Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
1. feb 2010

A ešte čo sa týka môjho starého. Nám dvom to neklape,ale on ako otec je skwelý. Je trpezlivý a aj malý je pri ňom dobručký. Dala by som mu zlatú medailu za otec roka.

ivka000
1. feb 2010

sebi s tou agresivitou som to mala podobné nie až taký extrém ako ty ale tiež mi robil zle ked nechcel spať alebo som ho hrešila ale zmenila som taktiku a prestala som si ho v takých situáciach všímať aj ked robí niečo zle tak prestane rýchlejšie ako keby som pri nom stála a nadávala mu. Jasné že mu poviem že to nesmie ale ked vidí že ma tým nezaujme tak prestane. včera bola u nás kamoška s dvojíčkami a jedného vyťahal za nos a ani som mu nič nemusela hovoriť a sám ho objal a pokrútil hlavou nie nie a už to neopakoval 😉 a nosil im hračky

ivka000
1. feb 2010

inak mali sme ísť k tej peti ale dobre že sme nešli lebo jakubko už pol hodinu zarezáva 😀 baby dúfam že sa dobre bavíte

sebastianela
1. feb 2010

Jáj a Miselin.
Sa vyhrabem a prídem! Tú kávu mi budeš musieť zabaliť domov,lebo pri Sebikovi by som si ju isto v klude nevypila. Ale dohodneme sa a prídem. Budeme mať výlet. Ale tiež iba poobede tak okolo druhej. Moje dieťa spáva ako tvoja Domča. Vstal aj dnes o Šiestej a teraz zalomil.

hasleerka
1. feb 2010

zuzi taxíky sú vraj oslobodené tak ako aj autobusy ... my tak bežne chodíme s ním ... je to na moje riziko, ale ked sa nemám ako inak dopraviť ale používame ho len v PB, na dlhé trasy si požičiavam sedačky

hasleerka
1. feb 2010

Kati fotky sú zlaté z párty aj ostatné ... aj mne pošli, máš môj mail???? ja ked hodím moje do pc, tak tiež všetkým poposielam

fialllka
1. feb 2010

Katka: fotky su krasne ... aj my si poprosime na mailik 😉

zuzka99
1. feb 2010

kati, nezabudli sme u vás papučky?

kaciatko68
1. feb 2010

Zuzi, zatiaľ sme nenašli, ale večer popozerám ...

zuzka99
1. feb 2010

kati, dík, akorát sme ich našli pod gaučom

kreksina
1. feb 2010

Zuzi, poslala by si mi prosííím to číslo na VV?
Diik

kaciatko68
1. feb 2010

Tak foto som zatiaľ poslala Zuzkám a Ivke.
Tak my sa teraz krásne hráme s macom - obliekame mu šatičky, otláčame razítka do plastelíny - ale pôjdem dokúpiť plastelínu a varíme kura 🙂.

petra5258
1. feb 2010

neviem co ma to napadlo ale citala som si tie prispevky zo Zemrelo mi dite a teraz mi je pekne zle,tak mi treba...

ivetka007
1. feb 2010

U Peti bolo dnes super, až na to, že môj malý robil zle jej psíkovi 😢
Peti, aj ja som minule nazrela do tej témy, a je niečo strašné, čo zažili tie maminy.

zuzka99
1. feb 2010

no to ani nečítaj, ja už nič radšej nečítam, lebo by ma klepalo 2 týždne a bolo mi na vracanie 😢

hasleerka
1. feb 2010

no do tej témy som tiež nakukla a furt som tie moje chodila a kontrolovala a sprostá furt som si všeličo zlé prestavovala ☹

petra5258
1. feb 2010

ivetka nic si z toho nerob nas lennynko je vytrenovany ked boli nase netere male tak ho pouzivali ako konika,len som sa bala aby miskovi neublizil,inak ked ste odisli tak mala spala do stvrtej no uzasne,nechcete chodit kazdy den? 😎

ivetka007
1. feb 2010

Peti, tak nabudúce ho navnadím, nech vylezie na Lennynka 😀 😀 😀 A potom to bude skúšať aj na našej mačke 😀

jankabambulka
2. feb 2010
dadulaa
2. feb 2010

janka, vera to bolo večer na markíze v správach, no niečo strašné.. 😠 zase sa mi raz potvrdilo, akí sú u nás fušeri 😠 😝 nepoznáte ich niekto?

hasleerka
2. feb 2010

bambulka si ma predbehla som chcela ten link nájsť a hodiť sem .. včera mi to mm hovoril ...

kaciatko68
2. feb 2010

Aj mne to MM včera hovoril, niečo strašné, normálne mi z toho prišlo zle, že by mi takto znetvorili dieťa.
Hasleerka : prajeme všetko naj, naj k meninám, hlavne veľa zdravíčka celej rodinke 🙂

fialllka
2. feb 2010

ja som to vcera videla v spravach a tiez som to prisla manzelovi povedat do kupelne, kde sa cvachtala Terezka 😉
brrrrrrrrr ale zimomriavky mi sli po chrbate 😉

hasli: vsetko len to najkrajsie ku dnesnym meninam 😉

dadulaa
2. feb 2010

Hasleerka, všetko len to naj, naj k meninám 🙂

ivka000
2. feb 2010

haslerka všetko najlepšia k meninám veľa zdravíčka a lásky a nech babule poslúchajú 😉

ivka000
2. feb 2010

to je hrúza tá naša nemocnica 😢 😠 ☹

jankabambulka
2. feb 2010

erika - všetko naj naj

sebastianela
2. feb 2010

Hašly,všetko naj k meninám a nech ta humor neopúšťa!!!😵

sebastianela
2. feb 2010

Ty kokos! Tak to je hrúza tá vaša nemocnica!!! Sa môžu hanbiť!😠

ivka000
2. feb 2010

baby pomoc prala som Jakubkovi veci a vytiahla som ich s práčky nezmenené 😠 ☹ skoro všetky tričká má špinavé od mandarinky kedže začal každodenne na nich frčať kedysi ste sa tu bavili o tom čo zaberá na škvrny od citrusov ale nechce sa mi to hľadať tak mi napíšte ako to operiem ☹ spomínali ste akési mydlo s dm drogerie ale neviem ako sa volá