Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

nany100
23. apr 2009

ďakujeme zuzka, aj nám sa páči ako sa nám podarila 😉 ...všetci hovoria, že celý tatinko, brada, pusinka aj očká...malá princeznička 🙂 ...je úžasná, len tie noci nekonečné...no bude lepšie 🙂

zuzka99
23. apr 2009

neboj bude 🙂

hasleerka
23. apr 2009

nany je zlatučká, riadne kukadlá 😉

jankabambulka
23. apr 2009

dievčatá viete prečo je krásne mať dvojčatká ?????

dnes malí boli extrémne neporiadny čo chytili s tým trieskali a vyhadzovali a keď som začala variť tak sa motali len okolo nôh.
bola sompre postieľku a miško mi ju pomáhal tlačiť /keby som mala na vás mail , tka vám pošlem ako/
dala som ich do postieľky, zo začiatku sa dalo ale potom prišlo bum - miško zasa začal trieskať a biť katku, ke´d už nechcel prestať tak som katuľku dala von s postieľky a tá sa tak smutne naňho dívala ani ako keby ju nebil ale hladkal. on na ňu očká ako také sštniatko čo chodí na nete.
Kňučal za ňou, mrnkal mama-noval a tak ma obmäkčil a vyložila som aj jeho a on ???
nikde nevidel katku tak začal na ňu volať tak ako to on vie /to slovo neviem napísať/ ale niečo také ako kaáá ale to Kje také zadné. a potom huu a stále prišiel do obývky a zasa kaaááá hhuuuu a nič nakoniec sa ozvala zo spálne a miško také prdy za ňou ako keby išlo o život. prišiel ku nej a také úsmevy na ňu hádzal a tlačil sa na ňu - chcel sa mojkať 😵 😵 😵 😵 to treba zažiť -toto je dôvod prečo by som nemenila s MONO maminkou . DOUBLE MAM je fantastik 😵 😵 😵

miselin
23. apr 2009

Nany malá je krááásnučkááá 😵 😵 😵 Neboj tie noci sa zlepšia, u nás to síce neplatí ale väčšinou sa to zlepší 😉

miselin
23. apr 2009

Dnes prešla Dominika sama celú kuchyňu a prišla až do pol obývačky no a potom si všimla, že ju nedržím tak hneď zabrzdila a mrnčala až kým som ju nechytila za ruku, je to taký bojko malý 😀 😝 Ale išla veľmi pekne 😵
Má dnes chudiatko celý deň teplotku po očkovaní ☹

Zuzi už si bola so Slávkom na tom očkovaní čo sa chodí v 15 mesiacoch? Nevieš mi povedať na čo sú tie očkovania čo sa za ne dopláca tých 70 eur, lebo mi dala včera doktorka ten letáčik a som ho zabudla v čakárni keď tam tá moja Oscarová hviezda zase vyrevúvala. No a teraz neviem či ju mám dať alebo nie, ty si to Slávkovi dala?

jankabambulka
23. apr 2009

júj misel-to mi je ľúto , že teplotujete. ale tak už ti behá 😵 😵 😵 😵 . moja je tiež taký sraľo ja neviem kedy bude behať normálne po celom byte.... 😒 stále len pol izby a potom sa hodí

zuzka99
23. apr 2009

miselin, boli sme už na 15. m očkovaní, povinné je mums, rubeola a myslím čierny kašeľ - to je jedna injekcia a to nepovinné za 70 EUR sú asi ovčie kiahne. ja som to nedávala, mi to dokt. ani nepovedala, alebo možno povedala ale som to prepočula.
a už s tým bežkaním to pojde, keď sa raz odvážila...

fialllka
23. apr 2009

ahojte maminy

nam nesiel tri dni net 😠 normalne som chodila spavat s Terezkou o osmej 😀

Nany blahozelam ku babulke Adelke je krasna 😉

zuzi: aj vasa torta je supis 😉 uz som ju vymakla u Lucky v albume 😉

miselin
23. apr 2009

Bambulka Domča je tiež posero, ona ide sama iba keď ju pustím počas chodenia a si to nevšimne inak hneď zabrzdí a neurobí už ani krok a popri tom už chodí veľmi pekne 😒

miselin
23. apr 2009

No tak ani ja ju nedám zaočkovať, som nevedela, že aké je to nepovinné 😒

miselin
23. apr 2009

No u nás bude zase super noc, Domča už plakala 6 krát od pol ôsmej, och som si mohla aspoň poobede zdriemnuť do šlaka ma to nenapadlo, že bude aj dneska v noci zlá 😖 túto noc som nespala od 1:40 až do 3:30 čo stále plakala a dnes to bude to isté s 😝

nany100
24. apr 2009

ďakujeme za priania a povzbudenie...anjelik chvíku zaspal, tak som sa aj sem dostala...noc bola o niečo lepšia...spala tak po dve hodiny...lepšie ako po 20 min. 😉

kaciatko68
24. apr 2009

Nany, gratulujeme ku krásnej dcérke. Tatino vyzerá riadne vytešený. A neboj, za pár rokov bude lepšie 🙂.
Miselin, aj mne malá nejako zle spáva. Minimálne raz do týždňa je v noci hore aspoň hodinu a to nerátam, koľko krát som hore, keď sa mrví a odkopáva a niekedy mrnčí. Asi ma z toho odvezú - ja chudák starší človek sa už potrebujem vyspať 🙂.
Dnes doobeda sme boli aj pred mestským úradom. Akurát som stretla majku.sibku s manželom, ale sme sa len pozdravili, takže ani neviem, prečo tu tak dlho nebola.
Jankabambulka - dvojičky sú krásne, ale mám pocit, že u cudzieho. Vôbec si to neviem predstaviť doma, ani ako by som s nimi chodila von, keď začnú chodiť. Niekedy mám dosť aj tej jednej a nieto ešte dvoch. Ale na hranie by jej bolo isto lepšie. Škoda, že nebývate niekde u susedov. Nemuseli by sme za detičkami nikam chodiť 😉.

miselin
24. apr 2009

Nany tak to je super, že už potiahla aj dlhšie, uvidíš sa to bude zlepšovať 😉 My tak spávame do teraz 😀 😝

kaciatko68
24. apr 2009

Ozaj a už máme 3 stoličky - už je z nej riadne zubadlo.

miselin
24. apr 2009

A koľko máte vlastne zúbkov? My máme 7 a tiež máme aj polku stoličky 😀

miselin
24. apr 2009

Fialka a ešte sa ti Terezka stále pýta na nočník? mojej sa nejako pýtať nechce ale vždy keď ju tam posadím tak potrebu urobí, len keby to chcela aj ukázať aby som len ja nemusela tipovať 😖

kaciatko68
24. apr 2009

8 vpredu a 3 stoličky.

miselin
24. apr 2009

Kačiatko tak to je Linduška už poriadne zubatá 😵 A fotky tak ako vždy veľmi pekné 😉

kaciatko68
24. apr 2009

A kde je dnes Zuzka ? Asi už chystá na zajtrajšie oslavy ... Už sa teším na fotočky.

zuzka99
24. apr 2009

hej , hej už som nachystala a akorát uspala malého. ešte idem upratať kuchyňu a ospršiť a spať. chlap išiel na pánsku jazdu tak som zvedavá ako ráno vstane, zase ho budem musieť naháňať a súriť na všetko 😠

zuzka99
24. apr 2009

kati, malá je strašne zlatá. to sú foto z PN? My chceme ísť v nedeľu do TN, asi si pozriem niečo v Maxe na svadbu a mm bol dnes pri fontáne vodníka a vraj sa tam deti strašne šantili a tešili, tak tam zoberieme malého na výlet. teda ak budeme po sobote vládať

inak na SNP je nová predajňa hydiny, som tam bola na nákup na grilovačku, majú prsia po 4 EUR/kg a zobrala som aj stehná bez kosti, ale neviem po čom. asi budem chodiť tam.

zuzka99
24. apr 2009

baby a v pondelok o 17,45 ideme s hašlerkou na aerobic, nepridáte sa?

zuzka99
24. apr 2009

ozik, ešte ste sa pýtali na majku sibku. Som s ňou bola v meste a vraj už nepríde, lebo ju to tu deptalo, že všetky detičky sú dobré a papajú a Marek nechce papať. Tak som ju ukľudnila, že to neni pravda, že ani Dominika nechce papať. Ale vraj na spovedi sľúbila farárovi, že sem už nepojde 😠 😠 😀 😀

zuzka99
24. apr 2009

len neviem ako sa na spovedi dostali až k MK. Ja som teda nikdy nebola, ale to snáď nie je hriech to tu čítať a písať 😀 😀 😀

jankabambulka
24. apr 2009

hehe zuzi a my vozíme po 108sk 😉

jankabambulka
24. apr 2009

tie kuracie prsia resp. predávame a predajňu renovujeme v kočkovciach čiže preto robíme aj rozvoz po dedinách....

zuzka99
24. apr 2009

jani som rada, že si tu. som aj myslela, či tam tiež nevozíte do tej predajne