Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
28. okt 2009

dnes sme chceli ísť do včielky ale zobudil sa až o deviatej a nechcela som ho kôli tomu budiť ked je takýto nervozni tak sme nakoniec ani nešli 😒
ludka a vy ste boli?

ivka000
28. okt 2009

bambulka aj vy sa rýchlo vyzdravte, a už vieš čo to má?pomoooc že 40 horúčky ja sa toho bojím a krčov ani nehovorím ☹

zuzka99
28. okt 2009

ivka, poteším ťa, keď mu zoženieš starú klávesnicu, tej sa ani nedotkne 🙂 My sme to tak mali s myšou, stále berie túto funkčnú a kliká na ňu a točí tým kolieskom, tak mu dal starý na hranie takú odpojenú, nefunkčnú a bola hodená v detskej na zemi na večné veky. Ani si jej nevšimol

miselin
28. okt 2009

Dadulka ja som zase zmrzliak väčšinu búnd mám po kolená a tie čo mám do pásu vôbec nenosím 😀 😀 😅 A vždy keď si idem bundu kúpiť tak sa po kratších ani nepozriem 😀 😀

Pôjdem sa aj ja pozrieť do tých troch veží na nejaké tričká s dlhým rukávom, lebo svetrov mám dosť. A keď som bola minule v Laugaríciu tak tam mali také nemožné veci, že som si nič nekúpila všetko len pre pubertiakov viac sa mi páči v TN v Maxe tam je taká normálnejšia móda tak tam asi pôjdem, lebo aj pod stromček si s MM kúpime len asi nejaké háby, šak nevieme čo by sme si kúpili, nič nás nenapadá. Vy si čo idete kúpiť?

Ivka ti nezávidím, ja som toto mala asi 15 mesiacov v kuse + ešte minimálne 20 krát hore v noci 😠 Je to na palicu a najlepšie je na tom chlap, že príde z roboty a povie, že čo si nervózna šak si doma 😠 😠 😠

Som sa akurát zobudila, som si musela ísť s Dominou ľahnúť, lebo v noci mala svoje dni a bola každú pol hodinu hore a od piatej už úplne no a samozrejme keď to už neni často tak som už vyšla z cviku 😀 😀

miselin
28. okt 2009

A Ľudka bola vo včielke lebo som ju stretla keď odtiaľ odchádzala 😵

miselin
28. okt 2009

Zajtra idem na mamograf a mám normálne lepa aby mi niečo nezistili 😖 Aj tak neviem ako tie moje cicíky vyšetria keď ich mám tak pomenej asi mi to budú musieť robiť cez lopatky 😅

ivka000
28. okt 2009

no super ešte som ani nedopísala a už bol hore 😠 skoro ma porazilo lebo spal asi pol hodinu a teraz chodí za mnou nervozny a piští misel vidíš tebe sa Dominika polepšila ale asi to prešlo na Jakuba ☹
ešte nech sa mi začne v noci budiť a som uplne na nervy

misel a držím palce zajtra nech to dobre dopadne 😉

ivka000
28. okt 2009

neviete kde sa kupujú štuple do uší?????????????????????????

ludka_r
28. okt 2009

Ahojte.
Tak my sme boli vo Včielke. Tentoraz tam bolo trošku viac detí, než minulý týždeň, ale ozaj len trošku. 😉 Sranda je, že hneď ako som šla domov, mi volala kamoška, že aby sme šli poobede do Včielky. Tak tam idem dnes aj druhý krát. Si o mne pomyslia... 😀
Miselin, aj ja som zmrzlina, mne je zima stále... 😖 Pomaly aj v lete. Práve preto som napr. takmer vôbec nemala ani v lete sukňu a ja ich tak rada nosím.
Určite dopadneš dobre... Ja na tom tiež nie som moc slávne, a nejako to zvládli, a nie cez lopatky. 😀

miselin
28. okt 2009

Ivka neboj zúbky vyrastú a bude po pišťaní 😉 Aj mne teraz začína zase pišťať, lebo sa jej tlačia ďalšie dva očáky 😖

zuzka99
28. okt 2009

vidíš misel, ja tam ani nejdem, mne by nemal čo vyšetriť 😀

miselin
28. okt 2009

Zuzi 😀 😀 😀 😀 Veď mňa možno tiež ešte pošle domov, že čo tam robím 😅

andulkau
28. okt 2009

Zuzka a ako kasle?Ja by som mu davala len jedno ak este moc nevykaslava, tak mu davaj len stoptusin.A az potom, ked bude trochu chrchlat ,tak potom ambrobene.

dadulaa
28. okt 2009

Baby, tak ja vám každej dám z tých mojich a ešte mi aj ostane 😀 😀

misel, som myslela, že mamograf robia až v neskoršom veku, tak mi povedal doki, keď som bola na sone prsníkov 😕 tak držím na zajtra palce 😉

a inak ja som tiež riadna zmrzlina, aj teraz ma klepe, keď to tu píšem 😒 ale cxhcela som mať aspoň jednu bundu kratšiu než po kolená...

miselin
28. okt 2009

Dadula tak mi daj ja zoberiem, stačí jedno číslo 😉 A aká bola pizza

dadulaa
28. okt 2009

pizza bola mňaaaam, ale najlepšie na tom je, že malý zjedol viac kúskov než ja a to až 5. On má strašne rás pizzu.

hasleerka
28. okt 2009

baby čaute, vy tu píšete akoby vám za to platili 😀 😀 😀 vôbec nestíham čítať

misel a prečo ideš na mamograf, už si bola aj na sone???

dadulla rozdávaš??, ja tiež z mojich niekomu ponúknem 😀 😀 😀 ... a kde ste boli na pizzu???

dadulaa
28. okt 2009

hasleerka, boli sme v Maníne a keď sme išli domov, som ťa videla s malou na prechode ako vám pomáhal prejsť cez cestu ujo policajt...bolo to od neho milé ako chytil malú za ruku 🙂

zuzka99
28. okt 2009

jááááááááááááááá beriem 😀 a aký je rozdiel medzi sonom a mamografom? Som tam nikdy nebola tak sorry za blbú otázku. To robia tam u KArdoša?

My sme boli dnes v Hypernove v tej reštike, som si dala kačaciu pečienku na cibuľke s lokšami a pivko 😝

andulka, on práveže kašle chrchľavo. asi preto má ambrobene na to vykašliavanie a na večer stoptussin na ukľudnenie, može byť?

andulkau
28. okt 2009

Zuzka ak ti to poradila dr, tak ano ,ale ja by som mu davala len ambrobene.Ked to brala moja Tamka ,tak za 5 dni nebol kasel. 🙂 .Mne to poradila dr na alergologii, ked sme boli na pravidelnej prehliadke.Ten stoptusin brala len tri dni,lebo ju dusilo a k tomu prometazin na noc na ukludnenie.

andulkau
28. okt 2009

Aj ja som bola, ale len na sono ,ale mamografiu robia az okolo 40 rokov,ale ked mas problemy tak aj 25-tke. 😲

miselin
28. okt 2009

Mňa tam poslala v rámci preventívnej prehliadky, sono prsníkov mi ešte nikdy nerobila a to ani nikto z našej rodiny nemal rakovinu prsníkov, že by ma preto poslali, len mi povedala, aby som išla no tak idem. Moja doki je dosť zhrozená z toho aké zlé majú výsledky mladé dievčence, 17 ročné baby majú horšie tie krčky maternice ako 30 ročná baba čo už rodila no hrúza, tak možno aj preto ma poslala, lebo nechce nič zanedbať 😒

miselin
28. okt 2009

Ale mám lepa 😖

miselin
28. okt 2009

Hašlerka a teba za to neplatia 😲 Keby ti platili toľko ako mne tiež tu celý deň vypisuješ 😀 😎

hasleerka
28. okt 2009

jéj dadula čo si po nás čosi nehodila ... inak ujo policajt zlatý, videl aká zodpovedná mamina učí dieťa pekne čakať na červenú a jedna pani si to štrádovala pekne na červenú ani policajt jej nevadil ... jak ju tam zjazdil

miselin to ktorá dokyňa ťa poslala na mamograf??? veď najprv sa chodí na sono, teda aspoň ja som tak išla, na vlastnú žiadosť na preventívnu a tam sa tej dokyni niečo nepáčilo (inak stres jak hovado, už som si namýšľala že mám raka ☹ ), tak som išla na mamograf, ešte raz sono a bolo to OK

ako napísala andulka mamograf sa robí až po 40-tke

hasleerka
28. okt 2009

idem žehliť, potom vás ešte prídem počítať

miselin, kde ťa platia, ja sa tiež prihlásim, 😀 ja rada ťukám do klávesnice,

miselin
28. okt 2009

Hašlerka ja chodím ku Zúberovej a normálne mi len hmatala a nič nevravela, že by sa jej nepozdávalo, ona mi vždy na každej ročnej prehliadke robí komplet všetky vyšetrenia aké len existujú, no a teraz toto, tak sa aj bojím, že sa jej tam náhodou niečo nepáčilo a nechcela ma len dopredu strašiť alebo čo 😲

dadulaa
28. okt 2009

Misel, ja tiež nechápem, prečo ťa neposlala najprv na sono, veď ja mám problémy a aj tak ma ešte neposlali na mamograf, vždy idem len na sono.. 😕

miselin
28. okt 2009

No tak som si pozrela ten papier a je tam písané sono prsníkov, ale ona mi hovorila o mamografe, tak sa asi pomýlila a ja som si ten papier už nečítala až vlastne teraz 😅 Asi len mala na mysli, že sa to robí tam kde aj mamograf a preto sa pomýlila a hovorila o mamografe. Aj vy ste boli tam v nemocnici na tom sone

miselin
28. okt 2009

Došľaka a ja už tu stresujem, že mi isto niečo našla keď ma tam poslala 😅