Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

dadulaa
23. feb 2009

Tá škola sa volá Dubnický technolog. inštitút, tak neviem, či to je tá istá, ale si zlatá. Ak budem tie materiály potrebovať, ozvem sa ti. 🙂 Do včielky chodia niekedy aj sami chlapi s deťmi, však ho skús ukecať.. 😉

jankabambulka
23. feb 2009

ahá tak to asi nebude ono, ale veď keď budeš potrebovať, porovnáte. ona síce sa vydala do čiech ale raz za dva -tri týždne tu býva, a ke´d tak ksrtná by mi tie papiere dala...

zuzka99
23. feb 2009

tak aj my sme už doma, malý zaspal, len sme sadli do auta, ešte som 45 min. sedela v aute pred barákom a on spal 🙂 O 12, 45 som vypla motor a sa zobudil v momente. sme sa najedli, nechala som ho 10 min. pobehať vonku a ešte asi pojdeme na sane poobede

zuzka99
23. feb 2009

baby poraďte mi nejaké jedlo s cukety, aby mohol aj malý aj my. Napadlo ma len zapekaná s nejakým masom a posypaná syrom a k tomu mu urobím cestoviny, lebo ryžu mal cez víkend a zemiaky dnes. a cícerovú polievku robíte ako?

hasleerka
23. feb 2009

kaciatko tie pieštany vyzerajú lákavo, skúsim ukecať moju mamu či by s nami nešla

dadula, v tatrách sme už boli, bolo tam fajn, zuzka mohla ísť s tatinom na lomnický štít, ale sa potom zlakla a nesla ... ale niekedy by som tam ešte išla

teraz by ma tak lákala orava

hasleerka
23. feb 2009

pozerám že chodíte tak neskor do včielky a dokedy tam bývate?

olinka332
23. feb 2009

ahojte,Hasleerka ze si sa bola vcera s detmi sankovat za barakom?aj ja som tam bola s babamy aj s muzom a boli s nami aj vasi.bola by som isla za tebou ale dotycna nechcela. 😖

hasleerka
23. feb 2009

čau Oli, ale si predstav, tak si nechávaš rozkazovať ... boli ste na velkom kopci, videla som tam kopec detí, len ja nedovidím

olinka332
23. feb 2009

cau no isto,ja si nenecham rozkazovat ale bol tam aj bracho a radsej aj on od toho upustil,Dianka ma tam volala tak som povedala aby sme tam sli ale nikto nic na to nepovedal,boli same aj na tortu.Dufam ze sa nehnevas ze sme nesli za tebou,Mrzelo by ma to. 😀

hasleerka
23. feb 2009

žiadne hnevanie, sme predsa normálni ľudia 🙂

hasleerka
23. feb 2009

prídite zajtra doobeda, pôjdeme sa zase šmýkať

miselin
23. feb 2009

Čauko Považská, poradte mi niekto kde by som kúpila operadlo na sánky 😎

miselin
23. feb 2009

Hašlerka chodievame tam tak okolo desiatej a sme tam do dvanástej ale ak chceš môžem ísť v stredu aj od deviatej 😉

olinka332
23. feb 2009

asi zajtra nepojdeme lebo idem s malym Stevkom na logopediu,a potom do skolky a ma prist svagrina dat ostrihat malu,tak skor nie ak by som isla tak ti zavolam.

hasleerka
23. feb 2009

oli som ti niečo písala aj do IP

jej miselin do by bolo celkom fajn, dá sa ísť v pohode od autobusu ... a hlavne aby nekydalo, lebo dnes som aj bola celkom rada že som nešla ... s operadlom neporadím, viem že chodia kupovať celé sánky do polska, ale ja by som kukla na MMB

miselin
23. feb 2009

Hmm do prdky by som ju rada aj na sánkach povozila lebo na Rozkvete s kočíkom nehrozí 🙄

hasleerka
23. feb 2009

na MMB je na predaj za 100,- skus sa tam chytro ozvať ID 3880

olinka332
23. feb 2009

asi som blond 😅 ale co to znamena ten MMb bazar to je tento?na tejto stranke?

jankabambulka
23. feb 2009

ahojte
baby , pozerali ste teraz joj-ku ? to ú kurvy- pardon za výraz. ale dávali čo zomreli tí v polomke, skrátka ukazovali detičky malinkaté v školke ale fakt malinké a hovorili im že ich učiteľka zomrela a už nepríde a tá čo to hovorila tak revala ako sprostá-to tým deťom fakt pomôže, nechápem, také hyeny ako to dokážu spraviť takým maličkým detičkám...ešte raz prepáčte za výraz, ale inak to nazvať nemôžem

hasleerka
23. feb 2009

no mne sa to tiež nepáčilo, hlavne že to bolo divadlo pred kamerou ... vysvetliť im to mala pekne v tichosti

oli MMB je mimibazár, nie ten na tejto stránke, myslím že ty ho aj poznáš

miselin
23. feb 2009

Hašlerka ja to tam nemôžem nájsť 😖

jankabambulka
23. feb 2009

to máš ten odkaz , ael už odpovedali 3, ale skús, možno...ale opýtala by som sa na širku koncov, lebo niektoré sú tak úuke , že sa hodia naozaj len na máloktoré sánky

miselin
23. feb 2009

Janka díky no už sa tam ozvali traja záujemcovia tak už asi nemám šancu za takú super cenu a pozrela som teraz na jednej stránke a bolo tam nové za 420sk tak asi pôjdeme do nejakého obchodu so športovými potrebami a pozrieme tam

hasleerka
23. feb 2009

bambulka ty si šikulka, to ma ani nenapadlo, takto sem vopchať

jankabambulka
23. feb 2009

😀

hasleerka
23. feb 2009

jej aj mne sa toto podarilo sem dostať, len či to pôjde otvoriť : http://www.babybazar.sk/nove-sanky-id583448.html

olinka332
23. feb 2009

Miselin nepoznas niekoho v Bytci?ved tam sa vyrabaju sanky,a zda sa my ze aj operadla.alebo skus najst na internete cez google.

zuzka99
23. feb 2009

jani, sledovanosť je sledovanosť. Hlavne, že majú všetky TV čo dávať a ľudia žerú emócie a cudzie nešťastie 😢 ešte že som to nevidela. no teda ale aby aj tam sa tí hnusní jojkári vopchali a vymyslieť to može len riadna hyena. Ale asi tej školke riadne zaplatili.

jankabambulka
23. feb 2009

kočky, práve tu rtiešime kedy je najlepšie ísť do včielky, chceme tam urobiť líčenie ale nevieme ktorý deň je tak najlepší