Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

fialllka
28. máj 2009

no tak my sme teraz zalomili

zuzi: nas spankovy rezim je nasledovny

budicek cca 7-8 hodina, ako kedy, niekedy potiahne aj do pol 9 a niekedy ako dnes je hore uz o pol 7 😀 na obed ide Terezka buvat medzi 12-13 (ale doma ju davam niekedy aj skor cize interval 11:30-12:30 doma) .... pospi si tak cca 1,5 hodky, niekedy to je len 40 minut a niekedy potiahne aj 2 hodinky, ale to len doma, rozhodne nie u mojich rodicov ... a vecer chodi spat medzi 19-20:00, najneskor vsak o pol 9 😵

kaciatko68
28. máj 2009

Zuzi, tak zasa máte problémy so spaním ☹..?
Náš spánkový režim :
ráno vstáva od 8.00 do 9.00
obedný spánok : od 13.00 - 13.30 a spí do 15.00 - 16.00 - ako kedy
večerné spanie : 21.00 hod

Ty malého ešte uspávaš na rukách ? Minule aj Linda 2 dni vymýšľala, bola to hrúza, ale inak ju položím do postielky, dám jej pusinku, hají dečku ( to je taká dečka na spanie), havinka na spanie dám jej papa a ona zaspí.

Už nám idú ukladať dlažbu, ale je tu okolo bordel ako v tanku 😠.

miselin
28. máj 2009

Čaute tak u nás je to dnes už konečne lepšie 😒

Hašlerka takto to má byť s veľkýýým oznamom 😀 A fotky sú krásne a aj tá svadobná 😵 😵 😵

miselin
28. máj 2009

Náše spanie:
Vstávanie od 5:50-6:30 ale väčšinou presne o šiestej
Obedný spánok okolo jedenástej a spí maximálne 1,5 hodiny už sa jej stalo asi 4 krát za celý jej život, že spala až 3 hodiny, no a potom ide spať medzi 19:30-20:00 a v noci sa budí minimálne 3 krát a aj to tak málo len výnimočne inak vstáva od 5-25krát ☹ A to od rána ako sa zobudí len beháme a sedí len keď papá a keďže papá minimálne tak za celý deň sedí na zadku asi tak pol hodiny dokopy a aj von chodíme len bez kočíka a obehneme vždy pol Rozkvetu. Dnes v noci sme vstávali tiež 6 krát ale to ani neriešim , lebo som zvyknutá za posledné dva mesiace vstať v priemere okolo 12 krát takže pohoda

zuzka99
28. máj 2009

tak pozerám, že Terezka a Linduška sú asi najlepšie spáčky 🙂 Dominika má asi taký istý režim ako Slávko, akorát, že čo on spí naviac ráno o to ide spať večer neskor. Ale chcela by som mu to teda nastaviť tak ako má Dominika, radšej ráno nech skor vstane a večer ide spať pred osmou. Keby spal ako Linduška a terka, tak to by som bola šťastná, ale čo my matky nespáčov ☹ ďakujem baby

fialllka
28. máj 2009

zuzi: Terezka takto nespavala vzdy .... jej spanok cez den od cca 4. mesiaca do 10. mesiaca bol hrozny .... len take 20-40 minutovky, ale vecer chodila spavat vzdy okolo 7-8 a spinkavala v noci dobre, len na mliecko sa zobudila a hned spala dalej .... ale teraz som rada, ze dokaze spat tu 1.5 hodku na obed a snad sa dockam aj toho, ze bude aj dlhsie spat .... aby som toho viac postihala 😉

zuzka99
28. máj 2009

dlhšie ako 1,5 hod. ? to u nás musí byť maximum. teraz zaspal až 21,00 po ťažkom uspávaní a to je od 13,00 hore a vobec nedospával ani tú včerajšiu noc

katka.carska
28. máj 2009

Zuzka:
5,00 budicek
12,00-13,30 obcas i 2 hodky
20,30
V noci sa Matusko budi cca 3 krat.
Vecer vsak musi zaspavat pri mne-je jedno ci v posteli alebo na chrbte. Ked sa zjavi tata, ze uspava on, matusko chyta hystericky rev. To iste poobede. Skoda...

Ale ked si spomeniem na vek v ktorom je Slavko- je to rovnake, akurat ze cez den spaval len hodinku. A v noci sa budil asi 5 krat.
Myslim si, ze uz sa to bude len zlepsovat, i ked obcas prechodne asi i zhorsovat. Nie je to tym pocasim ?
Inak ked uz sme boli obcas s tatom v koncoch, obaja sme si lahli spat a Matusko sa este chvilku pohral a potom sa pridal k nam. A rano nieco podobne. Ked som pred piatou ani za ten svet nechcela vstat, syncek sa isiel hrat sam a niekedy vydrzal i hodinku. Zacal s tym, ked mal nieco cez rok. Manzel ale normalne chodi spavat o 8 a rano vstava o pol piatej.

fialllka
28. máj 2009

zuzi: ja by som brala aj tie dve hodky keby spavala 😉 ale kazdopadne ti nezavidim .... ze dokaze tak dlho byt hore ..... ja by som ho asi fakt dala vecer najneskor o pol osmej resp. osmej do postele teda postielky a nech si tam robi, co len chce 😉 a raz predsa len zaspat musi 😉

inak s uspavanim je to u nas rovnake ako u katky ... tiez uspava len mamina a keby som odisla z izby, tak na mna pocka a nezaspi kym sa neobjavim resp. spusti hystericky plac, v zmysle, ze ju opustam a to aj ked sa nahodou prebudi v noci a vidi ma odist sa vycikat .... to manzel ju nedokaze utisit a stale pozeraju na dvere a ked ma zbada, tak viska a tesi sa cez slzy 😵

nam sa tiez uz parkrat stalo, ze sme nevladali a terezka sa zobudila akurat ked sme sli spat a ona, ze halo ideme vstavat ... ale my sme ju ignorovali a sme si lahli a ona sa chivlu mrvila, mrmlala si a ptoom zaspala ked videla ze este spime 😎
teraz, co som u nasich tak sa stava, ze ked ma rano vidi, ze este spim, tak sa na mna usmieva, vykrikuje po mne, hadze sa po mne a parkrat sa jej stalo, ze sa este pridala a zaspala aj ked sa zobudila o siedmej, tak este do pol deviatej zalomila 😵

janette1105
29. máj 2009

caute kocky, chcem sa spytat, ci neviete nieco nove o plavani v povazskej s babatkami. ja som tam volala pred 2 tyzdnami lebo som videla na internete ze budu robit kurzy pre babatka, lenze mi povedali ze nebolo dost zaujemcov tak to zrusili,
tak som sa potom tej pani pytala ci teda aj tak mozem ist plavat s malym -ma 1 rok-a ona mi povedala ze mi nedoporucujem lebo voda nie je chemicky upravena.

Mate vy nejake ine spravy, lebo nas tak strasne rad plava a neviem kde ist, a dubnica je dost od veci ked nesoferujem.

miselin
29. máj 2009

Och to máte super mne keď sa malá ráno zobudí a mne sa nechce vstať tak vrieska dovtedy kým nevstanem takže väčšinou ma zobudí totálny rev, takže super budíček 😖

Fialka ja som minule Domču večer práskla do postielky keď už som na ňu nemala nervy a jediné čo z toho bolo, že vrieskala hodinu a potom sa nedala utíšiť, niektoré deti skrátka revať neprestanú a ani od revu nezaspia mám to už veľa krát vyskúšané ☹

miselin
29. máj 2009

Ešte sa chcem spýtať idete niekto na dovolenku k moru s deckami? Stále neviem či mám alebo nemám ísť, zase mám za jedno či mi bude malá revať doma alebo na dovolenke 😒

jankabambulka
29. máj 2009

ahojte hlási sa Mgr.
večer alebo naobed napíšem viac - teraz doznievajú emócie - ako som vyšla z miestnosti skúšobnej , moja psychika to nevydržala a tak som sa rozrevala , doľahlo to tak na mňa až strach, že všetko zo mňa odpadlo. spolužiačky niektoré chytré, čo bučíš , že si nespravila na samé?? a ja čo ti švitorí?? oni to nepochopili , že ten stres a jedno z druhým a že to , že som popri práci a malých dvojíčkach to spravila....skrátka to so mŃa opadlo a potrebovala som to zo seba dostať - to bol taký nápor na psychiku a hlavne aj to .. ale to až pooobede idem odstriekať , nakŕmiť tigrov...

miselin
29. máj 2009

Bambulka blahoželáááááám 😵 😵 😵 A aj tak nechápem ako si to zvládla 😀

jajkar
29. máj 2009

Janka GRATULUJEM, a padam na kolena aka si dobrááááááááááááá..............a uplne chapem preco si sa rozplakala, myslim ze by som sa tiez, ale nie kazdy kazdeho vie pochopit. Ty si to teraz hlavne uzivaj pani Mgr.Janka 😀 😀 😀

miselin
29. máj 2009

Och ide ma poraziť, tak keď nemôžem spať a od piatej som hore tak samozrejme naša madam musí spať do ôsmej 😠 Si ani nepamätám kedy som spala do ôsmej, keby sa mi chcelo spať tak by bola isto hore už od šiestej 😠 Už mám pocit, že mi to to dieťa robí naschvál skúša koľko vydržím 😝

miselin
29. máj 2009

Ozaj Zuzi a prídeš dneska?

zuzka99
29. máj 2009

bambulka, fakt úprimne gratulujem. Bolo to super, že?

miselin, ja neviem, keď je tak zima, nebudeme môcť von na ihrisko

hasleerka
29. máj 2009

no super bambulka blahoželám, aj to tu oslávime aspoň len cez PC, dáky šampus tu musíme streliť

zuzi ja som ti radšej ani o našom spaní nepísala, lebo moje boli ako malé spachtošky

misel dík za pochvalu, to mám len takú jedno schopnú zo svadby, aj to je odfotené z velkej zarámovanej, hold vtedy digit.ešte nebol ☹

fialllka
29. máj 2009

bambulka: blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame 😵 😵 😵 😵 😵

miselin
29. máj 2009

Zuzi tak ak ti tie šaty nezavadzajú tak môžeš dojsť keď bude pekne a môžeme sa stretnúť tu na Rozkvete všetky, už bude môcť aj Bambulka a pôjdeme aj na ihrisko. Som akurát bola na balkóne no iná kosa 😲 Šak sa mi ani von nechce 😖

miselin
29. máj 2009

To moje dieťa má dnes takú dobrú náladu, že som z toho trošku mimo, neviem čo si mám o tom myslieť 😒
Sa včera akosi strašne osypala na brušku a na chrbátiku, tak som jej to natrela tekutým púdrom, lebo ju to svrbelo a dnes to má už celkom pekné, tak dúfam, že jej to zíde, lebo som chcela ísť s tým aj k doktorke, neviem vôbec z čoho to môže mať, ale je to taký divný výsyp 😒

dadulaa
29. máj 2009

Bambulka: blahoželáááám, super!!! 😵 😵 😵 budeš mojím príkladom, keď mi bude v škole ťažko 😀 😝

miselin
29. máj 2009

Jééj Dadulka ako sa máš, som ťa dlho nevidela, nejdete von, ja sa už chystám, len keď sa mi nejako nechce, ale idem s kočíkom, lebo idem ešte do Koruny a potom pôjdem na to ihrisko pod kaplnku, tak ak by sa vám chcelo tak tam dobehni 😉

hasleerka
29. máj 2009

misel je tam zima, my sa práve chystáme von ... síce vetrám ale to sa mi zima nezdá ... budem musieť aj ja vybehnúť na balkon

dajte vedieť, aj my by sme sa možno vykutrali na rozkvet

dadulaa
29. máj 2009

Miselin, ideme do Teska tescobusom, včera sme boli na tom ihrisku. Inak tam by sme sa mohli niekedy všetky stretnúť, aspoň by baby videli, aké máme nové parádne ihrisko 😉 🙂 vonku je hrozná kosa, brrrŕ 😝

janette1105
29. máj 2009

caute kocky, chcem sa spytat, ci neviete nieco nove o plavani v povazskej s babatkami. ja som tam volala pred 2 tyzdnami lebo som videla na internete ze budu robit kurzy pre babatka, lenze mi povedali ze nebolo dost zaujemcov tak to zrusili,
tak som sa potom tej pani pytala ci teda aj tak mozem ist plavat s malym -ma 1 rok-a ona mi povedala ze mi nedoporucujem lebo voda nie je chemicky upravena.

Mate vy nejake ine spravy, lebo nas tak strasne rad plava a neviem kde ist, a dubnica je dost od veci ked nesoferujem.

kaciatko68
29. máj 2009

janette : neviem o plávaní bábätiek nič nové. Ale keď tam chceli robiť kurz, tak mi je divné, že tam nie je voda dobrá pre bábätká.
Jankabambulka : blahoželám, si veľká šikovnica 😉.
Malá tiež dnes v noci blbla a bola hore asi dve hodiny. Už som teraz úplne grogy. Ja kávu nepijem, takže už pomaly zaspávam ....

zuzka99
29. máj 2009

janette, to čo ti povedali za blbosť? Veď ako hovorí kaciatko, chceli robiť kurzy pre deti a dajú tam neupravenú vodu? To čo ju tam ťahajú z nejakej studne či čo. Som myslela, že to je klasická voda ako vo vodovode, možno trochu viac chlórová. A v tej sa deti kúpu aj doma, nie? My sme tam volali, a nám povedali, že v pohode jasne dojdite s malým si zaplávať. Ale to bolo asi mesiac dozadu.
Čo si myslia, že do detského bazéna budú chodiť dospelí?

jankabambulka
29. máj 2009

ďakujem babenky - ježiši , čo ja budem teraz robiť ????? 😀 😝