Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
5. sep 2009

misel myslím že vyšiel taký zákon, ale na 100% som si neni istá

hasleerka
5. sep 2009

tuším že môžu byť ale len v doprovode rodičov ... tak milé deti zoberú staroušou vyvenčiť 😀

hasleerka
5. sep 2009

no ja idem hajať, dobrú

jankabambulka
6. sep 2009

dobré ránkoslím
babenky poraďte- miško sa zobudil ráno a začína mu opar. kruci ako to mohol chytiť?? ja som to myslím nikdy ani nemala a ani neviem čo na to.. Dikes za radu

sebastianela
6. sep 2009

Ahoj Jani, tak to teda fakt neviem.😀😨

sebastianela
6. sep 2009

No koza.
Oprava, mal tam byť tento smejo😢
Som klikla vedla.
Prepač.☹

sebastianela
6. sep 2009

Hodila si to do googlu?

zuzka99
6. sep 2009

jani, skus sa radšej poradiť v lekárni, pre deti asi nie tie dospelácke, alebo skús genciánku, alebo potri detskou zubnou pastou

zuzka99
6. sep 2009

a čo nejaký krém čo majú proti zapareninám? to tak vysušuje

sebastianela
6. sep 2009

Stary odchadza za tristvrte hodiny a nalada na bode mrazu. Nekomunikujeme.
Pride koncom oktobra, takže paráda.😕

hasleerka
6. sep 2009

sebi pekne ho vyprevad až sa vracia s radosťou domov ... zas možno čosi donesie 😀

zuzka99
6. sep 2009

asi mi ušlo niečo, ste sa pohádali?

sebastianela
6. sep 2009

K...t jeden. Ani ahoj mi nepovedal.
Tak to bol vrchol.

andulkau
6. sep 2009

sebi mala si sa mu hodit okolo krku ,lebo ,ked takto odisiel ,tak to neni dobre. ☹ Mna by to hnevalo,ked ho neuvidis ,tak dlho.No ,ale vsak ty si rozumies. 🙂

Dnes sme spali po dvoch rokoch do 8:15.Ale bola hore co sa mrvila od 5-6 co chcela cikat a potom zaspala.

Jankabanbulka ja som davala na pery skor na kutiky ,ale ved to je skoro, ako opar .Ja som davala neviem ci poznas alebo mas homeopatika CICADERMA KREM.alebo ak mas je to ,ako balzam na pery, ale je na horucky.Len neviem nazov. 😒

jankabambulka
6. sep 2009

ĎAKUJEM.ja neviem presne či to je opra., ale má tam červené a takú bodku ako keĎ vyrážka začína. ale včera sme boli u našich a ako na dedine, májú voľnosť, behať a výbeh majú všade. a môj ocino im dával koštovať úrodu a nič neumyl. ja neviem či to má z toho alebo z čoho. katke nie je ani vreda.
seba- to mi je ľúto
andulka- chytá ma slepá závisť 😀. mne malý v živote o 8h nespali , teda spali ale druhý krát t.j. vstali o 5 a o 8 už išli druhý krát spať ☹

sebastianela
6. sep 2009

Mňa to sere, ale viac ma sere to, čo mi povedal.
To je už jedno. Nebudeme si kaziť peknú nedeĺu.
Práve som s malym na futbale a taky je do toho zažratý,že ani nedýcha.😕

sebastianela
6. sep 2009

Jaj,ešte niečo.
Že som presne ako Ivana Švehlová.
Si možeme ruky podať.😀

sebastianela
6. sep 2009

Ozaj. Má niektorá z vás muža v znameni baran? Ja som kozorozec a dvaja rohatý, to nejde dokopy.😒

sebastianela
6. sep 2009

Ku mne sa ževraj hodí panna a takého nepoznám.😢

jankabambulka
6. sep 2009

my sme všetcia barani okrem borky , tá je lev

ivka000
6. sep 2009

sebi ten môj je baran a ja býk tak to je vraj tiež zlá kombinácia ale nám to zatial klape dobre.
to neni dobre ked ste pohádaný a on tak daleko. ja nemám rada ked ideme spať pohádaný tak väčšinou sa ešte večer udobrujeme 😀

ivka000
6. sep 2009

a čo má proti Švehlovej? 😀

ivka000
6. sep 2009

ja som zasa sama doma ale len doobeda tak som zvedavá kde je toľko 😠 túla po žiline a mňa nezobral ☹ ale pustila som ho pod podmienkou že po výplate tam zoberie aj mňa 😀 😀 😀

sebastianela
6. sep 2009

Sa mu nelubi,že si vyskakuje a neni žienka domáca,čo drží hubu. Jemu sa take lubia. A este k tomu aj brunetky.

sebastianela
6. sep 2009

No a ja som blond a ešte aj tlčhuba a sekera.😕

ivka000
6. sep 2009

na to prišiel kedy aké ženy sa mu páčia včera??? 😨

jana30
6. sep 2009

ahojte,
ja som kozorožec - tvrdohlavý a môj mužíček je lev, ale zatiaľ nemáme nejake problemy že by sme sa nejako hádali, 😀
no to by asi každý muž chcel žienku domácu, čo nevie ani rozprávať len makať a skákať okolo domácnosti a detí, to by sa im ľúbilo ... 😒

kaciatko68
6. sep 2009

Ja som panna a môj muž je baran, ale ten je určite tichší, kludnejší a prispôsobivejší.
Miselin : isto sa nechám ukecať a pôjdem z materskej na dôchodok... 😀.
Uf, aj ja by som sa išla túlať po Žiline, ale na budúci týždeň isto pôjdem ...

andulkau
6. sep 2009

JA som lev moj je skorpion obidvaja sme silne znamenia.Ale zatial spolu zijeme dobre 😀.
no neviem, ako vy, ale ja som od domacej zienky daleko 😀 😝

sebastianela
6. sep 2009

On je z rozvedenej rodiny a od malička ma vsugerovany v hlave absurdny obraz rodiny a manželky.
Žena ma byt ticho,ma mať hlavne rešpekt pred mužom,ma mu kazdy den chystať pod nos raňajky,obed,večeru a večer po takom otrockom dni ešte aj vynikať v posteli a to bez komentara samozrejme.😅