptov, tam je veľa vecí kde sa deti možu cez deň vyjašiť, aby večer odpadli, napr. nejaké aqua (ale to asi Dominička by nešla, že?). Poznám na to super ubytko, ale je to pre 5 rodín (5 izieb) a jedna spoločenská - kuchyňa s krbom, TV, video, rádio, fakt pekné, kde by sme večer mohli nejakú kapustnicu navariť, vínko a posedieť. Len by som musela skúsiť zavolať, ale pochybujem, že bude volné ešte.

zuzka99
7. okt 2009

tak som tam volala a si predstavte, ešte to nemá závazne rezervované, len nejakí Rumuni jej písali, ale ešte sa majú rozhodnúť či by to chceli alebo nie, tak ak sa jej neozvú, alebo si nájdu iné tak mi zavolá a drží to pre nás.