Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
10. apr 2009

aj ja som chcela v baumaxe kúpiť vlastný piesoček na chalupu, ale som si to rozmyslela. po meste je kopu pieskovísk, sú aj zakryté, ohradené a je lepšie keď sa tam hrá s ostatnými deťmi ako sám na vlastnom piesočku 🙂
Kaciatko, na dedovci je nejaké detské ihrisko? teraz má malý mániu ihrísk tak to striedame. Včera bol na SNP, Jani30, sa možeme dohodnúť a prídi aj ty. Som ti chcela aj volať. Ale boli sme zase jak Hurejovci - 6 dospelých s jedným deckom (ja, mm, moj otec, segra, švagor a mama nás sledovala z balkóna)

jankabambulka
10. apr 2009

akočky ahojte
neviete či je v dráčiku toto http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=33037

hasleerka
10. apr 2009

zuzi prídi aj na naše pieskovisko, semtam sa tu môže aj zahojdať ... my sme včera boli s Miškou celé poobedie na piesku a tá staršia behala s kámoškou

aby sme tie naše hviezdy nezačali voľať NINA

kačiatko ved zbehni aj ty na stred, do piesku, alebo si dáme niekedy stretko na lánskej

kaciatko68
10. apr 2009

Na Dedovci je ihrisko, ale už také polozničené a nie je tam žiadne dieťa. Tak preto, keď sa mi nebude nikde chcieť ísť, chcem mať pri dome piskovisko aj šmýkalku. Potom je ihrisko na Lánskej - to vyzerá dobre. Ale niekedy sa mi fakt nechce sterigať z kopca a zasa tlačiť kočík na kopec 😒.
Ale jasné, že zbehneme aj niekde dole do mesta. Len neviem, čo tej mojej hviezde oblečiem do piesku. Nič také staršie nemáme.

fialllka
10. apr 2009

ahojte maminky

tak to ihrisko na lanskej za tym kvetinarstvom je super ... to je hned za nasim novym domovom ... uz sa tesim ako tam budem s Terezkou chodit 😉

dadulaa: diky za tip na Lucku, torta je uuuuuuuuuuuuuuzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, prave sme si ju priniesli domov ... povedala by som, ze este krajsia ako na obrazku a pevne verim, ze bude aj skvelo chutit 😉 😵

kkaattkkaa
10. apr 2009

maminy a kde su tie ihriska na ktore chodite ? Radi by sme sa pridali, ale dnes doobeda deti nikde...
Ihrisko na dedovci sme minuly rok navstevovali casto, ale tiez tam deti nebolo.
Naviac sa tu uz moc nevyznam a sme tu len na sviatky-este tak najdem poziarnu zbrojnicu na Strede a kvetinarstvo na Lanskej.

dadulaa
10. apr 2009

Fialllka, to ma teší, že si s tortou spokojná 🙂 potom hoď nejaké fotečky, sama som zvedavá, akú ti spravila 😉 inak prajem krásnu oslavu 🙂

fialllka
10. apr 2009

dadulaaa: Lucka uz pridala fotku,my sme si ju ešte neodfotili 😉
tak tu je link a predstava je v mojom albume 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13025#dis...

fialllka
10. apr 2009
dadulaa
10. apr 2009

Fialllka, tá torta nemá chybu 🙂 😵 Lucka je fakt šikula, volala som s ňou a vraj dnes robila až 4 torty naraz,uf, teda má môj obdiv 😉 🙂

zuzka99
10. apr 2009

fakt nádherná torta, potom ukážem tú našu. ja by som aj zabudla na ňu 🙂

fialllka, dnes v hypke ma to mrzí, že sme nepokecali, som nechcela rušiť keď si platila a potom sme ťa čakali vonku, ale asi ste šli druhým východom, ma napadlo, že asi ste autom. A vlasy máš super.

Dnes sme boli poobede pozrieť lietadlo, čo prilieta z Prahy a potom aj odlieta, no taký rachot to bol, malý úplne hotový, potom tam bolo kopu malých kadejakých, tak pre deti super

jankabambulka
10. apr 2009

dadulka aj mne nejaká pani hollá robí tortu a dnes alebo zajtra mám eísť po ňu ale ideme až zajtra

jankabambulka
10. apr 2009

babenky poznáte nejakého doktora gynekológa Pecinu? čo to je zač

dadulaa
10. apr 2009

Jankabambulka, tak to ti ju pečie tá moja kamoška Lucka, čo aj Fialllke piekla a bude aj Zuzke. 🙂 ešte mi Lucka v telefóne vravela, že nejaká pani z Rozkvetu si dala u nej upiecť, či ju poznám, len si nevedela spomenúť na tvoje meno 🙂 tak to si ty, aká náhoda 🙂 😵 potom daj foto 😉 odkiaľ sa s ňou poznáš?

jankabambulka
10. apr 2009
hasleerka
10. apr 2009

katka my bývame pri tom ihrisku pri požiarnikoch a určite tam cez sviatky budeme lebo nemáme kde ísť ... tak sa tam potom možno stretneme

hasleerka
10. apr 2009

fialka, tak torta je úplne úžasná 🙂 🙂 🙂

fialllka
10. apr 2009

bambulka: to je ta ista Lucka, co piekla aj nam ..... 😉

kocky dakujeme za pochvalu, mne sa nesmierne paci, uplne predcila moje ocakavanie 😉 😵

dadulaa: hej hej Lucka je sikula ... isto si u nej dam upiect aj tortu na 30-tiny 😵 a keby sme o nej boli vedeli pred dvoma rokmi, tak by som nevahala a piekla by nam aj svadobnu 😉

zuzi: to neva, ze sme nepokecali ... a vysli sme druhym vychodom, bo sme boli autom, len sme sa stavili pre moju segru, ktora je uz u nas do nedele, na byte sme boli mrknut, kupit pivko a utekali sme ku Lucke pre tortu a mala uz bola K.O. ... v aute mi skoro zaspala, ale sme ju udrzali pri zivote aby spinkala az doma ... tak hned ako sme dosli, tak zabuvala 😉
zuzi: diky za vlasy 😀 😀 konecne sa citim ako zena a nie ako zena ma materskej 😀 😀 😝 😎 😉

hasleerka
10. apr 2009

fialka hod potom foto aká si kočka ... ja sa chystám ku kaderníčke až na leto ... a budete už v lete bývať na lánskej, my chodievame na to ihrisko

fialllka
10. apr 2009

haslerka: no pevne verim, ze do mesiaca sa tam prestahujeme 😉

hasleerka
10. apr 2009

no super, tak sa tam potom isto stretneme, ak aj nie skôr pri fontáne

fialllka
10. apr 2009

hasleerka: jasna vec 😵

kaciatko68
10. apr 2009

fialllka : nádherná torta, ešte by ma zaujímala cena. Baby tu písali v nejakej téme v Blave za 1 kg 300 Sk. Kedy máte oslavu ?
jankabambulka : bola som u neho raz na pohotovosti, a teda radšej sa nebudem vyjadrovať, lebo nič dobré by to nebolo. Bola som so zatvrdnutým prsníkom. Hneď mi napísal antibiotiká - ešte som mu povedala, na aké mám alergie a aj tak mi napísal ATB z penicilínovej rady, na ktorú mám alergiu. Potom mu hovorím, že ja ale potrebujem len to mlieko dostať von a nie ATB, či by mi nejaká sestrička nemohla pomôcť. Tak sa začal rozčulovať, či nemám nikoho doma, kto by mi to spravil. Tak na to som mu povedala, že keby som mala, tak sem nechodím. Nakoniec keď ho počula sestrička, tak ma potom zavolala na oddelenie a skúšali mi to rozmasírovať. A to keby mama nebola lekárnička a začala som jesť tie ATB na ktoré mám alergiu, tak to nechcem ani domýšľať ...

miselin
10. apr 2009

Fialka tak tortička je nádherná 😵 Ja som sa už dohodla s mojou maminou a skúsime spolu niečo vykúzliť tak som zvedavá čo z toho bude 😀
Aj naša Dominička bola dneska na Lánskej na tom ihrisku s mojimi rodičmi. jej sa tam strašne páči, ale je drzá a vždy niekoho vyhodí z húpačky, bude tam pred tou húpačkou stáť a ukazovať na ňu až kým ju tam nepustia 😀 A bola tam prvý krát v piesku a kradla deťom kýbliky a lopatky, no taký malý grázlik je to 😅 😝

kaciatko68
10. apr 2009

Pridala som nejaké fotočky, kuk :
http://picasaweb.google.com/kaciatko69/15Mesiac#

fialllka
10. apr 2009

kaciatko: krane fotky 😉 kde si kupila ten ruzovucky klobucik, je super a nieco podobne zhanam Terezke na leto 😉
no torta ma vysla na 40 € ... este som ju nevazila, teda kolko ma kg, takze neviem ale ja som bola s Luckou tak dohodnuta, ze nebude to viac ako 40 ... a aj ked to je vela, bola som ochotna dat za nu tolko ... lebo je fakt taka aku som si predstavovala a Terezka ma rocik len raz 😉
oslavu mame v nedelu 😉

hasleerka
10. apr 2009

kaciatko pekné fotky ... ten program na fotky máš z netu, či to máte niaky svoj

jankabambulka
10. apr 2009

jéj kačiatko krásne fotky a fialll. krásmna toetička 😵 😵 😵 😵

hasleerka
10. apr 2009

bambulka kukám pozvánočku, zlatá, to idete mať riadnu oslavu, že dva dni

zuzka99
11. apr 2009

bambulka, mne odtiekla plodová voda o 15,00 a hneď ma dali na sálu, to tam mal službu Pecina a on ma vyšetroval, no poviem ti, že to bolo hrozné. Kontrakcie sú nič oproti tomu keď ťa vyšetruje on. Našťastie sa o 19,00 zmenila služba a prišla doktorka, úplne sa mi uľavilo. Pecina má ordináciu v Púchove, nie?