Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

petra5258
20. mar 2010

jarka o piatej pred restikou co je v hypernove... nina je taka fesanda co si nas sem chodi citat a potom o nas rozprava po povazskej co si tu piseme. Ninu mame velmi rady, je to prototyp inteligentnej zeny a starostlivej matky typu v jednej ruke pivo, v druhej decko a v puse ciga 🙂

ivka000
20. mar 2010

😀

xsunx
20. mar 2010

peti a idete si sadkat do tej restiky, lebo presne na piatu to asik nestihnem ... nasla by som vas vo vnutri 🙂

petra5258
20. mar 2010

jasne ja budem tak do siedmej jarka lebo nema dlhsie strazenie pre malu ale dobehni aspon na hodku 🙂

petra5258
20. mar 2010

...nemam som chcela napisat .-)...

xsunx
20. mar 2010

a netreba niekoho zobrat, idem autom, by som sa mohla pre niektoru zastavit ktora to ma od ruky 😉

hasleerka
20. mar 2010

baby ako ste sa mali u fialky, som nevidela napísané ... my sme sa ani nezastavili na kávičku, bo sme boli v nemocke do pol jednej, a bola som rada že sa plazím domov...

hasleerka
20. mar 2010

aha a vy si už isto pekne kávičkujete , ja som ani nešla, som unavená, dnes som bola v práci ... tak snád nabudúce sa vytrepem s vami...

sebastianela
20. mar 2010

Baby,ak viete o tom,tak sa tu dá vytvoriť súkromná skupina. Tak ja idem jednu vytvoriť a budeme si písať tam,aby nás tu neočumovali paparazzzovci! Dobre??? Len neviem aký dám názov. Poradte a budeme si môcť písať bez očumovákov. Súhlasíte???

sebastianela
20. mar 2010

Lebo niektorí paparaziovovci sa nad tými príspevkami aj robia...😕

zuzka99
20. mar 2010

no ja som tu akási zmatená v tom novom koníkovi. Baby, ja som si teraz spomenula na to stretko, ale prišli sme domov až 19,00.

len s tou súkromnou skupinou neviem, čo keby sa chcel pridať niekto normálny a nebude mocť?

sebastianela
20. mar 2010

Zuzi,každý normálny sa môže pridať. Napíše a mi ho tam zobereme. Tu ide o tých,čo sú tu nonstop nalepení,sliedia,ale ešte nič nikdy nenapísali. Ale ako chcete. Bolo by to otvorenejšie,ale bez očumovákov. Dám tam názov Považské maminy a kto chce sa pridá. O.k.?

sebastianela
20. mar 2010

Tak kto chcete mi napiste do Ip a ja vám tam dám prístup.

petra5258
20. mar 2010

sebi napis nam vsetkym co sem chodime heslo do ip ok?

sebastianela
20. mar 2010

Baby,všetky,čo ste mi napísali,tak tam ste. Hneď,keď otvoríte hl. Fórum,tam je že súkromné skupiny- považské maminy. Napíšte tam niečo,či to ide

sebastianela
21. mar 2010

Dobré ránko! Tak všetci čo sa budú chcieť pridať do našej súkromnej skupiny,nech mi napíšu do IP a ja vám tam povolím vstup.

fialllka
21. mar 2010

ahojte baby

ja nevidim dovod, preco by sme si mali kvoli nejakej koze, co nas ohovara po Bystrici zakladat sukromnu skupinu ... podla mna tu nepiseme nieco take, co by sme nechceli aby bolo zverejnene, a ak si chceme nieco medzi sebou povedat sukromne, tak to vacsinou aj tak pisneme do IP ...

takze mila Nina, kludne nas mozes ocumovat dalej a ohovarat, nam to vrasky nerobi ... svedci to len o tvojom ubohom charaktere ..... 😀 😀 😀 😀

andulkau
22. mar 2010

Ahojte ja sem malo prispeivam,ale ma pravdu Fiallka.Naco zakladat novu skupinu.Aj tak sem piseme ,len co sme zazili pocas dna a rady, ktore si navzajom vymiename. 😵
Kaslite na nejaku Ninu takych je isto viac. 😀
Prajem pekny den. 🙂

ivetka007
22. mar 2010

Ahojte kočky, dlho som tu nebola. Rýchlo som čítala, čo máte nové. Boli ste v tej Hypernove? Ja som aj tak nemohla, svokor mal minulý týždeň narodky aj meniny, tak sme boli gratulovať. Tak by som niekam vypadla......

xsunx
22. mar 2010

ivetka my uz sme v novej teme 🙂 v sukromnej - Povazske maminy

ivetka007
22. mar 2010

Jarka, no kukám, že akosi tu nikto nie je.... ☹

xsunx
22. mar 2010

tak sup-sup ku nam do novej temy 🙂

delphinium
23. mar 2010

Ahoj holky, přistěhovala jsem se na Slovensko na malou vesničku, kde nic tu nic, čekáme přírůstek tak sháním v okolitých městech obchůdky, kde by se dala pořídit výbavička na miminko. Můžete mi, prosím, poradit, kde je v PB něco takového? Děkuju mnohokrát.

hasleerka
23. mar 2010

delphinium, je tu jeden detský obchodík volá sa detský svet, v strede mesta, tam nájdeš všetko, od flašky, vaničky, cez kočáre až po topánky

zuzka99
23. mar 2010

a pri kostole už nie je ten obchod baby? a ja veľa detských dobrých vecí som mala aj zo Ščokina na poschodí

hasleerka
23. mar 2010

zuzi veru ani neviem či tam ten obchod je, už som tadial dávno nešla na prechádzku...

nany100
24. mar 2010

ahojte, je aj na námestí stále ten obchod, tento týždeň ale majú len do 15:30 otvorené, lebo v pondelok som tam chcela zrovna ísť (inak je do 16:30)...malé vecičky dostaneš za prijateľné ceny aj v KIKu v Hypernove alebo priamo v Tescu (dobrý výber, kvalitné a mávajú výborné akcie)...v Ščokine sa mi zdali vždy príliš drahé tie vecičky

kreksina
24. mar 2010

Ahoj Delphi..
V PB je ten detský svet ako je orange a pri kostole je tiež baby obchod no niekedy v tesku kúpiš lacnejšie. Kočky chodia kupovať aj do Polska stoji to o polovicu menej a tu je to aj tak všetko dovoz z PL a Číny 😅 . Niekedy sa oplatí jednoducho zobrať auto a isť do Žiliny alebo Trenčína a potom tie drobnosti už po malých obchodíkoch alebo cez internet.
Tak ti držím palce a pekné chvíle pri nakupovaní 😀

jana30
28. mar 2010

ahojte maminky, tak ja už som tu veeelmi dlho nebola tak že kuknem ako sa máte, a vy ste zatial "zdrhli" do súkromnej skupiny ...
U nás inak všetko O.K. Maťko v jasličkoch celkom v pohode, len ráno do práce a jaslí sa nám nechce vstávať , to je asi to najhoršie čo prežívame, keď ráno zazvoní budík, vtedy sa chce najviac spať ... a teraz ešte posunuli čas tak som zvedavá na zajtra ráno ...

zuzka99
29. mar 2010

jani, napíš sebi a ona ťa hodí k nám 😉 dúfam, že sem prídeš skor ako zase o rok. A Maťko už neplače v jasličkách, či on neplakával?