Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
22. okt 2009

no a tá moja sesterka je vydatá v Indii, tak v sobotu hneď doletel aj jej muž z Indie, chudák teraz je tu stratený v Bratislave. Tak som zvedavá ako to všetko dopadne, kam sa vrátia žiť, či do Indie, či ostanú tu, alebo ako

ludka_r
22. okt 2009

Zuzka, neviem presne, ako dlho nemala kyslík, ale tiež pár minút. Musím sa spýtať kamarátky. Ale hneď ju previezli do TN, potom do BA. Obe sú splu na detskom v PB. V nedeľu ich tam idem pozrieť. Malá je dokonca moje krsniatko... To vieš, takým to prípadom sa nemocnica nechváli. Ale oni dávajú sťažnosť na komoru...

miselin
22. okt 2009

Ludka a oni ležali na detskom? A ako sa tá malá volá, lebo v nedeľu tam prišlo na JISku také asi 3 mesačné dievčatko, malá z nej bola hotová, nechcela ani spať čo sa stále na ňu dívala a dávala jej všetko aj cumel, aj macka

zuzka99
22. okt 2009

A už 3 mesiace sú tam? To je hrozné. Ale to asi oni nie na JIS, to asi 3 mesiace by ich tam nenechali

miselin
22. okt 2009

Ale týto čo boli na JIS pred tým ležali na oddelení no a potom ich prepustili a behom dvoch dní tam zase prišli a dali ich rovno na JIS, iné také bábätko som tam nevidela iba toto 😒

ivka000
22. okt 2009

misel to je super že ste už doma chúdatko Dominika zasa v nemocke ☹ a na JISke si s ňou mohla biť?
to nám budete vo Včielke chýbať.
Zuzka to s tou sesternicou mi je ľúto dúfam že budú obaja v poriadku držím palce.
Po tom čo som zažila, počula a čítala sa aj budem báť mať druhé bábeno ☹ Ked som čakala Kubka som si myslele že sa ma to nebude týkať a mala som vysnívaný pôrod, odchod z nemocnice a šťastný návrat domov ako samozrejmosť až potom si človek začne vážiť každú minútu. teraz ked si spomeniem čo som prežívala pred rokom tak mi je s toho smutno a som šťastná že to dopadlo ako to dopadlo. 🙂

ivka000
22. okt 2009

ludka to je tiež ťažký prípad už som myslím o nich počula ale nie som si istá či sú tí istý.
A teraz niečo na povzbudenie ja som ležala v TN s jednou babou čo jej malý sa narodil pridusený a priotrávený zeleno-hnedou plodovou vodou a tiež bol asi 10 min. bez kyslíka a pár dní v umelom spánku a prežil to bez trvalých následkou aspoň zatiaľ 🙂 Tá baba nemohla mať 20 rokov deti chodili po umelých oplodneniach a podobne a ked to akože vzdali tak si myslela, že už má menopauzu a to bola tehotná 🙂 no a potom skoro to neprežil ten chlapček kôli nejakej sestričke ktorá jej neverila že nie je niečo v poriadku 😠

ivka000
22. okt 2009

pridala som foto tak ak chcete tak kuk
😉

miselin
22. okt 2009

Ivka na tej JISke som nemohla spať bola tam len jedna rozvrzganá drevená stolička tak sa to tam fakt nedalo a musela som spať dole v suteréne v izbe pre matky, ale som sa tam bála lebo som tam bola sama tak som si celú noc svietila 😅 Ale zase som sa o malú nebála lebo tam je stále pod dohľadom sestričky a vždy keď sa zobudila tak ma zavolali takže pohoda. A už sa dá byť aj v nemocnici aj zo staršími deťmi keď chcete, takže aj keď majú 5 rokov môžete tam byť, len spať musíte dole v tej izbe matiek.
Ivka a malý je strašne krásnučký sa mi hrozne páči 😵 😵 😵

dadulaa
22. okt 2009

Misel, tak konečne ste doma, to je superrr 🙂 Aj my sa liečime doma celý týždeň. Moja segra keď ležala s malou na detskom v júni, tak mala posteľ vedľa nej, nemusela ísť spať dole, ale neviem, ako to je na JISke.

dadulaa
22. okt 2009

Ivka, malý je zlatučký.. 😵 🙂 Vyzerá to tak, že na tú dnešnú čarodejnícku disku nejde nikto z koníka 😒 😎

ludka_r
22. okt 2009

Misel, ony sú normálne na detskom. Neviem, dlhšie som s ňou nevolala, ale hovorila mi, že teraz jej bude malá bývať častejšie chorá, tak asi budú pendlovať medzi JISkou a izbou. Malá sa volá Laura Chlastáková.
Neviem, či to bola ona. Ona nevníma a papá len cez hadičku. Tak neviem, či to boli oni. Bože, mala by som im zavolať.

miselin
22. okt 2009

Dadulka ono potom na kojeneckom už je posteľ aj pre mamu tam už som bola pri nej, len na JISke neni a ani na detskom a rýchlo sa vyliečte 😉

miselin
22. okt 2009

Ludka áno isto to boli ono lebo tá maličká sa volala Laura a teda by ma ani vo sne nenapadlo, že je chúdiatko také choručké 😢 Tá jej mamina bola taká čiernovlasá a vyzerala veľmi mlado tak do tých 24 . A doviezli ju v nedeľu v noci oni už boli asi doma a zase sa jej zhoršil stav tak prišli, lebo vlastne aj kvôli tomu nás už presunuli na kojenecké, lebo malá mi nechcela spať keď videla bábo no a malej Laure to tam stále pípalo tak by ju to aj tak budilo, takže nás radšej presťahovali. Bože mi je to tak ľúto lebo je taká zlatučká, škoda, že sa musia stávať aj takéto prípady, im želám veľa sily a hlavne toho zdravia 😢

miselin
22. okt 2009

Dadulka a ko bolo v škole?

miselin
22. okt 2009

Sa teším o mesiac máme AD revidendum ale až po 10 rokoch a nie po šiestich 😀 Ale hlavne, že bude, sa tak teším, že sa zase stretneme a pokecáme 😵 😵 😵 Len dúfam, že zas nebudem v nemocnici by ma už fakt asi porazilo 😖

ludka_r
22. okt 2009

áno, tak potom je to ona. Jej mama má veru akurát tých 24 (si sa dobre trafila, zaujímalo by ma, koľko by si hádala mne 😀 ) Som ani nevedela, že už boli doma. Spomínala, že ich aj majú pustiť, ale tiež sa obávala, že sa o chvíľu vrátia znovu domov. Tak mala pravdu. Nič, idem jej zavolať...

ludka_r
22. okt 2009

tak práve som s ňou dovolala. Boli doma len 2 a pol dňa... ☹

dadulaa
22. okt 2009

Misel, v škole už zarezávame, mám už prvé A zo zápočtu 🙂 tento víkend budem úplne celý v škole, no potom máme zas voľno, ale zatiaľ sa dá 😉

miselin
22. okt 2009

Ludka veď sa mi aj zdalo, že boli doma len tak krátko ☹

miselin
22. okt 2009

Dadulka no ty si iná šikulka, že už máš za A 😲

dadulaa
22. okt 2009

to bol jeden z ľahších predmetov, no čakajú ma aj ťažké časy 😒

ivka000
22. okt 2009

misel to je super že sa ti Kubko páči ale ja by som uvítala keby sa radšej páčil Dominike 😀 😀 😀
Dada si šikulka len tak dalej 😉

miselin
22. okt 2009

Ivka čo nieje môže byť 😀 😀 😀 Ešte môžem byť aj jeho svokruša 😅

jankabambulka
22. okt 2009

ideme na operáciu s miškom s očkámi i napriek tomu že nám tvrdili že je neskoro lebo ma dioptrie ☹ 😔

miselin
22. okt 2009

Bambulka tak sa držte a nech to Miškovi dobre dopadne, budeme držať palce 😉

hasleerka
22. okt 2009

ahojte ale ste teda toho popísali ... miselin super že už ste doma ... zuzi to je hrozné s tou sesterkou, dúfam, že bude všetko v poriadku

hasleerka
22. okt 2009

bambulka aj vám držíme palčeky aby operácia dopadla dobre ... a prečo idete na operáciu, aké silné máte dioptrie???

miselin
22. okt 2009

Hašlerka ako ssa máš sem už akosi menej chodíš a už máš nejakú robotu?

dadulaa
22. okt 2009

Bambulka, budeme silno držať palce, aby to dobre dopadlo...myslím, že som tu čítala aj takú tému, volala sa strabizmus, neviem, či je to váš prípad, ale písali tam maminy, čo detičky išli tiež na operáciu s očkami.