Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
23. aug 2009

ahojte to ste toho stihli popísať. my sme sa dnes boli kúpať v tom diplomate a bolo super 😎 drobec sa tam vybláznil že zaspal ešte tam pri bazéne na lehátku a do auta sme ho preniesli nevládneho 😔 .
no seb. ty si riadne číslo ani ja si nenechám. tiež mi musí pomáhať, doobeda som na všetko sama ale poobede ked pride s roboty si všetko delíme fifty- fifty 😵

ivka000
23. aug 2009

ale balia ale len ked niečo chcú 😀 😀 😀

ivka000
23. aug 2009

čo už všetky spíte? tak idem aj ja 😔

hasleerka
23. aug 2009

andulka, ja som im to takto spravila a snád to vydrží minimálne 5-6 rokov a až potom zas budem malovať

zuzka99
24. aug 2009

tou deliacou tapetou myslíte bordúru?

zuzka99
24. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mne ostala takáto, ak by ste niekto chceli pre menšie detičky

zuzka99
24. aug 2009

pozrite do albumu, je tam na viacerých foto

jankabambulka
24. aug 2009

ahojte.včera večer som si vás len prečítala, po tom pohrebe som nemala chuť reagovať-chápete.
mne chlap hodne pomohol keď boli dvojky maličké /myslím pomoc okolo detí/. teraz je to ťažké s nima podstatne viac a teraz by som skôr porebovala pomoc. do práce ja ho musím naháňať , a hovoriť mu o tom aj 2tt aby sa to vykonalo a a atď

sebastianela
24. aug 2009

Hasleerka. Kde si kupila tu zavesnú sieťkovu poschodovu somarinku na strop. Aj ja taku potrebujem.

jankabambulka
24. aug 2009

sebas-je to eraz aj v akcii v ikeii

jankabambulka
24. aug 2009

inak tuto su tiež pekné a rôzne - kuki kuk
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/categories/de...

jankabambulka
24. aug 2009

a na mmb nájdeš toho na mraky a farby od bielej až po tmavo modrú 😉

sebastianela
24. aug 2009

Jej Jani, diky za tip.
Už idem zháňať doplnky do izby. Ale toho je. Len stačí mať €.😀

zuzka99
24. aug 2009

baby ak by ste mali nejaké stránky na detský nábytok šup sem s nimi, dávam si ich dohromady a potom budem vyberať. 😉 ak by ste chceli, možem hodiť linky čo už mám, ak aj niekto zháňate izby

zuzka99
24. aug 2009

a neviete či tu je nejaká téma, ohľadne detských izieb a nábytku? ja si nespomínam, že by som niečo videla, ale možno to tu lepšie máte prešmejdené 🙂
ešte ma v noci napadlo, že by sme konečne mohli spáchať nejakú tú opekačku. Počkáme na miselin, kým sa vyzdravia a vrátia domov a potom. ja som aj rozmýšľala, že najlepšie by bolo niekam, kde sa dostanú všetci jednoducho aj bez auta, buď na našu chatu (to bude zložitejšie), alebo napr. na to ohnisko do Manínskej, alebo Podhradské lúky, čo ešte poznáte také dobré, kde je ohnisko a výbeh pre deti?

dadulaa
24. aug 2009

Zuzka, ja som tu takú tému videla, daj si ju do vyhľadávača, myslím, že sa volala normálne Detská izba. Ak budete chcieť ísť na tú opekačku v týždni, tak my už s vami nebudeme môcť ísť.

ludka_r
24. aug 2009

Ahojte..
Vidím, že ste tu toho riadne veľa napísali, aj chlapov stihli poohovárať... 😀 No ten môj tiež nie je ideálny a čo Vám ticho závidím, tak to je to, že Vás balí.... 😀 To ja teda moc nepoznám, ja bývam takmer vždy tá doternejšia... 😉
Vy už idete riešiť detský nábytok... Super... Na to sa aj ja teším, ale budem si musieť asi ešte počkať.... 🙂

zuzka99
24. aug 2009

dadik, neboj cez týždeň nie, skor cez víkend. a čo už začala školka? myslím, že dnes otvárali, či nie?

andulkau
24. aug 2009

Zuzka a nebolo by nam lepsie vybehnut vecer na pivo bez deti. 😀 To by bola sranda a dobra nalada.Ved s detmi sme od rana do rana. 🙂 .

sebastianela
24. aug 2009

Už mam aj tu sieťku.

sebastianela
24. aug 2009

Ale fakt sme toho popísali. Sme iné klepny.😀

dadulaa
24. aug 2009

Zuzi, škôlka je až od 2.septembra 😉

sebastianela
24. aug 2009

Stary mi volal,že nás zobere do Lešnej do Zoo. V sobotu. Tak sa teším.
Ešte sme tam neboli.

sebastianela
24. aug 2009

Asi ma tam chce zbaliť.😀
ja sa mu ale nedám.😠
Až večer.😀

kaciatko68
24. aug 2009

andulkau : ďakujem za foto svetríkov. Ešte počkám, či niečo béžové alebo ružové nezoženiem, ak nie, ozvem sa.
Inak aj ja by som niekde vybehla radšej bez malej. Však som od dovolenky len s ňou doma. Už mi z toho šibe ☹. Ale potom by som isto aj s deťmi. Už sa teším do včielky. Od kedy bude otvorená ?
Zuzka : kuk, čo som našla na MMB http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6480712, takéto niečo by sa mi páčilo, len pre dievča.
Ozaj, napíšte, aké nemäsové zeleninové jedlá majú vaše deti radi. Už neviem, čo mám variť a v tých receptoch sú síce dobre vyzerajúce, ale neviem, či by mi to jedla. Mám pocit, že jej často varím mäso a zasa veľa sladkého jej dávať nechcem.

andulkau
24. aug 2009

Jasne Kaciatko ,keby cosi napis.
AJ ja chcem nejake recepty.Lebo uz mi tiez sibe s toho varenia. ☹ Ked ona nic ine nezie ,len huste polievky. 😨 A sladke nezje nic.Len suchu parenu buchtu.Ach dufam ,ze v tom jedle jej pomozu jasle.

kaciatko68
24. aug 2009

Zo sladkých jedál mi zje parené buchty - robím s kakaom a pokrájam tam broskyňu z kompótu, ovocné knedle s tvarohom - slivkové, broskyňové, jahodové, pirohy, žemľovku, ryžový nákyp a rezance s tvarohom.

dadulaa
24. aug 2009

Ozaj, ma napadlo, či niektorá nepotrebujete kočiar. Moja segra predáva zachovalý Bambino, 3-kombinácia, modrý a lacno. Ak bude niekto chcieť, pošlem aj foto 🙂

kaciatko68
24. aug 2009

My nepotrebujeme.

ivka000
24. aug 2009

ahojte seb. v tej Lešnej je krásne ja som tam bola už viackrát. My sa tam tiež chystáme aj s malím, ale neviem ako je to s pasom? zapisujú ešte deti do pasov či nie? a treba ho vlastne v eu? viem že ked ideš letecky niekam tak ano ale čo ked ta stretne colná kontrola napr. v čr?