Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
17. jan 2010

mne je luto že s vami v stredu do včielky nejdem, frčím do práce ... a na zajtra som si už naplánovala pracovný pondelok, lebo som v sobotu nemohla, mm spal po nočnej tak som nič neupratal

sebastianela
18. jan 2010

😝

petra5258
18. jan 2010

takm y nejdeme asi ani do rakuska ani do vcielky lebo mala kasle celu noc ju chudako ten hnusny kasel budil to bude zasa tyzden o nicom stale zavrete doma ☹

hasleerka
18. jan 2010

peti myslíš že budete chorý a celý týždeň musieť byť doma????

sebi čo ten ksichtík - dnes si bez slov???

sebastianela
18. jan 2010

Už sme boli na druhej strane,tak len tak.
Už mám doma ten kalendár. Je nádherný. Krásny!

ivka000
18. jan 2010

katka my tam určite pôjdeme ešte aj neskôr tak potom sa môžeme dohodnúť 😉
peťa vieš o tom že ani v piatok hudobku nemáte ale budete mávať s nami v pondelok lebo vás je málo tak aspoň sa budeme vídať častejšie veď ona by ti mala ešte volať 🙂 a dnes si o tom nevedela? lebo už aj dnes sme mali spojenú

ivka000
18. jan 2010

misel ja by som radšej išla až v stredu ale ak chcete ísť zajtra tak pôjdeme radšej aj my zajtra do Včielky už sa tam tešíme 😵

ivka000
18. jan 2010

peťa skoré uzdravenie 😉

kosta123
18. jan 2010

Ahojte baby,
namá niekto skúsenosť zo zlými výsledkami z AFP??? neboli ste na odber plodovej vody?

petra5258
18. jan 2010

ivka vedela som ale mala je chora tak sme nesli a nevolali sme ved ani oni nam nedali v piatok vediet ok tak budeme chodit spolu 🙂 za nasim frajerom jakubkom 😎 kosta my sme mali dobre vysledky drzime palceky

miselin
18. jan 2010

Ivka ja idem aj zajtra do včielky 😉

Peti nech vám ten kašel zmizne tak rýchlo ako prišiel 😉

Kosťa tiež ti neporadím, ale držím aspoň palce nech to dobre dopadne a bol to len omyl 😉

Baby poraďte mi prosím nejakú reštiku kde sa dá ísť aj s deťmi, kde je aj detský kútik, díky

kaciatko68
18. jan 2010

Ahoj kosta, nemám skúsenosti so zlými výsledkami z AFP, ale čo som si prečítala, tak pri tom je podozrenie na Downov syndrón. Mne vyšli výsledky TRIPLE test s vysokým % podozrenia na Downov syndróm - dočítala som sa ale, že v mojom veku je 90 % výsledkov testu podozrivých. Bola som na odbere plodovej vody v Žiline a odtiaľ po 3 týždňovom čakaní potvrdili, že bábätko nemá žiadne genetické vady ktoré zisťovali, ale to čo nezisťovali, to tam môže byť. Skoro ma z toho piclo, ale bola som veľmi rada, že bude malá zdravá a zatiaľ aj je. Ak chceš nejaké info, napíš do IP.

kaciatko68
18. jan 2010

Ale isto to bude v poriadku, len sa nestresuj...

ivka000
18. jan 2010

veď som sa vám zabudla pochváliť dnes sme boli na tom očkovaní a ja som už dva dni rozmýšlala ako ho tam vôbec vyzlečiem a lebo ako ho tam budeme mať problém udržať a predstavte si on sa skoro vôbec nebál no zo začiatku mal trochu strach ale potom sa aj s doktorku aj so sestričkou rozprával objavil tam hračky a bolo po probléme vysvetloval im tam ako riadny chlap ako sedí traktorista dedo v traktore a kde sú kolesá a ako sa otvárajú dvere ... no nestíhala som sa čudovať 😀 a po očkovaní pohoda trochu zaplakal a v pohode som ho aj obliekla a ešte im aj zakýval no bola som vedľa 🙂

hasleerka
18. jan 2010

Jakubko je šikulka 🙂

kaciatko68
18. jan 2010

Šikulka Jakubko 🙂.
Babulky, tak nezabudnite na budúci týždeň v sobotu u nás. Už sa tešíme. A malá Linduška nech vyzdravie a nikto neochorte 😉. Zuzka, ty kde si ??? Dúfam, že aj vy prídete 🙂

jankabambulka
19. jan 2010

ahojte
tak včera sme boli na očnom vyšetrení pred operáciou, či náhodou sa to tak nezmenilo , žeby operácia odpadla. Žiaľ operácia je stále nevyhnutná 😖 😢 akurát je super , že očko sa zázrakom začalo ďalej vyvýjať .SUPERRR.

kostra - aj ja som mala zlé výsledky -no pri dvojčatkách je to na 99% vždy - lebo sú tam dve deti a odpočet také niečo nepozná 😅. ale nič si z toho nerob, nestresuj sa až si niečo neprivodíš!!! pokiaľ to nemáš potvrdené tak NIČ sa nedeje. predpokladám , že nastane ešte jeden inimálne odber.... NEBOJKAJ a UKĽUDNI SA. potrebuješ , aby sa dieťatko cítilo v pohode a to bude len na základe TEBA! viem , že sa to ľahko hovorí ale prešla som si tým a preto hovorím: zmobilizuj sa . u mňa dokonca diagnostikovali ešte kd boli v brušku, že katka á dva nádory na mozdu a to rástli jej a teraz jej nie je nič. všetko ako mávnutím čarovného prútika zmizlo. boli sme skrz to až v brne na súkromnej klinike. preto viem , že tvoja nestresovanosť pomôže dieťatku najviac. držkaj sa !!!!!!!! ak budeš chcieť kľudne napíš do IP 🙂

hasleerka
19. jan 2010

kosta ja len jeden príbeh mojej známej ... tiež bola na odber vody, mala aj zlé výsledky, dokonca ju dokyna prehovárala aby to dala preč, ked už má zdravé dieťa aby sa netrápili ... ona to nemohla urobiť a dnes má nádhernú šikovnú zdravú 4ročnú dcérku

hasleerka
19. jan 2010

kačiatko my sa už tešíme ... Miške som už vyprávala že pôjdeme k vám, len nám musíš cestu vysvetliť

petra5258
19. jan 2010

tak my sme boli u doktorky ze jej sopliky zatekaju dole moc moc ale antibiotika ze da az vo stvrtok ak sa to nezlepsi tak sa idem modlit nech jej to dovtedy ustupi takze my sa ostavame v sobotu liecit doma ale vam prajeme vela zabavy ☹

kaciatko68
19. jan 2010

Peťa, to je až na budúcu sobotu - 30.1.2010. Takže dovtedy sa určite vyliečite. Túto sobotu oslavujeme so starými rodičmi a pečiem tortu, takže držte palce, dúfam, že sa vydarí.
hasleerka, jasné, že ti vysvetlím cestu. Pošli mi do IP mob.č., prípadne pevnú linku.

sebastianela
19. jan 2010

Čaute baby. Nemám ani náladu sem písať. Starý ma už vyše týždňa tak sere,že mám každý deň po nálade.😠

ludka_r
19. jan 2010

Ahojte.
Ja len tak narýchlo. Vo štvrtok mám najťažšiu skúšku, a vôbec na ňu nemám... Ani učiť sa mi nedá.. ☹ ☹ Tak nemám ani len na nič čas...
Zas máte nejaké stretko?? No, aj ja by som sa rada zúčastnila, ale vtedy práve budem v PU a učiť sa na ďalšiu skúšku...
Joj, to skúškové ma asi zabije...

sebastianela
19. jan 2010

Sebik už aj trochu lepšie spáva. Budí sa tak 5-8 krát,ale to je dobré. Keď si spomeniem na časy 25krát a viac,tak mi je zle.
Na druhé už nemám sily. Sa teším,keď odrastie a ja sa vyspím do sýtosti.

sebastianela
19. jan 2010

A dnes si tancoval pred zrkadlom a díval sa ako mu to ide. No hotový parketový lev. A teraz tu skapatý drichme.😅

sebastianela
19. jan 2010

Inak baby,ktoré študujete popri materskej klobúk dole. Ja si nemôžem ani raz za mesiac prečítať časáky Mamina a Mama a ja. Všetko to odkladám,že keď malý pojde do škôlky ja budem čítať.😕

sebastianela
19. jan 2010

A idem chudnúť! Som ako jelito domáce! Všetky gate sú mi malé. Musím chodiť v teplákoch. No katastrofa. Som pribrala 4 kilá cez zimu!

sebastianela
19. jan 2010

V lete si namontujem na bicykel sedačku pre malého a budem chodiť všade na ňom. A to ešte plánujem plastiku pŕs. Po tom ročnom kojení je to nádhera! Zo 75E aspoň na 75B! Otras to je!

sebastianela
19. jan 2010

A malý furt drichme a drichme. Asi chystá na noc párty! Sa moooc teším!

sebastianela
19. jan 2010

A ešte mi vypadla sviňa plomba a zajtra musím ísť k zubárovi. Už sa zub ozýva. A to mi vypadla deň po preventívnej. No drbne ma!