Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
10. mar 2009

http://www.hranicnizamecek.cz

baby toto je čo som spomínala, ide tam hlavne o to okolie a možnosti vyžitia s dieťaťom.

kaciatko68
10. mar 2009

Tak dnes spala malá super - od 12.45 do 15.30. Tak som si postíhala navariť aj upratať 🙂.

hasleerka
10. mar 2009

škoda že sa nikto zajtra nechystá do včielky, tak zas nabudúce ☹

miselin
10. mar 2009

Kačiatko tak moja spala od 12:10 do 15:45 😀 😀 Urobila svoj vlastný rekord. Ale ja som si nič neporobila lebo poslednú hodinu a pol som tam stále chodila na ňu kukať či vôbec žije a bola som taká nervózna prečo tak dlho spí, že som len rozmýšlala či neni náhodou chorá 😀 😝 Takéto šoky mi to moje dieťa robí 😀 No a potom sme sa konečne o pol piatej vychystali von a o piatej začalo pršať a som bola samozrejme na opačnom konci rozkvetu tak som musela zase švárať naspäť, som bola taká naštvaná, že až. Inak takto dlho nespí ani v noci, tak som zvedavá ako tá dnešná dopadne či nebude buntošiť, keď tak dlho spala

miselin
10. mar 2009

Zuzi je tam veru nádherne a nemáš ešte link do tých Čiech čo ste tam boli cez leto?

miselin
10. mar 2009

Hašlerka no tak potom v pondelok 😉

zuzka99
10. mar 2009

miselin a kaciatko a teraz už spia znova? nechápem, Slávko spal do 12,45 a zaspal teraz o 20,00

dadulaa
10. mar 2009

Hašleerka a neprídeš zajtra náhodou poobede na to líčenie? veď aj s babami, ja sa tam chystám.. 😉
Inak aj mne malý dnes naobed pospal, síce len hodinku, ale po strááášne dlhom čase, lebo mi už od 2 rokov naobed nespáva.. 😒

miselin
10. mar 2009

Zuzi mne spí od pol ôsmej 😀 😀 ale počítam, že v noci bude mecheche 😖 Asi bol dnes nejaký divný čas lebo mne Doča tiež spáva tak do tej 1,5 hodiny

zuzka99
10. mar 2009

tak potom daj vedieť ako dopadla noc.

miselin
10. mar 2009

Zatiaľ spí ako drevo tak uvidím, možno ma prekvapí a bude spať až do rána 😀 😀 😀 si robím srandu, ale keď Pán Boh dá, tak aj motyka vystrelí 😉

kaciatko68
10. mar 2009

Linda spí od 20.45, ale už bola úplne hotová. Zuzka, vyzerá to tam perfektne, ale išli by sme tam, až bude trochu väčšia a užije si tie zámky v okolí. Inak môj manžel hrady a zámky vôbec nemusí 😒. Ešte som nepozrela ten nový odkaz, tak to idem kuknúť.

hasleerka
11. mar 2009

dadula rada by som, len zuzka má dnes tanečný, neviem ako príde mm z práce, žeby ju zaviedol on a možno by som vybehla

zuzka99
11. mar 2009

Kaciatko, my sme v Lednicko-Valtickom areáli boli asi 3 roky dozadu, sme pochodili zámky a zistili sme, že je to ideálne pre dovolenku s deťmi. takže do zámkov a hradov dnu nepojdeme. Boli sme tam 3 dni a všetko sa nedalo stihnúť, tak sa chceme vrátiť. Je to samá rovina, kopu cyklotrás, sú tam zvieratká, plávanie na loďkách, kúpanie....tak sa bude dať lepšie organizovať program. Jeden deň na bicykloch, druhý pešo, kočíkom, na loďku, kúpanie, je tam jazero, aj bazén, 2 aquaparky v okolí, do mesta možeme ísť, vínne pivnice 😝 ... Ja sa bojím v tom Chorvátsku, že ho neudržíme na pláži v tieni pod slnečníkom o rozlohe 1x1 m a zase byť na izbe od 11,00 do 16,00 - to možeme ostať doma.
Vy čo máte kľudné deti si to možete dovoliť 🙂 Ale ja ho tam po pláži nemienim týždeň naháňať, ale ešte sa rozhodujeme tak uvidíme. A kedy idete do tých Piešťan? Som to včera nepočula, keď si o tom hovorila.
Ja dostanem asi do Rajeckých poukaz na narodky 🙂 sa teším

zuzka99
11. mar 2009

MAlý spí dnes prvýkrát tento týždeň v postielke, zatial spával v aute, tak možem koníkovať a nikde nikto. Ráno mi zistili alergiu na kobalt u kožnej, tak zase idem ráno znovu ma pozrie a povie mi čo možem a čo nie. Zatiaľ som čítala, že to robia hodinky, šperky, bižutéria a všetko čo obsahuje kovy. Ale mám to vyhádzané hlavne na čele, tam teda neviem aké kovy som nosila. ☹

kaciatko68
11. mar 2009

Dnes som behala po meste a zháňala dcére pyžamo a nočnú košeľu. Ide na výmenný pobyt do Holandska - tak chcela niečo pekné na spanie. Vraj má všetko už staré. Ide ku chalanovi - tak som jej včera povedala, že najlepšie bude, keď nebude mať na sebe nič 😀 - ale napodiv s tým nesúhlasila 😕. Nakoniec som niečo zohnala na Hlinách u Dufiho. Tak dúfam, že sa jej to bude páčiť, ak nie, môžeme to do večera vrátiť. My tu budeme mať potom toho Holanďana - to bude srandy kopec 🙂...
Ozaj - u toho Dufiho - je to tam také všeličo - textil, obuv, drogéria, papierko - som kúpila také drevené nálepky na stenu, nábytok, alebo okno. Dám ich okolo postieľky. Veľmi sa mi páčili. Mali ich aj len ako papierové lepky.
Idem ich pridať do albumu.

kaciatko68
11. mar 2009

KUK : http://picasaweb.google.com/kaciatko69/Linduska...
Do Piešťan ideme hneď víkend po veľkej noci - myslím od 17. do 19.4.2009. Už sa teším, len vôbec neviem, ako sa zbalíme.

kaciatko68
11. mar 2009

Miselin : Ako ste spali v noci ? Išla si na tú návštevu, alebo si z toľkého spania malej taká hotová, že ani nepíšeš 😀 ?

fialllka
11. mar 2009

kaciatko: tie nalepky su krasne ... kolko stali? mali tam este? 😉

mne spala mala dnes dve hodky, od pol 12 do pol 2 ale z toho som musela byt pri nej hodinu a pol a lezat a obcas sluzila ako cumel .. na nervy 😉 ale aspon som si aj ja oddychla ...

teraz vyhadzuje hracky z vozika a naramne sa skeri a keca s plysakmi 😀
my prerabame ten byt na Lanskej ... oco mi tam bol pozriet elektrinu a povymienat zastrcky a zistil, ze ziadna nefunguje v kuchyni a este niekde v byte nasiel ... takze ideme komplet vymenit celu elektrinu v byte, bo su tam hlinikove rozvody este a to celkom dobre hori ....

a vcera sme sa s manzuelom rozpravali, ze ked idu rozbombardovat takto byt, tak asi prerobime aj kuchynu, aby sme tam mali viac miesta .... a vymenime aj vanu, ked tak .... tak investicii az az a to som si myslela, ze do mesiaca sa stahujeme .... no asi nehrozi ... budem rada, ked tam pojdeme v lete 😖 😉

a to este zariadit obyvku a Terezke jej detsky kutik 😉

kaciatko68
11. mar 2009

Stáli 97 Sk a tie tenké papierové asi 34 Sk. Tieto som brala posledné, ale vraj ich mávajú a celkom dobre sa predávajú.

zuzka99
11. mar 2009

fialllka, aspoň to budete mať pekné a nové, lepšie to urobiť naraz, keď je všetko rozbité. Ono aj tak vždy kvoli jednej prerábanej izbe rozbiješ celý dom.
TAk ja dnes nejdem do Včielky, muž príde až 20,00 a naši behajú so segrou po svadobných salónoch a zháňajú šaty.

kaciatko68
11. mar 2009

Mne spí malá od 13.00 hod, ale už musím ísť niečo robiť a nie len sedieť pri PC 😉

hasleerka
11. mar 2009

presne tak fialka ked už bude čosi rozbité, nech to je potom všetko na poriadku, aká budeš happy

zuzi čo je to ten lednick-valtický areál, tak si to pekne opísala, že by sme tam aj my nakukli 😉

miselin
11. mar 2009

Ja som bola u tej kámošky a som ťa Kačiatko aj videla ja som išla akurát cez cestu s kočíkom a ty si odbočovala tam smerom ku tlačiarňam. Malá mi spala v noci dobre som sa bála, že bude buntošiť ale vstávala som k nej len 4 krát a muž bol na nočnej a ja som si dala malú prvý krát k sebe spať 😵 ale až o jednej keď sa prvý krát zobudila, ale jej to je akosi jedno keď spí pri mne nejako sa netvárila nadšene keď ma ráno zbadala, ale sa jej ani nečudujem, taký pohľad hneď jak vstane 😝 Dnes išla spať až o tretej lebo som bola u tej kámošky a ona má takú dvojročnú tak sa na ňu Domča nevedela unadívať, takže nemala kedy spať. A bola už taká hotová, že som si naivne myslela, že potiahne aspoň zo 2 hodiny keď nespala od siedmej ale za pol hodinu už bola hore. A neni ani nejaká nervózna sa pekne hrá a behá v pavúkoch a normálne ma ignoruje. Sa mi zdá, že mi včera vo Včielke niekto vymenil dieťa. Alebo tú dobrotu už konečne obkukala od Slávka a Lindušky 😀

miselin
11. mar 2009

Fialka to buď len rada, že to urobíte všetko naraz lebo toho bordelu, prachu a nervov k tomu nieje bohviečo to zažívať na viac krát. A zvlášť keď je už človek zabývaný a má tam aj kopec nábytku tak sa zle prerába.My sme našťastie prerábali hneď keď sme sa nasťahovali a mala som teda čo upratovať, si to neviem ani predstaviť, kde by sme všetko poschovávali keby sme šli prerábať teraz 😒

miselin
11. mar 2009

Kto bol teda na tom líčení?

kaciatko68
11. mar 2009

Tak to si teda bola ty. Ja som si len všimla kočík s tromi kolesami a na maminu som sa nedívala. Ozaj, keď chodím autom, alebo aj peši, vôbec si nevšímam ľudí. Takže vôbec sa nečudujte tomu, keď by som išla okolo, ešte sa na teba aj pozriem, ale vnímam len siluetu, nie tvár.
Raz kolega z roboty , keď som išla autom, tak ešte aj skákal a mával, ale ja som si pomyslela, čo to za blbca tam vyskakuje pri tej ceste 😀, ale samozrejme, že je to on, to som si nevšimla.
Ale občas motyka strelí a niekoho si všimnem 🙂 .

jankabambulka
11. mar 2009

miselin - ja 😀 😀 😀

miselin
11. mar 2009

Tak si nakoniec išla? Lebo minule si tu niečo spomínala, že nepôjdeš