Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

petra5258
26. jan 2010

baby som si bachla malicek na nohe cely ho mam modry au a kaciatko co teda ta oslava kedy bude my by sme v sobotu mozno stihli dobehnut potom uvitani ale v nedelu alebo cez tyzden by&sme mohli skor 😀

xsunx
26. jan 2010

ahoj koceny, tak k tomu Mokrasovi, pocula som ze je dobry, ja ho osobne nepoznam len jeho brata ... ale viem o niekolkych kockach ktore mali problem otehotniet a on im pomohol ... pokial zena nema problemy tak stacia aj ti z PB, raz do roka preventivku zvladaju 🙂 ale ak maju nieco riesit, nejaky problem, tak su v koncoch ... ale veru tu v PB nie je ziaden poriadny ☹
a pokial viem tak Mokras nove neberie lebo ma strasne vela zien a nestiha ...

fialllka
26. jan 2010

ahojte maminky

tak ak by sa nieco neprihodilo, tak my by sme zajtra na kafco vybehli ... navarene mam, manzel pride z prace az podvecer, lebo cestuje do TN ... tak ja si hodim len zapiect zemiaky, ked mi Terezka zaspi ...
kaciatko: len my by sme potrebovali vysvetlit cestu .... resp. viem, ze mame ist az za nemocnicou hore na kopec ale kam kadial dalej, tak to nemame paru ... a ja by som Terezku rada uz konecne vyvetrat ... dnes ma hrdlo vobec nebolelo, tak som si povedala, ze ked zajtra nebude -11 cez den, tak vybehneme ... ako ti chodi Linduska spavat? my by sme prisli az tak medzi 10-11 tou, lebo skor sa nevyhrabeme, nakolko mame budika o osmej a do tej pol deviatej sa este valame v posteli, co ma Terezka rada .... a jasime sa v nej ... a potom ranajky a este sa musi chvilu aj pohrat, lebo to potom nespolupracuje s obliekanim von, ak sa dostatocne aj doma trosku nezahrala 😀 😀 😀

ja chodim ku gynekologicke do PU a aj moja segra sa dala ku nej preradit od PB gynekologa ...

kaciatko68
26. jan 2010

fialllka : tak Vás budeme zajtra čakať, neskôr Ti pošlem do IP cestu k nám 🙂

fialllka
26. jan 2010

kaciatko: cinknem zajtra maminke, ci pride alebo nie a ak nie, tak nas mozes cakat 😉

xsunx
26. jan 2010

kocky prave vyplnujem danove priznanie, neviete mi niektora poradit aka je sadzba dane z pozemkov a stavieb pre PB? nech sa nehnevaju ale to danove teda nie je brnkacka, neviem si predstavit ako ho vyplnaju nejaky jednoduchsi ludia, je to celkom zlozite 😠

ivka000
26. jan 2010

babule aké geli na zúbky používate deťom my máme kamistad ale možno by som mu skúsila aj niečo iné lebo chúda dnes večer ho to muselo poriadne bolieť lebo stále mrnčal ☹ tie stoličky mu idú naraz

fialllka
26. jan 2010

ivka: my sme pouzivali calgel a zaberal nam 😉

xsunx: ako je Olivii? a ake danove vyplnas???

ivka000
26. jan 2010

tak to ti teda neporadím 😕 patrím medzi tých jednoduchších 😀

ivka000
26. jan 2010

zajtra idem behať po chovproduktoch rozbili sme Jakubkovej jedinej rybe akvarko 😠 už aby bola jar a poputuje do jazierka na dvor lebo je chuderka v štvorlitrovom pohári ale pláva si tam celkom spokojne 😀

xsunx
26. jan 2010

macka Olivii je tak striedavo oblacno, raz sa mi zda ze sa jej to lepsi, raz ze nie ...
a dnes sa pozvracala na koberec a sedacku tak super, som to hodinu drhla a vonala a ked to bolo mokre sa mi zdalo ze to uz nesmrdi ... ale teraz vecer sedim na koberci a ze co to tu smrdi, ked to uschlo tak to stale zapacha ... neviem co mam s tym robit, asi to bude treba vytepovat ☹ poviem drahemu nech zavola znamemu on ma tepovaciu firmu ze nech zajtra dobehne 🙂
To je danove priznanie k dani z nehnutelnosti ☹

fialllka
26. jan 2010

no na to len tepovanie ...
aha, ste kúpili nehnuteľnosť minulý rok, keď podávate?

hasleerka
26. jan 2010

jarka ja ked som prvý krát vyplnala danové tak som to robila na mestskom úrade ... a potom už mi chodí každý rok len šek

xsunx
26. jan 2010

nie nekupili, dostali sme darom 🙂
nasi prepisali na nas dom

fialllka
26. jan 2010

aha, pekny darcek 😉
hasli: aj nam uz chodi len sek 😖 😎

miselin
26. jan 2010

Kačiatko my zajtra nedojdeme, lebo som sa už dohodla s kámoškou, že ideme do Včielky. Inak škoda, že ste tam všetci prestali chodiť ☹

Dnes som bola u zubárky ( mám Galasovú) a som sa jej pýtala, že kedy mám dojsť s malou na prehliadku a povedala mi aby som došla až keď bude mať aspoň 3 roky 😒

Kačiatko som dnes dala Dominike už zo zúfalstva darček čo sme kúpili Linduške na narodky a hrala sa pekne sama asi hodinu 😀 😀 Som jej kúpila plastelínu tak z toho vykrajovala koláčiky a trhala a ničila všetky a strašne z toho bola šťastná, no len teraz musíme ísť rýchlo Linduške kúpiť nový darček 😀 😅 Ale táto plastelína čo som kúpila je strašne na prd, lebo je hrozne sypká a nedá sa z toho nič vymodelovať, len rozvaľkať a vykrajovať alebo si dokúpiť origoš nástavce a potom z toho robiť také somarinky, je to tá PLAY-DOH ale už by som takú isto nekúpila 😒

No a dnes som Domču zase ostrihala tak vyzerá ako Ivan z Mrázika 😀 😀 😀

xsunx
26. jan 2010

miselin tak na tom Ivanovi z Mrazika som sa pobavila, to prirovnanie ti vyslo 😀

xsunx
26. jan 2010

no na byt chodi aj mne len sek uz, to nebolo take zlozite ... ale danove na rodinny dom a pozemok je ine kafe 😠

fialllka
26. jan 2010

miselin: aj my sme Linduške kupili tuto plastelinu a my sme s nou spokojníííííííííííí 😉 a mame pre nu aj vykrajovatko ku tomu
miselin: aj ja mam Galasovu 😉

zuzka99
26. jan 2010

no ja som bola tiež u zubára a Slávka objednal na 25. marca. Baby a presne aj my sme boli Linduške kupovať darček (ale neprezradím čo) a kúpila som malému plastelínu a tá je zase taká tvrdá. a on z nej furt odždibáva také kúsočky, že to má všetko za nechtami a kúsky nachádzam všade.

Ivka, tak a kedy chceš ísť na kafe?

zuzka99
26. jan 2010

baby, ja som dnes bola na depiláciu voskom, som sa inak zapotila 🙂

zuzka99
26. jan 2010

ja som sa akosi začala báť, že mi vo Včielke ochorie, ale išla by som teda

hasleerka
27. jan 2010

my sme lajdáci my sme ešte Linduške nič nekúpili ale už som včera obzerala ... tak do soboty stíham kúpiť

hasleerka
27. jan 2010

my papáme surovú mrkvu to je zázrak 😨

miselin
27. jan 2010

Fialka my sme kúpili asi takú istú lebo aj ku tejto bolo vykrajovátko 😀 😀

Zuzi ale šak keď ti na hudobke neochorie tak hádam ani vo Včielke nie 😉

kaciatko68
27. jan 2010

Baby, tak s darčekmi si nerobte žiadne starosti, lebo tu za chvíľu nebudeme mať miesto na bývanie 🙂.
Ten termín platí stále sobota o 15.00 hod. Lindu nebudem dávať spať, aby som ju nemusela budiť.
Inak po oslave aj ja ešte raz dám Lindu ostrihať na 0,5 cm. Stále sa mi zdá, že má tie vlasy také jemné a čelo má ako najväčší inteligent 😒. Ale aj mne začali vlasy rásť až po dvoch rokoch, teraz ich mám husté, ale čelo mám vyššie.

fialllka
27. jan 2010

miselin: nasa plastelina je total super ... aj sa da z nej vykrajovat a aj z nej staviame ... ale je pravda, ze musime ju schovavat, ked sa s nou nehrame, lebo by vyschla 😉 a mozem povedat, ze je to zatial naj hracka, pri ktorej mi Terezka vydrzi sa sama dlho dlho hrat a vobec ma nepotrebuje ... len otvorit plastelinu a ptoom si robi svoje 😀

katka: tak my sa ideme pobalit a vyhrabat ... snad nezmrzneme, lebo je tam -13 ako mi ukazal rano teplomer ....

zuzka99
27. jan 2010

kati a nebude Linduška unavená? Veď ju nechaj pospať a my prídeme až okolo 16,00. Do pol šiestej posedíme a pojdeme. Zase aby kvoli nám nemala narušený režim, keď ho máte tak pekne vypracovaný 😵 A možno aj ostatné deti budú spinkať. Slávko ten určite nebude, takže nám je jedno hociktorá hodina, ja len kvoli deťom čo spinkajú

fialllka
27. jan 2010

Katka: kludne daj Lindusku spinkat .. my isto skor ako o 16-tej neprideme ... to ti zarucujem ...
inak Terezka cupitala sama dole az po hlavnu cestu, ptoom sa pytala na ruky tak sme supli do kocika, doma si pozrela rozpravku a uz spi ... dufam, ze aspon hodku a pol potiahne 😉

petra5258
27. jan 2010

kaciatko my ak prideme tak okolo piatej tak ju daj kludne spat,baby a kedy zopakujeme stretko ako sme boli v revolution?co tak buducu sobotu?uz prestavame kaslat a aj by sme sli do vcielky ale sa bojim ze zase ochorie ale na ten karneval co bude by sme prisli,miselin pojdes?a co planujete dat vasim krasavcom na valentina?ja si uz teraz lamem hlavu.. Kaciatko napis mi do ip kde byvas prosim 😎