Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

fialllka
6. nov 2008

ahoj zuzka:

aj ja ta poznam z videnia, som si pozerala tvoje fotky, bo som bola zvedava, kto ma to tu pozna a vie o mne ... hej sme ten isty rocnik, a byvala som na SNP, ty si byvala v tom panelaku ako je pred nim to Detske ihrisko nove, ze? 😵 a s tym hafanom, to moze byt ... to je nas rodinny pes Maik, taky hnedo-biely, pol sidliska ho pozna, najma deti, tie nanho vykrikuju uz z dialky, ked ho vidia ....

ja som nevedela, ze aj takato tema tu je .... vobec ma to nenapadlo, skusit pohladat Povazsku tu ... totalne som asi z tej materskej vymleta 😀 ficim na dvoch forach na MK a vobec ma nenapadlo, hladat aj tu ... vlastne dnes to bola nahoda, ze som ju objavila, ked som si natiahla stranku MK, tak som videla vo fore hned na titulke Povazska, tak som klikla zo zvedavosti ...

vidim, ze chodis do vcielky ... ja si kolkokrat pozeram ich web stranku ale kym neurobia dialnicu, tak sa neodvazim ist zo Sverepca do PB .... ale tiez by som niekam vypadla s malou von .... tu vo Sverepci kocikujem sama a mi chybaju mamicky s detickami, ktore by som stretavala a si s nimi pokeclaa vonku 😀 ☹ a ked som na SNP, tak to tiez ma to akosi mina, bo tam uz skoro nikoho nepoznam a vacsinou dam kocikovat sestru alebo maminu, nech si to uziju ..... abo ked nahodou su doma aj moje kamosky zo strednej, tkore maju deticky od nasej Terezky s odstupom jedna 1 mesiac a druha 3 mesiace, tak s nimi si davam spicha aby sme poklabosili 😵

no dopozerala som ordinaciu a idem do hajan ku malej ... zatial papa 😵

zuzka99
6. nov 2008

fialllka - ano, bývam tam, ja som dopozerala VKVčka a idem tiež (spať myslím), nechápem ako to možeš tak presne vedieť 🙂

miselin - som ti chcela povedať, jak sme sa bavili o darčeku na Vianoce, že my kupime malému nábytok a zostavu do detskej izbičky. už máme vybratú, tak dúfam, že to klapne. postielku asi necháme u nás, len aby mal skrinky nové a tak. ale neviem, budeme musieť ešte prerobiť tú izbu, tak neviem či to na zimu stihneme. ak nie, dostane to na vianoce a na jar to prerobíme a presťahujeme ho už tam. držím palce s kočíkom, nech ho už máte a zídeš k nám na kafčo.

katka - ty si bola dnes v cvč? ma nenapadlo ťa vyzerať, až ked sa odchádzalo som videla niekoho bežať so šatkou dole schodami a neviem či to ty.

maji, ja som hotová z tých hojdačiek na lánskej, zajtra ak bude pekne tam valím. a naša meteostanica ukazuje slniečko tak asi bude.

baby ja dnes mám deň racio stravy - raňajky: puding, obed: 2 čokoládky, pol balíka želé cukríkov a praženica a večera hemendex. je mi total zle

ale už fakt končím, dobrú noc

miselin
6. nov 2008

Aj Dominka sa už húpala na húpačkách na Lánskej sú super, zajtra idem spať k našim na Lánsku, tak som zvedavá už som u nich nespala aspoň 4 roky tak som zvedavá či to zvládnem 😀 Zuzi máš aj foto toho nábytku, lebo ja chcem už tiež Domči urobiť deckú ale neviem sa rozhodnúť aký nábytok, keby to bolo tak ako kedysi, že boli na výber len dve tak by som mala ľahké rozhodovanie, lebo ja sa nikdy neviem rozhodnúť a aj keď si už niečo kúpim tak keď to mám doma tak sa mi to už nepáči 😖

miselin
7. nov 2008

Zuzi ja tiež pištím vždy aj keď niečo nové urobí alebo sa tak s chuti zasmeje, alebo len keď tak pekne spinká, ale to preto, že ju mám strááášne rada. A počkaj ako sa napištíme až pôjdu do škôlky alebo do školy. Ja chcem aj pre to druhé lebo som na nej moc nalipnutá 😒

fialllka
7. nov 2008

bre ranko

my uz od siestej hore a prave som Terezku uspala na prvy spanok 😉 akosi sa nevie preorientovat na zimny cas a chodi spavat akoby bol letny aj so vstavaniami 😉
babenky: vam deturence same zaspia? lebo nam Terezka rozhodne nie .... uspavam ju na rukach a vonku bud v kociku alebo v ergu ...

ja som rovnaka a bulim pri kazdych Terezkinich vymesaciach 😵 a na Vianoce budem isto poriadne bucat .... bo uz len samotne vianoce ma dojimaju, nieto este pri predstave s nasim dietatkom 😉

miselin: co kupujete Dominike pod stromcek? kedze su v rovnakom veku 😉 tiez som na Terezku naviazana a ona na mna tiez poriadne 😉 😵

zuzi: ja mam dobru pamat na tvare, tak cca viem, kto kde v okoli nasho cinziaku byva 😉 alebo byval ... ved moj manzel tiez byval do svojej 15tky na SNP, v tom malom trojposchodaku a potom sa prestahovali do Sverepca a ked sme sa zoznamili a povedal mi, ze tam byval, tak som mu nakazala, ci mi nemoze doniest ukazat fotku rodiny, ze si pamatam isto jeho maminu a sestru a pamatala som si 😉 😀 😎 a sestra mna z videnia a uz sme svagrinky 😵

o akych hupackah na Lanskej hovorite? my mame na Lanskej byt, aj ked v prenajme ale zaital som tam ziadne hupacky nevidela, ked chodim okolo obcas 😉

zuzka99
7. nov 2008

baby, ja tiež prebulím celé Vianoce. tie minulé som bola v porodnici, takže som žiadne nemala v podstate, ale pre mňa boli najkrajšie na svete. a na Silvestra presne o polnoci som dostala malého prvýkrát. a teraz už bude s nami pri stole 🙂 bože už zase revem, to je hrozné.
s tými darčekami to bude ťažké. on má aj tak všetko čo može mať, prvé dieťa, prvý a jediný vnučik, očakávaný dlho, tak aj patrične rozmaznávaný, tak ťažko niečo vymyslieť. všetko by sme kupili tak či tak. aj bez viANOC
ten nabytok je na www.gazela.cz.muž to vymyslené ako to skombinujeme. predajne su v IL a TN.
bežim dovariť a von

kaciatko68
7. nov 2008

Ahojte mamičky.
Môžem sa k Vám pridať ?
Som z Považskej Bystrice, mám 17 ročnú dcéru Janku 9 mesačnú dcéru Lindušku. Podľa fotiek sme sa videli v pondelok vo Včielke.

kaciatko68
7. nov 2008

Bývam v Považskej Bystrici na Dedovci a zatiaľ tu nemáme žiadne malé deti, okrem susedy, ktorá má 9 mesačného chlapčeka, ale býva u manžela vo Zvolene.

fialllka
7. nov 2008

zuzka: tebe sa narodil syn v ten isty den ako kamoske ale tej uz pred 9 rokmi 😉

vy ste vsetky rodili v PB? ja v TN 😉

baby, tak rada by som niekedy do tej vcielky sla, ale asi fakt az ked budeme byvat v PB v tom nasom bytiku ....

miselin
7. nov 2008

Kačiatko tak vitaj aj sa mi veru zazdalo, že si spomínala niečo o januárovkách alebo tak nejako, tak som rada, že sa k nám pridávaš a budeš s nami aspoň chodiť do včielky a pridaj aj nejaké fotky Lindušky lebo je zlatučká 😀

miselin
7. nov 2008

Zuzi a to mu idete urobiť nábytok z ortopedických vložiek? 😀 😀 😀 😀

miselin
7. nov 2008

Fiallka ja vôbec neviem čo by sme jej pod ten stromček kúpili, hračiek má strašne veľa, ale rozmýšlam, že asi nejakého húpacieho koňa alebo tak nejak alebo ešte aj nejaké pieskovisko to čo sa dá zatvoriť, lebo máme záhradu na SNP tak by sa jej veru zišlo, ale fakt neviem, ja som jej chcela kúpiť aj ten malý vysavač čo reklamujú čo aj rozpráva tak ešte uvidíme, ale za tie jej posluchy by som mala kúpiť riadnu varechu 😀 😀

majka.sibka
7. nov 2008

ahoj ahoj...kolko tu toho pribudlo...normalne mi trvalo, kym som to precitala...vitam vsetky nove maminky...drobcek zaspinkal, tak som pripojena...

zuzka, tesim sa, ze sa ti hojdacky pacia... 🙂

a idem dovarit, tak pa 🙂

miselin
7. nov 2008

toto je ten vysávač ale asi by som sa s ním hrala viac ako ona 😀 http://www.zlacnene.sk/letak/1643/p/4/

kaciatko68
7. nov 2008
kaciatko68
7. nov 2008

Malá konečne zaspala. My asi kúpime malej na vianoce nejaké odrážadlo. Celkom sa mi páči v Dráčikovi odrážadlo MACKO PU, ale ešte uvidíme. Inak aj ten vysávač je super.

jankabambulka
7. nov 2008

Ahojte. hlásim sa cez vyučovaciu prestávku 😀 😀 😀
Teraz mám toho hodne v sobotu skúška z manažmentu a riadenia podniku , uf a viem to len tak na 50% 😔 . nedá sa to malí sú teraz akýsi zlí a chlap je teraz na stavbe /lebo hlásia na budúci týždeň z rána mráz a aby domurovali/. a domov chodí večer . a pri detskách sa učiť, variť, prať, do toho ešte práca-kde mám tento týždeň uzávierku, nehovoriac , že do konca mesiaca musím mať hotové dańové a pozastaviť živnosť.... je to des-akosi sa to nakopilo. teraz mám v byte ako keby bomba padla a 2-3 prania neožehlené.
pýtali ste sa či chodím do školy.no mám ukončenú jednu výšku psychológia -sociológia/ale vlastné deti nezvládam 😝 😀 / a teraz si robím druhú , ktorá je technicky orientovaná. keďže som nemohla ostať tehu tak som išla na skúšky a keď sme sa vracali tak mi bolo ukrutne na vracanie až na odpadnutie ale ja som to pripisovala tomu, že neznesiem zákruty a do bánskej sú samé. a prišli sme rovno ku našim, že som asi spravilaa ako vystupujem z auta, naši resp. ocko hovorí jani, čo ti je????? prpána kráľa čo je stebou a ja : nič len mi zle s tých zákrut. a on sa začal rehotať a otočil sa na maminku a hovorí jej:mamina, ja jej verím a ty?? 😀 😀 on to už tušil . no a vhovorím si iné zvládli školu z dieťaťom prečo by som ja nezvládla.no len potom som zaplatila, spravila nejkú skúšku a začala som krvácať, išla som do nemocky a povedali že budú trojíčky. no a vtedy nastal dilema, čo teraz????? dlho som váhala a hovorím si už je to zaplatené skúsim a zatiaľ zvládam všetky skúšky na poprvé len rozdfiel je v tom , že prvú školu som spravila na priemer za včetky ročníky s 1,19 a teraz to mám 2,2 zatiaľ. ja viem že je to jedno aké sú známky ale mne to nedá 😖 ... to je asi vsjo čo dodať k škole 😉

jankabambulka
7. nov 2008

miselin-konečne budem mať s kým kočíkovať, len pokiaľ mi sa vychystáme von tak je vždy aspoň tak 2-3 h 😠 . štve ma to ale neviem to akosi spraviť. áno keď je navarené... tak stihnem aj skôr . ale je tam to ale... chlap má takú prácu , že teraz hodne riadi z domu tak variť musím a dcérka je žrút, veď to ste si iste všimli aj na fotkách

tajka1
7. nov 2008

ahojte baby, teda citam, ze ste sa nejako rozpisali, mi dnes ideme k nasim na oravu, uz ma chyta aj cestovna horucka, boze- ja tak neznasam cestovat...Viky spi, tak este chystam nejake veci, potom pre Niky do skolky a o 16h. nam ide vlak....teda jankabambulka, to co ty stihas-ja by som asi odpadla, pri detoch este aj skolu, teda pri jednom by to mozno slo, ale tvoj pripad...klobuk dolu...tak pekny vikend vam prajem,papa 😝

jankabambulka
7. nov 2008

inak pred našim barákom na rozkvete dorábajú detské ihlisko 🙂 😉

zuzka99
7. nov 2008

😀 😀 😀 😀 😀 no soráč, je to www.gazel.cz. som to písala v rýchlosti 🙂
ja som si tiež hovorila, že kaciatko spomínala MK, že sem chodí. no baby idem na chvilu von a potom nestíham čítať jak sa činíte, ešte že malý spí v kočíku, už 2,5 hod. Sme boli 3 hod. vonku a stále spí

miselin
7. nov 2008

Zuzi aj tak to nejde vypíše tam len Test 😀
Janka normálne sa mi už nad tebou až rozum zastavuje, to čo ty stíhaš 😲
Tajka šťastnú cestu
Kačiatko krásne fotky, my už máme odrážadlo takú formulu zo Shelliek mám ju aj v albume

zuzka99
7. nov 2008

a ked si to vypíšeš normálne a nebudeš na to klikať? ani tak to nejde. ja som to skúšala a ide mi to
ja som si tiež dala prihlášku na druhú výšku, ale som to vzdala a neviem ako by som to robila, asi by som už bola v cvokhouse. a to som chcela na materskej aj pracovať z domu, no zlatý voči ☹

miselin
7. nov 2008

Zuzi mne sa aj tieto páčia http://www.adeny.eu/Kolekcie-nabytku/index.php?... , keď klikneš na obrázok čo sú na boku tak sa ti zmenia tapety a keď potom klikneš na skrinku tak sa ti ukáže celá decká

miselin
7. nov 2008

No tak keď si to napíšem tak mi to už ide 😉

jankabambulka
7. nov 2008

jej to vyberáte krásne detské. ja som našej borke navrhla a má ju robenú na mieru. nechcela som detskú na chvíľu ale aby to mohla mať až na strednú.. je učelná a to sa mi na nej páči. len som nerátala , že NEOSTANE jedináčik 😀 😀

kkaattkkaa
7. nov 2008

Kaciatko,
cez Dedovec chodime casto, ale veru male deticky tam moc nestretavame, to mas pravdu. aj ked vy tam tych zakuti mate az...az.

Zuzka, ano boli sme to my, a ak mi z ruky trcala aj motorka, na 100%. Povedala som si, ze este posledny krat, (uz sa konecne v utorok vraciame k tatovi). V pondelok budeme este k videniu i vo Vcielke-ak sa zadari.

zuzka99
8. nov 2008

katka, akorát som chcela navrhnuť, a dohodnuť s miselin a ostatnými, že by sme šli v pondelok okolo 10,00 do včielky. čo vy nato?

zuzka99
8. nov 2008

miselin ja som si až teraz všimla, že si posielala link na detskú 😀 pozrieme to a dám vedieť ako sme sa rozhodli, ja už fakt neviem

kaciatko68
8. nov 2008

V pondelok by sme išli do včielky určite. Budem rada a malá sa vyteší, že zasa uvidí malé detičky. Od radosti vždy máva ručičkami.
Keď bola staršia dcéra malá, to nás bola na Dedovci na materskej naraz až 5, takže som nemusela nikam chodiť. To sme sa stretali každý deň, alebo keď bolo škaredo, tak sme boli u niekoho doma - teda ale nie naraz všetkých 5. Takže deti sa spolu hrali každý deň.