Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kaciatko68
28. jan 2010

Janka, držíme Vám palčeky, nech sa Miškovi očko čo najskôr uzdraví.

jankabambulka
29. jan 2010

kreksi- my sme mali predoperačné robené v piatok ale na váhu tam nerobia ,lebo to robia priamo na anestezhiologickom príjme v blave. ale nám ho odvážili ešte pred troma mesiacmi a keď sme tam teraz prišli tak to neriešili a ani ja . ja som myslela , že to spravia teda asi na oddelení alebo priamo pred operáciou a prd. oni videli váhu a neriešili., ako keby ich nezaujímalo... že to je staré . mali číslo a hotovo.

ivka000
29. jan 2010

jani to je mi ľúto že ste si museli takto vytrpieť 😢 😢 želám skoré uzdravenie a nech na to obaja čím skôr zabudnete

večer som sa sem už nedostala lebo jakubko mal problém zaspinkať a kedže som potom zasa robila tortičky tak som išla spať o pol noci 😖 únava a tie jeho zúbky nie je práve najlepšia kombinácia jedoval sa že chce spinkať ale nedalo sa mu lebo ho to bolelo ...

ivka000
29. jan 2010

včera sme konečne využili sánky viezol sa síce len tak každých 20m potom ich zasa 20m tlačil ale zlepšuje sa to a cesta do obchodu a späť nám trvala len pol hodinu 😀 no a potom sme piekli na sánkach so susedou snehové koláčiky, varili puding a čaj a jakubko to lopatkou vyhrabkával (akože papal)a ked snežilo tak husto sa pozeral hore a vyplazoval jazyk čo chcel chytať vločky 😀

miselin
29. jan 2010

Jani to je hrozné, že ste si museli takto vytrpieť ☹ 😢 Mišenkovi želáme skoré uzdravenie a tak ako píše Ivka nech na to obidvaja čo najrýchlejšie zabudnete 😉

ivetka007
29. jan 2010

Jani, práve som dočítala, čo všetko ste prežili. Ja ozaj nemám slov. Naši lekári sa teda ozaj nevedia správať !!! Nedovolím si tvrdiť, že nie sú dobrí odborníci, zdravotníctvo je v katastrofálnom stave, ale ľudské správanie je na nich, dočerta!!!!! A myslím si, že kedy tam bol napr. otec dieťaťa, tak si toľko nedovolia, ako k mame, ktorá je zraniteľnejšia. No a tie cigánky..... Stále vykrikujú, že sú diskriminovaní a opak je pravdou. Všetko majú zadarmo, štát im platí aj niektoré očkovania, ktoré si bežný človek musí zaplatiť sám. Nebudem sa tu o nich ďalej rozpisovať, lebo mi zmažú príspevok 😀
Janka, prajeme vám veľmi skoré uzdravenie, aby bolesť čo najskôr prešla a mohli ste obidvaja zabudnúť na to zlé(ak sa to dá) a tebe ešte prajem veľa psychickej sily.

zuzka99
29. jan 2010

ahojte, jani je to hrozné, no ja byť tam, tak 100% skončím na psychiatrii. Nejdem sa rozpisovať o tom, baby to už vystihli presne. Pre tých lekárov je jedno dieťa a jedna matka len ďalší v poradí a zrútená mamina len ďalšia hysterka 😠

Hasleerka, ako Miška? Zaspala? Slávko ani za svet, ale som rada, lebo ho ideme odviezť k našim a bude spať u nich, lebo ideme na akciu večer. a bude spať 1.x u našich tak som zvedavá, ale raz to muselo prísť.

hasleerka
29. jan 2010

zuzi jasné spala skoro tri hodiny, stihli sme so Zuzkou aj na tie špagety ísť, vlastne nakoniec sme si dali pizzu ... si tá Zuzka zo mňa srandu urobila, mala samé jednotky

ivetka007
29. jan 2010

Kde ste všetky? Žúrujete? A iba ja trčím doma.... 😀

petra5258
29. jan 2010

ivetka nabuduce sa musis pridat chichi my sme boli s mojim drahym v revolution,mala som 2deci vina a som z toho uplne odkvecnuta, no uz to nie je ako kedysi ked sme supli po flaske a tancovali do rana 🙂tesime sa zajtra ku linduške

hasleerka
29. jan 2010

peti hovor mi o tom, ked som začínala tak som z dvoch pohárov vína videla hviezdička, hm a teraz už som vyšla z cviku, takže som tam kde som bola na začiatku 😀

aj my sa tešíme k Linduške ... baby idete niektorá pešo, vezmeme vás??? 😀

ivetka007
29. jan 2010

Peti, a kde máte malú? Nám ho na noc nikto nikdy nezobral a ani tak skoro nezoberie - nie je zvyknutý na nikoho iného. Mm má posedenie z roboty a tak trčím doma sama ☹

jankabambulka
30. jan 2010

ahojte
poznáte niekoho, kto dáva do prenájmu garáž v PB?? dikes

zuzka99
30. jan 2010

jani ja nepoznám nikoho

baby, kedy ste skončili?

hasleerka
30. jan 2010

čafte aj my sme už doma .... zuzi my s fialkou sme išli posledné pred siedmou

sebastianela
30. jan 2010

Ahoj,ahoj,ahojky. Tak ako bolo u Lindušky. Bola happy z návštevy???

fialllka
30. jan 2010

ahojte
mne sa mala akurat cvachce do vody a myslim ze odpadne ako spalek 😀 😀 😀 hned ked sme prisli, tak si pozrela este Pingu rozpravku a uz pri nej si lihala a zmolila oci, tak som uvarila kasu a sup do vane na chvilu ociapat a pojde chrniet ... tak tam s manzelom este vymysla 😉

hasli: dlho ste cakali na taxik este po nas? my sme jeden stretli dole na razcesti, ale neviem, ci siel na dedovec, nevsimla si, ci hodil blinker 😎

kaciatko: dakujeme za pohostenie, bolo dobre, a aj kolacik mnamik a super 🙂

no mne mala uz vybehla z vane, tak idem dat do pyzamka a spinkat 😉

miselin
30. jan 2010

Oslava bola supééér 😵 😵 😵 Aj Domči sa strašne páčilo a hlavne Katkin MM 😀 😀 😀 Som mu aj zabudla poďakovať, že mi ju tak perfektne zabavil 😀

Domča už konečne zachrňala, lebo bola taká hotová, že nemohla zaspať 😀

No a samozrejme som sa stavila v Tescu a ešte som jej tam kúpila tú froté mikinu za 2,60 e a ešte aj tričko s dlhým rukávom za 2e no nekúp to 😀

hasleerka
30. jan 2010

fialka asi 5minút sme ešte počkali, aspoň sme sa trošku ešte vyvetrali ... ani sa mi domov nechcelo, tak bolo dobre, aj babulkám sa páčilo ...
Miška už spinká a Zuzka si ešte kreslí

zuzka99
30. jan 2010

joj no naozaj bolo super 😵

mne malý zjedol ešte zopár lyžičiek kapustných fliačkov, okúpal sa, vypil fľašu mlieka a stihol povedať v posteli mackovi "ahoj macik" a vytuhol pri ňom o pol osmej 😵 😵 😵

zuzka99
30. jan 2010

no a dnes je v Tv Silvester, presne sme ho pozerali, keď ste boli u nás na párty 🙂

rozmýšlam, že v pondelok keď sú prázdniny bude asi včielka zatvorená, že?

Kaciatko, tvoj mm bol super, trpezlivý, asi si aj vydýchol keď sme odišli, čo?

miselin
30. jan 2010

No Zuzi to si isto vydýchol a hlavne keď som odišla ja s malou 😅 Tá ho isto vyšťavila aspoň na týždeň 😅

sebastianela
30. jan 2010

Tak to je paráda,že bolo dobre.x-)
Katkin MM už asi zničený spí. Ako vedúci jaslí mal perný deň...😀

sebastianela
30. jan 2010

Sebíkovi som dnes dotrepala z povala môj detský kočárik pre bábiky a chodil s ním a smial sa ako zhúlený a ešte aj psa naháňal a chcel ho zraziť. No psycho. Sme sa išli s mojou máti ušťať od smiechu.😀

miselin
30. jan 2010

Seby ten tvoj malý je presne ako moja Domča tá tiež len kde by čo komu urobila a ešte sa na tom aj zabávala 😖

kaciatko68
30. jan 2010

Ak my spíme od 20.00. Aj tak dlho vydržala, ale zaspala hneď, ako si ľahla do postele.
No baby ani neviem, ani neviem, či si môj MM vydýchol, on sa ani nerozčuľuje, ani neháda, ale ani neprejavuje nejako radosť, nevidíš na ňom, či sa teší, alebo nie - proste stále je taký nejaký rovnaký 🙂 😒. Ale isto sa vytešuje, lebo na zajtra "dostal voľno" a ide sa so známym lyžovať minimálne na pol dňa.
Uf a to by som aj ja rada niekde vypadla, aby som si konečne trochu oddýchla od malej. Ale hral sa s detičkami pekne, to sa musí uznať... 😀

sebastianela
30. jan 2010

No on aj mojej mame nadá. Aj jej vraví nono a keď sa nechce pusinkovať,tak sa jej aj ujde. Musíme ich niekedy zoznámiť.

fialllka
30. jan 2010

no tak my sme mali problem zaspat ... mala sa este v posteli valala, kecala, spievala si a skakala .... hruza ... o 21:10 som pocula ako odfukuje a to sa tu uz o 19:45 ukladala pri telke ku spanku ....

ale snad bude spinkat dobre 😉

sebastianela: to musel byt maly podareny .... 😉

katka: ty mas doma takeho manzela flegmatika??? 😉 aj tak obdivujem Lindušku, ze tak dlho vydrzala ... mne keby Terezka nespala, tak o siestej je uz mrzuta a vydrzi maximalne do siedmej ... a aj to uz s placom ....

hasleerka
30. jan 2010

sebi si malého živo predstavujem ako toho psa naháňa, musel byť podarený 🙂

no až prídete k nám, budem musieť zohnať aupairku bo mm sa isto tak hrať nebude ☹

sebastianela
31. jan 2010

No moje dieťa je fakt exot!!!
Túto noc zase nemohol spať,tak sme sa hladkali a túlili v posteli. Bol spln a to on nikdy nespí. Tak teraz sme prišli z obchodu a od kravičky sme si boli zobrať čerstvé mliečko,tak zadrichmal.😝