Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
11. jan 2010

dadulka ja som úplne zabudla - všetko naj naj naj , nech sa ti plnia i tie najtajnejšie želania.

cherokee- mne sa teda nerozgajdalo ani jedno tričko ani body -tak neviem. ale, že majú rovnakých dizajnerov je 100% pravda

všetkým chorým skoré uzdravenie

juuj to sobotné vypnutie bolo úžasné 😵 😵 - poviem vám, toto by mali uzákoniť a dať ako povinnosť pre každú maminku - taký výjazd aspoň raz za 2tt 😀 😀 😀 - tak ako je povinná školská dochádzka 😀 :-

somn rada ,že som spoznala nové maminky aj osobne - ste suprovééééé

dadulaa
11. jan 2010

babule, všetkým vám ďakujem, ste fakt zlaté 😵

sebi, buď rada, že ti do toho ešte aj negrcá, môj malý mával často brušnú chrípku, keď bol menší a vždy to bolo aj s grcaním 😖 keď to chytil 1.x, skončili sme v nemocke na infúzkach, takže bacha na dehydratáciu.

hasleerka
11. jan 2010

dadula ja sa tiež pripájam k blahoželaniu ... ja neviem prečo som myslela že si Dagmar

ja mám tiež pár vecí z cherokee , niečo je fajn, už sa mi aj roztiahli a mám teraz aj jedno tričko a to sa im asi nevydarilo, trhajú sa úplne nitky

petra5258
11. jan 2010

aj my prajeme dadke vsetko naj naj naj a mne sa cherokee zase rychlo pozmolkuje ale su to zlate vecicky a ako spodne oblecenie je super za tu cenu, my nakupujeme najradsej v c&a a maju tam biobavlnu

hasleerka
11. jan 2010

fialka a to objednávaš nové veci odtial ... som kukala pekné ... možno by som aj ja voľačo a potom rozdelíme poštovné

zuzka99
11. jan 2010

fialllka ak by si mala čas hoď recepty na tie dobroty čo máš foto na FB, alebo linky na tie recepty

hasleerka
11. jan 2010

zuzi ako malý už sa mu uľavilo?

ivka000
11. jan 2010

do včielky by som šla aj hned ale neviem či budeme do stredy fit nemal naštastie ani teplotu ale stále kašle a má soplík ale radšej až bud. týždeň aby od nás niekto neochorel 😉
a my máme 90% vecí CHEROKEE a nemôžem nadávať pár tričiek sa nám tiež roztiahlo ale bývajú jedny také hrubšie a jedny tenšie a tie tenšie sa nám neroztiahli ani jedno.ja som spokojná aj kvalitou aj cenovo 🙂

ivka000
11. jan 2010

aj my sa pripájame Dada všetko naj naj naj nech sa ti darí v škole a nech ťa poslúchajú tvoji dvaja chlapi.

hasleerka
11. jan 2010

a žeby som teda išla v stredu aj ja do včielky ... napíšte koľko vás pôjde a hádam sa aj ja vygúľam

zuzka99
11. jan 2010

ahojte, ďakujem za opýtanie, malý už konečne lepšie (klop, klop), ešte včera bol na tom dosť blbo, aj ho naťahovalo od kašlu. Ale v noci už pekne spal, ani raz som nemusela do detskej ísť (teda chodila som sama od seba, pozrieť či nemá teplotu a nie je odkopaný), až ráno o 7,30 sa zobudil, trochu pokašlal, kým si ulavil a odvtedy doteraz už nezakašľal.
Hovorila mi kamoška, lebo aj ja už mesiac kašlem, že jej kamarátka, tiež má toto - kašel strašný, teploty žiadne... že bola u doki a už má 3 atb. a stále kašle a vraj je nejaký vírus - chrípka v kombinácii s angínou a nič na to nezaberá. Že len ľudia chodia, že strašne kašlú.

Prosím nemáte niekto číslo na školku v Orlovom? NA nete nie je a chcem tam zavolať. Neviem kam mám dať malého, keď pojdem od mája do práce a on bude mať 2 roky a 4 mesiace, či školka, či jasle....a či vobec ho zoberú niekam v tom období pred koncom šk. roka. Čo myslíte? Asi jedine nejaká súkromná

zuzka99
11. jan 2010

a čo sa týka toho oblečka, ja sa priznám, ja v obchode nekupujem skoro nič. Všetko dostane, na Vianoce a narodky podostáva veci pomaly na celý rok dopredu a počas roka dokupujem kde príde a čo sa mi zapáči. Ale mám tiež kamarátky, ktoré majú starších synov a posúvajú mi oblečko. FAkt za kamošsku cenu, nezničené, značkové...Ale napr. pyžamká má len Anthony, alebo Damaja (či ako sa to volá), a ostatné tričká a nohavice hlavne Cherokee, HM,CA, niečo Next, teraz podostával od kamošky Mexx oblečko a tak... nie sme vysadení na jednu značku. topánočky Protetika, Baťa...

jankabambulka
11. jan 2010

ono "milión" ľudí - "milión" chutí- to platí aj pri oblečku. tak ako sa niektoré kusy nevydaria tam tak aj inde.
zuzik - nezdá sa ti , že mexx má aj o dve čísla menšie číslovanie 😖-

v stredu by som aj ja šla do včielky -bééééé ale nemôžeeme- od operácie nás delia cca 2tt a nesmie dostaťt ani nádchu a bojím sa teda chodiť niekde do kolektívu s ním. ale po tom...... jupííí už snáď bude dobre. zajtra ho čaka odber krvi, o dva dni na to zasa na iné akési zloženie, začiatkom bud.týždňa vyšetrenie nanovo očiek a myslímn 22 preoperačné a 25 ideme na to

hasleerka
11. jan 2010

ja mám veci aj z hrabákov a aj s tými som spokojná

kreksina
11. jan 2010

Inak som Martina. Ešte mi napadlo na to hrdielko-z
ábal tuším sa volá priskyricový je to studený obklad- na hrdlo dať nejaký mokrý studený uteráčik a zabaliť suchým-no moja malá to dávala dole tak som jej dávala vaprosiling-je na nádchu a dosť zaberá-natrela som hrdlo, priedušky aj chrbátik a hrdlo som oviazala šatkou-dobre sa malej dýchalo lebo je to také mentolove.

fialllka
11. jan 2010

erika: hej hej objednavam nove a kludne ak by sa ti nieco pacilo pre dievcata, tak pisni kod vyrobku a velkost ...

janka: drzime palceky, isto to dopadne na jednotku 🙂

zuzi: recepty poslem cez fb, ok? 🙂 aj katke, na tie brokolicove fasirky, len som sa ku tomu este nedostala, ale dnes to zbucham 🙂

my do vcielky v stredu nepojdeme, aj ked by som uz konecne rada sla, ked tam chodite aj vy .... nejako sa vyhrabat tesco busom ... ale v stredu ma manzel 30, tak mu chcmee s terkou neico dobre ukuchtit 😉

kaciatko68
11. jan 2010

Baby, ale ste tu toho popísali 🙂 Všetkým chorým prajeme skoré uzdravenie Dadulke všetko najlepšie k sviatku - aj keď oneskorene.
A ešte vítam medyi nami kreksinu.
My máme oblečko Cherokee a nejaký NEXT - buď z Mimibazaru nosené alebo nosený priamo z Anglicka cez ebay a v podstate som spokojná aj s jedným aj s druhým. Akurát sa mi zdá, že Cherokee tričká majú nejaké dlhé rukávy. Z Anglicka vychádza nosené oblečko lacnejšie ako tu cez Mimibazar ešte aj s poštovným. Zasa by som chcela malej niečo pokúpiť... Ale inak kupujem hodne v TESCU, hlavne keď sú výpredaje. No a oblečko nám skoro nikto nedáva ani na vianoce a pár vecí mi dala kamoška, ale inak všetko kupujeme. No a veci po Janke, čo som odložila, sa mi už nepáčia, ale pár ich nosí malá doma.
Aj môj MM mal kašel snáď 3 mesiace, užíval dvoje antibiotiká a nakoniec mu zabral Mucosolvan. Inak v stredu ak stihnem, pôjdeme do včielky, ale dnes som mala ísť na kontrolu so žilami a dr. tam už nebol. Tak som sa dohodla so sestričkou na stredu na 9.00 hod. Tak ak tam nebude veľa ľudí, možno by sme to aj stihli.
Aj mne sa vychádyka v sobotu páčila, no a môj MM ešte zahlásil, že čo idem tak skoro, takže baby nabudúce by sme mali byť dlhšie 😀

brisilda
11. jan 2010

ahojte znova som k vam necakane vtrhla 🙂 sorry no pretoze PB velmi nepoznam tak som sa s vami chcela poradit ktora ZS je v PB najlepsia ? rozmyslam o 5 ZS ale rada by som pocula aj nazor niekoho kto ma s touto skolou skusenosti.
kaciatko s tymi vecmi to mas podobne ako ja 😉 mne tiez nikto nic nekupuje iba hracka a preto stale omielam nasim aby nieco pekne v GB pokupili 😀 inak z Tesco oblecenim som spokojna maju dobre ceny oproti cinskym co su v meste a zda sa mi ze aj kvalitnejsie no obuv kupujeme vylucne adidas alebo nike kedze nemamme dobre skusenosti s klasikou od cinana a pri mojom sidle aj kvalitne coto na nozky treba 😀
inak prajem vam tiez skore uzdravenie u nas sa zatial choroba nezastavila a nasa imunita sa statocne drzi 😉 asi to bude aj tym ze maleho nebabusim a rucky si umyvame ako kedy ved az si dieta zvyka aj na spinu 😀 😀 😀 ale tym nemyslim ze chodime ako brudaci 😀 po navsteve wc je umyvanie samozrejmostou

sebastianela
11. jan 2010

Tak ja som chorá ako hovadisko. A malému zase žilky ožili,tak mu neni rady a ja som zdochnutá a nevládzem sa hýbať. 😒

sebastianela
11. jan 2010

Ja mám od malička alergiu na oblečenie z umelých vlákien. Tak,keď aj malému kupujem,tak vždy iba také,ktoré by som si obliekla aj ja.
Ani spodné prádlo nemôžem mať krajkové. Idem vyskočiť z kože iba keď to vidím.😝

sebastianela
11. jan 2010

Nemôžem si kupovať veci podla toho ako vyzerajú,ale z čoho sú ušité.

jankabambulka
11. jan 2010

brisilda-ja mám 5-zš priamo pod oknami ale dcérka mi chodí na 4 zš 😀 - to je vec vkusu a ako som písala prik oblečku - mnoho ľudí mnoho chutí. ale určite za žiadnu cenu by som svoje dieťa nedala na 8-čku 😠 😖 😅 teda myslím že je osmička tam ako včielka 😖

sebi -paráda, malý chorobu prenechal tebe.

brisilda
11. jan 2010

jani a 4 ZS je kde? az sa zorientujem to je ta pri kostole? lebo aj nad tou som uz uvazovala 😉

brisilda
11. jan 2010

inak ja len dufam, ze namna ziadna pliaga nesadne nerada by som v tehotenstve uzivala lieky 😝 a tak ci tak vela liekov ani nemozem ☹ no quix si do nosa striekam preventivne 😀

petra5258
11. jan 2010

sebi tak to ti nezavidim to nemozes mat doma ani ziadne erotikus s cipkami co? 😎 ja som chodila na 5zs a viem ze ked som dosla na gympel tak som sa prvy polrok nemusela skoro nic ucit bo som vsetko vedela a moje spoluziacke co chodili na trojku alebo sestku ravali nad knihami, ale lindusku by som dala asi na stvorku tam je aj jazykovka ale na to mame my este fuuuru casu 😉
hasli zatial idem ja s matou v stredu, miselin a volala mi ivetka a mozno by sla aj ona s miskom malym...

xsunx
11. jan 2010

peti a paci sa Linduske vo vcielke? ja by som mozno aj sla len neviem ci Olivia este nie je mala ...
aj sa pohrajka s detickami?

petra5258
11. jan 2010

jarka nehra sa s detickami ale je tam cely cas ticho s otvorenou pusou a kuka sa na ne tak aspon mozem pokecat s mamickami a ked prideme domov tak je taka unavena z toho pozerania ze mi spinka minimalne 2 hodky, pridi aspon pokecame 🙂

xsunx
11. jan 2010

chodite do tej vcielky doobeda alebo poobede?

jankabambulka
11. jan 2010

brisilda - hej je to tá pri hlavnom kostole na strede - taká pomaľovaná
inak aj ja som tam chodila 😀