Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
5. aug 2009

čaute baby, tak sme doma, ale ste toho popísali... 🙂 aj my sa pridávame ku všetkým gratuláciam, Kaciatko a ako ste zvládli stravu a varenie? fotky sú super, muselo to byť dobré tam 🙂 ja zase s malým odchádzam v piatok do Čiech, máme tam také rodinné stretnutie bratrancov a sesterníc na 3 dni, tak sa bude jesť a piť a žúrovať....

malý už chodí na nočník, strašne ho to baví, každé 2 kvapky tam chodí vycikať a plienky mi hádže do koša, že už ichnechce. No som aj myslela, že mu už kúpim trenky alebo slipy a aspoň cez deň nechám bez plienky, ale ako sa dnes vy...l babke v kuchyni tak ešte musíme počkať 😉

jana30
5. aug 2009

ahojte,
zuzi tak ja dávam už celé leto maťkovi doobeda len slipky, alebo mám aj také malé nohavičky po katke, aj sa vyciká do nočníka aj na WCko chce ísť ale sám sa nevypýta nikdy, len ked ho dávam každu polhodku tak v pohode ale ked zabudnem tak vždy sa vyciká do slipkov, alebo si sadne na nočník a vyciká sa ale cez slipky, akosi ho nemôžem naučiť že to treba vyzliecť. A kakať? tak to jedine do plienky. Vyciká sa hodikde aj vonku, ale kakať, tak to ani za svet.

jana30
5. aug 2009

ozaj a ja mám Katku chorú od pondelka, mala teploty tri dni a zapálené hrdlo, tak som s ňou išla a dali jej ATB a dnes večer som už aj malému namerala teplotu 38,5 v konečníku, tak dúfam že mu to prejde a nebudem s ním musieť bežať do nemocnice. ☹

miselin
5. aug 2009

Mi ideme zajtra do tej Podhájskej na tri dni, som zvedavá aké bude to moje dieťa 😒 Mne sa posledné dni Domča pýta aj na cikanie, kaká mi do šerbla už asi od desiateho mesiaca ale pýtať sa začala asi pred dvoma týždňami a dnes sa jej podarilo 3 krát sa vypýtať cikať tak, že sme to stihli, lebo väčšinou keď sa vypýta tak už zrovna ciká alebo už nestihneme vyzliecť 😀 Ale má z toho strašnú radosť keď to náhodou stihne sa vtedy strašne škerý ako keby bola na seba hrdá 😀

Jani nech sa ti deťúrence rýchlo vyliečia 😉

hasleerka
5. aug 2009

misel si tu ešte, tak nemusíš kupovať tú flašku

hasleerka
5. aug 2009

jani nech sa detičky rýchlo vyzdravia 🙂

miselin
5. aug 2009

Hašlerka a ako si to nakoniec vyriešila?

hasleerka
5. aug 2009

no som ju prosila či by nepila zo šialky a s trubičkou, predtým som ju za niečo moc pochválila tak sa nechala ukecať...tak dufam že nebude zajtra špekulovať ... no ak hej tak bude 5 dní bez mlieka, šak kúpime jogurty ... už sa zajtra teším ked sa stretneme

miselin
5. aug 2009

Hašlerka a možno sa jej to zapáči a už fľašku kupovať ani nebudeš musieť 😉 Ja sa už tiež teším, len to vyzerá, že budem mať zase dnes nočnú tak neviem či tam aj nezaspím 😅 Domča od pol deviatej už 4 krát pišťala a mám taký pocit, že to je len začiatok ☹

miselin
5. aug 2009

Hašlerka to je sranda, že musíme ísť až do Podhájskej aby sme sa stretli 😀 😀

hasleerka
5. aug 2009

ešte dobre že sme sa už videli bo ja by som asi bola zajtra z toho stretnutia hádam aj nervozna ... inak ja som v lešnej stretla dvoch známych čo v PB som ich už nevidela roky

miselin
5. aug 2009

Hašlerka 😀 😀

jankabambulka
6. aug 2009

ahoj misel - uži si to v zdraví a pohode a rýchlo sa vráť, lebo ty si naša najčastejšia prispievateľka 😉 - a aby to tu moc nestálo na jednom bode. inak nech sa tam dominička preonačí a nech príde skvelá, poslušná, bez vrešťania či ako to voláš, a hlavne zdraví všetcia.

hasleerka
6. aug 2009

bambulka a čo tí tvoji drobci už sú OK?

jankabambulka
6. aug 2009

v podstate aj hej . miška stále nosí a nevieme prečo a preháňa ich . ale o asi zo zúbkov

hasleerka
6. aug 2009

tak dobre že si už spokojná ...

nany100
7. aug 2009

ahojte maminy, neviete či sa dá z Rozkvetu schádzať s kočiarikom už aj po tom chodníku nad pumpami? alebo je to tam stále rozbombardované kvôli kruháku? neznášam chodiť ponad poštu, cez tú hlučnú smradľavú križovatku, vždy sa bojím že do nás vpáli nejaký rozbehnutý kamión 🤐

nikiarudi
7. aug 2009

nany odpoveď máš s druhej téme..dokonca až dve 😉

nany100
7. aug 2009

už som našla, sorry...a dík ešte raz 😉

jankabambulka
8. aug 2009

no a čo keď tu nie je miselll tak tu sa nepíše???? či ako to??

hellloooo miiissseeelllll - vráááťťťť sa

hasleerka
8. aug 2009

čaute ... no misel si určite užíva na kupku ... včera sme sa tam stretli hned ráno ale len raz potom som ju už nevidela ... inak som tam stretla asi dalších štyroch bystričanov ... škoda že sú zlé spoje cez víkend, inak by sme tam teraz zase boli je tu pekne

jankabambulka
8. aug 2009

haslee- máš plnú mail.schránku

babenky kde ste fakt všetky???

Dadulka hallóó, zuzik hallooo, kačiatko halllooo, janka30 haloooo

miselin
8. aug 2009

Čauko Považská 😉

Dnes sme dorazili, sa nám veľmi páčilo, ale na dovolenku s našou Dominikou môžeme tento rok zabudnúť ☹ Cesta autom s ňou je pekne na prd,lebo zaspí vždy tak pol hodinu pred cieľom a celú cestu mrnčí lebo sa jej nechce sedieť na zadku no a samozrejme za celé dva dni vypila dokopy asi 1l mlieka a nič iné, pretože sa nemala kedy najesť takže keby sme išli na týždeň tak tam asi zomrie od hladu ☹ Prvá noc samozrejme super sa zobudila len raz a túto noc som celú nespala lebo sa vkuse mrvila a mrnkala ale to tak spí celý tento týždeň, takže to je u nej normálka. Ale inak bola veľmi dobrá až teda na to jedenie. No a cesta domov úplný horor ☹ Stavili sme sa aj v Piešťanoch tie samozrejme prepišťala a prenosila sa na rukách potom sme sa stavili v Trenčíne Lavgariciu a tam hodila kosu na celú predajňu Mark and Spancer no a cestou do PB ma ešte raz okosila a vrešťala celú cestu a teraz do večera nič nejedla ☹ Takže jediné šťastie, že sme si to s ňou takto odskúšali a nešli hneď k moru, lebo to fakt neviem ako by dopadlo 😒

miselin
8. aug 2009

A vyzerá to tu tak, že som tu hlavná drbna 😅

jana30
8. aug 2009

ahojte, no my sem sem tam zavítame, ale len ked je trochu času, a toho teraz moc nemám, Maťko má stále teploty a strašné sople, aj očká už mu hnisajú, tie sople mu vyrážajú asi do očí, a to som si myslela že prekonáme bez doktorky ale asi budem musieť v pondelok nabehnúť k doki, už by mala robiť naša, tak aspoň pre istotu aby ho popočúvala, ale stále má teploty, tak neviem, myslela som si že to zo zúbkov, aj mu už presvitajú spodné trojky, a neviem či sa netlačia všetky štyri trojky naraz, už aby to prešlo,

jana30
8. aug 2009

no a ešte aj odvšivujem katku, no ide ma z tých vší už picnúť, ked prišla z tábora tak som jej našla jednu, tú som hned zlikvidovala prípravkami, a myslela si že je pokoj no a teraz po dvoch týždňoch idh má asi znova, ale už som našla 5 a to isto nie sú všetky, asi tam tá mrcha nakladla vajcia a teraz sa liahnu deti, ale neviem ako mohli prežiť, no tak ich kántrim, šampón - kondicionér, proti sviňuchám a celý byt mi od toho smrdí a hlavne ruky 😖

jana30
8. aug 2009

Misel, hlavne že ste sa niekde pozreli, na budúci rok už bude lepšie, mne malý teraz tiež nič neje už asi tri dni, ale ja to nejako neriešim, on to potom dobehne, on ked je hladný a má chuť tak sa vie tak napráskať až no 😉
a možno že keby ste boli dlhšie tak by sa aklimatizovala a bola by v pohode, no tá cesta to je väčšinou boj, ale my chodíme na noc, decká zalomia a zobudia sa až nad ránom, u nás je to celkom v pohode 😉

hasleerka
8. aug 2009

jéj miselin ty už si doma?.. ja že ešte dnes vegetíš na kupku?

bambulka, nemám plnú schránku, prečo?

hasleerka
8. aug 2009

jana30 , maťkovi posielame cmuk nech mu rýchlo teploty prejdú a je zdravý a s katkou pevné nervy ...bola tu kdesi téma o všiach, že ktoré prípravky sú dobré

hasleerka
8. aug 2009

no čo všetky už spinkáte, či dávate detičky na spánok 😉