Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

fialllka
19. jún 2010

@nany100 tiez najskor protestovala a sa jedovala a revala ale vzdy som to nejako zaobalila a bud sme sa silno drzali na ruky a som jej spievala alebo rozpravala rozpravky aj v noci o tretej 😉 😵 a pomohlo to 😉

fialllka
19. jún 2010

@nany100 juj a este mi zaberalo, ked som jej povedala, ze mliecko este nie je, ze sa este nespravilo a ze rano bude hotove a jej dam ... tak to tiez obcas zabralo 😉 a niekedy pomohol aj manzel, ked jej povedal, napr. vecer pred spanim, ze maminka ti da v noci alebo rano mliecko, to ked on ju sam uspaval vecer a ona chcela cicik 😀 😝

happysmile
30. júl 2010

ahojte maniny z PB, asi ste uz vsetky v sukromnej teme, ale ak sem niekto este nakukne tak chcem POPROSIT... chcela by som kupit sportovy kocik na dvojrocne dieta. tak ak by ste niektora mala zbytocny a chceli by ste ho predat, pomozem sa vam ho zbavit 😀. 17.8 prilietame na Svk a nechce sa mi trepat ten nas z Irl. budem rada ak sa mi niektora ozve, pripadne dohodi niaky kontakt na kamosku, alebo znameho kto ma 1ks navyse 😉 Dakujem

kosta123
30. júl 2010

@happysmile - rada by som pomohla ale neviem o nikom kto by predával 🙂

lenocka84
23. aug 2010

ahojte, potrebovala by som vysvetlit cestu ku kaplnke sv. Heleny na Rozkvete.surne.dakujem

kosta123
23. aug 2010

@lenocka84 - no neviem ako poznáš PB ale ked sa v meste dostaneš na kruhák /pri pumpách/ odbočíš smerom hore na kopec,stále stále hore,až bude cesta ktorá sa bude rozdelovať na 3 strany,odbočíš do ľava /je tam postavená nová bytovka/ stále hore, druhá odbočka v pravo /je prudká/ zase rovno a kaplnka sa nachádza pri 2 zástavke autobusovej po pravej strane to uvidíš,je na kopci.

lenocka84
23. aug 2010

@kosta123 cez PB som sla len ked este nebola dialnica, smer na ba, alebo naopak
a kde tam je kruhak? viem ze na zaciatku je omv pumpa, a dalej ako je odbocka priamo na rozkvet? tak sa tam dostanem?

kosta123
23. aug 2010

@lenocka84 - OMW pumpú sú dosť ďaleko tie som nemyslela.Ale ak pôjdeš okolo týchto púmp,pôjdeš rovno a odbočíš do lava/,nepôjdeš rovno do centra/, pôjdeš okolo novších bytoviek po pravej strane potom sa dostaneš na menšiu križivatku kde odbočíš do lava,čože pôjdeš okolo Hypernovy,kde odbočís do prava ako keby si išla do obchodu,potom trošku rovno a už bude ten kruhák kde budú po tvojej ľavej strane pumpy Agip,smer na rozkvet je druhá odbočka,hore na kopec to uvidíš.

lenocka84
23. aug 2010

@kosta123 no snad sa nestratim, dakujem 😉

kosta123
23. aug 2010

@lenocka84 - si to radšej napíš na papier 😉

lenocka84
23. aug 2010

@kosta123 vytlacene maaaaam 😉

lenka1108
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mydlo
1. okt 2010

Ahojte, ak niekto mate kontakt na sebastianelu, tak mi ho posunte. Neviem preco, ale zamedzila mi pristup do sukromnej skupiny Povazske maminy a na moje otazky mi vobec neodpoveda. Takze tam pristup nemam a sem ako vidim uz nikto nechodi. No a ja som mozem radit akurat tak sama so sebou. Nerozumiem tej obmedzenosti ludi, ktori koli nejakym svojim obavam obmedzuju ostatne mamicky. Ak si nie su schopni riesit vlastne problemy, preco tym sposobuju problme nezainteresovanym?

hasleerka
1. okt 2010

@mydlo zbadala som tvoj príspevok ... sebastianela ťa vylúčila z našej témy, nakoľko sme si to želali aj ostatné mamičky ... kedže je to naša súkromná téma, máme právo si vybrať koho tam chceme ... bohužial ty si do nej vôbec neprispievala, tak nevidím dôvod prečo by si mala do našej témy chodiť ...

katka.carska
1. okt 2010

@mydlo ja som sa pokusala s tebou nadviazat kontakt viackrat - odozva ziadna ☹ neviem ani kde byvas, ani ake mas babatko .... kludne mi napis ip, rada poradim 🙂

ivka000
1. okt 2010

@mydlo ked bude hocikto chcieť sa len tak porozprávať, mať hociaký problém a potrebuje sa poradiť môže napísať aj sem do témy, vždy ked je tu nový príspevok tak nakuknem, tému mám stále v obľúbených tak si to určite všimnem tak ako ostatné baby v súkromnej skupine... a tá súkromná skupina pre niečo aj súkromná je tak ako píše @hasleerka my sa všetky poznáme a stretávame sa a ked si nemala chuť sa s nami spoznať ked si prístup mala tak neviem prečo sa tu teraz sťažuješ... 😖

soldi
12. okt 2010

ahoj, chodi sem este niekto? 🙂

odisla som od starej gyn- zuberovej, a hladam niekoho noveho, nemate pre mna nejake odporucania? 😵

kefalinek
12. okt 2010

skus dr, Durceka alebo Kutisa su v nemocnici alebo aj Kristofik

nany100
12. okt 2010

@soldi oni sú nemocniční pôrodníci a gynekológovia, nie obvodní...takže skôr Kmeťko, Boháč st.

soldi
12. okt 2010

@nany100 , praveze bohaca ani kmetka moc nechcem, som s ich synmi kamaratka, takze je mi to trosinku traapce 🤐

ale uz tu v pb asi nikto iny nie je.

a o tom mitrovi z bytce nevies nieco?

ten sa mi celkom pozdava, chodim do ziliny do skoly, takze to mam po ceste 🙂

nany100
12. okt 2010

@soldi toho nepoznám, ale možno niektorá kočka ti bude vedieť povedať...a prečo trápne? Keď sa ocitneš na pôrodnici a dostaneš sa k Boháčovi ml. tak neporodíš? 😀 ...ja som rodila pri svojom spolužiakovi MUDr. Krištofíkovi a bola som šťastná, že je tam 😉

soldi
12. okt 2010

@nany100 no, rodit asi budem pri Vladkovi, ked ho tu tak vsetci chvalia 😀

ale mozno aj nie, ked ja som tak hanblivaaa 😅

ale asi ked budem mat porodne bolesti, tak mi bude uplne jedno, kto je pri mne 😀

nany100
12. okt 2010

@soldi tak to si píš 😉 ...každá známa tvár ťa poteší 🙂

soldi
12. okt 2010

@nany100 o porode sa moc snazim nerozmyslat, aby som sa zbytocne dopredu nedesila 😀

ale zaujemcov, co tam chcu byt so mnou, je celkom vela, asi ma chcu vidiet trpiet 😀

ivka000
12. okt 2010

@soldi gynekológ je aj Dr. Kardoš v nemocnici ja som s ním spokojná 😉

nany100
13. okt 2010

@soldi ale jasné, ja náhodou na pôrod spomínam veľmi dobre...a to ani manžel nestihol doraziť...resp.nestihla som ho zavolať 😀 ...bola to rýchlovka 😉
@ivka000 ahá, na toho som zabudla 😉

jankabambulka
13. okt 2010

@soldi KRIšTOFíK JE PODľA MŇA NAJ NAJ NAJ NAJ- ten i pomohol hoooodne a bol mi pri prvom pôrode - a robil m aj priefuky vaječníkov- jemu ruky nohy bozkávať -ako sa vraví 😀, ale ako píše nany tak to nie sú obvoďáci - ja mám boháča a tej je veľmi fajnýýý
od kardoša som odišla , hoc bol rod.známy

vavenecka
15. okt 2010

ahojte baby,keď tak čítam aj ja sa pridám...tiež hľadám nejakého iného gyn v PB/PU alebo tak v okolí...bola som u Kardoša,no som odišla a teraz som v Trnave u jedného,no za rok končím školu a zasa idem na sever,tak chcem nejakého milého usmievavého doktorka,čo sa aj rozumie svojej práci 😉 a hlavne aby bral ženu ako ženu a nie ako nejaké telo, ktoré mu prišlo na páse ako v manufaktúre 😀 uff,opisy smiešne,ale niekedy si tak človek príde...tak ak máte nejaké dobré tipy,tak dajte...vopred ďakujeeem 😵

kosta123
16. okt 2010

@vavenecka - no ževraj v PU je jeden fajn v ZDRAVÍ, ale neviem ako sa volá a je mladý a ževraj pekný 😀 😀

soldi
16. okt 2010

@jankabambulka dakujem, o kristofikovi som este ani nepocula 😅 ale vyzera to tak, ze pojdem predsa len k tomu mitrovi do bytce, zatial som pocula len pozitivne ohlasy tak uvidime 🙂

@vavenecka ahoj, ja som teraz riesila to iste, ak chces, mozem potom zreferovat o mitrovi 🙂

tu je jeho stranka:
http://sites.google.com/site/gynekologiabytca/

ja som nechcela moc doktora z pb, lebo su tu vsetci tako stari 😝