Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

adrykaa
30. nov 2009

No ahojte tak kmonecne mam chvilu casu popridavala som si vas na FB dufam ze som mohla 😅 Ak nie tak mi odmietnite ziadost ☹ no a dufam,ze zajtra sa mi podari kuknut na tie ryby kecd ste tu vsetky take paf do nich 😉 Aj ja by som sla s vami do vcielky ale saska je mala este a adryka je uz dost velka 😒

miselin
1. dec 2009

Ja idem do Včielky aj dnes síce ma MM stále odhovára aby som ešte nešla ale ja to už akosi nevydržím, tak dúfam, že mi neochorie 😒

Ivka zúbkov je len 20 takže už len 16 😉 A s tou špinavosťou sú na tom tvoj Kubko a moja Domina rovnako 😀 😀 Ale ja si už dávam pozor keď je na okolí viac mamičiek tak to radšej zahodím keď jej to spadne, lebo raz jej dala jedna tyčinku aj svojmu dala hlavne, že mali celé ruky od piesku no a malej spadla tak som jej ju zdvihla a dala, no a hentá mi tam tú tyčinku trhala z ruky aby som jej ju nedávala, že ochorie a neviem čo všetko skoro ma prevalila no hrúza, tak teraz si dávam radšej pozor kto je na okolí, ale inak s tým nemám problém, ja som to tak tiež robila keď som bola decko a keby mi hneď zistili tú alergiu na kys. citrónovú tak by som moc ani chorá nebývala

hasleerka
1. dec 2009

miselin, no to zas ja taká fajnovka nie som, pokial neprší a spadne nám piškotka na zem, tak zdvihneme a ofúkneme 😀 ... ale ked prídeme z vonku tak ich učím aby si ruky umyli , to robím aj ja sama

ivka aj moje sa celkom dobre vyspali v kočíku a mne to vyhovovalo, som sa mohla aspoň špacírovať po meste

mm už dohundral, ked sedím pri pc, už zistil že mu to nepomôže 😀 😀 😀 že aj tak tu budem sedieť

hasleerka
1. dec 2009

adryka neni si ty zuzka??? lebo ak hej, tak mi ešte raz pošli žiadosť o priateľstvo a ak nie, tak baby kto je Zuzka Gregušová???

ivka včera sme ti čerpali z kasičky a moja Zuzka sa ma pýtala, že mami kto je táto teta, ja jej na to, že tá čo ti bude piecť tortu, ona pečie pekné torty ... tak Zuzka zahlásila že " aha mami, preto má také hladné rybky, lebo ich nestíha krmiť ked furt pečie" 😀 😀 😀

škoda že ideme zajtra k dokyni, by som aj sama za vami vybehla do včielky, až vám tíško závidím 🙂

miselin
1. dec 2009

Včera som malej kúpila adventný kalendár, no to ste mali vidieť tie scény 😀 😀 😀 Ona si myslela, že to je kniha a ideme čítať, no vrešťala jak pavian tak som to musela hneď rozbaliť a dať jej čokoládu, tak potom sa na to tak trošku pozrela ale hneď to zahodila 😀

adrykaa
1. dec 2009

Ano som poslem ale ako sa dostanem k tym rybkam???som zuzana gregusova na fb 😉

hasleerka
1. dec 2009

adryka dobre idem si ťa pridať k prieteľom a pošlem ti aplikáciu happy aquarium

petra5258
1. dec 2009

ivka gratulujeme k zubkom🙂 tak sa teda vidime v stredu 😉

miselin
1. dec 2009

Boli sme v tej Včielke a bolo celkom dobre, len dnes sa na tom cvičení preliezalo tak boli všetky žinenky po celej Včielke. Pôjdeme aj zajtra lebo moje dieťa už spí od 11:45 a to sa jej veru nestalo od doby keď sa piesok lial a voda sypala takže veľmi dávno 😀 Len sme museli odísť už o 11tej lebo som si trubka zabuchla doma kľúče a musela som ísť môjho tata počkať k Tesco busu aby mi doniesol náhradné, no skrátka blondína 😅

hasleerka
1. dec 2009

misel blondína neblondína to sa môže stať hocikomu ... kedy pridáš fotky na FB zo stretka????

hasleerka
1. dec 2009

čo máte všetky poobedňajší spánok, ked tak dobre prší??? 😀

ivka000
1. dec 2009

tak u nás je už po spánku doobeda bol ako med že som až nechápala vôbec ma nepotreboval a hral sa sám a po obede som ho dala spať a zaspal za neuveriteľných 5 minút až som sa čudovala čo je taký dobrí a on plánoval upišťané popoludnie 😠 spal ledva 45 minút a teraz mi tu píska 😖 skúsim ho ísť ešte tak okolo tretej von pokočíkovať ale pochybujem že to bude mať nejaký zmysel 😒 on ma za každú cenu potrebuje vyhnať s teplúčka do tohoto nečasu aspoň u nás celý deň prší tak neviem ako v PB.

ivetka007
1. dec 2009

Tu momentálne neprší, ale vonku to nevyzerá veľmi vábne. My sme boli vonku doobeda, aj dážď sme "stihli". Akurát rozmýšľam, čo navariť malému na večeru. Už mi došli nápady. Poraďte mi.

ivetka007
1. dec 2009

Ivka, nesmieš malého chváliť, tieto dnešné deťúrence vycítia všetko a potom urobia presný opak. Potvorky. Som tiež zvedavá, aké budeme mať popoludnie. My ešte spíme, od 13:00 😀 Som zvedavá dokedy....

petra5258
1. dec 2009

my sme mali u mamy rajcinovu omacku a na veceru si spravim rybu v listkovom cesticku s kasou mnaam baby zajtra o desiatej naklusam s cervenym kocarom do vcielky tak pa

ivka000
1. dec 2009

tak u nás sa dnes stačilo tých 45 minút spánku išli sme von o pol tretej lebo som to s ním už nemohla vydržať a čuduj sa svete jemu tá hodina a pol vonku urobila hotový zázrak a už bol zasa normálny 😉 asi si kúpim gumáky a pršiplášť ja mám radšej ked sneží a nevadí mi ani metelica ale do dažda sa mi až tak nechce ☹ ale na jar sa teším na kalužky kúpim mu gumáky a budeme skákať do nich 😀

hašlerka to si mala pravdu zasa som piekla tortičku tak ryby idem konečne pozrieť
zajtra mi držte palce lebo ja zubárov neznášam a bojím bojím ☹ ale idem len na prehliadku tak dúfam že mi nič iné robiť nebude 🤐

ivka000
1. dec 2009

ivetka u nás sú na večeru hami kaše rôznych chutí ale dnes mu chcem skúsiť klasickú rýžovú kašu a Miško máva čo?

ivetka007
1. dec 2009

Ivka, mne malý tie kaše nechce. Síce mu ju robím raz za čas, ale väčšinou ju zjem ja. Dnes som mu napr. uvarila zemiaky, brokolicu, trochu cibule a potom som to zmixovala - taká hustejšia polievka. A chutí to aj mne, tak som navarila viacej a budeme mať zajtra na obed 🙂

ivetka007
1. dec 2009

Kočky, ako chodíte do Včielky? Vie mi niekto poradiť, ktorá MHD tam chodí a kde to stojí? Keby som mala ísť s malým v kočíku, tak to tam asi neprídeme nikdy 😀 Posledné dni mi vydrží sedieť tak 15-20 min. a hotovo, naspäť ani za svet. Keď ideme z mesta, tak tlačím kočík a Miška nesiem na rukách 😠 , keď sa mu už nechce chodiť. Domov prídem fyzicky vyčerpaná 🙄 .

hasleerka
1. dec 2009

ivka ako si ťa tá moja zapamätala, dnes sme zase vyberali truhličky a hned pri tebe zahlásila, aha teta zase pečie torty ked nekrmi 😀

ivetka chod 11, od agrosany a vystúp na druhej zástavke ... potom pôjdeš hore schodmi, okolo CBA potravín a tam sú schody hore k paneláku, prejdeš poza neho a mala by si uvidieť školu

dúfam, že som to celkom dobre vysvetlila, baby opravte ma

hasleerka
2. dec 2009

ahojte kočky ... čo dneska včielkujete všetky???

hasleerka
2. dec 2009

nemáte doma niektorá ozajstné akvárko, tak sa mi toto happy aqur. zapáčilo, že rozmýšľam, kúpiť babám malé akv. domov ... jediné také zvieratká doma znesiem ... len žeby ste mi nejaké rady ohľadom toho dali

kaciatko68
2. dec 2009

My máme aj ozajstné, ale to nevyzerá tak dobre. Toto sa mi páči viac 😀

hasleerka
2. dec 2009

kačiatko no páči sa aj mne toto viac, len zas mať stále pustený počítač, to by bolo nedoplatku 😀 ... a neodfotila by si mi vaše aké máte veľké a koľko rybičiek???

hasleerka
2. dec 2009

som nás hodila na prvú stranu 😉

sebastianela
2. dec 2009

Ahojte Kočeny. Nestíham ani písať,len ráno vždy kuknem,čo máte nové. Veď furt dookola upratujem,ale tak poriadne,že lieta všetko na smetisko. Včera sme s bráchom upratovali garáž. To bolo odpadu a dnes pečem ako blázen. Aj cesto na medovníky sa mi už odležiava v chladničke.
Ako bolo vo Včielke?

hasleerka
2. dec 2009

fíha sebi vypekáš .... aj niečo iné ako medovníky??? ja sa chystám s babami v nedelu

hasleerka
2. dec 2009

vás tá včielka nejako dnes zmorila, ved tu nikto ani riadne nenakukol

sebastianela
3. dec 2009

Haši. Oni sú fakt asi zmorené z tej včielky. Furt pečiem iba tie kysnuté a každý deň pečiem zemiakový chleba. Už kupovaný nechcú. Nevedia sa dojesť toho môjho.😅
tebe to pôjde rýchlo,veď máš doma pomocníčky. U nás fičia na Vianoce medovníky,vanilkové rožky,medvedie labky,kokosové gulky a ježkovia. Zas priberem. No a nech. Ale nervy budem mať kludné a to je hlavné.

kaciatko68
3. dec 2009

Tak babulkz, ja som včielku nestihla, lebo malujem a medzi tým mám návštevy na Katarínu, varím a ešte chodím na anglinu. Vôbec nestíham ... A ešte máme vzmalovať kuchyňu. Tak to vôbec neviem, ako stihneme a ešte upratovať, piecť atď ...