Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kaciatko68
22. okt 2009

Bambulka, aj my držíme palce, aby operácia dopadla dobre.

hasleerka
22. okt 2009

misel robotu ešte nemám , dnes som obehala niake firmy a nechala žiadosti ... to sa ti zdá že málo chodím, ved tu každý deň hodím príspevok

hasleerka
22. okt 2009

dadulaa v čom je tá téma, mňa by to zaujímalo ... moja Zuzka tiež nosí okuliare, tak o čom sa tam tie maminy bavia

sebastianela
23. okt 2009

Ja som o nich počula. Ja poznám toho jej muža. Ešte,keď som robila v hoteli,nám tam vozil super zeleninku. Je to strašné! Ale moc držím palce.

hasleerka
23. okt 2009

sebi čau ... už ste hore??? a čo starký poslúcha???

sebastianela
23. okt 2009

Ahoj Haši. Ráno ma nechal ešte hodinu pospať a zobral si maleho. Inak neposlucha! Ale od pondelka ide robit naspäť do BA a bude chodiť na víkendy domov. Tak aspoň čosi. Sme boli aj včera v Pu a aj dnes ideme. Sa mi tam zapáčilo.😀

sebastianela
23. okt 2009

Bambulka! Nech vám to dobre dopadne. A kedy idete a kde mu to budú robiť?

ludka_r
23. okt 2009

Bambulka, tak držíme prsty, aj my... 😉
Sebi, a Ty si kde v hotely robila. Som nevedela, že vozí aj do hotelov...

sebastianela
23. okt 2009

Štyri roky dozadu som robila v Dohňanoch. Volá sa to tam Penzión pri lipe. Robila som tam recepčnú rok. Kuknite na ich stránku. Je to tam pekné. Bolo tam dobre,len tie nočné 12 stále ma zabíjali.

zuzka99
23. okt 2009

jééj sebi, ten penzion je super, my tam chodíme. Aj svadbu sme tam boli si vybavovať, ale nechceli, vraj svadby nerobia. Ale vždy keď ideme okolo sa tam zastavujeme, alebo aj keď ideme z Rovní od svokrovcov.

zuzka99
23. okt 2009

Jani aj my vám prajeme aby operácia dopadla dobre a všetko sa vydarilo.

By sme sa mohli niekedy stretnúť pri lipe na kávičku 🙂

hasleerka
23. okt 2009

kočky majú akciu v happy foto na 10x15 po 0,06€ ... žeby sme sa stretli pri lipke??? len či to dokážeme zorganizovať

jana30
23. okt 2009

ahojte maminky
janka miškovi držíme palčeky aby všetko dopadlo dobre a nech už je doma zdravučký,
ina čo tu píšete o tých pridusených detičkách pri pôrode, je mi to hrozne ľúto, ale mám kamošku tu z bystrice a tiež jej malý bol pri pôrode pridusený pupočníkom a bol cca 10 min. bez kyslíka , ale dostal sa z toho krásne, viem že vtedy to bolo hrozné obdobie ked chodili po všeliakých vyšetreniach a výsledky neboli najlepšie, no a pre matku to bolo niečo hrozné / a mysslím že za to môže tiež pôrodník tu v PB/ ale teraz má 3 roky a je zdravý no býval častejšie chorľavý asi mal trochu oslabenú imunitu, /ale to mávajú aj deti nepridusené/ no chcem tým povedať že je na tom dieťati ako sa s tým popasuje a akú má chuť do života, niektorý človiečik je silnejší a niektorý slabší, vždy treba veriť a dúfať že to bude dobré

dadulaa
23. okt 2009

hasleerka, bolo to vo voľnej diskusii, daj si do vyhľadávača.

hasleerka
23. okt 2009

dadulaa dík našla ... a kdeže ste všetky, včielkujete???

zuzka99
23. okt 2009

nie, dnes nie je včielka. My sme doma, kreslíme si teraz a chceli sme ísť na výlet vlakom ale malý nechcel

ludka_r
23. okt 2009

Sebi, ten penzión tiež poznám. Síce som tam nebola, ale neďaleko mi býva sesternica, tak sme sa okolo veľa krát prechádzali. 😀
No, ja tiež dúfam, že sa z toho tie detičky dostanú, aj keď Laurinka má zároveň aj ťažkú mozgovú obrnu, tak som veľmi zvedavá, ako to všetko dopadne... 😖
Mne Vilko spinká, a tak trochu varím. Mám ale pocit, že sa každú chvíľu zobudí. A to som chcela ešte čo to poupratovať... 🤐

hasleerka
23. okt 2009

no ja idem pre Mišku do škôlky a potom do školy ... ahojte

zuzka99
23. okt 2009

Zuzka chodí do družiny?

miselin
23. okt 2009

My sme boli ráno u doky a malá už od pondelka nebude užívať ATB tak som zvedavá či nebude často chorá dúfam, že nie 😒 Ale je strašne veľa detí chorých, úplne napráskané čakárne a aj veľa tej Laryngitídy je 😠

ivka000
23. okt 2009

tak ja len medzi časom nakuknem, lebo pečiem malému tortičku a hrám sa, vyrábam mu tam zvieratká a iné somarinky ... a ešte ideme na chvíľku von lebo dnes sme okrem hudobky a tesca vonku neboli 😖

miselin
23. okt 2009

Aj ja som bola v Tescu a malej som kúpila tričko s koníkom v akcii za 2,5e a taká je z neho natešená furt si toho koňa hladká na bruchu 😀 😀 A dnes jej neni totálne rady naučila sa robiť kotrmelec tak tu furt kotrmelcuje a pluje ako chaseň 😅 A vvčera išla spať o pol ôsmej a spala až do 7:15 a iba raz pišťala 😕 No nechápem a to sa včera sama zobrala do spálne a pišťala pri postielke, že už chce spať, tak teraz neviem či som si z nemocky nedoniesla iné dieťa 😅 😅 Ale cez obed spala iba 10 minút v kočíku keď sme išli od doktorky

miselin
23. okt 2009

Malá mi akurát úplne odpadla, ju budem musieť za pol hodinu zobudiť až tu netajtrlikuje do polnoci 😒

sebastianela
23. okt 2009

No my dnes amen. Som si musela aj sama vino otvorit. Henten ma tak sere!

ivka000
23. okt 2009

misel možno jej tá nemocnica prospieva vidíš zasa zmena a k lepšiemu 😉

a ten môj kubko spal dnes doobeda 2,5 hodiny a poobede nechcel spať tak som to vzdala som zvedavá o koľkej odpadne lebo stával o štvrť na dve 😅

sebi čo zasa?

kaciatko68
23. okt 2009

Tak my sme boli včera aj predvčerom v noci hore 2 hodiny. Akosi slabo spí a hoci čo ju zobudí. No a cez deň tiež spala málo, lebo teraz kaká väčšionou, keď ju dám spať a potom na mňa vykrikuje a potom to nemá konca kraja. Ale asi jej idú horné trojky - už ich tam kúsok vidno.
Zajtra ideme do BA, už sa teším. Ivka potom hoď foto tortičky.

ludka_r
23. okt 2009

sebi, ja by som sa teda rada pridala. Hneď by som si niečo otvorila... mam tiez pekne nervy, našťastie nie na chlapa. Aj keď ten je teraz v PU, tak sme doma sami...
Miselin, tak nech to tej malej takto vydrží. Vidíš, aspoň na niečo sú dobré tie nemocnice. 😀

miselin
23. okt 2009

Ivka kašli na to a skús ho dávať spať len raz lebo sa len zbytočne nervuješ. Mne Domina spí len raz denne asi od 8 mesiaca a spí tak hodinu a pol maximum

Ľudka dúfam, že jej to vydrží, minule jej to vydržalo tak dúfam, že aj teraz 🙂

miselin
23. okt 2009

Seby chlapov Boh stvoril len preto aby nás mal kto vytáčať 😉

hasleerka
23. okt 2009

sebi no ved ulej aj nám za pohárik ... ja som síce neni vytočená, ale ešte pohárik vínka by som si veru dala

zuzi áno chodí do družiny ...