Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

xsunx
2. jan 2010

miselin ty si spominala ze by si chcela Bambulku,
neviem to isto ale sa mi zda ze moje krsna ju ma,
tak to zistim a dam ti vediet 😉

miselin
2. jan 2010

Ja by som v piatok išla 😵 😵 😵 😵

Jarka ak by sa dalo tú Bambuľu napáliť by som bola rada, lebo inak skončí moje dieťa v polepšovni 😖 😅 Potom by sme sa vyrovnali 😉

No idem na tie fotky 😉

jana30
2. jan 2010

ahojte maminky 🙂 🙂 😅
dodatočne prajem Slávkovi všetko len to najlepšie ku krásnym dvom rôčikom, super že ste ich krásne oslávili, 😀
všetkým prajem všetko dobré do nového roku, hlavne šťastie, pohodičku a porozumenie, 🙂
my už sme konečne ako tak zdraví, prestriedali sme sa celá rodinka s chorobou asi hnisavou angínou. len katku to akosi obchádza - aspoň niečo, tá si asi vybrala všetky choroby do šiestich rokov, to býbala stále chorá.
Dúfam že sa to Maťkovi nevráti aby sa mohol v pohode zaučiť v januári do jasličiek, lebo ak nie tak neviem čo budem robiť, v januári mi dali skrátený prac. úväzok, ale od februára frčím naplno, tak bude musieť už byť zaučený, a teraz je také blbé obdobie na choroby tak dúfam že to nejako zvládneme ... 😝 😝 😝

miselin
2. jan 2010

Fotky sú pridané tak rýchlo kuknite až ich môžem vymazať a pošlite mi do IP mailové adresy až Vám ich rozpošlem a tiež poprosím Katku A Eriku aby mi poslali ich fotky 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

fialllka
2. jan 2010

miselin:

krasne fotky .... moj manzel hned na to povedal, ze Terezka by sa tam bola s nimi zabavila ... ona je strasne spolocenska ... a ptoom zo seba dostal, ze ked kludne detvaky ustriehneme, tak mozete aj ku nam ... sice to bude stiesnene, ale v pohode ... 😉
takze niekedy dame spicha aj u nas .... 😉

Jarka: tu bambulku, teda DVD aj CD by som aj ja brala .... mala som ich mat, ale sa mi uz neusli 😒

xsunx
2. jan 2010

fialllka ak ju to moje krsna ma tak to DVD samozrejme zozeniem aj tebe 🙂
teda Terezke 😉
inak som sa chcela spytat ake mate kocky autosedacky pre deturence,
myslim ake znacky
malej uz je vajicko male, tak chceme kupit novu od 9-18 kg

xsunx
2. jan 2010

fotecky z oslavy su naozaj vydarene, vidim ze sa bavili aj maminy aj deticky 🙂

hasleerka
2. jan 2010

fialka menšie priestory ako u nás určite nemáš a ja dúfam že aj u nás sa pomestíme, ved dobrých ľudí sa všade veľa zmestí ,... moja Miška sa už teší kedy bude ona oslavovať 🙂 😵

ivka000
2. jan 2010

ahojte tak fotky sú krásne už sa na ne teším 😵 😵 😵
zuzi a ip chcem aj ja
a stretko bez detí by bolo super ale ja ešte malého kojím a zaspáva pri cicíku tak neviem ako by som to vyriešila aby som nechýbala ani tam ani tam 😕 a teraz má zasa obdobie blbého zaspávania a nervačenia asi mu lezie 6 zub ☹
zajtra sa chystáme na prechádzku s Jakubkom na sánkach na spomínanú chatu tak sa teším lebo dávno som tam nebola.

adrykaa
2. jan 2010

Jej fotky mate super tak ako vidim oslava sa vydarila zuzi inak mate krasnu tu detsku.... 😉

hasleerka
2. jan 2010

no ja som zabudla tiež tie fotky pochváliť ... už mi referovali aj kočky z inej témy, že ma videli na párty 😀 😀 😀

sebastianela
3. jan 2010

Caute baby. Tie fotky sú super. Bolo vás tam tak akurát. Nevidela som tam Katku a Zuzku 2. Ukážte aj iné fotky. No a bábence boli krásne vyobliekané. K zjedeniu.
Idem sa obliecť a idem von s malým. Je tu veľa snehu,tak nech sa vyblázni. Pa

hasleerka
3. jan 2010

čafte ... ja som tiež práve mm vyhnala s deťmi von ... ja som už dovarila tak si idem sem chvíľu oddýchnuť, bo potom ma zase čaká kopisko žehlenia

ivetka007
3. jan 2010

Ahojte dievčatá, všetko dobré v Novom roku 2010, všetkým veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky, radosti z detičiek a nech deťúrence pekne spinkajú a poslúchajú.
Fotky z oslavy sú super. Normálne ľutujem, že sme sa nepridali aj my, návšteva stála s prepáčením za prd ☹ Budeme sa tešiť niekedy nabudúce 😉

hasleerka
3. jan 2010

misel kukám že som ti písala ale asi som to zabudla odoslať ... ja mám bambulky tri len mi nejde napalovačka ... tak ak si vieš pre tie dvd prísť, ale si schopná mi ich na druhý deň vrátiť, tak príd ... viac by sme bez nej asi nevydržali, lebo Miška na nej fičí 😵

miselin
3. jan 2010

Hašlerka teraz keď sú kopy snehu by som to asi nezvládla otočiť 😅 Tak potom až keď ľady rozmrznú 😀 A potom mi tiež fotky pošli 😉

miselin
3. jan 2010

Babule napíšte mi či ste už všetci videli fotky až ich môžem vymazať 😉

zuzka99
3. jan 2010

ja videla 😉

andulkau
3. jan 2010

Fotky som videla aj ja .Deti su zlate.......Zuzka mas pekny bytik. 😉

ludka_r
3. jan 2010

Fotky sú ozaj super...
normálne mi je smutno, že som tam s Vami nebola... ☹ Aspoňže som nebola sama...
V piatok by som aj ja veľmi rada sa s Vami stretla, nech už v PB konečne niekoho pozná... Ale nemôžem.. ☹ ☹ Chlap mi bude robiť až do večera a malého mi nemá kto postrážiť.. Joj, aká som z toho nešťastná... ☹
Nabudúce to musíte vymyslieť tak na sobotu, nedeľu.. Jedine vtedy viem s istotou, že môžem.. 😖

ivka000
3. jan 2010

fotky som videla aj ja 😵
dnes sme boli na tej chate s Jakubkom na sánkach ale neurobili na neho dojem 😠 celú cestu hore kopcom sme ho niesli a sánky ťahali, akurát dole sa spustil aj to len preto že mal dudušu a chcel spať inak tam nechcel ani za svet sedieť. Chvala bohu že boli požičané skúsime budúcu zimu snád ho to osloví viac 😖

To stretko v piatok plánujete o koľkej?

petra5258
3. jan 2010

klucne to mozme dat aj na sobotu ludka ja sa prisposobim, o osmej v tej restike v hyperove napriklad?

jankabambulka
3. jan 2010

ahojte
ak náhodou by sa mi dalo tak by som prišla aj ja . alebo ak chcete môžem zarezervovať miesto u brata v revolution /v kine mier/ tiež je to nefajčák

miselin
3. jan 2010

Mne je to jedno ja sa tiež môžem prispôsobiť 😀 😵

miselin
3. jan 2010

Zuzi pošli mi do IP tvoj mail až aj tebe pošlem 😉

kaciatko68
3. jan 2010

Miselin, krásne foto. Prosím pošli mi tie s malou. Škoda, že som nebola pri tých spoločných. Pošlem aj tie, čo som fotila ja, ale zatiaľ nestíham. Každý deň máme návštevu, alebo ideme na návštevu. V sobotu sme boli v Žiline, dnes som pozvala známych z Luxemburska na rozlúčkovú večeru - zajtra odchádzajú. Zajtra poobede prídu známi a pozajtra ideme na návštevu my a v stredu pečiem kačicu aj pre mojich rodičov - teda pozvali sme ich na obed a potom máme ešte vybaviť 2 návštevy. Tak už som z toho trochu unavená. Takže ešte neviem, či v piatok pôjdem, ale dám vedieť ....
Ozaj a po večeroch robím tie kalendáre z Happz foto. Robíte ich ešte niekto ??? Pre svokrovcov už mám.

soldi
4. jan 2010

ahojte dievcence z PB 🙂 neviete mi poradit fakt dobreho gynekologa? moze byt aj zo ziliny 🙂 kujeeeeem 🙂

zuzka99
4. jan 2010

miselin IP poslané.

Baby, ja sa tiež možem prisposobiť, hoci aj sobota 20,00 je super čas. To už malý drichme a ja mám voľno.

soldi, ja chodím k MUDr. Boháčovi a mne sa páči, som spokojná, takže iného nepoznám 😉

Tak my sme nakoniec boli s malým v sobotu na pohotovosti, čo tak strašne chrápe v noci, že sa steny otriasajú a čítala som na nete, že treba ísť, lebo to možu byť mandle zväčšené a mohol by sa dusiť. Tak som radšej išla a nechcela čakať do pondelka. ľudia, ja už asi nikdy viac tam nepojdem. Pozerali na nás jak na debilov, ešte na detskej pohotovosti v pohode, ho vyšetrili, všetko má OK - dýchanie, hrdlo.... ale poslali nás na ORL vyšetrenie, no tam by som sa pod zem zahrabala, normálne nás dodrbkal, že ked sa nedusí, načo tam chodíme.... a to bolo 2.1. - žiadneho pacienta na ložkovom nemali, všetci boli prepustení na sviatky, len jeden doktor a sestrička mali službu a tak zaťažko mu to padlo mu pozrieť mandle 😠

zuzka99
4. jan 2010

jani a to revolution je tvojho brácha?

miselin, len škoda, že na fotkách nie si aj ty a Kaciatko

zuzka99
4. jan 2010

ale možno má niekto zase fotky kde ste aj vy 😉