Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jana30
9. okt 2009

ahojte maminky
Zuzi hodila by si prosím ťa ten link aj mne? rada by som sa pozrela, veľmi pekne o tom píšeš - na Silvestra to určite ani nám nevyjde, pretože môj muž už je bez roboty, tento rok už druhý krát, takže mi určite nikam nepôjdeme, ale v lete by som možno aj ja rada išla s deckami, uvidíme podľa situácie.

zuzka99
9. okt 2009

Kati a ako sa volajú, možeš mi napísať do IP? Tí z Luxemburska, možno ich poznáme. Vieš, zatiaľ vobec neviem koľko by nás tam išlo, lebo na 100% sa zatiaľ nevyjadril nikto.

ludka_r
9. okt 2009

Miselin, ďakujem za info s tým Tescobusom.. Budem to tak riešiť, je to tak rozhodne lepšie... 😀
Sebi, a Ty si odkiaľ konkrétne?? Keď to máš aj do PU ďaleko....

zuzka99
9. okt 2009

BABY, neviete mi poradiť ktoré mlieko je chuťovo najhoršie?

hasleerka
9. okt 2009

ivka z boku sú také schody, vedla toho mesiarstva

kaciatko68
9. okt 2009

Zuzka: podľa mňa čo poznám Nutrilon HA. Ten je taký horký. Ale možno aj takýto od iných výrobcov.

zuzka99
9. okt 2009

ja som dnes bola v tej obuve v Agrosane a majú tam aj Protetiky topánky, aj zimné mali aj na mojho 23, ale ten ani za svet vyskúšať, tak bude celú zimu doma bosý

miselin
9. okt 2009

Zuzi a to by sme tam museli aj my ostať až do nedele či by sme mohli odísť aj skôr, lebo mi by sme tam nechceli byť tak dlho 😒 Starý už začína akosi pofrflávať tak neviem čo mu zase preplo 😠 pôjdem aj bez neho a hotovo sa na to môžem vy...

baby a ako skúšate deckám tie topánky, ako viete, že sú im dobré na dĺžku, keď sa tá špička nedá dobre stlačiť aby som cítila kde má palček 😒

sebastianela
9. okt 2009

Ludka. Ja som z Lysej pod Makytou.😢

zuzka99
9. okt 2009

miselin, veď ten termín by sme ešte dohodli odkedy dokedy. A aj tak si dajme termín do stredy sa rozhodnúť, veď ešte uvidíme, či vobec to ubytko bude voľné.

Ja tiež skúšam len tak od oka a podľa rady skúsenejšej predavačky. V tej agrosane majú aj meradlo na detské nohy, možno podľa toho. A ja som kupovala malému sandálky, tam to bolo vidieť špičku a podla toho som kúpila takú veľkosť aj uzavreté topánky

hasleerka
9. okt 2009

zuzi mali dobrý výber v agrosane ... ja sa chystám asi zajtra, potrebujem Zuzke, v meste som nič nekúpila, dokonca ani v hrabákoch

miselin ja sa snažím vopchať prst

jajkar
9. okt 2009

AHOJ MISELIN,
ja som si az teraz precitala, ze si ma videla pred mesiacom v meste, kludne nabuduce na mna zavolaj, volam sa Jana. 😀 😀 😀 😀

ludka_r
9. okt 2009

Sebi, tak to máš teda ozaj dosť ďaleko do PU. Z Lysej poznám Lenku Šponiarovú, nepoznáš???
Inak na ten smer chodíme najďalej do Záriečia, tam mal môj muž dedka. Aj zajtra tam ideme... Dúfam, že nebude moc veľká zima... 😒

ivka000
9. okt 2009

ahojte tak u nás bolo dnes rušno Kubko celý deň pišťal bol ako vymenený 😕 no a poobede nechcel ani spať tak som sa naštvala a nakoniec som ho hodila do kočára a uspávala trochu som po ňom pokričala a to by ste ho mali vidieť ako tam ležal 😀 ani sa nepohol a chúda ani nežmurkal a zaspal asi po 20 metroch tak som sa vrátila a preložila do postielky. no ako u blbých na dvore a potom som rozmýšlala či som to trochu neprehnala ale takto ma ešte nidky nevitočil ☹ a večer tiež nechcel spať neviem či mu idú zasa zuby alebo čo mu je lebo takýto nebýva 😖

ivka000
9. okt 2009

ešte som sa vám zabudla pochváliť zajtra máme stretko zo strednej tak sa moooooooooooc teším 😎 konečne sa odreagujem

hasleerka
9. okt 2009

ivka tak si to uži na stretku .. a po koľkých rokoch???

ivka000
9. okt 2009

po piatich, dúfam že bude super

zuzka99
10. okt 2009

Hasleerka, mali dosť topánok, ja som pozerala 23 zimné, to mali dvoje na výber.

Juj, ivka aj ja chcem stretko, my sme mali už po 10 rokoch, ale to ja som vtedy zrovna rodila, lebo my ho mávame vždy medzi sviatkami, to sú všetci pricestovaní na Slovensku, lebo inak sú všetci kade-tade po svete

miselin
10. okt 2009

Zuzi do stredy ti dám určite vedieť či ideme, ale porobila som včera poriadky tak by sme mali ísť 😅 😝 Len MM má zase haluze lebo tento týždeň sa v robote dozvedia koho od nového roku prepustia tak aj podľa toho záleží no 😒

Jajkar ja som Zuzana a nabudúce už budem kričať 😀 A ako sa máte? Malá Lejluška je už poriadna kočka 😨 😵

Ivka nebojkaj ja som tiež na malú škriekavala keď som z nej mala už nervy v prdeli 😖 A isto mu idú zúbky, keď ani spinkať nechce. To mu môžeš dať aj Nurofen keď stále plače a vyzerá to, že ho bolia zúbky lebo on je aj od bolesti a aspoň sa mu uľaví 😉

Dúfam, že ešte kúpim topánky, ja budem klupovať asi tak 20-21 tak dúfam, že takých bude ešte dosť 😒

miselin
10. okt 2009

Baby neviete mi poradiť ako urobiť čarodejnícky klobúk? 😖 Rozmýšľam, že keď prší by som išla Domine urobiť tú čarodejnícku masku na tú discu 😀 Mám Mikulášsku čapicu pre ňu tak som rozmýšľala, že by som ju len nejakou čiernou látkou obšila, len neviem čím ju vypchať aby stála 😒

ivka000
10. okt 2009

misel ja neviem poradiť ale poradte aj mne žeby sme išli aj my? len neviem čo by tam Kubko robil nevie tancovať 😀

ivka000
10. okt 2009

alebo keby si tú látku podlepila tvrdým papierom?

ivka000
10. okt 2009

a dnes mu zasa zubi nejdu 😀 už ho to prešlo, ale spať sa mu aj tak nechcelo

miselin
10. okt 2009

Ivka no veru poďte aj vy na tú disco, ja som tam bola s Domčou na karnevali keď mala 9 mesiacov a teda tá aj drtila a sa jej strašne páčilo, až taká bola rada😀 Neboj aj Kubko začne keď tam budú všetci 😉

ivka000
10. okt 2009

ak stihnem urobiť nejakú čarodejnícku masku tak pôjdeme 😉 no neviem pri mojich krajčírskych skúsenostiach 😅

miselin
10. okt 2009

Ivka ja jej len obyčajné čierne tričko nastrihám na rukávoch a dole a previažem nejakou stužkou v páse a hotovo, hlavne ten klobúk aby mala ale možno budú mať aj v tescu nejaké, metlu jej radšej nekúpim, lebo by isto aj odletela 😀 😀 😅

hasleerka
10. okt 2009

miselin čo si nenapísala skôr že potrebuješ také malé čižmičky, ja som teraz také predala celkom zachovalé, za pár korún, mohli ste mať aspoň pred dom

my dnes máme 3rôčky 🙂

zuzka99
10. okt 2009

jééééj hasleerka, tak to gratulujeme mooooc Miške, želáme kopec zdravíčka, aby bola šťastná a spokojná. Tak ona je 10.10.. Aj moja segra už má bolesti od rána, volala do porodnice, vraj už to začína, tak ak už nešli, tak dnes ešte pojdú. Možno budú mocť potom oslavovať spolu 😉

zuzka99
10. okt 2009

miselin, neviem čo presne myslíš s tou čapicou, ale napr. vyplniť to vatou alebo tak, aby stála sa nedá?

miselin
10. okt 2009

Hašlerka blahoželáme Mišenke a prajeme veľa zdravíčka a šťastíčka, ostatné príde aj samo 😵 😵 😵 Má krásny dátum narodenia 😵
No vidíš škoda tých topánočiek, mňa to ani nenapadlo, že by si mohla ešte po Miške mať ☹

Zuzi tak to je paráda, že jej to už začalo a ak stihne porodiť, tak bude mať malý aj krásny dátum 😵 😵