Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
18. dec 2009

miselin, akorát dnes nám došiel nábytok do nej, len komodu nám dali inú ako sme si objednali, tak to ešte musíme vrátiť, lebo sa tam nezmestí. A dolepili sme obrázky na steny až teraz večer tesne pred spaním

zuzka99
19. dec 2009

kde ste? všetci vypekajú a upratujú asi 😉

ivka000
19. dec 2009

sebi ja si to uvedomujem že veľa detí je fakt zlých a že Jakubko patrí medzi tie lepšie ale niekedy aj tie lepšie vedia poriadne vytočiť ako napríklad dnes v noci bol hodinu a pol hore a skoro stále plakal a plakal a doteraz neviem kôli čomu a stále mi vypichoval oči kvákal ma za vlasy aby som si sadla s ním lebo jemu sa ležať nechcelo a ked som sa mu otočila chrbtom tak ma zdrapil za nos a otočil k sebe.samozrejme som ho za tú hodinu a pol 3x kojila lebo ma vyzliekal .chvýľu som ho nechala vyrevať v postieľke ale dlho sa to počúvať nedalo. tak to len tak aby ste mi nezávideli aké mám ukážkové dieťa 😀
sebi a pekný album 🙂
ozaj poradte mi malý mi už druhú noc kašle cez deň nič a v noci ho ide zadusiť neviem ale príde mi to ako by mu stekali soplíky ale nádchu nemá 😕 dala som mu hedelix ale neviem či dobre ☹
v pondelok sme mali ísť na očkovanie ale pochybujem že nás zaočkuje

adrykaa
19. dec 2009

Sebi maly je nadherny,no ako by mohol byt taky pekny chlapec zly? 😵 Av ozaj uz si blondina ci ako?Baby vy vazne vsetky tak poctivo upratujete ci co? ☹

sebastianela
20. dec 2009

Čaute babky. Som pridala ešte foto do albumu,ale veď ja mám milion fotiek,ale nechce mi to kôli veľkosi zobrať,tak to musím po jednej upravovať.😠

sebastianela
20. dec 2009

No a čo sa týka toho môjho paka,tak to je velmi komplikované. Nechcem to tu písať,aby to hocikto čítal.

sebastianela
20. dec 2009

A vlasy? Tak najskor som si dala tú emulziu,aby mi zišla farba a ostala moja prirodzená. Stiahlo mi to super. Ostali mi také myšacie plavé.
No potom som si nane dala palete farbu úplne skoro bielu strieborno plavú a hovno!!! Chytili mi iba tie moje vyrastené. Tak vyzerám tak dvojfarebne,ale dá sa!

sebastianela
20. dec 2009

No a od rána pečiem medovníky,medové pláty na rezy,mám cesto na labky a idem plniť oriešky a zdobiť všetko,takže nedeľa v ....!😝

petra5258
20. dec 2009

caute baby mna ide z tych soplikov porazit ideme sa na chvilu prejst lebo je nam doma dlho uz, za dva dni konecne pride nas milovany tatinko z roboty uz som tu cela nervozna bez neho nech uz je tuuuuuuuuuuuuu. cmuk peknu nedelu vsetkym a inak aj ja chcem tucniacika do akvarka

hasleerka
20. dec 2009

čafte ... super konečne riadna zima, moje babule sa dnes boli vonku vyšantiť s tatinom, ja som vyvárala a upratovala

sebi malý je kočkoš, bude baliť riadne baby 😵

zuzka99
20. dec 2009

hasleerka, ako budete doma? Chcem ti vrátiť tie formičky. Už mám hotovo, aj sme dnes rožky ponamáčali v čokoláde 😉 inak sú strašné, každý inak veľký 🙂 niektoré pidi-midi a niektoré totál obrovské ☹

My sme dnes boli v Maxe v ZA s mužom a so segrou, som si ale kúpila len čapicu v Adidase, malému som chcela oteplováky, ale nemám už šancu, akorát v Pro Alpine mali pekné, ale nie jeho veľkosť, tak som teraz kúpila cez MMB. A chcela som malému papuče tam v obuve niekde, normálne že to nezeženieš. Všetky možno značkové tenisky a topánky pre deti od narodenia majú a klasické papuče na doma - ahoj, hľadeli na mňa ako na hotentóta z lazov 😠

hasleerka
20. dec 2009

zuzi to neva že rožteky sú každý iný, hlavne aby chutili ... u nás je furt ktosi doma, tak neni problém hocikedy vrátiť

sebastianela
21. dec 2009

Haši. Len aby ešte niekedy nebalil aj tie tvoje baby. Život dokáže byť niekedy pekne zamotaný...
No a taká som rada,že to vyhral Martin Chodúr. Ja som mu to tak priala! Má krásny hlas.😲

ludka_r
21. dec 2009

hihi, Sebi, si mi prezradila výsledok.. Som si to včera nahrávala, a akurát som si to šla pozrieť... 😀 Ale nevadí, aj tak som vedela, že to tak dopadne...
Ten náš drobec už len tak mierne pokašliava, tak som spokojná... Ale aj tak s ním nechcem nadlho chodiť von.. Som úplne nešťastná s tým jeho kašľom... Ja zimu fakt nemusím... 😖
Včera sme prvý krát boli vonku so sánkami... Ale len na chvíľu, malý nám v nich aj zaspal..
Tieto tri dni mi bude muž robiť do večera, tak s ním ani poriadne nebudem.. No a potom ideme na pár dní ku svokre, tak to bude tiež oničom.. Tak už sa neviem dočkať Silvestra, kedy budeme s mužíkom sami, poprípade len pár kamarátov...
Mňa tiež zvykne Vilko občas hnevať, ale hlavne len, keď ho prezliekam a on ma kope do brucha.. Mám na to peknú zlosť, nedá si vysvetliť, že to nemôže.. V sobotu som to pekne prehnala. Zas ma kopal, vysvetlovala som mu, že nemôže,ani capnutie po nohe nepomohlo. Tak som nervy stratila a dala som mu facku.. ☹ A samozrejme, potom mi to prišlo ľúto, až som si aj ja poplakala.. Hanba mi s takou výchovou..
Ozaj, a tento týždeň pôjde niekto do Včielky.. Ja by som možno aj šla, ale tentoraz už nie sama.. Veď ma už v tom nenechajte... 😉

zuzka99
21. dec 2009

ludka, už by mala byť zavretá Včielka, tak nech sa nepreženieš

sebastianela
21. dec 2009

Ludka,no,tak máš po prekvapení.😖
aj my sme boli už vonku na sánkach.
Ako dlho už kašle?
No a tá facka. Mňa,keď v noci zobudí taký 20 krát,tak to sa musím držať a hrať milučkú maminku,ale najradšej by som ho rozdrapila. U nás to bol tiež boj pri obliekaní,ale moj starý ho vycvicil a teraz sa uz aj sám ide obliekať.
Baby hovorili sa mi zdá,že včielka je už zavretá,že až po novom roku. Ale neviem.

zuzka99
21. dec 2009

a stým kopaním to robí aj moj, tiež mám na to pekné nervy a každé obliekanie je u nás utrpenie a to sa musím niekedy fest ovládať aby som ho nevyplieskala 😉

zuzka99
21. dec 2009

bambulka a ty už si tu? Ako ste dopadli na operácii?

dadi a ty si sa tiež dlho neozvala 😉

adrykaa
21. dec 2009

V kiku mali take diney barbie snehulienku popolusku a tak.Nevíete nahodou kde by som to mohla este zohnat tam uz ich nemali ked som vcera bola

dadulaa
21. dec 2009

Caute babule,
Zuzi, už som tu, nemala som nejak kedy sem napísať, akurát som vás stihla niekedy prečítať.. 😉
Súrne hľadám niekoho na doučko z matiky, bola by som veľmi rada, keby ste o niekom vedeli. Nemusí to byť učiteľ, stačí, že vie stredoškolskú matiku... 😉 ak ho nenájdem, som v... 😝

hasleerka
21. dec 2009

sebi no bude sranda, ak budú moje dievky po mne na mladších 😀 ...(ja mám tiež mm mladšieho) ... budeme dobré svatky

ludka a taká slabučká facka si myslím nezaškodí ... ved mu ju nedávaš každý deň, bola len taká preventívna ... aj mne už ušlo a dostali po ústach

miselin
21. dec 2009

čauko Dadulka som dnes na teba myslela, keď som ti kukala do okna na stromček 😀 Sme sa boli s malou sánkovať. Ja tiež akosi nič nestíham, strašne ma bolí už týždeň hlava tak sa mi ničoho nechce stihnem len ryby nakŕmiť a úrodu pozbierať a viac sa mi ani nechce 😀 Teraz idem zachviľu koberec vytepovať, tak sa psychicky pripravujem 😝

ludka_r
21. dec 2009

ďakujem za info o Včielke.. Aj som si myslela, že už budú sviatkovať.. Aj tak sa mi akosi nič nechce..
Tá facka Vilkovi snáď neublížila, niekedy si ju veru zaslúži.. Ale to prezliekanie vyslovene nenávidím pri ňom. Ešte by ma náhodou nejako blbo kopol a ublížil by sestričke 😉 Ale to už asi maľujem čerta na stenu...
Sebi, malý mi kašle teraz len týždeň, ale predtým to bolo takmer mesiac a mali sme pauzu len také dva týždne.. Tak mi to príde ozaj ako pernamentné kašľanie... ☹ Bojím sa, že bude mať nejakú slabú imunitu... 😖

hasleerka
21. dec 2009

ja dúfam že zajtra bude ešte trochu snehu ... som dnes Zuzke snehulky kúpila, tak ich pôjdeme skúsiť, lebo včera sa v čižmoch, len to sa jej zle a hlavne nech si ich nezničí

my už máme stromček, idem ešte vetvičku do chodby spraviť ... Zuzka dnes pomáhala a salonky viazala, taká bola úžasná, snaživá 😵

miselin
21. dec 2009

Hašlerka ja mám stromček asi od piatku a už na ňom polovica guliek chýba 😅 Hento moje decko to stále strháva a schováva po šufloch a kade tade a nijako sa jej to nedá vysvetliť už aj bitku veľa krát za to schytala ale jej to je jedno má ma úplne u riti 😠

dadulaa
21. dec 2009

Misel, my von nechodíme, malý je už 2 týždne chorý, máme zase ATB, ale už je to celkom lepšie. Minulý týždeň bol na tom oveľa horšie, strašne ho dusilo, no kašeľ jak starý tuberák.. ☹ V škôlke kašľali skoro všetky deti, tak sa nečudujem, odkiaľ to mal. 😠 Akurát dnes sme boli po dlhej dobe v meste. Ty už zase ideš tepovať koberec? 😀

zuzka99
21. dec 2009

miselin, ty si nejaká závisláčka tepovačka 😀 My sme dali koberec do čistiarne vytepovať a teraz ho už nemáme kam dať, tak asi taký vytepovaný pojde do garaže

skusim pridať tie foto izbičky

miselin
21. dec 2009

No ja mám ten koberec taký bledý tak to na ňom všetko vidno 😠

Dadulka tak nech sa Kubko rýchlo vylieči a bacile už nech ho len obchádzajú 😉 A nechceš si skúsiť vybaviť tú predĺženú materskú keď je stále chorý?

Zuzi izbička je krásnučká 😵 😵 A tú poschodovú posteľ máš rozloženú? A Slávko je už poriadny frajer 😲 Som ho už riadne dlho nevidela už vyzerá taký veľký 😵

hasleerka
21. dec 2009

zuzi aké to máte krásne ... ste to čím rozdelili??? koľko malému ostala izba??

hasleerka
21. dec 2009

jáj to je hrozné, ja že ideme dnes zase skúšať bez plienky v noci, že ju tak okolo 11 dám vycikať ... a figu, išla som o pol a už bola pocikaná ... moje nervy, Miška bude mať hádam plienku v noci do 5rokov